Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


674. VendrinerPiroska (válaszként erre: 673. - Sacikag)
2012. okt. 15. 13:00

Milyen hosszúak mostanság a ciklusaid? Ha olyan 25 körül, akkor még sztem jó a 11. nap, mert a luteális fázis az kb. 14 nap szokott lenni.


Én már lemondtam a lombikról, úgyhogy most a mensimet nem várom.

673. Sacikag
2012. okt. 15. 12:46

Sziasztok, én most buktam ki, de rendesen. Ebben a hónapban próbálnánk egy spontán lombikot, 8. napon kellett volna mennem első uh-ra, de vasárnapra esik. Utána meg hétfő-kedd is ünnep, 4 napig zárva vannak, csak szerdán mehetek először. Szerda nekem már a 11.nap lesz, nagyon félek, hogy elkésünk. Amíg hosszú, normál ciklusaim voltak, akkor is 12-13.nap volt leszívás. Azóta 3-5 napokat rövidült a ciklusom...

A következő hónapot meg valószínűleg eleve bukjuk, mert szinte biztos, hogy olyan programmal ütközik, amit nem tudunk kihagyni... Olyan, de olyan dühös vagyok és csalódott.... Bocs, hogy rátok zúdítottam mindent, de muszáj volt kiírni magamból...:(

Remélem nektek jobban kezdődik a hét...

Erabera, Moonlight hogy vagytok?

Lulluly mikor lesz eredményed?

Gilda ugyen nem hagytad abba a gyógyszereket és elmentetek ma is vv-re?

Piroska, ti nem fogtok kezdeni valamikor?

Mindenkinek szorítok és sokat gondolok rátok :)))

672. Milluska (válaszként erre: 671. - Erabera80)
2012. okt. 15. 12:42

Szia erabera, én is megérkeztem a Hoxára, ugyan abban a cipőben vagyok mint Ti is. E hónap 25-e lesz a nagy megmondás napja, addig csak a reménykedés, fekvés és az ima...

Kandi itt vagy? Tudod én vagyok a balról melleted fekvő!

2012. okt. 15. 10:18

Én a beülti 3. napján vagyok. Eddig szinte csak feküdtem, de ma gondoltam du. teszek egy fél órás látogatást a sógornőm ma jön haza a kórházból a kisbabájával. Megdajkálom a kislegényt, hátha bevonza nekem az unokahúgát!

Első lombik, tapasztalat nulla. Semmi testi dolgot nem érzek. Rendjén van ez így?

25. teszt, de nem tart ki addig a Crinonie gélem. Hívjam Tapolcát?

670. Erabera80 (válaszként erre: 664. - Gilda74)
2012. okt. 15. 10:07
Annyira sajnálom! Azért nem írtam eddig, mert annyira átérzem és ilyenkor az ember nem tudja, hogy mit is irjon! Reménykedünk, drukkolunk a másiknak. Hiszen itt mindenki egy célért küzd. Szülők szeretnénk lenni. De ne add fel. Jön a következő menet!!! Ezt a menetet lehet, hogy elvitte a balsors, de a meccset te nyered! Puszillak, vigyázz magadra!
669. VendrinerPiroska (válaszként erre: 667. - Gilda74)
2012. okt. 15. 09:19

Én a ebből szoktam tájékozódni [link]

az eleje fent vant az egyik magyar weboldalon is, de az eredetin jóval több az info.


Különben mi hír? Hogy vannak a többi kismami jelöltek?

668. Gilda74 (válaszként erre: 665. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 12. 15:50
Nem chg, hanem Hcg! Bocsi elírtam!
667. Gilda74 (válaszként erre: 665. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 12. 15:48
Te melyik hormontáblát nézed? Mert én mindenhol a vizeletben lévő chg szinteket találom meg táblázatokban, a vérben lévőket nem. Pedig az állítólag magasabb. Szerinted?
666. Gilda74 (válaszként erre: 665. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 12. 15:46
Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy mennyi volt előző terhességemnél. Akkor nem foglalkoztam a 12.napi chg szinttemmel, ugyanis épp nyaraláson voltunk, így akkor és ott nem tudtam vérvételre menni, de mikor hazaértem a 19.napon, akkor a tesztelés volt az első dolgom és pozitív lett! Ekkor már nem volt kérdés a vérben lévő chg számomra, ezért sajnos utólag sem tudom.
2012. okt. 12. 15:37
Várj azért még egy kicsit. A hormon tábla szerint ez lehetne több is, de ez egyénfüggő. Milyen volt az előző terhességednél?
664. Gilda74 (válaszként erre: 663. - Lulluly)
2012. okt. 12. 15:02

Ma van a 12.nap beültetés után.

A véreredményem: 26,27! Azt mondták a telefonban, hogy ez azt jelenti, hogy nem vagyok terhes. A referenciaérték állítólag 5, de mivel szúrtam Ovitrellét 2 nappal ezelőtt, ezért valószínüleg ezért a 26,27-es érték. Azt mondják, hogy a terhességhez a tapasztalatok alapján 100 feletti érték kéne! :-(

663. lulluly (válaszként erre: 658. - Gilda74)
2012. okt. 12. 14:34

Mi volt? Remélem sikerült!!!!

Nagyon drukkolok!

662. lulluly (válaszként erre: 659. - Erabera80)
2012. okt. 12. 14:33

Jaj, de jó! Akkor most éppen terhes vagy!

Remélem szépen fog kapaszkodni!!

Küldöm a tapasztó energiát++++++++++++++++++

661. VendrinerPiroska (válaszként erre: 659. - Erabera80)
2012. okt. 12. 14:25

Egy erős épen elég a boldogsághoz, csak kapaszkodjanak meg. Kitartás és nagy kalappal.


Gilda, ne aggódj, ha még nem érzel semmit. Egy természetes terhességnél még fogalmad sem lenne róla, hogy valami készül benned. Én a sajátomat csak úgy vettem észre, hogy a kezembe került a naptár és rájöttem hogy valszeg késik a mensim.

660. Erabera80 (válaszként erre: 658. - Gilda74)
2012. okt. 12. 13:46
Sikerulni fog. Irj mindenkeppen. Szoritok.
2012. okt. 12. 13:44
Most ertem haza. Telorol vagyok nincs ekezetem. Egy maradt eletben de azt mondta a biologus hogy nagyon szep es nagyon eros. Nyolc sejtes lett. Nyalkahartyam 17mm. Nem tudok mast csak bizni benne...
658. Gilda74 (válaszként erre: 630. - Erabera80)
2012. okt. 12. 12:39

Szia Erabera80!

Olvastam mi történt veled. Nagyon sajnálom, de kettőből még símán lehet akár kettő édes kis babóca is! Erre gondolj! Minden rendben lesz. Ha túl leszel ezen az egészen, már annyira nem fog számítani, hogy hány petesejted indult meg!

Nekem hétfőre esett a beültetésem. Az első 5-6 napban feküdtem, de szombat vasárnap már sétálgattam kicsit. A 2. héttől viszont már minden csinálok, de óvatosan. Minden nap kapom az olajos progeszteron injekciót a fenekembe. Már tiszta szita az egész és fájdalmas. Nagyon lassan telnek a napok és nem tudom, hogy van-e illetve volt-e értelme ennek az egésznek. Ma van a 12.napon és nagyon izgulok, hogy meglegyen ma a vérvétel eredménye és kiderüljön hogy sikerült-e, mert a bizonytalanságnál nincs rosszabb!

657. Gilda74 (válaszként erre: 612. - Sacikag)
2012. okt. 12. 12:29

Szia Sacikag!

Nem gondoltam, hogy ennyire hosszú lesz ez a 12 nap... Ha szerencsém van, akkor ma délután meglehet a vérvétel eredménye és akkor kiderül, hogy volt-e értelme az egésznek...

Már számolgatom vissza a perceket...Nem érzek semmit! Félek, hogy újból csalódnom kell...

656. Futó Martina (válaszként erre: 654. - Erabera80)
2012. okt. 11. 18:14
Eszemben leszel!!
655. VendrinerPiroska (válaszként erre: 654. - Erabera80)
2012. okt. 11. 16:45
Lélekben veled vagyunk!;):)
2012. okt. 11. 16:32
Csajok! Holnap gondoljatok légyszíves rám. Szerintem nagyon rám fér minden drukk!!!!!!
653. lulluly (válaszként erre: 644. - Sacikag)
2012. okt. 11. 16:16

Kibírta, nem jött meg, megvolt ma a 21. napi vérvétel.:)

Most viszont már van egy kis barna.

Neked elmúlt vagy megint van?

652. kandi99 (válaszként erre: 651. - Erabera80)
2012. okt. 10. 16:50
sajnos nem tehetünk mást, mint várunk és bízunk. Akármennyire szeretnék, nem tudok nekik segíteni. Most már rajtuk múlik. Nagyon nehezen lesz péntek, ezt már látom.
651. Erabera80 (válaszként erre: 650. - Kandi99)
2012. okt. 10. 16:34

Nekem is fáj, főleg a bal oldali petefészkem. Szinte nem tudok kiegyenesedni. A pisilés is nehézkes, ha nagyon kell. Hát akkor fáj csak igazán. De ez a legkevesebb. Annyira szorítok magunknak, hogy minden rendben legyen... Ha más nem, majd pénteken találkozunk.

Egyébként azt megfigyeltem Tapolcán, hogy sem a Török Tanár Úr, sem a srác nem mond igazán semmit, csak ha már tények vannak a kezükben.

650. kandi99
2012. okt. 10. 16:22

egyébként nekem a pocim fáj, még mindig olyan, mint a lufi. Ha megyek, akkor fogom az alját, mert olyan, mintha le akarna esni:-) Azért nem mondta, hogy telefonáljunk holnap, mert nem veszik elő őket, csak péntek reggel. Ezt nekem még Pesten mondták. Mert nem lehet Őket csak úgy nézegetni stb stb.. van min izgulnunk. :-(

A DHEA-t küldöm

649. kandi99 (válaszként erre: 647. - Erabera80)
2012. okt. 10. 16:20
nekem is azt mondta fél 8-kor hivjam fel, nehogy feleslegesen menjünk! mondtam neki, hogy addigra én már ott is leszek! Hááát elég elkeseritő, hogy egy biztató szava sem volt, ugye?
2012. okt. 10. 16:14
Pénteken kell mennem nyolcra, de előtte hívjam fel. Hát hogyan? 6-kor kell indulni itthonról, hogy fél nyolc felé bent legyek. Egyébként én tök szívesen telefonálnék holnap is, de nem merek, mert nem mondta.
647. Erabera80 (válaszként erre: 645. - Kandi99)
2012. okt. 10. 16:11

De jó, hogy megtaláltál. Nekem nem adott, semmi magyarázatot. Most,hogy kérdezték tőlem, abban sem vagyok biztos, hogy ICSI-vel termékenyítették meg. Magam alatt vagyok. Már sírtam is. Nem értem az egészet. Majd píríviben írd meg hol tudok szerezni DHEA-t. Azt hiszem szükségem lesz rá.

Jól vagy egyébként. Hazáig hánytam tegnap Tapolcáról, este ismét. Annyira fájt a fejem, hogy a Viktor már dokihoz akart vinni. Szerintem az altatástól. Minden percben a pindurikra gondolok, hogy legalább a kettő megmaradjon. Úgy félek...

646. VendrinerPiroska (válaszként erre: 640. - Lulluly)
2012. okt. 10. 15:52

Jövő hét közepe-vége. Nem élem bele magam túlzottan, és, hála Istennek, már túlvagyok a "megjött, most ne szólj hozzám és had bőgjem ki magam csendes magányomban" reakciókon. Bár még ilyen pozitív ovu tesztem nem volt, igaz nem is szoktam rendszeresen nézni.


Szerintem, mindegyikünknél ott van a hátha. Ha emberek 30,4 FSH-val, rossz AMH-val, csonkolt méhhel teherbe tudnak esni, akkor mi is.

645. kandi99 (válaszként erre: 631. - Erabera80)
2012. okt. 10. 15:43

Szia Erabera80

Én vagyok a 8 sejtes lány. :-)

Nagyon el vagyok én is keseredve. Nekem is csak 2 termékenyült meg. Most azon imádkozom, hogy péntekig minden rendben legyen velük. Neked adott a biológus srác valami magyarázatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook