Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakcímkártyát csináltathatok a jelenleg bejelentett lakóhelyemen illetékes okmányirodában, ha elköltözök? fórum

Lakcímkártyát csináltathatok a jelenleg bejelentett lakóhelyemen illetékes okmányirodában, ha elköltözök? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 29. 21:12
Úgy imádom, amikor emberek határozottan állítanak hülyeségeket.
2013. ápr. 29. 21:10
Engem elküldtek, hogy menjek oda ahova költözöm.
2013. ápr. 29. 21:09
Múlt héten csináltattam lakcímkártyát, az új helyem szerinti okmányirodába kellett mennem.
9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Krinya5)
2013. ápr. 29. 20:37

Ezt miért állítod ilyen határozottan?

Netán te is okmányirodában dolgozol?

8. geridina (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2013. ápr. 29. 19:53

Én is népességnyilvántartó vagyok, lakcímkártyákkal is foglalkozom. Már van ügysegéd, neki is oda lehet adni elvileg, és akkor nem kell utazgatni.

Január 1-jétől elvileg nálunk is csak a járási hivatalban az okmányiroda csinálta. Én régen elvettem, rögzítettem, az okmányiroda kiállította a kártyát, és visszaküldte nekem. MOst ezt már az okmányiroda csinálja, legalábbis eddig így volt. Egészen addig, míg ránk nem parancsoltak, hogy márpedig ugyanúgy továbbra is kell csinálnia minden falunak, városnak, ahol nincs okmányiroda. Szóval semmi nem változott, csak annyi, hogy az ügysegéd viszi el a bejelentkező lapot, nem a posta:)

2013. ápr. 29. 19:50
okmányirodában dolgozom. Még nem változott a törvény, így a bejelentkezés helye szerinti okmányiroda csinálhatja meg kizárólag. A bejelentkezés csak ott történhet, a feldolgozás és a lakcímkártya elkészítése szintén.
2013. ápr. 29. 19:48
Bárhol megcsinálják, nincs helyhez kötve már.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. ápr. 29. 18:44
Sztem amelyik varosba, keruletbe koltozol,ott kell csinaltatni,de megnezed az illetekes okmanyiroda telcsiszamat,felhivod es megmndjak. Emlekeim szt.elo is jegyeznek,ugy jbb,ha idopontod van.
2013. ápr. 29. 18:42
Szerintem bármelyik okmányirodában megcsinálják, de ha felhívod őket, megmondják.
2013. ápr. 29. 18:42

Muszáj.

Lakcímkártyát ott csinálnak, ahova költözöl.

2013. ápr. 29. 18:37
Másik városba költözöm, muszáj elutazni oda, hogy kiállítsák az új lakcímkártyát vagy itthon is megcsináltathatom?
2013. ápr. 29. 18:35
Lakcímkártyát csináltathatok a jelenleg bejelentett lakóhelyemen illetékes okmányirodában ha elköltözök?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook