Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LG 42LA620S CINEMA SMART 3D LED televízióról mi a véleményetek? fórum

LG 42LA620S CINEMA SMART 3D LED televízióról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Bene69)
2014. dec. 26. 16:13

Nekem nincs, de a neten sokminden leirva van


Játékot csatlakozttatod vagy letöltöd.

Felteszed a 3D szemüveget és nézel vagy játszol.

Az LG-nek van egy felhő alapú 3D videótárja is a

[link]

2014. dec. 25. 23:54

Segítséget szeretnék kérni!LG 42LA620S SMART 3D TV, hogy működik a 3D játék? Kell hozzá valami egyéb van maga a készülék tudja és csak játszani kell. Szeretném megérdeklődni, hogy ezt a funkciót, hogy lehet használni ezen a készüléken?

Előre is köszönöm: Era

2014. jan. 5. 21:29
LG 42LA620S CINEMA SMART 3D LED Televízióhoz szeretnék használati segítséget ötleteket kérni. Ha valakinek hasonló készüléke van érdekelnek az észrevételei, ötletei.
2013. dec. 27. 00:19

Tudja valaki mi az a dedikált Time Machine II HDD ?

Ezt kéri a tv az időzített felvételhez.Csatlakoztattam hozzá egy Toshiba külső vinyót felismerte a tv, de még mindig nem aktív. Mit nem csináltam jól?

bene

2013. dec. 26. 23:58

Nekünk is ilyen van kb fél éve de még mi sem használtunk ki mindent rajta.

Gondolom a netet rákötöttétek, tudtommal onnan jön a 3D tartalom mert ami rajta volt fél éve, az most nincs, és mindig más van rajta, és az is sokáig tölt.. én sem értek igazán hozzá. A filmeket és bármit pedig át alakít 3D re.

2013. dec. 26. 23:10

Tapasztalatokat gyűjtenék. Most vásároltunk egy ilyen típusú televíziót aki tud adjon tippeket ötleteket mit érdemes használni az alkalmazásokból stb. Nagyon új nekünk a készülék még csak most ismerkedünk vele első nekifutásra nagyon bonyolultnak tűnik. Már lenne egy kérdésem is miért akadozik és miért nem tölti be a 3D tartalmakat ami a TV-ben alap benne van? Megköszönök minden javaslatot és segítséget!

bene

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook