Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kudarcok és bűnözések fórum

Kudarcok és bűnözések (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
316. molntak
2004. máj. 10. 07:30

Ja meg cékla cukros lében

meg kb 20 dkg sajt és csak fél liter folyadék egésznap.

315. molntak
2004. máj. 10. 06:21

Tegnap:

-800 kávé (persze koffeines és egyben tuti volt cukor)

-4 adag krumplipürépor (hát persze kellet hozzá vagy 1-1,5 dl tejszín is)

-Cola light (kb0,5liter)

Az eredmény éppen lilulok ma reggelre.

Mentségemre szolgáljon,hogy dolgoztam és megjött a mikulás is.

314. EriAnyó (válaszként erre: 310. - Mariann)
2004. máj. 9. 16:16

Tökéletesen egyetértek!

Ugyan én most első szakaszos vagyok, de előtte már 8 hétig visszafogtam a ch-t, amennyire csak lehetett. Igyekszem nem bűnözni, de az biztos, hogy ha olyan dolog történne, ami nagyon kiborít, vagy nagy ünneplést hoz magával, akkor a lelkemmel törődnék, nem a mérleggel. Egy házassági évforduló elég jó indok a lélek ünnepléséhez. Nekem lassan a sikeres diploma ünneplése lesz az alkalom. Óvatos leszek, de azért gin-tonikkal fogom köszönteni! A cukrász sütiknek még csak ellenállok, de mam már elmélkedtem a rétes gyönyöreiről.

2004. máj. 9. 12:30

Jujujuj!!

Tegnap itt voltak anyuék és lángost sütött!!

CSAK egyet ettem és ettől is büszke voltam magamra! ( még kettő lement volna, nem olyan nagyok voltak!)

Gyöngyi

2004. máj. 7. 11:35

Őszintén csodálom azt aki pontosan be tud tartani mindent.Én bevallom rendszeresen bűnbe esem.Arra rájöttem,hogyha néha eszem egy zsömlét délelőtt az nem szól bele a fogyásomba.Húsvétkor három szelet mézes-krémestől leálltam.Két hét kellett a beinduláshoz.Közben is bűnöztem,a gyerekek által itt-ott elhagyott tojáscukor,tic-tac stb.Persze csak egy -egy db.

Tegnap ettem egy csirkemájas fornettit,de ma a keton csíkom lilább mint tegnap.Szeremcsére :-))Szóval bűnös lélek vagyok!:-))

311. LÉNA
2004. máj. 6. 06:24

Sziasztok!

Én 2 hónapig tökéletesen betartottam a diétát, aztán jött a húsvét. Egy hétig annyit ettem mindenből, amennyi belémfért. Eredmény: + 3 kg. Utána következő 2 hét alatt: - 5 kg. Az a vicces az egészben, hogy húsvét előtt már majdnem 4 hétig stagnáltam, és ez a "bűnözés" valahogy segített áttörni azt a korlátot, ahol a súlyom megállt. Úgyhogy szerintem ilyen alkalmi - de tényleg csak nagyon ritkán - kilengésekből nem kell túl nagy lelkiismereti problémát csinálni. Úgy tervezem, a következő bűnözésem a házassági évfordulónkon lesz: június 20-án. Ha úgy állok hozzá a kérdéshez, hogy lesz egy fix időpont, akkor kirúgok a hámból, könnyebb elutasítani azokat a kínálgatásokat, amelyekkel bizonyára benneteket is megkörnyékeznek.

Pussz!

310. Mariann
2004. máj. 5. 17:36

Tegnap bűnöztem, lecsúszott pár szelet sütemény (csokikrém és kókuszkrém volt benne, tele cukorral). No meg egy marék sós keksz, és 4-5 szál ropi. De nem csinálok lelki problémát a dologból, hiszen a 2. házassági évfordulónk volt.

Ma kicsit visszafogtam a kajálást, nehogy visszamásszon egy deka is!

2004. máj. 4. 21:15
Úgy látom mindenkinekcsőd volt a hétvége ch szinten, de legalább jót mulattunk!!! Én is Jager-t ittam, de sokat... Nagyon jól esett, de ha ez nem elég, vasárnap megfejeltem egy kis Baileys-zel. (lehet, hogy nem így kell írni...) Nem tudja valaki mennyi ch van a jager-ben? És a másikban? A cimkén az volt, hogy whisky és tejszín van benne. Milyen jó is lenne......
308. Blongyinka (válaszként erre: 307. - Molntak)
2004. máj. 3. 19:15
Te, ne tudd meg, hogy mióta gerjedek rá?!!:-( Attól függetlenül rám férne 1 kis egészség, köszike!
307. molntak (válaszként erre: 306. - Blongyinka)
2004. máj. 3. 19:06

Kérlek ne írd le többször mert bűnbe viszel azzal a nyavalyás tejbegrízzel!!

Egyébként pedig egészségedre!!!

2004. máj. 3. 19:05
Gyerekek! Mai napon teljesen oda lett: reggelire tejbegríz, ebéd lelváros derelye, nudli, vacsi kenyér+szalonna+lila hagyma. Ha lehet felmentést kérni, az indokaim azok, hogy mára piszkosul elkapott a "dátha", és úgy gondoltam, hogy ez a mielőbbi felépülésemet szolgálja. Tudom, hogy most azt mondjátok, hogy "igen, csak nem úgy ahogy te gondolod", és igazatok van!!
305. hszonja
2004. máj. 3. 13:52

A hétvége nekem is bűnözéssel telt: én is fehérbor, pezsgő, vörösbor, jäger (persze ez 3napra elosztva).

Ja, és még ettem 2 nap alatt egy habszifon-nyi tejszínt (cukrozatlan), amit ugyebár elsőfázisosnak nem nagyon szabad...:((((

Még nem mértem magam, majd holnap.

304. Nici
2004. máj. 3. 08:09
A hétvége maga volt a fertő a fogyókúrám szempontjából. Mint öreg diák elmentem a volt főiskolámra Fősulis Napokra. Kb. 10 percig bírtam alkohol nélkül... Utána belehúztam :-) Bár csak bort ittam, de az éjjel folyamán megettem egy fél szelet kenyeret is, nem bírtam ellenálni. Aztán szombaton majális, a tényállás hasonló: kb. 1 liter bor, ja meg 4-5 szem törökmogyi... DE!!! A ketoncsíkom gyönyörű sötétlila és fogytam 1 kilót!!! :-)) Nem tudom, hogy lehet, de jó!
303. c671fcef68 (válaszként erre: 302. - Lány)
2004. ápr. 30. 14:03
Na ne már!!!:((( Épp a múltkor dícsértelek meg, ne add fel!!
302. Lány
2004. ápr. 30. 12:08

Feladtam :-(

Mindenkinek kitartást! Nekem nem volt :-(

Pedig a legjobb fogyókúra a világon!

301. Kiscsikó (válaszként erre: 300. - Lindi)
2004. ápr. 29. 20:36

Kedves Lindi!


Köszönöm,hogy felhívtad a figyelmemet erre az oldalra.

Véleményem:-Nem hiszem,hogy Te szakmabéli lennél.Ha az lennél nem dőlnél be ilyen és ehhez hasonló slendrián fordításoknak.

-Kíváncsi lennék arra,hogy a doktornőt melyik cukorgyár,ill. édesítőszer gyár "kérte fel" erre a cikkre!?

-Az aspartam boncolás után már nem mutatható ki a szervezetben

-Ezek a betegek nagy valószínűséggel nem ennek a szernek hatására haltak meg.Szenvedtek ezekben a betegségekben,és mellesleg aspartam alapú édesítőt használhattak.De halálukat nem ez okozhatta!

-Az egész cikk híjján van a hozzáértésnek,bár lehet,hogy ez csak a pongyola fordításnak köszönhető.(Sajnos tárgyi tévedések vannak benne.)


Azért válaszoltam itt,mert fontosnak tartom,hogy más is elolvassa!


Köszönettel és szeretettel:Kiscsikó

300. Lindi (válaszként erre: 299. - Kiscsikó)
2004. ápr. 29. 09:13

kiscsikó!

www.geocities.com/hanna017/aszpartam.html

érdemes elolvasni.

299. Kiscsikó (válaszként erre: 295. - Tacsi)
2004. ápr. 28. 21:15

Az aspartammal semmi gond.Mese habbal az egész.


298. Zolii (válaszként erre: 297. - 7e433abb8e)
2004. ápr. 28. 20:57
Eljön majd az az idő amikor a falat fogod majd kaparni egy kis édességérd, vagy vmi kis ch bombáért.... :-)
2004. ápr. 28. 19:56

Moncha most mindenkit jól elfenekel, aki bűnözött...

Irgum-burgum.

296. Tacsi (válaszként erre: 295. - Tacsi)
2004. ápr. 28. 17:20
Úgy ahogy követem harmadik napja az Atkinst (nem totál szigorúan), ma beesett egy kocka csoki és a karfiolom is bundázva volt:-) Nyamm nyamm.
295. Tacsi (válaszként erre: 294. - Pepe)
2004. ápr. 28. 17:19

Aspartam:-)


294. Pepe
2004. ápr. 27. 15:35

A cola ligt-el mi a gond?

A benne lévő coffein? Annyi kell hogy létezzem, ha már kávét se iszom!

293. Svenska (válaszként erre: 288. - Molntak)
2004. ápr. 27. 10:27
Még ezen a héten bekukkantok oda, mert fogalmam sincs. :-) Tudod, mindik csak a sütiket sasoltam, nem a cégtáblát. ;-)
292. molntak (válaszként erre: 291. - B03af8937b)
2004. ápr. 27. 04:56
Megnéztem jól hangzik.
291. b03af8937b (válaszként erre: 288. - Molntak)
2004. ápr. 26. 23:47

Hello MOLNTAK


Szerintem erre a cukira gondolt:

[link]


290. csigusz
2004. ápr. 26. 14:42

Sziasztok!

A hétvégén beesett minden, ami kell. Hamburger, süti, fagyi. eredmény: + 1 kg. Hát ez van.

Holnap tiszta lappal vágok neki újra!


289. edit
2004. ápr. 26. 12:37
Pénteki nagy vendégjárás után (megálltam,hogy pogácsát, sütiket ne egyek!) megmaradt egy fél hagyományos szifon cukros tejszinhab. Ezt én jó alaposan megkóstolgattam a kávémba szombaton és vasárnap is többször (nehogy már ki kelljen dobni!) Ennek ellenére végre hosszú idő után 1 kilóval kevesebbet mutat a mérleg!! Remélem nem pár nap után jelentkezik a hatása.
288. molntak (válaszként erre: 285. - Svenska)
2004. ápr. 26. 10:43
Mi a cukrászda neve?
2004. ápr. 26. 10:34

A hétvégém maga volt a "fertő": péntek mini szendvicsek (konferencián voltam), szombat tészta, vasárnap csokitorta! Nem bánom, mert mindegyik jólesett, az eredmény +fél kg!

Hat hét alatt most éreztem először, hogy megőrülök a rendes kajákért. Viszont sült krumplit nem ettem.

Mától újra jó kislány leszek, remélem újra beindul a fogyás.


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook