Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet leszoktatni a kutyát arról, hogy ránk, és főleg a kislányunkra ugráljon? Már fél a lányunk, nem szeret az udvaron lenni fórum

Hogy lehet leszoktatni a kutyát arról, hogy ránk, és főleg a kislányunkra ugráljon? Már fél a lányunk, nem szeret az udvaron lenni (tudásbázis kérdés)


9. Ancsa19860211 (válaszként erre: 7. - Szimonic)
2011. ápr. 1. 13:49

Ez a lábára lépés nálunk is bevált. A mi kutyánk is ugrálós (magyar vizsla egyébként), de a férjemre és rám már nem ugrik fel. Mindenki másra igen, de csak szeretetből csinálja:)

Az elején olyan vészes volt a helyzet, hogy mikor dolgozni mentem, egy melegítőgatyót húztam a farmerem fölé, amíg kiértem az ajtótól a kapuig, nehogy összesározzon. A kapun kívül meg levetettem és belecsórtam a táskámba. Elég röhejes látványt nyújthattam:)

2011. ápr. 1. 07:06

agykontrollon tanultunk ilyen technikát

üzenni a kedvenceknek, hogy változtassanak meg , nekünk nem tetsző szokást....

2011. márc. 31. 17:42

szia!

ami nálunk bevált: a hátsó lábára rálépsz ilyenkor, és pár alkalom után meg is tanulja, hogy fáj, ha felugrik. nekünk rotink van, ezt a kutyasulis oktató javasolta

6. 4c07880d46 (válaszként erre: 4. - Rozália)
2011. márc. 31. 17:37
Keverék, van benne egy kis német juhász, egy kis rotweiler, és még nem tudom, mi. Egyébként úgy fogadtuk be, valószínű kidobták. Nagyon hálás ezért, imád bennünket. Mi is szeretjük. De már idegesítő!
5. 4c07880d46 (válaszként erre: 2. - 9c1b9b7ead)
2011. márc. 31. 17:35
Ezt csináljuk másfél éve, de nem sok hatása van...A víztől fél, le szoktuk spriccelni. De nem akarunk a kezünkben spriccelővel mászkálni örökké:-( A neve neki is Tappancs egyébként:)))
2011. márc. 31. 17:28
Vannak ugrálós fajta kutyák... Ő milyen típusú?
3. Gine (válaszként erre: 2. - 9c1b9b7ead)
2011. márc. 31. 17:27
Szegényke:(
2011. márc. 31. 17:26
Meg kell büntetni a kutyát. Csúnyán nézni rá, határozottan mondani: EZT NEM!!!! De következetesen. Nincs más módszer, szerintem :-) Nálunk ugyanez volt, leszokott róla Tappancs, de szegény már nem él..megmérgezték :-(((( Inkább ugrálna :-((((
2011. márc. 31. 17:24
Hogy lehet leszoktatni a kutyát arról, hogy ránk, és főleg a kislányunkra ugráljon? Már fél a lányunk, nem szeret az udvaron lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook