Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Különleges szülinapi tortát szeretnék sütni gyerekeimnek. Tudna valaki receptet ajánlani? fórum

Különleges szülinapi tortát szeretnék sütni gyerekeimnek. Tudna valaki receptet ajánlani? (tudásbázis kérdés)


6. ~Éva~ (válaszként erre: 3. - Katic)
2009. szept. 2. 15:23
Szia nézz be az adatlapomra vagy a receptek közé. Biztosan találsz megfelelőt... ha valami véletlenül nem érthető nyugodtan irj.
2009. szept. 2. 15:21

szia,

nem kell nagyon különleges, hamár maga a formája is az.

Kislányoknak szoktak olyat csinálni, hogy a kedvenc babáját teszik egy kerek torta közepébe, miután kisült, kihűlt, ez lesz a szoknyája, a felső lehet a baba saját ruhája is .

Díszíteni kell mindenféle szép apró dolgokkal, no meg sok krémmel a belsejét.


Fiúknál ugyanez a kedvenc játéka is lehet, kisvonat, autó, stb.

4. katic (válaszként erre: 2. - Ében11)
2009. szept. 2. 15:20
Ez máris jól hangzik! Köszi! :-)
2009. szept. 2. 15:19

Fiam egy, lányom három éves lesz a hó végén. Szeretnék nekik valami szép és különleges tortát sütni - még sosem csináltam :-S -, de nem ismerek olyan receptet, amely megfelelő lenne. Vajkrémeset nem akarok - inkább tajszínhabosat-zseléset, gyümölcsöset -, viszont fontos lenne, hogy ne csússzon szét, mert jó lenne, valamilyen mesefigurát megörökíteni. Lányom pl. Hófehérkét (!) kért. :-o

Ha valaki ismer jó receptet, vagy könynen elkészíthető, de érdekes formát, kérem segítsen. Köszönöm! :-)

2009. szept. 2. 15:19

de milyet?krémeset?

én túrósat sütöttem.

fél kg túrót kell összekeverni 2 dl vízzel felfőzött és lehűtött vaníliás pudinggal 2 zacskó habfixel felvert tejszínnel 1 csomag vaníliás cukorral és 20 dkg cukorral.körbe mehet egész babapiskóta bele a krém tetejére gyümölcs és tortazselé-nagyon finom!

2009. szept. 2. 15:16
Különleges szülinapi tortát szeretnék sütni gyerekeimnek. Tudna valaki receptet ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook