Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha csináltatok Pesten ideiglenes lakcímkártyát (pesti címmel), az a gyulai polgármesteri hivatal rendszerében megjelenik? fórum

Ha csináltatok Pesten ideiglenes lakcímkártyát (pesti címmel), az a gyulai polgármesteri hivatal rendszerében megjelenik? (tudásbázis kérdés)

8. geridina (válaszként erre: 7. - Kedike)
2011. okt. 26. 15:36
A tulajdonos aláírása kell csak hozzá
2011. szept. 21. 15:36
Mi kell ahhoz, hogy a pesti albérletben ideiglenes lakosként be tudjak jelentkezni?
2011. szept. 21. 15:28
miért nem íratod be a pesti címedet ideiglenes lakcímnek, míg az állandó maradhat gyula?
2011. szept. 21. 15:14

Ha jólértelmezem, állandó lakos vagy Gyulán, és Pestre jelentkezel be tartózkodási helyre. Akkor rosszul írtam, természetesn jelentkezni fog Gyulán. Van egy gépen nyilvántartott, illetve egy régi hagyományos, kártyán nyilvántartott rendszer. A kártyát azonnal, kb 2-3 nap alatt megküldik az illetékes hivatalnak újból.


Tehát ha bejelentkezel tartózkiodási helyre máshol, akkor küldik az új kártyát az állandó lakcímedre, és cserélnie kell a népességnyilvántartó ügyintézőnek, amin rajta lesz a tartózkodási helyed


remélem nem nagyon bonyolultan írtam le:)

2011. szept. 21. 15:13
Szerintem igen, mert az országos adatbázisban meg fog jelenni.
3. geridina (válaszként erre: 2. - Monyóné)
2011. szept. 21. 15:12

Szia


Természetesen jelentkezni fog, ha megnézik a rendszerben. Amúgy a helyi nyilvántartásban csak a helyi bejelentkezések jelentkeznek, de minden hivatalban van egy úgynevezett "ASZA-gép", azon országosan is lehet keresni. De csak akkor lehet nekünk is keresni, ha a munkánkhoz vagy egy ügyirat miatt szükség van rá

2011. szept. 21. 15:09
Röviden.Pesten élek,de gyulai lakos vagyok a lakcím kártyám szerint.Ha csináltatok itt Pesten egy ideiglenes lakcímkártyát(pesti címmel),az a gyulai polgármesteri hivatal rendszerében jelentkezni fog?
2011. szept. 21. 15:07
Ideiglenes lakcímkártya?folyt.köv.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook