Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbség fórum

Korkülönbség (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2009. jan. 25. 22:19

Nincs semmi bajom a régi nevekkel de nekem nem igazán tetszenek már pl.Rozália,Erzsébet,József,János,Mihály. A magyarságról meg csak annyit hogy én valahogy most nagyon nem vagyok büszke a magyarságomra!:(

Amúgy igaz hogy van a magyar nevek közt is különleges! Mondjuk most nem jut eszembe egy sem:):)Tényleg szép,nekem is tetszik a Boldizsár és a Bálint név de tudtom szerint egyik sem magyar csak magyarosítva vannak!:)

SALIMA,nekem is nagyon tetszenek a különleges nevek,mondjuk amit írtál(Trajánusz) az annyira nem tetszik,de szó mi szó különleges!:):)Amúgy ha rákeresel szerintem találsz sok szépet!:)

Végülis mindannyian mások vagyunk így más az ízlésünk is,ezért van az a sok szép változatos név is:):):)

1032. P64
2009. jan. 25. 20:46
Nekem is inkább a régi nevek tetszenek. Magyaroknak magyar nevük legyen. Abban is van különleges. Nagyapám Boldizsár volt. Nekem nagyon tetszik a Bálint is.
1031. 50d0def203 (válaszként erre: 1029. - Fiatal nő)
2009. jan. 25. 20:33

Nekem pont az ilyen különleges nevek tetszenek, ami nincs mindenkinek.


Tud valaki még ilyen szép különlegeseket???


Jajj, még egy szép nevet tegnap hallottam. Trajánusz, nem szép???

1030. dbe3645082 (válaszként erre: 1025. - 1406e9c05a)
2009. jan. 25. 17:15

Várom a picikéről az újabb híreket:):)Már vártam a szombatot:):)

Ja,elfelejtettem válaszolni a kérdésedre,nem halál eset!Munkával kapcsolatba,teljesen ellehetetlenítik hogy dolgozhasson!Szörnyű ez a helyzet ami van!:(

Várom írásod:):):)

2009. jan. 25. 09:28

Úristen, micsoda nevek. A lánynevek közül talán a Patrícia, ami még úgy nekem "elmegy", de a többi..? :-) Én jobban szeretem a hagyományos neveket. :-)


A Mártonnal nem volna semmi baj, ha nem lenne egy ilyen nevű nagyon k*cs*g ismerősöm, akit nagyon utálok... X-)

2009. jan. 25. 09:27
Ez melyik fórum? :-O
1027. 50d0def203 (válaszként erre: 1018. - 1406e9c05a)
2009. jan. 24. 23:24

ITT TÖBBNYIRE IDEGEN EMBEREK VANNAK, AKIK ÚGY PRÓBÁLNAK OKOSKODNI, HOGY FOGALMUK SINCS A MÁSIK KÖRÜLMÉNYEIRŐL.


HOGY VAN A PICIKE????? :D

ÉS HA LÁNY, MI LESZ A NEVE? VAGY MÁR LEHET TUDNI, HOGY FIÚ???


NEKEM TETSZIK A MÁRTON NÉV, LÁNYOKNÁL A PATRÍCIA, KIRA, FÉDRA, AMARILLISZ

1026. dbe3645082 (válaszként erre: 1025. - 1406e9c05a)
2009. jan. 24. 18:05
Hallod,én most egy pillanatra teljesen kiakadtam!Én esküszöm nem akarok senkit megsérteni de az hogy egyes emberkék először nem ítélik el a korkülönbséges párkapcsolatokat hanem szinte védik és veszekednek is azzal a másik "kedves úriemberrel" aki undorító módon írja a véleményét a korkülönbséges kapcs. ellen,azután meg teljes egyetértéssel szídja meg bántja azt az embert aki nem ítéli el a korkülönbséges kapcsolatot,ezzek szerintem tényleg valami agyi betegségbe szenvednek!El se tudja már dönteni hogy mit is gondol!Engem annyira felidegesítenek a másik fórumon lévő egyes hozzászólok,hogy eszembe jutott hogy még jó hogy nem vagyok terhes...És kiemelném hogy nem azért mert nem értenek egyet a korkülönbséges kapcs.-al hanem mert annyira undorítóan,bántóan,sértően fogalmaznak hogy sírni tudnék...:(/Remélem ki tudod bogozni amit írtam!/
1025. 1406e9c05a (válaszként erre: 1024. - Dbe3645082)
2009. jan. 23. 12:48
Helyes! Ügyik vagytok.Én azt gondolom,hogy az ember azért írt ezekre a fórumokra,mert bízott benne,hogy hasonló emberekkel találkozik.De úgy látom,hogy néha állatok is vannak a fórumon.Na utolsó véleményemet leírtam és mentem is onnan. Remélem nem halál eset a rossz hír???A munkám vegyes.Vannak napok mikor könnyebb,van amikor nehéz nap van.A rossz az hogy ha hazamegyek is rohanok.Néha lefekszem 15 percre,de gondolhatod hogy akkorra már k.o. vagyok.Elmegyek 1-2 hétre betegállományba,ezt most eldöntöttem. Pusza
1024. dbe3645082 (válaszként erre: 1023. - 1406e9c05a)
2009. jan. 23. 12:08

Láttam,este a párommal közössen olvastuk!És hát a párocskám elötte kapott egy rendkívűl rossz hírt ami kissé idegessé tette/mondjuk milyenné is tehetné az embert ha ellehetetlenítik hogy dolgozzon/és ahogy még elolvastuk a másik fórumon írogató "kedves úriember" hozzászólásait,kicsit "kiütötte a biztosítékot"!Így hát elárulom hogy az egyik hozzászólás a páromtól származik!!!:):)

A hányingert én nagyon úúútálom,úgyhogy őszintén sajnállak!!:):)Ja,remélem azért nem nehéz munkát végzel??:)Puszi

1023. 1406e9c05a (válaszként erre: 1022. - Dbe3645082)
2009. jan. 23. 08:48
Hát ma megint megnéztem,nagyon király,mert most már vérre mennek.Már nevetni is tudtam rajtuk.Írni viszont nem írtam és nem is fogok.Sajna még dolgozom és sokáig még szeretnék,de ez a nyavalyás hányinger múlna el,akkor jó lenne minden. Reggel 7 kor hívott a nagyobbik fiam ,kérdezte,hogy hogy vagyok. Mondtam neki ,hogy most még beszélni sem bírok,erre ő ,:az tök jó anya.De kinek? Az orvosom szerint is jó jel,mert a szervezetem védi a babát.Csakis ezért örülök neki.Visszatérve a másik oldalra,érdekes,sok ember számára oktató lenne.na mindegy is.Bocs hogy össze-vissza írtam,de "dolgozom" .Most ugranom kell,de majd írok.Köszi a választ,ha nevetni akarsz , olvasd el ma is az oldalt.Puszika
1022. dbe3645082 (válaszként erre: 1021. - 1406e9c05a)
2009. jan. 22. 20:33

Nem bírtam ki,megint megnéztem!Ez felháborító!Valaki azt hiszi magáról hogy ő a nagy menő mert elmondja a véleményét,közbe meg az amit ő leír már nem is vélemény hanem gyűlölködés és átkozódás!Undorító!Szerintem véd meg a gyermeked a felesleges idegeskedésektől!Inkább pihenj sokat meg nyugtató szép dolgokat olvass!!:):)Ja az elmetegségről pedig annyit hogy az a pasi aki olyan undorítóan fogalmaz és megmagyarázza hogy mindenki szar,undorító,bírka az bizony elmebeteg,de nem az aki szeret valakit és nagyon boldog vele!!!Igazad van mindenben!!:)

Mindjárt szombat:):)Várom már az új híreket a babócáról!!:):):)pusza

1021. 1406e9c05a (válaszként erre: 1020. - Dbe3645082)
2009. jan. 22. 14:17
Szióka! Ma reggel még megnéztem. HÁÁÁÁT!!! Vannak emberek,akiknek azzal telik el a napjuk,hogy piszkos módon bántják a másikat.K:O: lettem.Most éppen találtak mást akit piszkáljanak.Nem vagyok egy okos nő,de úgy érzem mindenki más és más.Az orvosaim szerint nem vagyok elmebeteg.Én ilyen vagyok .imádom a páromat,sok fiatalabb pasi elbújhat mellette.Persze ezt megint nem undokságból írtam.Mi összetartozunk.Köszi és te is nyugi.Pusza
1020. dbe3645082 (válaszként erre: 1018. - 1406e9c05a)
2009. jan. 21. 13:32
Láttam azt a bizonyos másik fórumot!Hát nem semmi,szerintem hagyd és ne nagyon olvasgasd mert csak felidegesíted magad!Ott aztán vannak bunkó emberek!Undorító egyes PASIK hogy beszélnek!!A kisbaba érdekében szerintem ne olvasgasd,mert azon tényleg fel lehet húzni magunkat!Azokra az írásokra van egy jó sztorim!Volt egy pasi aki a párommal volt egy idős és mindig olyan flegmán beszélt meg olyan gúnyos volt mint aki elítéli a kapcsolatot a korkülönbség miatt,és most lááááám kb olyan idős a barátnője mint én!!!És én ezt már annyi embernél megfigyeltem, hogy aki ennyire ítélkezik a korkülönbség miatt annak 3/4 tuti hogy olyan emberrel jön össze akival lesz köztük korkülönbség.Na mindegy,ez csak a véleményem meg a gondolatom volt!/Legalább lenyugodtam,mert én is felhúztam magam egy kicsit a másik fórumon!/
1019. 1406e9c05a (válaszként erre: 1016. - Dbe3645082)
2009. jan. 21. 10:13
Húúú de jó ma mindenki /aki idegen ,édes velem/ el sem hiszed ez mennyire jól esik.Tényleg igaz,hogy néha egy idegen jobban megért,mint akinek kellene.Röhej,de hiányzik az anyum.Ő a barátnőm is.A nagyobbik fiammal van ,aki messzebb tanul és albérletben laknak,így csak hétvégén találkozunk.Már várom a nyarat.A barnázás elmaradt,de fájdogál a hasam,A fiúkkal ilyen gondom,nem volt.De megéri,csak sikerüljön.Még 1 szer köszönök neked is mindent és majd írok.Pusza.
2009. jan. 21. 10:10
Köszike4 Hú ezek a szavak nagyon jól esnek.Egy másik fórumon most neveztek elmebetegnek/pedig nem vagyunk azok/ Vagy lehetséges?!Nem érdekel,akkor jó hü...nek lenni.A kicsi fiam /14/ azt mondta,hogy Tamás lesz ha fiú,ha lány,tehát Tamás.nekem nem tetszik,de nekik is van beleszólásuk.Majd még addig /szülésig/ kitaláljuk.Jövőhéten megyek újra dokihoz,hátha mutat valamit magából az életkém.majd jelentkezünk.pusza és nagyon köszönök mindent
1017. 50d0def203 (válaszként erre: 1015. - 1406e9c05a)
2009. jan. 20. 12:54

Ne idegeskedj semmin! Ne is foglalkozz vele, attól, hogy idegesek vagyunk nem lesz jobb.

Az a legfontosabb, hogy a pici rendben legyen. Gondolj arra ilyenkor, hogy csodás kis babának adsz életet hamarosan. :D

Sok boldogságot, és jó egészséget kívánok Neked, és a picikének is.


Hogy fogjátok elnevezni? Kitaláltátok már??

Puszi

1016. dbe3645082 (válaszként erre: 1015. - 1406e9c05a)
2009. jan. 20. 12:04
De örülök az írásodnak!!De édesek lehettek,nem baj az hízzatok csak!:):):)Megható is mikor dobog a kis szivecskéje!!:)Olvastam már másnál is hogy mikor nagyon ideges volt neki is előjött a barnás folyás!De neki is azt mondták hogy meg kell nyugodni nincs semmi gond!Nem lesz ott semmi gond,nyugalom és kész!Mindent a baba érdekében!:)Várom a jövőhét szombati beszámolót is!:):)Addig is vigyázzatok magatokra!!!Ja,és NYUGALOM!!!Puszika
1015. 1406e9c05a (válaszként erre: 1011. - Dbe3645082)
2009. jan. 20. 11:53
Köszike aranyos vagy! A kicsim a frászt hozta ránk.Szombaton voltunk ultrahangon.Már szép nagy minden héten dupláz a drága.A baj az.hogy az anyukája is.Édes volt.Ahogy dobog a ki szíve....Tudok sírni rajta.A fiamnál is megható volt hiszen imádom őket,de most látszik, hogy öregszem.Szóval szombaton minden oké volt.Vasárnap felidegesítettek.Délután egy barnás folt volt már a bugyimon.Görcsöltem. Irány a dokim.Azt mondta,ha ilyen van futás.Megnézett és azt mondta minden oké, csak nyugalom kellene.Most ott tartok,hogy bevettem a " leszarom" tablettát.Jól vagyok.Jövőhét szombaton megyünk újra,ha addig nincs semmi.még 1 szer nagyon köszönöm,hogy érdeklődsz.Most minden jó szó felér egy nyugalommal.Puszika
1014. feane
2009. jan. 20. 08:01
Szerintem alapvetően nem számít a kor, de azért vannak számomra is hihetetlen dolgok. Pl. a hatvanvalahány éves Mary Zsuzsi és a 21 éves pasija. Szerintem ez már nem normális, és nem vall egészséges lelkű emberekre. Mindjárt lesznek a Reggeliben..
1013. 50d0def203 (válaszként erre: 1000. - Fiatal nő)
2009. jan. 15. 21:25

Nem dolgozom, még tanulok. Kerestem melót, de még semmi.


nem érzem magam rosszúl, mert tavaly együtt dolgoztunk Írországban. Én egy jelentős összeget hoztam haza, ő semmit, mert tartozása van, arra kellet.



Nagyon sok pénzem ment rá, míg Miskolcon fizettem a rezsit, a lakbért, és eltortam magam és őt. Mivel május elejétől szeptemberig nem volt munkája.


Nem rosszul magam, szerintem kölcsönös. És mi már egy család vagyunk.

1012. 50d0def203 (válaszként erre: 999. - Dbe3645082)
2009. jan. 15. 19:22

Valóban. És úgy tudja babusgatni, ilyenkor érzem azt, hogy egy gyerekkel sem lesz baj, imádni fogja, mert tündéri a kutyuval is.


Néha még rám is förmed, persze én nevetek, hogy nem jól nevelem, mindent ráhagyok, el fogom rontani.. :D

Tisztára mint egy gyereknevelés, úgy viselkedik már is, pedig ez egy kutyu. :D

1011. dbe3645082 (válaszként erre: 1009. - 1406e9c05a)
2009. jan. 15. 18:26
Lesz ott még sok sok szép és boldog év!!!Azt a kicsi kincset nem azért küldte hogy utána meg ne legyen apukája..Nagyon örülök,hogy megosztod velünk a picuri benti cseperedését!!:)Alig várom az írásaid róla!:):)
1010. Fiatal nő (válaszként erre: 1008. - Dbe3645082)
2009. jan. 15. 17:05

Én feltétel nélkül szeretem a kutyákat, és ha arról lenne szó, hogy segítsek egy ilyen kis árván, megtenném gondolkodás nélkül. De ha már választhatok, inkább nagytestű kutyát választok, mert nekem az a legkutyább kutya. :-)

Jó, mondjuk a bulldog egy más kategória. Én speciel az ilyen ölebekre gondoltam elsősorban. A bulldogokat én is bírom, bár Ők szerintem nem szépek, VISZONT! iszonyat aranyosak, jópofák és ez bennük a szép. ;-)

Amúgy én már nem egyszer találkoztam olyan ölebbel, akinek hatalmas szája volt például egy macskával szemben, de úgy, hogy elválasztotta őket a kerítés. Mikor egy oldalra kerültek, a macska úgy ellátta a kutya baját, hogy vonyítva szaladt el... X-D

Én amúgy németjuhászos vagyok, nekem Ők a kedvenc kutyáim. Csak ha már írtad magad meg a tesód. ;-)

Egyébként tényleg felesleges ezen vitatkozni, mindenki más típusú kutyákat szeret jobban. :-)))

1009. 1406e9c05a (válaszként erre: 1001. - Dbe3645082)
2009. jan. 15. 14:16
Hát igen,én is illetve mi is így érezzük.Nagyon félek egyedül maradni a picivel.Nem azért mert nem tudom felnevelni,hiszen van segítségem,de nekem apukája is kell.Remélem még sok sok szép év vár ránk.Ha mindenki hátat fordítana a baba miatt én akkor is vállalnám.Köszönöm a jó szót.Nektek is sok szépet és jót.Majd írunk,hogy hogyan fejlődünk,hiszen nagyon sok vizsgálat vár ránk.
1008. dbe3645082 (válaszként erre: 1006. - Fiatal nő)
2009. jan. 15. 12:54
Bocsi de szerintem aki feltétel nélkül szereti a kutyákat(állatokat) annak mindegy hogy kicsi vagy nagy!Én ezzel így vagyok,hisz a miénk kicsi,és az általad felállított kutyafogalomba is igen csak bele tartozik hisz SZÉP,ERŐS,és OKOS!!VAGYIS EZEK EGYÁLTALÁN NEM A NAGYSÁGTÓL FÜGGENEK!/Amúgy francia bulldogunk van!/Mondjuk én nagyon szeretem a nagy kutyákat is hisz tesómnak meg a boxer a kedvence és őt is nagyon szeretem!Nálunk eddig még mindig a kiskutya "ette meg" a macskákat reggelire nem a nagy!Na de én itt le is zárnám...különböző a véleményünk és kész...
1007. Fiatal nő (válaszként erre: 1006. - Fiatal nő)
2009. jan. 15. 12:23
rakNÁnak - bocsi. :-) A feltételes mód kimaradt. :-)
1006. Fiatal nő (válaszként erre: 1004. - Dbe3645082)
2009. jan. 15. 12:22

Aranyosak, persze, nincs is velük bajom, csak én világéletemben "nagy kutyás" voltam, nekem az igazi kutya fogalma: nagy, szép, okos, erős. Namármost ezek az apróságok... Inkább a szájuk nagy. X-D

Ráadásul ezeket a kiskutyákat még a macskák is "megeszik reggelire". Tulajdonképpen "semmire nem jók", azon kívül, hogy az ember beöltözteti meg babusgatja őket. (Pótgyereknek tényleg jók.) De én viszont azt tartom, hogy az állatok ezt nem feltétlenül díjazzák. Én például, ha kiskutya lennék, utálnám, hogy folyton masnit raknak a fejemre. X-D

1005. dbe3645082 (válaszként erre: 1000. - Fiatal nő)
2009. jan. 15. 12:20

Nem akartalak megbántani csak ez a hsz. nagyon nem tetszett!!!

Bocsi..

1004. dbe3645082 (válaszként erre: 1000. - Fiatal nő)
2009. jan. 15. 12:17

A kutyákkal kapcsolatba meg nem értek egyet!Mi az hogy azok nem is kutyák??Miért a kis növésű ember az már nem is ember!!Bocsi nem sértésnek szántam de...

Mindegy inkább nem írok semmit...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook