Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerepeltél már újságban / televíziós riportban? Ha igen, mennyit és miről szólt..? fórum

Szerepeltél már újságban / televíziós riportban? Ha igen, mennyit és miről szólt..? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 10. 20:28
Énekkarral készült felvétel helyi, ill. a Duna Televízióban.
34. Tina87
2010. szept. 23. 14:39

Anno még mikor táncolni kezdtem a Dáridóban, a tv2-n, meg pár vidéki fellépésen, amit felvettek és leadtak.Meg most nyáron a Meglepetés újságban.


De, ahogy Andy Warhol mondta: a jövőben mindenki híres lesz 15 percre :)))

33. ILI.
2010. szept. 23. 14:31

Sziasztok!

Az én barátnőm szerepelt az 1998-as Quelle/Ősz újságban, amit nagyon keresek! Ha valaki tudna nekem szerezni, azt nagyon megköszönném!!!!!

32. pritta
2010. ápr. 22. 17:06

Statisztaként filmben és reklámban is.

Az iskolám bemutatófilmjében mivel a stúdióban dolgoztam.

Egy futóverseny után velem készítettek riportot mert érdekes ruhában voltunk a barátnőmmel.

Felolvastam egy misén és azt közvetítették.

Egy politikai esten szervezőként részt vettem, azt is mutatták.

Újságban többször említették a nevem korábban országos versenyeket nyertem.

2010. márc. 31. 19:19
A helyi újságban készült velem egy cikk két hete. Van egy cikk-sorozat, ami a helyi születésü, de külföldön élö embereket mutatja be, kinek hogyan alakult az élete, valóban kolbászból van-e a kerítés stb...a tvben meg párom szokott szerepelni, rendszeresen...de csak a stáblistán van a neve
2010. márc. 31. 19:12

A Regionális hiradót mutatják azon csatornán és ott látható voltam.

Üdv.Ágnes

2010. márc. 31. 19:11

Én az M1-n voltam, mert kint voltak állásbörzén a Budapest IX. Ferenváros Művelődési Házban velem a Gáspár Sándor készitett riportot hála a jóistennek pont háttal álltam és csak az látszott. Megkérdezte mióta vagyok munkanélküli és kiváncsi volt arra, min kellene változtatni én azt válaszoltam az ipart kellene ujra talpraállitani, hiszen ez a létfentartás szempontjából is fontos lenne.

Erről ennyit. Üdv.Ágnes

2010. márc. 31. 14:05

Igen. Pont a szülés napján. A kórházban riportot készítettek a szülésekről és a szülész osztályról. És sz én kicsikém szívhangja ment alatta és felvették ahogyan a CTG gépen voltam.



Meg itt a helyi tévében... Még mikor suliba jártam, jártam énekkarra, és akkor sokat szerepeltünk.

2010. márc. 31. 14:01
én 20 évesen egy thaiföldi magazin címplajára kerültem:)
2010. jan. 14. 12:16
Interjút készített a helyi ktv a csapatommal, miután első helyezést nyertünk elsősegélynyújtó tanfolyamon. 14 éves voltam ekkor.
25. o.andi
2009. júl. 12. 22:07
vacsoracsata:-)
2009. júl. 1. 21:39

Nyertünk egy töriversenyt, ezért a Koppány Tv csinált velünk egy interjút, írt rólunk a Tolnai Népújság.

Jelent már meg cikkem a Tolnai Népújságban és a Koppányszántói Krónikában is (egy ideig újságírónak készültem).

Kb. 6 éves koromban volt az m1-en vmi műsor, ahova gyerekek képeit kellett beküldeni, és leadták utána, ott is feltűntem pár másodpercig.

2009. júl. 1. 16:15

Igen!Még valamikor 10 évesen nyertem egy szépségversenyt!2008 valamelyik hónap-nők lapja-cikk a faji megkülönböztetésről,munkahelykereséskor!


2008.július 28. Zalai Hírlap-nap szépe,később 5.helyezett!:-)

2009. júl. 1. 16:05
Délmagyarország c. napilapban az Anyukámmal és az Unokahúgommal. Interjút készítettek az Unokatesómmal, mert szín5-ös lett akkor is a bizonyítványa. Mivel nem ebben a városban, hanem falun élnek, és akkor nálunk nyaralt, mi kísértük el az interjúra.
21. Fiatal nő (válaszként erre: 19. - 8ee31e318f)
2009. ápr. 29. 06:12
Voltak ötleteim a nick-kel kapcsolatban, de már az összes foglalt volt, nekem meg nincs időm arra, hogy ezzel sz*r*k*dj*k órák hosszat, ezért lett ez...
2009. ápr. 28. 22:50

Ha mar mindenki buszkelkedik en is elmondom a magamet:P

Nekem sok versem jelent meg kisebb koromban,gyerek ujsagokban.

A legerdekesebb dolog a kovetkezo volt:en es a ferjem februar 14en hazasodtunk ossze,a Valentin napon:)Ezt nem mi akartuk hogy igy legyen ,hanem veletlenul tevodott erre a napra.Ebbol az alkalombol egyik legfobb romaniai tv ado pont a mi varosunkat szemelte ki hogy itt "kutassa"a szerelmeseket es hogy a hazassag koto terembe is ellatogassanak.

Mi semmit nem tudtunk errol ezert ugy meg voltunk lepodve mikor filmeztek hogy meg se tudtunk szolalni:)Aztan beszelgettem a riporter novel es mondta hogy egesz delelott ott voltak a hazassag koto terembe es vartak az "idealis part",es mondta hogy az ok velemenyuk szerint mi voltunk a leg edesebb es szebb fiatal par azon a napon:)Mondta hogy elkuldik dvd-n amit filmeztek,es hogy nezzuk este a hiradot mert benne leszunk:)Mi meg is neztuk(leallitottuk a bulizast addig)es nagyon orvendtunk.

Aztan elkuldtek a dvd-t es azota is erre emlekeztet minket a Valentin nap ,es ugy latszik szerencset hozott nekunk:)

Erdekes volt hogy azutan hogy mutattak az eskuvonket a tv-ben(kb 10 percet),azutan sokat mondtak hogy "benne voltatok a tv-ben:P".....Es meg az volt erdekes hogy az exem is igy ertesult hogy en ferjhez mentem:))))

19. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Fiatal nő)
2009. ápr. 28. 20:54

en azon csodalkozom hogy ha ennyi erdekes dolog tortent veled, es ujsagba is irtal, hogy nem volt annyi fantaziad, hogy valami erdekes nicket kitalalj. ;)


egyebkent en is voltam ujsagban, es szerintem elete soran majd mindenki legalabb egyszer bekerul. s nekem megvaltoztatta reszben. ennek koszonhetoen ismertem meg az exem :)

18. Bcicus
2009. ápr. 20. 00:41
Többször adtam riportot, illetve írtam újság cikket.
2009. ápr. 19. 21:38
Újszágban, a kisfiammal a Családi lapban írtak rolunk egy cikket, a Baba mama klubról ahova jártunk.
2009. ápr. 19. 21:16
Tévében 2xis. Egyszer az M1-en, csináltak egy műsort hogy hogyan ismerkednek ma a fiatalok az interneten. A másik pedig a TV2 volt a Benfentes című műsorban Bálint Ádámmal Lovashintóztunk és Limuzinoztunk:)
15. Lemi09
2009. márc. 26. 21:51

Országos műveltségi versenyen lettünk harmadikak csapatban... Akkor elég sokszor szerepeltünk, újságban TV-ben, rádióban...

De ez még a gimi végén volt. Egymillió évvel ezelőtt....

14. Sweete
2009. márc. 5. 17:59
Többször szerepeltem újságban, és tévében is, versíró/mondó illetve rajzversenyekkel kapcsolatban. De mára már csak a rajzolás maradt meg, az is csak itthonra, főként a fióknak.:)
2009. márc. 5. 17:44
Igen,az EDDA zenekarral! :))
2009. márc. 5. 15:42
Mikor még mazsoretettem akkor minden jeles napon felléptünk és a helyi tvben le is adták a fellépéseket.
11. kry84
2009. márc. 5. 13:35
igen tv-ben,épp egy mondat erejéig,mert nem adták le amit felvettek:S
10. o.andi
2009. márc. 5. 13:30
igen
2009. márc. 4. 20:43
többször újságban és helyi tévében az úszás miatt. Akkoriban ügyes kislány voltam.:) Meg Argentínában élő adásban a rádióban meg egy női magazinban a többi cserediáktársammal együtt.:)
2008. nov. 14. 14:28
igen:)dehogy változtattják meg az ember életét:)
2008. okt. 10. 20:21
Én csak rádióműsorban szerepeltem, a duci csajok társkereséséről és szexuális életéről beszélgettünk élő adásban.
2008. okt. 10. 20:18
Igen, USA, Missouri-ban címlapon :-DD, Londonban vmi reklámban és M.o.-on sok évvel ezelőtt a Tv-ben és rádióban:-DD (Nem változtatták meg az életemet... szerencsére :-D )
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook