Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lelőttek egy vaddisznót, mert megmártózott a Balatonban fórum

Lelőttek egy vaddisznót, mert megmártózott a Balatonban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. júl. 4. 10:01
Eszem áll meg a sok vérállatvédőtől basszus.. Remélem, húst sem esztek soha, sőt, még tojást sem, mert szegény kiscsirke..
31. andi6020 (válaszként erre: 29. - Csgybzs)
2012. júl. 4. 10:00
Uhh, na mindegy. Meleg van ehhez.
30. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. júl. 4. 10:00

muszáj volt kilöni mivel nem keregethették át az egész településen a járókelők között. tul messze volt az erdö.

Egyébként tegnmap volt ujra a vizben öt nem kellett kilöni mivel tudták ugy terelni hogy ne veszélyeztessen senkit.

Egyébként nagyon el vannak szaporodva a vaddisznók. Én erdö közelben lakom és rengeteg van, rengeteg kárt tesznek és kb heti szinten elütnek egyet az országúton. oriási károkat okozva az autósoknak, sokszor emberi sérülés is van:(

29. csgybzs (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2012. júl. 4. 10:00
Nekem nincs, úgyhogy tárgytalan. De nem érzem az embert felhatalmazva arra, hogy a feltételezett félelem miatt indokolatlanul gyilkolásszanak. Végül is milyen jó lenne, ha a gyerekedet potenciális veszélyforrásként tartaná számon egy fejlettebb faj és ha úgy tetszik neki lemészárolná. Neked tetszene?
28. f1e23b97ee (válaszként erre: 18. - Csgybzs)
2012. júl. 4. 09:59

Felteszem a kérdést, mit csinálnál, ha Te valamelyik hozzátartozódat sebesítené meg a vaddisznó teszem azt a Balaton partján.


A kórházban lecsesznéd , hogy úgy kell neki, minek ment oda?

27. andi6020 (válaszként erre: 19. - Mese)
2012. júl. 4. 09:59
Azért azt nem mondod komolyan, hogy a Balatonban fürdés közben számítani kellene egy vaddisznóra.
2012. júl. 4. 09:58

Azért mert fürdött?Köcsög vadászok...

Sajtos tejfölös lángost kellet volna még neki és vissza az erdőbe.....

25. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 19. - Mese)
2012. júl. 4. 09:58
ok. nem értetted, nem baj.
24. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. júl. 4. 09:58

Kíváncsi lennék, hogyha a gyereked futna össze egy ilyen jószággal a zamárdi strandon, mit csinálnál..

Ha jól sejtem, a cápa az vízi állat, jellemzően tengerekben található meg, és óceánokban. A vaddisznó pedig szárazföldi területen a jellemző.

23. csgybzs (válaszként erre: 16. - Mese)
2012. júl. 4. 09:58
Gyönyörű állatok és komplett fajok tűnnek el, hogy az ember mérhetetlen butaságát és kapzsiságát kielégítsék. Kell a hely, az állat, minden. Undorító egy népség.
22. andi6020 (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2012. júl. 4. 09:57

Nem fontosabb?

Mondjuk a gyereked nem fontosabb mint egy állat?

21. f1e23b97ee (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. júl. 4. 09:57

A cápa azért ha jól gondolom az Óceánokban honos nem?


A vaddisznó pedig nem a Balatonban.



Ha valakinek egy rák levágja a lábujját az egy baleset, mert a rák elvileg a Balatonban él de a vaddisznó nem vízi állat és nem emberek közelébe való.

20. Muraja (válaszként erre: 13. - 57aa4ea1e8)
2012. júl. 4. 09:57

Kötve hiszem , ki volt faradva es szomjazva szegeny joszag .

Nem volt talan meg arra sem ereje hogy vedenni tudta volna magat hogy legalab elszaladjon .

De remelem valahol kijutt annak nagy adagal ki egy szomjas alatott lö agyon ki eppen szeretne szomjat oltani a vizel !

19. mese (válaszként erre: 13. - 57aa4ea1e8)
2012. júl. 4. 09:57

akkor a szülő, vigyázzon a gyerekére, és ha látja a jószágot, menjenek el a környezetéből...

Erre enyit tudok mondnai.

Ha valai pedig olyan hülye, hogy odaengedi a gyerekét, egy vadállathoz, akkor meg is érdemli. Nem tudom sajnálni.

18. csgybzs (válaszként erre: 14. - F1e23b97ee)
2012. júl. 4. 09:56
Ugyanazt amit az ember. Hűsölést..... egyébként meg kinek mi köze hozzá? A vaddisznó nem tartozik beszámolóval, ő se kérdezi, hogy a sok idióta mit nyihog a vízben, meg minek szemetel, hugyozik bele és még sorolhatnám....
2012. júl. 4. 09:55

Volt egy vaddisznós eset nem rég szintén,amikor egy óvodás gyerek látta meg ott,ahova a táborozó gyereksereg fürdőzni ment,tőlük egy pár méterre sétálgatott.Kíváncsi lennék,hogy ha a az itt egybegyűltek gyerkőce mellett sétálna el,nem kapnának-e infarktust,de mindegy.:)Szóval akkor hívtak egy vadászt és lelőtte.Gondolom aztán meg is ették.Ez egészen pontosan 27-én volt az esti Rtl hírekben.


Nem látok problémát.Fini kajcsi.Én is kérek!Pörköltnek jó is lesz...Nyami!:)

16. mese
2012. júl. 4. 09:54

Én az ATV-n láttam a híradóban, ahol még a jószág utáni vérnyomokat is mutatták..

Felháborít az is, hogy a nagy okos meginterjúvolt emberek, úgy nyilatkoztak, hogy azon a részen sok a vadon élő állat, jellemzően vaddisznók, és tenni kell ellenük valamit.

Borzalmas! A természetes életterületüket akarják megszünteni, hogy több túrista jöhessen....(és ezt ki is jelentették)

Én, ezeknek az embereken ritkítanám meg bőséggel az életerületét!

Most mire jó ez? Miért akarnak kiírtani majdhogynem minden élőlényt ami nem ember??


Gusztustalan, moslék világ van sajnos....

15. csgybzs (válaszként erre: 12. - F1e23b97ee)
2012. júl. 4. 09:54

A tó nem az ember tulajdona. Elvileg ugyanolyan joga van minden állatnak ott lenni, nehogy már mindenkit kilövöldözzenek, aki nem illik a képbe.... mégis mit képzelnek magukról egyesek?

Az óceánoknál is bevállalják az emberek a cápákkal való találkozást....

14. f1e23b97ee (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2012. júl. 4. 09:53

Ez azért nem teljesen így van. Ha kimegyek egy erdőbe, ahol egy maci szedi a málnát és elkezdem rángatni, hogy ne zabáld már két pofára, amit a maci rossz néven vesz és szétkap , mint Bobi a lábtörlőt az az én hibám.


De mit keres egy vaddisznó a Balatonban?

2012. júl. 4. 09:51

[link]


Hát köszi, ha ez nekimegy valakinek..


Ha ki is lőtték, nem a pancsi miatt, hanem azért, mert netán mondjuk egy gyereknek megy neki. Úgyhogy aki ennyire állatvédő, az talán menjen oda terelgetni. Én nem tenném...

2012. júl. 4. 09:50

Egy vadállatban sem szabad megbízni. Láttam én már olyan, elvileg szelídített, betanított és emberek közelében élő vadállatokról filmet akik pillanatok alatt végeztek az idomárukkal vagy hozzátartozójukkal.


Ez a vaddisznó sem mondta senkinek, hogy bocs nem bántok senkit csak tempózom párat a hűs habokban.


Ha esetleg nekitámad egy gyermeknek és szétszedi, most arról indul fórum, hogy miért hagyták, a biztonsági szervek, hogy egy vaddisznó olyan közel menjen az emberekhez.

11. csgybzs (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. júl. 4. 09:50

A legelső hír az volt, hogy elterelték, DE tavaly is volt erre példa, AKKOR kilőtték az állatot.


Egyébként meg rohadtul unom, hogy minden egyes élőlénynek a világon az emberhez kell alkalmazkodni. Lassan majd egymás között is jöhet az irtás, ha nem tetszik valaki... az mondjuk sokkal jobb lenne, mint ez a sok szerencsétlen állatot....

Mikor fogják majd fel az emberek, hogy az ő életük semmivel sem értékesebb egy állaténál??

10. bnedora (válaszként erre: 4. - Rekuczy)
2012. júl. 4. 09:47
Ez a média:-(((
9. 74f8c12b8e (válaszként erre: 5. - Pera0322)
2012. júl. 4. 09:46

Érdekes,hogy ugyanarról 2 elllentétes dolgot mond 2 tévéadó.

Az ember lassan csak azt hiheti el,amit személyesen lát.

8. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. júl. 4. 09:44
Én úgy tudom nem lőtték le, hanem visszaterelték az erdőbe. De ha le is lőtték csak egyet bánok, hogy nem küldtek kóstolót a pörköltből :-)
7. Muraja (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. júl. 4. 09:44

Teljes igazad van !

Barcsak többen lennenek olyanok mind Te !

Sajnos szivtelen es rossz lett az ember .

Kivanok szep napot , jol esett az emberseges hozza allasod . Isten aldjon meg .

2012. júl. 4. 09:44

Elítélek minden olyan embert,aki védtelen állatokat öl meg!

A szerencsétlennek csak melege volt!

5. Pera0322 (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. júl. 4. 09:44

"A vadállatot a helyi vízimentők kergették ki a tóból, aztán a vasútig üldözték, ahol nyoma veszett."


A neten ezt írták...

2012. júl. 4. 09:40
en az rtl k. neztem a hireket de ott nem azt mondtak hogy lelotek hanem hogy vissza tereltek az erdobe
3. bnedora (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. júl. 4. 09:40
Nézd erre mit lehet mondani, van belőle bőven, nem lett volna értelme elaltatni és elvinni máshová. Ez volt az legegyszerűbb megoldás a pánikkeltés megelőzésére.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook