Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


734. Erabera80 (válaszként erre: 732. - Moonlight_1977)
2012. okt. 18. 11:30
Csütörtökön. Kicsit messze van még.
2012. okt. 18. 11:28
Hát azt hiszem, hogy már nem olvasgatok semminek utánna. Egyszer ezt írják, egyszer azt. Tényleg csak megijeszti magát az ember és hülyeségekre gondol. Most visszakapcsolom magam poz.-ba. :)
732. Moonlight_1977 (válaszként erre: 730. - Erabera80)
2012. okt. 18. 11:23

Szia!

Ne kezd pánikolni.Lehet hogy nálad ilyen tüneteket okoz a beágyazódás.

Nekem ET+5 nap van és nincs semmi tünetem,talán annyi hogy egy kicsit szédelegtem és náthás vagyok na meg a szívem ver ezerrel.

Nem tudhatjuk hogy kinek hogyan reagál a szerveztet a lombikra.Nyugi,próbálj többet pihenni és esetleg egy iciri piciri vörös bor sem fog ártani!

Mikor kell menned vérvételre?

2012. okt. 18. 11:15
Ne vetíts előre semmi katasztrófát. Ha kirándulsz a többi lombik topikba, akkor láthatod, hogy nem mindenkinél egyforma tünetekkel jár a beágyazódás, terhesség, stb.. Addig ne pánikolj, míg nincs vész!;)
2012. okt. 18. 11:03
Csajok! Ma van az ET 7. napja. Félek. Mensiszerűen fáj a hasam meg a derekam. Mire gondoljak? Már elrágtam egy Magnerotot. Elkeseredtem...
729. Sacikag (válaszként erre: 728. - Lulluly)
2012. okt. 18. 09:15
Ráadásul még a nap is szépen süt, pont jó sétálgatós idő van :))
728. lulluly
2012. okt. 18. 09:11

Akkor meglátom ma, hogy adjak-e neki vagy nem.

Attól függ milyen lesz, mit mond. De csak 10 ezret.

Lassan készülődök, nézelődök előtte a városban.

Olyan ritkán van ilyen, hogy déletőtt sétálgathatok, majd bemegyek mindenhova a körúton.

727. VendrinerPiroska (válaszként erre: 723. - Lulluly)
2012. okt. 17. 17:41

yep, a hormonok, életünk megrontói.


Sztem, ha meg tudná mondani, hogy hol a probléma, mégha az egy kicsit rosszul is hangzana elsőre. Biztos, lesz valami hasznos javaslata.


Ha én úgy érezném magam, hogy kaptam a dokitól valami hasznosat, akkor lehet, hogy adnék neki valamit.

726. Sacikag
2012. okt. 17. 16:09
Bakker csajok, mire mennék nélkületek...
725. Sacikag (válaszként erre: 723. - Lulluly)
2012. okt. 17. 16:08

Ezaz Lulluly, te mondtad meg a frankót!! Menjenek a fenébe a hormonok:))))

Mindenképp megpróbálom, csak az Ovitrelle-t kell fizetni, semmi mást. Persze, ha eljutunk odáig:)Szóval anyagilag sem nagy bukta.

Naggggyondrukk a holnapi eredményekért!

Ha nem magán doki, én nem adnék. De én már csak ilyen gonosz kis dög vagyok... Ma meg főleg...

724. Sacikag (válaszként erre: 722. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 17. 16:05

Hááát, spártainak biztos nem az:)) 10 napja volt 41, most 46. Az átszámítva kb. 6 és 6,5. Ha ilyen ütemben kúszik felfele, szilveszterkor már inzulinnal kell lőnöm magam :)))

Már jobban vagyok, félelmetes, hogy tud hárítani, ködösíteni az ember agya :)

723. lulluly (válaszként erre: 717. - Sacikag)
2012. okt. 17. 16:01

Hülye hormonok! Menjenek a fenébe!

Szerintem próbáld meg azért a spontán ciklusos lombikot!

Szinte ingyen van nem? Sikerülhet így is!


Én holnap megyek végre vissza a nagyon rendes endo dokihoz fél 1-re. Így vettem ki egy nap szabit.

Úgy izgulok, nehogy rossz híreket mondjon!!!

Szerintetek adjak neki pénzt? Mennyit?

722. VendrinerPiroska (válaszként erre: 721. - Sacikag)
2012. okt. 17. 14:47

Mondhatnám azt, hogy mostanság már ha nincs valamilyen navalyánk, az fél siker, de ez olcsó poénkodás lenne. Erről minden esetre a kaális konzim jut eszembe, mikor is az uh-n a dr. megkérdezte, tudom-e, hogy van a méhszájam felett egy kisebb cseresznyényi myoma. Mondok nem, mert az nekem még sose volt. Na, mondja, akkor már ez is a múlté...


Hát ez nem tűnik betegesen spártai diétának, hogy valamiben hiányt szenvedne a szervezeted. Most mennyi volt az inzulinod?

721. Sacikag (válaszként erre: 719. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 17. 13:59

Arra gondolsz, hogy mivel az LH nem jóval magasabb a másiknál, legalább a pcos kizárható az esetemben, nem? Legalább van vmi, amit nem gyűjtöttem össze:))

No cukor, no fehér liszt, no tej. Napi 5-6 kisebb kaja. Ch-t nem számolom. A doki is csak ennyit javasolt, mivel akkor még határeset volt az eredményem.

Hát basszus, ennyit már ne ingadozzanak!!!

720. VendrinerPiroska (válaszként erre: 718. - Erabera80)
2012. okt. 17. 13:57

Hát valóban nem egyszerű eljutni egy lombikig. Már hogy hajlandóak legyenek foglalkozni az emberrel. Pedig ami utánna jön, még épp elég nehézséget hordozhat magába.


Az egyik volt főnököm 39 évesen a próbálkozástól számítva fél éven belül teherbe esett, minden kinlódás nélkül, de állandóan nyavalygott a hányingere és a depressziója miatt. Egyszer aztán megelégeltem és muszály voltam egy kicsit kiosztani, hogy én milyen szívesen viselném a "megpróbáltatásait", de nekem már azért kétszer annyit kell kiállni és kifizetni csak hogy az anyaság közelébe jussak. Attól fogva visszafogta magát.

719. VendrinerPiroska (válaszként erre: 713. - Sacikag)
2012. okt. 17. 13:52

Az FSH/LH aránynál, ha jól tudom, az a legjobb, ha a kettő valoban közel 1/1 aránybanyban van, DE lényeg, hogy az LH ne legyen lényegesen magasabb, mint az FSH. Nekem egy kb. tieddel megegyező arányra azt mondta, az a doki, hogy OK.

Ettől függetlenül mind a kettő magas. Viszont, mind a kettő hormon és azok ingadoznak hónapról hónapra. Mondjuk ennyit nem kellene, de a valóság valszeg valahol a kettő közt van.


Szerintem egy spontán próbának mindenképpen megér. 30 és 40 felettivel is esnek teherbe emberek, miért ne eshetnél teherbe te is?:)


Tudom, hogy ügyelsz a diétádra, de nem tudom, milyen diétát csinálsz?

2012. okt. 17. 13:05

Annyira szar az egész... Néha olyan kilátástalan...

A lombikhoz sem egyszerű eljutni.

Azt nem értem én sem, hogy romlott le ennyire az eredményed.

Bár minden hónap más. Lehet a következő hónapban megint alacsonyabb lenne.

717. Sacikag (válaszként erre: 716. - Erabera80)
2012. okt. 17. 13:01

Mindenképp van hozzá időpontom szerdára. Max.nem uh lesz, hanem összeültetem a válságstábot...

El nem tudom képzelni, mi történhetett az egy hónap alatt...

2012. okt. 17. 12:58
Az elvileg jó. Kíváncsi leszek a Piroska mit mond. Hogyan tovább, mit gondolsz? Beszélsz a dokiddal?
715. Sacikag (válaszként erre: 714. - Erabera80)
2012. okt. 17. 12:54
130
2012. okt. 17. 12:52

Hát... A Piroska szerintem jobban képben van mint én ezzel a témában. De az FSH nagyon magasnak tűnik nekem. Az LH/FSH arányodnak meg jobb esetben 1-nek kellene lennie. Szerintem.

Az öszradiolod mennyi lett?

713. Sacikag
2012. okt. 17. 12:38

Sziasztok, tegnapi (3.napi) vv eredményem:

FSH 31,6

LH 16,6

egy hónapja 6,5 és 7 volt...

és az éhgyomri inzulin megint rosszabb egy kicsit


szerintetek???

szerintem így semmi értelme a spontán próbának, de még a stimuláltnak sem...

2012. okt. 16. 20:28

Hát nekem elég ijesztő mennyiség. Én alapból is félek a hormonoktól. A DHEA sem volt a barátom.

Miért kezdtetek lombikozni?

711. kandi99 (válaszként erre: 710. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 16. 20:03
a pergoverist decemberben volt, aztán februárban a következő, majd juniusban az, ahol nem tudták leszivni a petesejteket és most a menopuros stimu. Egy kicsit ijesztő, hogy ennyi hormont kaptam kb 10 hónap alatt, ugye? Ezen már én is gondolkodtam. Barátnőm kérdezte nemrég, hogy nem féltem e magam. De igen, csakhogy nincs más választásom, Igazából a csalódás az, amitől a legjobban félek. :-(
710. VendrinerPiroska (válaszként erre: 705. - Kandi99)
2012. okt. 16. 19:49
Remélem, ezt a tömény hormont nem március óta nyomták beléd. Minden esetre nem irigyellek téged sem. Hátha most jobban kijön a lépés.
709. VendrinerPiroska (válaszként erre: 688. - Milluska)
2012. okt. 16. 19:47
Bocs, Milluska, a Tied felett átsiklott a szemem. A 0,7 az nem is rossz. Legalábbis a legtöbbünkhöz képest.
708. kandi99 (válaszként erre: 697. - Sacikag)
2012. okt. 16. 18:01
Nagyon köszönjük! :-))))))
707. kandi99 (válaszként erre: 691. - Milluska)
2012. okt. 16. 18:00
Gondoltam rá, de olyan messziről úgysem tud mit mondani, Itt sem tudtak, se az ügyeletes doki, se a háziorvos. Minden nap begörcsölök, de már nem pánikolok annyira. Gondolkodom, hogy este már az utrót használom.
706. kandi99 (válaszként erre: 695. - Lulluly)
2012. okt. 16. 17:55
nagyon kedves vagy. Köszönöm mindhármunk nevében! Milyen csodálatos lenne! :-)
705. kandi99 (válaszként erre: 692. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 16. 17:53
Hát én Pesten nagyon nem voltam szerencsés. Az első stimu pergoveristtel volt. Ettől a szuritól véreztem folyamatosan. Ezt leállitották a 9. napon. Ezután jött egy gonal merional closty stimu, 6 petesejttel, ebből 2 termékenyült meg de nem tapadtak meg. Majd újra ugyanilyen stimu, kb 8 petesejttel, de ezeket nem tudták leszívni. :-( Fura egy történet. Éreztük, hogy el kell onnan jönnünk. Közben a dokitól folyamatosan csak azt kaptam, hogy engem nem lehet stimulálni, a petesejtjeim nem érnek semmit, esélyem semmi. Hát.... röviden ennyi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook