Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan pasi, aki nem csalja meg a barátnőjét/élettársát/feleségét? fórum

Létezik olyan pasi, aki nem csalja meg a barátnőjét/élettársát/feleségét? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. ápr. 20. 19:18
Egyébként a személyeskedő hisztire nem vagyok kiváncsi, ha ezzel az elmélettel kapcsolatban érvet is hallok, ami nem arról szól, hogy valaki a megcsalását kompenzálgatja, akkor érdemben lehet társalkodni.
912. spinneli (válaszként erre: 911. - CsillagTM)
2010. ápr. 20. 19:16

nem mentem messzire, ne vegyél mindent magadra kérlek.

:)


De úgy látom, nem jól értelmezitek amit írok, mégegyszer megteszem:

Nem kétlem, hogy van olyan pasi, aki csal (hol állítottam én olyen hülyeséget, hogy nincs???) annyit mondok ha valakit megcsalnak, az is valamilyen szinten benne van a dologban, akár azzal, hogy nem megfelelő párt választott, akár azzal, hogy nem figyelt bizonyos jelekre satöbbi satöbbi.


Nem kell megsértődni azon, hogy nem vagy tökéletes, senki sem az, én sem, minél előbb belátjuk ezt, annál előrébb vagyunk.



Ennyi.

911. CsillagTM (válaszként erre: 910. - Spinneli)
2010. ápr. 20. 18:45

nyavaLYogtam volna? nekem semmi bajom az életemmel, boldog vagyok egy tuti pasi mellett...pusztán dühít, amikor kétségbe vonják azt a tapasztalatom, hogy igenis, létezik olyan pasi, akivel nem lehet mit csinálni, úgyis megcsal - ennyi. hogy ebből ki tud levonni konzekvenciát, az más kérdés.


kicsit fogd vissza magad, kérlek.

910. spinneli (válaszként erre: 897. - CsillagTM)
2010. ápr. 20. 16:35

nem vagyok érzéketlen, vagy szerencsés, tudom, hogy én alakítom az életemet, nyavajgás és önigazolás gyártás helyett másoknak is igyekszem ezt tanácsolni.

:)

2010. ápr. 20. 16:34

és ismét kifejtem, hogy nem arról van szó, hogy csak az egyik, vagy csak a másik fél a hibás, ahogy arról sem, hogy ezek a férfiak gerincesek lennének.

A mi felelősségünk, hogy felismerjük, hogy miért váltunk áldozataikká, ha nem ismerjük fel, hogy milyen gyengeségünk vezetett erre, újra és újra belesétálunk egy csapdába, ami olyan helytelen megállapításokat eredményez, mint a fenti topik cím.

908. spinneli (válaszként erre: 893. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 16:31
egyáltalán nem céloztam semmi ilyesmire.
907. spinneli (válaszként erre: 891. - CsillagTM)
2010. ápr. 20. 16:31
elhiszem, hogy van ilyen, én annyit hangsúlyozok, hogy ha átvernek abban nekünk is van némi felelősségünk, ennyi.
2010. ápr. 20. 15:19
:)
905. 9242a6388c (válaszként erre: 896. - 9242a6388c)
2010. ápr. 20. 15:08

"Választhatok, hogy minek tekintem magam: a világ áldozatának, vagy egy kalandornőnek, aki kincset keres. Az egész csak nézőpont kérdése."

Paulo Coelho

904. Ficu00
2010. ápr. 20. 14:59
persze, hogy létezik! igazából már a kérdést sem értem, hogy gondolhatja valaki, hogy nem létezik? hogy gondolhatja valaki, hogy ha nem tudunk róla, akkor is biztos megcsalnak minket??! ugyan már! biztos van ilyen is, de az én ismerősi körömben az a jellemző, hogy normális párkapcsolatban élnek az emberek. hasonló hasonlót vonz. értem ezt a barátokra. biztos rengeteg a szemét, hazug pasi, de ugyanannyi a hazug nő is. és persze még több a normális pasi és normális nő, csak ők nem tűnnek úgy fel, mint a rosszak.
903. Cibatta
2010. ápr. 20. 14:53

Ma van a 19. házassági évfordulónk, és előtte öt évig jártunk együtt.

Egyikünk se lépett félre ez alatt az idő alatt.


Szóval a kérdésre a válasz IGEN, létezik olyan pasi.


Biztos, hogy nem csalnánk meg egymást, mert akkor vége lenne egy pillanat alatt mindannak amit ez alatt az idő alatt elértünk.

Bepiszkolnánk mindazt ami a miénk.

Ez már érték, vigyázunk rámindketten.

902. e4838aa63b (válaszként erre: 901. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 14:46

AZ a baj, hogy a legtöbb pasi nem így cselekszik.

Nem tudom, anno az én páromat mi vezérelte a 18éves csajhoz, holott útban volt a baba.

Állandóan hazudozott, hogy ide megy, oda megy, aztán amikor hazajött és pakoltam össze a mosást, akkor a zoknijából, shortjából idegen női hajszálakat szedegettem ki...

Mindig volt valamilyen magyarázata, hogy miért, míg végül besokalltam, és a picivel eljöttünk.

Sokkal nyugodtabb azóta az életünk, és ha nehezen is, de túljutottunk rajta.

Csak azt sajnálom, hogy ilyen csúnyán kellett intézni a válást, hogy mai napig én vagyok a rossz mindenért, holott nem én mentem félre család mellett, és hogy a saját fiára sem kíváncsi (holott papás szülésünk volt, és egy napon született a fiával...)

901. Erácska79 (válaszként erre: 900. - Jasmine24)
2010. ápr. 20. 14:38
1 ilyen pasim volt.. ő szakított velem, mert azt mondta nem érez már irántam úgy, mint régen, nem lehet visszacsinálni, és nem akar megcsalni..korrekt volt, fogtam magam és még másnap elköltöztem.. azóta is tisztelem őt az őszinteségéért, mert nem hiszem, hogy 4 év után olyan baromira könnyű lehetett elém állni ezzel..de mégis korrekt volt, mert tisztelt..
2010. ápr. 20. 14:21
Szerintem van ilyen pasi, en pl kozel 7 eve vagyok vele es soha nem csalt meg, pedig volt mar elgyengulese, amikor lehetett volna barmi is, de inkabb szakitott volna velem, minthogy a hatam mogott felre menjen. En megbizom benne es ez kolcsonos. Ha az idok folyaman megis megtortenne, annak okai lesznek, mindig ketton all a vasar.
2010. ápr. 20. 14:19

Nos, biztos van olyan pasi, csak én kifogtam egy mégsem normálisat :D

De ettől még nem szabad mindenkire ráhúzni a vizes lepedőt, mert attól hogy vki így elbánt velem, még más nem feltétlenül lesz csalárd :)

898. 9242a6388c (válaszként erre: 897. - CsillagTM)
2010. ápr. 20. 14:09
Találkoztam, a volt férjem, megcsalt fűnek fának rosszakat mesélt rólam, de azt gondolom mikor túl tudtam lépni rajta, akkor túl léptem saját magamon is. Tudom, hogy vannak rendes pasik is, akik nem ilyenek.
897. CsillagTM (válaszként erre: 894. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 14:05
ne foglalkozz másokkal. akik azt mondják, nincs ilyen, azok vagy érzéketlenek, vagy szerencsések, mert még nem találkoztak ilyennel.
896. 9242a6388c (válaszként erre: 894. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 14:02
Nem hiba van benned, hanem esetleg egy helytelen gondolat, érzés...ezt helyre kell rakni, az igaz barátok sokat tudnak segiteni!
895. 9242a6388c (válaszként erre: 893. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 14:01
Szerintem nem erre céloz szerintem...van olyan, hogy egy nő a magatartásával, a habitusával", "bevonzza az ilyen partnert. Illetve saját magát alulértékeli....ez nem bántás.
2010. ápr. 20. 13:57
és pont ez a legrosszabb, hogy mindenki bennem keresi a hibát, és ha nem lennének igaz barátaim, akkor már rég belehaltam volna ebbe a sok szarba
893. Erácska79 (válaszként erre: 889. - Spinneli)
2010. ápr. 20. 13:55
nem vettem észre semmit.. nem voltak jelek.. megérzés az volt.. de jelek nem..mindegyik hideg zuhanyként ért.. és nem hiszem, hogy buta nő lennék(mivel te burkoltan erre célzol)..és nem adtam rá okot..ez a legszomorúbb..
892. CsillagTM (válaszként erre: 890. - 9242a6388c)
2010. ápr. 20. 13:53
én már megtettem, tudod, hála a vőlegényemnek :)
891. CsillagTM (válaszként erre: 889. - Spinneli)
2010. ápr. 20. 13:52
én pl. nem mondtam, h minden férfi megcsal (ismerek olyat, aki sose csinált még ilyet, és a párom se csalna meg engem), DE van olyan, h teljesen össze tud zavarni valaki egy másik embert. elhiszed vagy sem, ez tény.
2010. ápr. 20. 13:48

Sziasztok!!! Nagyon rossz dolgok amit leirtok!!!

De ezt tudjátok!!! Tessék felállni, mosolyogni,továbblépni, Era!!! :O))))

889. spinneli (válaszként erre: 884. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 13:47

Hidd el a nők mindig észre veszik az árulkodó jeleket, maximum figyelmen kívül hagyják később meg lehet sírni.

:)

Félreértés ne essék nem pártolom amegcsalást, de azt sem, hogy a nők különböző önigaztolásokat keressenek arra, hogy miért verik át őket mindig a palánkon, és persze ők ebben soha nem hibáztak.

Aki azt gondolja, hogy minden férfi csal, egész eygszerűen magát és a párválasztásait minősíti.

888. CsillagTM (válaszként erre: 887. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 13:43

igen, ez nagyon szar ügy.


de nekem az összes mocsok közül az volt a legborzasztóbb, h VELEM is elhitette, h én vagyok a selejt...és a végén már azt sem tudtam, mi igaz és mi nem, olyan volt, mint egy szürreális álom...nagyon kicsúszott alólam a talaj.

887. Erácska79 (válaszként erre: 886. - CsillagTM)
2010. ápr. 20. 12:53

dettó,hallod-e.. én minden vagyok, mint kiderült.. engem azért nem visz sehova, mert úgy tudják a családban drogozom, piázok, nyomulok, házasság törő vagyok..soroljam még?

és ezt mind 2 év után tudtam meg.. 2 évig hittem azt, hogy azért van olyan sokat távol, mert szegény dolgozik ezerrel... közben meg..é mindenkinek előadja magát.. ja, meg én nem engedem látni a lányát.. holott ott lakik az ex még mindig a régi közös szobájukban, a lányával, ha látni akarja a kislányt csak hazamegy(ami ugye minden nap megtörténik, mert ott a műhelye, onnan indul dolgozni..) ragozzam még? az sem igaz, ahogy a haja áll..

:(

886. CsillagTM (válaszként erre: 884. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 12:00

csak nem ugyanazzal a pasival jártunk?! :)


igen, ennek tényleg ennyi a nyitja: h az illető baromi jól manipulálja a környezetét, és még téged feketít be.

885. kingi7 (válaszként erre: 884. - Erácska79)
2010. ápr. 20. 12:00
Ezért kell megtalálni a valódi társadat és felismerni, nekem egyszer 15 de összesen 34 év kellett és a legcsodálatosabb TÁRS, APA, FÉRJ,BARÁT!....nem kapkodtam el 20 évesen és nem alkudtam meg, mert tudtam, hogy ha nincs összhang, akkor nem vagyunk egymáshoz valók...
884. Erácska79 (válaszként erre: 881. - Spinneli)
2010. ápr. 20. 10:49

mert van, hogy nem azonnal derül ki.. van olyan ember, akit a közeli ismerősei totálisan nem ismernek, és amikor mér együtt élsz vele egy ideje, akkor kezdesz rájönni, hogy a párod nem az az ember, akinek nagyon sokan hiszik..kifelé egy nagyon fasza csávó, de te tudod igazából milyen...

:( és senki nem hiszi el.. mert másokkal nem olyan..

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook