Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan, hogy egy rossz házasságban élő férfi/nő nem csalja meg a másikat? fórum

Létezik olyan, hogy egy rossz házasságban élő férfi/nő nem csalja meg a másikat? (beszélgetős fórum)


1 2
55. ,zumba (válaszként erre: 9. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 15:26
Jó házasságban nem lép félre. Nincs szüksége ilyen"hobbira". Persze ki milyet szakított, olyat szagol.
54. Matr Ica (válaszként erre: 51. - Shukran)
2023. szept. 2. 14:12

A testvérével azt beszéljük, hogy miért nem jön el a férjétől mert már belebetegszik ebbe a házasságba.


18 évesen odaköltözött az akkor még barátjához és azóta ott él vele tehát elhiszem,hogy nagyon nehéz de nem nehezebb,mint az előző éveiben a mindennapjai.

Véleményem szerint annyira önbizalomhiányos hogy soha nem fog merni váltani.

Nem pénz kérdése mert jómódúak.

2023. szept. 2. 14:00
Szerintem nagyon ritka...
52. Matr Ica (válaszként erre: 48. - Globus)
2023. szept. 2. 13:59

Te nem ebben a világban élsz!!!Hiába van gyerek attól még a kapcsolatok nagy részében van megcsalás!!Csak nem tudunk róla!!

De már lárom te minden témában okosnak hiszed magad 600.000 hozzászólásoddal!

51. Shukran (válaszként erre: 1. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 13:45

Szerintem, embere válogatja.


Aki 30 évig bírja a rossz házasságot, az előtt le a kalappal.

Én csak 20 évig bírtam a kiképzést.

2023. szept. 2. 13:04
Manapság, ha valami elromlik, nem "megjavítjuk", megbeszéljük, teszünk érte, hanem kidobjuk a kukába és szerzünk újat. Ez mindenre igaz, tárgyak, kapcsolatok, stb
49. ,zumba
2023. szept. 2. 13:03
Szerintem meg egészséges még 20 év után is. A fórum címét elolvasván: rossz házasságot le kell zárni, és lehet menni két irányba.
48. globus (válaszként erre: 44. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 12:58

Ha van gyerek, az normáliséknál fontosabb, mint heti egy remek óra valahol. Mert tulajdonképpen ezek vannak a mérleg serpenyőjében.

Ha a válás, az egy másik téma.

47. ,zumba (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. szept. 2. 12:56
Szerintem is. Igaz mi még más korosztályból vagyunk.
46. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 43. - Globus)
2023. szept. 2. 12:37
🤪
45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 12:37

Itt orvosokról,magas beosztású tűzoltóságon dolgozókról beszélünk és kivülről azt hinnéd,hogy tökéletes álomházasság az övék.


Szép ház szép és tanut gyerekek.Szép férj és feleség.


Nem tudom miért gondolják sokan, hogy az orvosok istenek?

Nem, ők is éppen olyan emberek, mint pl. a mezőn dolgozó munkás. Emberi EQ-val. Ha szerencsés magasabb IQ-val, de legalábbis bizonyos szintet elérővel, mert ugye, el kellett végezni az egyetemet, akkor is, ha kocka netán.


"Mindenkinek 10 év után új párt kellene keresnie10 év után egyik kapcsolat semegészséges már!'


Tedd ezt, csak ne általánosíts! Ne akarja senki megmondani a másiknak, neki mi a jó! Cseppez kocka vagy, nem tudsz elvonatkoztatni a saját életedtől, ha neked olyan, a másé is tuti olyan, vagy rá kellene venned, hogy olyan legyen, mert az neki tuti car.

44. Matr Ica (válaszként erre: 43. - Globus)
2023. szept. 2. 12:29

Legyen.10év után már egyik kapcsolat sem egészséges!

gyerek miatt és más egyéb tényezők miatt feláldoznak az életükből pár évek a szülők.


Ha nem lennének a gyerekek akkor 10szeresére emelkedbébek a vállások.

43. globus (válaszként erre: 42. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 12:25

Ha jól értem, mivel neked nem volt, másnak se legyen tíz évnél hosszabb kapcsolata? 😀

Éljenek az elvált szülők gyerekei.

42. Matr Ica (válaszként erre: 40. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 2. 12:18

Itt orvosokról,magas beosztású tűzoltóságon dolgozókról beszélünk és kivülről azt hinnéd,hogy tökéletes álomházasság az övék.

Szép ház szép és tanut gyerekek.Szép férj és feleség.


Nekem nincs olyan a környezetemben ahol az egyik fél nem csalná a másikat.Olyan van akik közösen szexelnek másik párokkal.


Nekem még nem volt 7 évnél hosszabb kapcsolatom és szerintem nem is lesz.A hatalmas szerelemmel induló kapcsolatok is az évek múlásával elszürkülnek.


Mindenkinek 10 év után új párt kellene keresnie10 év után egyik kapcsolat semegészséges már!


Persze kisebb gyerekekkel teljesen más a szitu ebben nincs tapasztalatom.

41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Globus)
2023. szept. 2. 12:10
Pont a celebektől nm várok mást, bacnak fűvel-fával a hírnévért, a legtöbb feje, lelke is olyan sivár, mint a sivatagi homok.
40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 12:07

Ebben igazat kell, hogy adjak, általában az ember olyan környezetbe tud jól beilleszkedni, ami az ő elvárásainak, szintjének a megfelelő, ezért láthat egyik általában csupa jót, a másik meg csupa rosszat, de a világ meg nem így működik.

Én nem állítanám sosem, hogy mindenki őszinte, és hűséges, éppen annyira lenne hülyeség, mint ahogy azt állítani, hogy mindenki hazudik és csal.

39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - Globus)
2023. szept. 2. 12:03
Persze, hogy nem. Sőt a munkahelyen is inkább a csúnyácskábbak kacsintgatnak ki, valami elégtétel lehet nekik, vagy ki tudja?
38. Matr Ica (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 2. 12:02

Környezetemből indulok ki és én az ismeretségemben nem tudok olyat aki ne lépne félre.

Persze biztos van hű társ is de az a kisebb rész és itt a férj meg is érdemelné kb házirabszolgának tartja a feleséget.

37. Matr Ica (válaszként erre: 34. - Gyöngy:))
2023. szept. 2. 12:00

Nem erről van szó!

Nő vagyok.

Másrészt ő a barátnőm testvére így nem is vagyok vele szinte kapcsolatban kb 3 havonta összefutunk.

Most hétvégén volt egy hosszabb beszélgetésünk mert kivittem Bécsbe.

36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 11:52

Mindenki magából indul ki, nagyom igaz ez a mondás.

Sokan el sem tudják még képzelni sem, hogy lehet őszinte is az ember.

35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 31. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 11:50
Ki kell, hogy ábrándítsalak, nő vagyok. Ha szeretem a férjem, a társam, a barátom, nekem nem fér bele , hogy akár évente 1 x is félrelépjek. Lehet ezen kacagni kérem.
34. gyöngy:) (válaszként erre: 31. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 11:46
Teljesen úgy tűnik, hogy te szeretnéd nagyon azt, hogy ez a nő veled félrelépjen, szexeljen, akár csak heti egy órát, de ő nem akarja. Te pedig nem érted meg, hogy ezt miért nem teszi meg.
33. Matr Ica (válaszként erre: 32. - Bichi)
2023. szept. 2. 11:40

Nem!

Megcsalasról mindenki hazudik nem reklamozza senki.

32. Bichi (válaszként erre: 30. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 11:37

Ez a "valaki" nem a barátnőd? Mert ha igen, mi értelme lenne hazudni neked?

Azt meg kötve hiszem, hogy nincs szex, az meg nem szerelemfüggő, a szeretet is bőven elég hozzá...

2023. szept. 2. 11:32

Ráadásul ez csak szex!!Azert mert valaki heti 1 orát massal van attól még ugyanugy szerethetik,szerethetnék egymást.

Bar itt szetetetről sem beszélünk már!nincs napi 3 perc kommunikáció köztük

2023. szept. 2. 11:30

Én nrm tudom elképzelni,hogy nem lépett/léptek félre.

Ráadasul mindenketten emberekkel foglalkoznak a munkájuk során.


Azzal együtt hogy soha nem volt szerelem.

Oké hogy esetleg most 50 evesen lenyugodtak bár 50-60 évesek is imádják a szexet.

De sajnos ez csak talalgatás mindenesetre en olyan 99,99%-ra mondom,hogy volt megcsalás.

2023. szept. 2. 11:04
Mondjuk így belegondolva én sem adok magamra garanciát 30 évre. Hm Hm…attól még szeretem. 😃
28. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Matr Ica)
2023. szept. 2. 11:03
Ismerek de nekik jó a házasságuk.
27. globus (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 2. 10:38
Ráadásul a legvonzóbbakat is csalják, 30 évnél jóval korábban, gondoljuk csak a celebvilágra, híres emberek, filmszínészek, énekesek stb.
26. tumbo2 (válaszként erre: 17. - 5d8fd6c5cb)
2023. szept. 2. 10:37
az apám meg az anyám.mérget azért nem vennék rá,mindketten jól néztek ki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook