Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kudarcok és bűnözések fórum

Kudarcok és bűnözések (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
16. Hd d
2004. febr. 25. 21:15

Sziasztok!

Több,mint 2-hete keztem el az első hétem lement 3 kg.Tök megörültem,de mielöt túl boldog lehettem volna,vissza is jöt 1 kg.Nagyon jó,hogy van ez a fórum,kicsit megnyugodtam,látom nem vagyok egyedül.ÉS most várjak türelmesen,mit javasoltok?



15. miszka
2004. febr. 25. 12:59

Ancsa: Zsuzsa, bocs, hogy beleszólok, de most olvastam az Atkins könyvet, amiben leírja, hogy amikor a szervezeted nem kap szénhidrátot és kénytelen a zsírtartalékodból energiát nyerni, akkor lép színre a keton, ami ezt a folyatot generálja. Ha vizeletedből kimutatható a keton, akkor az azt jelenti, hogy beindult a zsírégetés folyamata, elkezdődött a fogyásod, azt írja, hogy az kb. a bevezető szakasz felénél jelentkezik.



14. Ancsa
2004. febr. 25. 11:31

Zsuzska: Néha értelmetlen dolgokat írok, bocsi, de még soha nem fórumoztam.

Szóval a keton csík használata azért fontos, hogy tudd vizet vagy zsírt fogysz-e.Azzal lehet beállítani a diétát, hiszen méred a hatást, vagy valami ilyesmi. Sajnos nem vagyok profi, jobban nem tudom leírni.



2004. febr. 24. 11:03

Ancsa: Mi van? nem értelek. Lassabban és mégegyszer



12. Ancsa
2004. febr. 24. 10:08

Zsuzska:Mérjétek a keton szintet, amíg nem indul meg semmi szénhidrát!!!!csak azután lehet fokozatosan visszaállítani. amíg a keton nem indul el, nem igazi a fogyás. Pálca rendelhető a gyógyszertárakban.



2004. febr. 24. 08:31

Jucus: Kedveseim, legyetek türelemmel, legalább nektek van már valami és azóta áll. Micsoda szerencsés népek!

Azt a táblázatot néztem már, de nekem többet mond, ha azoktól hallom akikkel tudok társalogni:vagyis tőletek.

Ma reggelre mintha nekem is lenne 1 kg, de nem merem elkiabálni, lehet hogy csak ingadozás. Viszont Jucus, 7 kg már nem lehet ingadozás.

Szerintem a korunktól is függ. 30 alatt én is jobban csináltam, fele ennyi erőfeszítéssel.



10. hoxa
2004. febr. 23. 14:35

Zsuzska:

- 4kg az első két hétben. Azóta (1 hét) semmi. :(


Mézd meg az amerikaiak hogy boldogultak:

Atkins diéta statisztikák - Zsír- és vízveszteség link a főoldalról.

Ábrázolták diagramon is. Jó lehet annak az egyedülálló pontocskának ott fent. 48 hét alatt 111 kg mínusz.

Biztosan megváltozott az egész élete ennyi fogyástól.


Hoxa



2004. febr. 23. 13:59

Zsuzska: Én első két hét alatt - 7 kg, utána 4 hét semmi, de semmiiiiiii, és most már nagyon fogy a türelmem.



2004. febr. 23. 12:24

Zsuzska:Én pont egy hete kezdtem. Ma 3 kg- val vagyok könnyebb, pedig én is bűnöztem- moziban pattogatott kukorica, itthon egy kis csoki.



2004. febr. 23. 12:00

hoxa: Áruljátok már el legyetek szívesek, ti mennyi eredményét értetek el? Most már igen kíváncsi vagyok.



6. hoxa
2004. febr. 23. 11:49

Az ember már csak ilyen.

Én sem úszom meg soha lelkiismeretfurdalás nélkül. Amitől aztán csak még rosszabb.



2004. febr. 23. 11:44

hoxa: Hát én is bűnöztem már egy kis feketeerdő tortácskával, de akkor olyan lelkiismeretfurdalásom volt, hogy mérgemben nekiláttam torzáni, elég keményen de persze ezt csak aznap csináltam és nem jött vissza semmi, de fogyni sem fogytam. De hát azt sem lehet hogy mindig lelkiismeretfurdalása legyen az embernek.



4. hoxa
2004. febr. 23. 10:18

Már azt hittem, mindenki "szent" rajtam kívül :)))


Egyébként ott látom a gondot, hogy ugyebár az első két hét lényege, hogy a szervezet szénhidrát tartalékai kiürüljenek, és így a szírt használja fel energiatermelésre. (Javítsatok ki, ha valamit rosszul tudok).


Gyanítom, hogy az a 20g, amit meg szabad enni, nem tölti fel újra a raktárakat. Viszont, ha túllépjük, vagy a tiltólistán lévőket fogyasztjuk, akkor szinte kezdhetjük elölről az egészet.



2004. febr. 23. 09:37

Zsuzska: Itt lehet gyónni?Nekem visszajött 5o dk.Kíváncsi vagyok mennyi idő alatt megy vissza.Csak egy kis rétest ettem meg egy kis...meg egy kis..:((



2004. febr. 23. 09:34

hoxa: Örülök ennek a fórumnak.

Épp panaszkodni akartam valahol, de nem tudtam hol tegyem. A végére értem az első két hétnek. Igaz, én is botlottam, de csak kicsiket, kis Nutella, kis palacsinta, de semmi kenyér, lisztnemű és rizsnemű. És ez is elég volt ahhoz, hogy semmi kg fogyásom ne legyen. Emberek, tanuljatok a hibámból, semmit nem szabad csipegetni.

Bár én még mindig nem értem, hogy miért nem fogytam SEMMIT?



1. hoxa
2004. febr. 23. 09:22

Sziasztok!


Meg kell nyitnom ezt a topikot is, mert épp ebben a fázisban vagyok.

Úgy látszik a kis kilengés is nagyot rombol. Mondjuk ezt írta is Atkins a könyvében.

z elmúlt héten semmit sem sikerült fogynom.

Lehet, hogy azért, mert ettem egy kis pattogatott kukoricát? Brrrrrr.


Hoxa



❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook