Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyát a felugrálásról hogy lehet leszoktatni? fórum

Kutyát a felugrálásról hogy lehet leszoktatni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
204. Magdalénia (válaszként erre: 203. - 388b941089)
2016. aug. 4. 10:13
A gorombaság meg sértő.
203. 388b941089 (válaszként erre: 202. - Magdalénia)
2016. aug. 4. 07:18
A butaság bosszantó tud lenni 😨😨😰
202. Magdalénia (válaszként erre: 201. - 388b941089)
2016. aug. 3. 22:47

Azért a trampli stílust ne magyarázzuk már meg. :) Attól senkinek nem lesz jobb.

Te is leírtad a hsz-edet, minden drasztikum nélkül.


Bármit el lehet mondani valakinek, de nem mindegy, hogy hogyan. Ezért is figyelmeztetik a hozzászólókat, teljesen jogosan, esetleg ki is zárhatják. Gondolom senkinek nem ez a célja.

201. 388b941089 (válaszként erre: 200. - Magdalénia)
2016. aug. 3. 21:55
Gondolom mert nem èrtik meg amit mondani szeretne es ennek a.kutya issza meg a levèt😕😕😕
200. Magdalénia (válaszként erre: 198. - 388b941089)
2016. aug. 3. 21:14
Nem a mondandóval van gond, hanem azzal, ha a stílus megengedhetetlen a másikkal szemben és nem tudja abbahagyni a vegzálást.
2016. aug. 3. 21:08
"Könyörgöm, akasszuk fel!" Bizonyára így felelne meg neked és még egy-két káromkodás, ami a szavajárásod. Csak ehhez nincs mindenki hozzászokva és nem is igényli. :)
2016. aug. 3. 20:57

Abszolut igazad van, ez tènyleg nem játèk!

Nálunk a masodik dog teljesen meghülyült 8 èves korára, mert megèrezte h apum,a falkavezèr meggyengült fizikailag, emiatt elajándèkoztuk, mert apu nagyon beteg volt, èn meg mèg gyerek, egyikönk se tudott volna megfelelöen foglalkozni vele. Aki nem èrt hozza, vagy nem akar/tud kelloen foglalkozni a kutyával, adja oda olyannak, aki kèpes rá!

197. Magdalénia (válaszként erre: 196. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 20:44

A hétoldalas témánál egyedül képviseled a mondandódban a közönségességet, kocsmai szinten. Ne légy rá büszke. :(

A stílusod elrettentő volt, amit a fórumindítóhoz intéztél. Válogasd meg a szavaidat, mint itt sokan meg is teszik. Aki nem, az előbb-utóbb kikopik.

196. massalhangzo (válaszként erre: 193. - Magdalénia)
2016. aug. 3. 20:28

csak a kedveskedo, anyaskodo, de semmitmondo velemenyeddel mindegy, hogy mit irsz. foleg, ha nem ertesz hozza


egyaltalan nem reagalom tul, nem hiszem, hogy egyetlen, normal kutyas ne ugyanazt mondana, mint amit en irtam. egy nagytestu, kezelhetetlen, siket kutyanak tanitas kell, es ha ok nem ertenek hozza, akkor szakmai, kutyaiskolaban.


most meg kolyok, es jatszadozik, de mi lesz, ha mar ivarerett lesz, hogy fog viszonyulni az idegenekhez. nem hall, egy varatlan mozdulat egy idegen embertol barmit kihozhat belole. majd biztos te is abajgatnad, mikor megtamad egy embert vagy gyereket, aki nem ugy nyul hozza, mint amit megszokott, amikor kiszabadul, mert nem fegyelmezett, hogy cukimuki bogyoka, hat nem tehetsz rola. dehogynem. egy kutya olyanna valik, amilyenne nevelik, tanitjak, plusz az adott vermerseklete

195. 388b941089 (válaszként erre: 136. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 3. 20:19
Jesszusom...es nem viszitek oktatásra? Iszonyat veszèlyes keverèk. Nekünk volt dogunk, kettő is... Nem egy okos kutya, de kiszámithatatlan lesz ahogy öregszik. Nagyon sokat kell vele foglalkozni. A pitbullrol nem is beszèlve. Föleg ugy h a tiètek süket. Nagyon speciális eset! Mèg a sok ève kutyát tartottak sem èrthetnek ugy a nevelèsèhez mint egy oktató! Nem bántásbol irom, de tènyleg el kène vinni öt egy kutyasuliba, ahol szakemberek foglalkoznának vele ès titeket is kikèpzenènek! Ebböl baj lesz..föleg ha nimcs vagy nem lesz ivartalanitva. Nektek annyi😲😱😱😲
194. 388b941089 (válaszként erre: 151. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 3. 20:14
Tenyèsztő?! Szaporitó!!
193. Magdalénia (válaszként erre: 192. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 20:07

Túlreagálod és bántó indulatba jöttél. Nem azért hoxázunk, hogy bántsunk valakit az igazunk, vagy a vélt igazunk miatt. Magamat is éppen erre figyelmeztetem, mielőtt indulatba jönnék. :)


Nemigazán vagyunk képben, csak azt hisszük és az anonimitás adta lehetőséggel felbátorodva többet engedünk meg magunknak. Remélem, hogy én nem. :)

192. massalhangzo (válaszként erre: 191. - Magdalénia)
2016. aug. 3. 19:36

nincs nagy mellenyem, hidd el, egy hozzaerto vagy allatvedo amit adna, azt nem nyelne be


en azt mondanam, meg mindig jobb dolga van egy kutyanak egy hozza nem ertonel es nem foglalkozonal, de nem bantonal, mint az utcan, bar ez a kutyus nem befogadott, hanem vasarolt. de hogy valaki azon sirankozzon, hogy a kolyokkutyaja felugral, rag meg nyalaz, nem fogad szot, de azokat a lehetosegeket elutasitja, amik segitenenek, arra nem lehet mit mondani. foleg, hogy kozben meg buntetik mindenfele hulyeseggel, amirol azt gondoljak, az neveles


az nem ok, hogy a pasim nem akarja iskolaba vinni, vagy szakerto tanacsat kerni.

191. Magdalénia (válaszként erre: 190. - Massalhangzo)
2016. aug. 3. 16:47

Bocsánat, de tévedés. Nagy mellénye itt most Neked van.

Hidd el, hogy meg fogják oldani.

Nem kell ehhez agresszív véleményalkotónak, vagy akár minősítőnek lenni, mert másokat sértegetni az a legkönnyebb. Nem is beszélve arról, hogy a netikett sem engedi meg.

190. massalhangzo (válaszként erre: 184. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 3. 14:41

leirhatom a velemenyemet, mint barki mas. minosithetlek is, miert ne tennem?


vettetek egy kutyát, minek? hogy a kertben alljon disznek? kiderult, hogy siket, hogy nem tudjatok nevelni, tanitani. nem viszitek szakemberhez, nem viszitek iskolaba. miert? nincs penz ra? ha a kutyara volt, es kutyat akartatok, gondolom, tudtatok, hogy koltsegekkel jar (etetes, oltasok, allatorvos stb.). nincs ido ra? ha kutyat akartatok, gondolom, tudtatok, hogy idot kell ra forditani, mindennap foglalkozni vele. akkor miert nem tesztek semmit? mert csak?


ha siket gyereked szuletne, csak hisztiznel, hogy milyen rossz, mert nem erti, amit mondasz, nem csinalja, amit mondasz, es rossz a gyerek?


nem valo nektek kutya, mert alap dolgokat sem tesztek erte, magatokert, hogy boldoguljatok vele. persze a kutya a hibas, mert ugral es nyalogat. mennyivel jobb dolga lenne olyannal, aki veszi a faradtsagot es utana jar, hogyan kell egy siket kutyaval banni, segitseget ker, elviszi tanitani, es nem szidja, bantja olyanert, amirol nem tehet


de legyen nagy mellenyed, hogy ti mi mindent megtesztek erte. persze, csak nem azt, amit kene

189. Magdalénia (válaszként erre: 188. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 2. 19:49
:)
2016. aug. 2. 19:33
megy a privi, fórum befejezve:)
187. Magdalénia (válaszként erre: 176. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 2. 19:24

Lehet, hogy egy másik kutya elvonná a figyelmét rólatok és jobban szocializálódna. Előfordulhat.


Nem volt jó ötlet felélesztened a fórumodat, mert senki nem tudja a párod helyett megoldani ezt a helyzetet. A jó tanácsokból pedig tele van a padlás, semmi újat nem fogsz hallani, csak elmarasztalást, ha még hónapok múlva is ez lesz a gondod. :(


Nyilván szeretitek az állatot, de a kutyatartóknak az jön le a hsz-ekből, hogy nem értetek hozzá, - ez a kisebbik probléma - és a párodnál a szándék sincs meg, hogy ezen változtasson, - ez a nagyobb probléma - miután otthon az ő szava dönt.

A pontos helyzetet viszont Te ismered, Te élsz velük.

Ezt a fórumodat inkább irattározd. :)

2016. aug. 2. 18:32

ja, és csak a fórumot olvastad el, de az egész sztorit nem tudod az elejétől fogva. ez nem mentség. lehet, hogy állatvédő vagy, de én meg nem vagyok állatkínzó. tényeket közöltem. te meg minősítesz. biztos én is találnék rád jelzőket. csak én nem süllyedek idáig.


hagyjál inkább békén, lécci, van nekem elég bajom, minthogy itt okoskodó, nagyképű, hu, de hozzáértő, minősíthetetlen írásaival lejárató egyedekkel levelezzek!

2016. aug. 2. 17:56

mondjuk a naplóm meg tele van jó dolgokkal is, amit csinál. nem csak rinyáltam.


szerintem nem te fogod eldönteni, hogy nekem való-e kutya vagy sem. a kutya szeret minket, mi is őt, én csak a tényeket írtam le.

2016. aug. 2. 17:54

nem értek egyed veled, és nem kívánik ilyen stílus után erre válaszolni!


a felét sem érted az egésznek, amin keresztül megyünk.


hozzátenném, amikor megvettük, nem tudtuk, hogy SIKET!


kérlek, ne válaszolj

2016. aug. 2. 13:51

annyit meg hozzatennek, hogy befogadtal egy siket kolyokkutyat, akihez nem ertetek, de basztok elvinni egy iskolaba, hozzaerto tanacsat kerni. sirsz, hogy ugral, nyalogat, nem fogad szot. minek nektek kutya?


egy felelos, szereto kutyatarto az tisztaban van vele, hogy a kutyara ra kell szanni az idot mindennap, ha maga nem tudja megtanitani, iskolaba kell vinni, az allapotahoz merten gondozni, tanitani, nevelni, ovni


az olyanoknak mint ti, nem valo kutya


de sird tele a forumot, hogy te mennyire szereted, de baszol elvinni, tenni, csinalni barmit a szidasan kivul. biztos neha megsimogatod, es eteted, es azt hiszed, ebben kimerul a kutyatartas

182. massalhangzo (válaszként erre: 181. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 2. 13:35

beleolvastam a forumba, es csak rosszat irsz, hogy nem birod, ugral, ugat, nyalogat, rohangal, ragcsal. de ezek mind egy kutya velejaroi, plane egy kolyoke.


nem eleg ugy hozzaallni, hogy aranyos kutyuska, enyem, a felelosseg pont azt jelenti, hogy megtanitod, iskolaba viszed, gondozod, neveled. de ezt te pont nem teszed


mindegy, egyetertek tobb elottem szoloval, ha csak szenvedest birsz mondani a kutyaddal kapcsolatban, nem valo neked. nekem is van kutyam, nem egyszeru eset, de soha eszembe nem jutna azon sirankozni, hogy ugral, ugat, nyalogat. iskolaba jar kolyok kora ota, nagyokat setal, tanitva van, gondozva van. a nagy semmire nem lesz egy kutya jolnevelt, szofogado

2016. aug. 2. 11:51

eszembe se jutna másnak odaadni – ne haragudj -, én már felelősséget vállaltam érte, ez nem egy könyv v. bármi, amit aztán elolvasok, és továbbadom.

szenvedünk vele, az tény, de nem akarom másnak adni. ha csak pl. nem agresszívoskodna be, de ez még nem fordult elő. szerencsére.


én minden "hülyeségét" a siketségének tudom be, a párom nem bírja inkább idegekkel.

180. massalhangzo (válaszként erre: 178. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 2. 10:36
lehet, hogy szivtelensegnek tunik, hogy megfelelobb helyet keress neki, de nem mindenki nagy kutyas es nem kell mindenaron eroltetni, attol nem leszel rossz
179. massalhangzo (válaszként erre: 178. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 2. 10:35
de ha idegesit es nem birsz vele, nem jarnal te is jobban es a kutya is, ha elajandekoznad olyan helyre, gazdinak, aki tud vele banni es orulne neki, szeretne?
2016. aug. 2. 10:10

van macskám, 11-12 éves, és semmi bajom vele.

macskát meg a kutyát össze sem lehet hasonlítani.

a kutyánk meg siket:(

177. massalhangzo (válaszként erre: 172. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 1. 22:10
nem lenne jobb neked egy macska? :D ha idegesit, hogy egy kutya ugral, nyalogat, ragcsal, nem valo neked, lehet, hogy ezert nem tudsz banni vele. egy macskaval nem lesz ilyen teren problemad
2016. aug. 1. 19:52

á, nem tudom.

én is gondoltam rá, főleg, hogy most albérőket keresünk, de ne.......nemtom

175. Magdalénia (válaszként erre: 174. - Ca6273a8a5)
2016. aug. 1. 19:49

:)Igazán nincs mit.


Esetleg egy kutyatárs jól jönne Gézunak. ;) Lenne kivel foglalkoznia.

Vagy ne akarjak Neked ennyire rosszat? :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook