Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 13 év korkülönbség a nő javára fórum

13 év korkülönbség a nő javára (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2020. júl. 23. 12:22
Sziasztok ! Látom régi a fórum , nálunk viszont most aktuális a téma . A fórumindító válasza érdekelne :mi lett a sztoriból? Működött ?
156. talvy (válaszként erre: 29. - Fe96902938)
2012. dec. 4. 13:50
Bocsánat a kifejezésért ennyi butaságot.Ha csak a koron mulik egy kapcsolat akkor már régen rossz.Én több éve élek a fiatalabb férjemmel Ő 44 én 56.Semmi gond.Mikor összekerültünk tudta gyerek nem lehet, elfogadta.Soha nem merül fel a kor kérdése kettőnk között.Mindent feladott értem, nem dolgozom eltart, és boldogok vagyunk.Ha egy férfi vesz el egy fiatal hölgyet miért nin cs felháborodás?
155. a78c2ff918 (válaszként erre: 154. - VendrinerPiroska)
2012. dec. 4. 08:00
Jaj ez annyira aranyos hsz. lett...:DDD
154. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Dankbliss)
2012. dec. 4. 00:44

Szerintem működhet, mert a tartós kapcsolat nem csak kor kérdése. Ismerek jól működő kapcsolatokat, ahol a nő lényegesen idősebb. Én magam is jóval idősebb vagyok a férjemnél, bár kisebb a különbség köztünk, mint köztetek. Igaz Ő már harmincas volt, én meg a 40 előtt röviddel, így talán már egy kicsit több tapasztalat állt az ő háta mögött.


Egyetértek azzal, hogy a világ kicsit furcsán viszonyul a "nő idősebb" viszonyokhoz. Ha egy nő 5 évvel idősebb, mint a partnere, akkor az gyakran vált ki megrőkönyödést, míg, ha egy 50-es pasi egy 20 éves lánnyal jár az elfogadható. Kettős erkölcs minimum.


Egy dolog van viszont, amit mindenképpen mérlegelned kell, hogy szeretnétek-e közös gyermeket. Sajnos, nekünk nőknek nem egeszén úgy ketyeg a biológiai óránk, mint a férfiaknak, így ezt minnél hamarabb el kell dönteni, ha hosszú távon terveztek.

153. f493bbff35 (válaszként erre: 134. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 23:37
El van nézve. :)
2012. dec. 3. 23:33
Nem mellékesen megkérdem: Hallottatok Kodály Zoltán két házasságáról? Mindkettő sokak szerint a "nemnormális" sőt "beteges" kategóriába sorolható. Mindkettő tartós és csodálatos volt...
151. 059d8a9b95 (válaszként erre: 144. - Dominós)
2012. dec. 3. 18:06
Köszönöm, egyetértek Veled.
150. 059d8a9b95 (válaszként erre: 140. - Belladonna3)
2012. dec. 3. 18:03

Nem vezettem meg senkit, igazat mondtam. Azzal, hogy beszéltem a házasságomról nem rontom meg a fiatalokat. Ha 60 éves férfi és 25 éves nő házassága elfogadott, akkor a fordítottja miért nem? A fórumindító olyat várt akinek az útóbbiban van tapasztalata, ezért írtam.

A többit nem minősítem, mert ismeretlennek gyalázni ismeretlent az Téged minősít. Veled is csak szerencsétlen lenne egy férfi élete. Aki a korból indul ki beszűkült agyú, vaskalapos, csőlátó. Az emberi értékeket lássa meg az emberben és ne azt, hogy hány éves, ne a kor alapján rostáljon senki. Irigy, unatkozó, rosszmájú személyiség vagy az biztos.

2012. dec. 3. 14:28
vannak kik boldogan éltek ekkora különbséggel is én ismertem ilyeneket
2012. dec. 3. 10:22
Nem boldogabbak az emberek, pedig elviekben manapság szerelembôl házasodnak... :D
147. belladonna3 (válaszként erre: 146. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 3. 09:53
Itt a pont! *****
146. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 145. - Belladonna3)
2012. dec. 3. 09:42

Ja kérem, most mindent szabad!!!

A szabadság és a szabdosság között viszont nagy a különbség! Ilyen gyarló az ember!

145. belladonna3 (válaszként erre: 144. - Dominós)
2012. dec. 3. 09:22

Azért nincsennek manapság normális családok,mert

az életet totó-lottónak tekintik.Lehet hogy csodálatos kapcsolat (akár sírig tartó is) lesz belőle."Hmm... A tendencia nem ezt mutatja.

Amíg a fiatalok hallgattak a bölcsebbek szavára,nem volt ennyi beteg,csalódott,élhetetlen

idióta agyilag lepukkadt társadalom.

2012. dec. 3. 09:07
Csak azért fura, mert vannak bizonyos berögződések a mi hülye társadalmunkban, vannak emberek, akik mások felett ítélkeznek, mert nem felelnek meg a számukra elfogadható sablonnak, stb... Lehet, hogy csodálatos kapcsolat (akár sírig tartó is) lesz belőle.
143. belladonna3 (válaszként erre: 127. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 08:46

Akkor okay!

Megnyugtat ha azt mondom hogy 16 éves korom óta én tartom el magam?

Egy jódarabig a szüleimet is,de ezért nem tartom magam egy geniusnak.

Attól függetlenül most egészen másképp gondolkodom,másképp látom a világot,másképpen reagálok dolgokra,mint akkor.

Sajna hiába gondolod azt,hogy már nagyfiú vagy,még nem vagy kiforrva,

még csak murci vagy,az ó bor állapotához neked még sok kell!Elhiszem hogy tudsz írni is a ceruzáddal,de ez még nem minden,hiába a teljesítmény,ha nincs benne művészet,mert sajna szexuálisan is még kiforratlan vagy.Saját vagyonod sincs,legfeljebb ha örököltél.Valóban él egy kép bennem a mai fiatalságról,ami nem véletlen,de koránt sem jelenti azt hogy általánosítanék,ma is megvan az az igen ritka kivétel

ami erősíti a szabályt. :)

Tudod az én időmben (bezzeg nélkül!)az számított nagy,vagy komoly fiúnak,aki a te koroddal már család fenntartó volt,egy-két gyermek apukája.Ha egy jó tanácsot elfogadsz,ne a f@rkincáddal gondolkozz,mert

hiába vagy ott hosszabb,ha a fejednél meg annyival rövidebb.Ne hidd hogy ez az egyetlen dolog ami előny és amire a normális nők buknak.

Próbáld meg valami mással kompenzálni a benned dúló chaost,hogy kigyógyulhass a komplexusodból.Most őszintén:szerelmes vagy?

Vagy fogalmad sincs róla hogy mit érzel?Addig okay amíg csak fantázia

marad ez az egész,hidd el.

142. fe96902938 (válaszként erre: 141. - Kukacc)
2012. dec. 3. 08:31
Senki, csak tovább lett pörgetve a dolog, de már ki lettek küszöbölve a hibák:D
141. Kukacc (válaszként erre: 50. - Fe96902938)
2012. dec. 3. 08:29
Ki mondta, hogy gyereke van???????????????
140. belladonna3 (válaszként erre: 122. - 059d8a9b95)
2012. dec. 3. 07:48

Renold ezért regeltél? :D

Engem nem tudsz megvezetni tudod e?

A hsz-em nem negatív,bár nézőpont és egyebek"kérdése ki mit tart negatívnak.Én inkább azon vagyok (nem megdöbbenve,csak kiakadva)

hogy léteznek ilyenek is mint te.Az írásod alapján a mai napig sem

nőttél fel,valahol ott ragadtál a zigóta korban.Pocsék dolog ám

megvezetni a fiatalságot ilyen hülye ötletekkel,inkább arra kéne törekedni hogy a helyes vágányra tereljük őket ebben a félresiklott

világban.Mond már meg,mit tud nyujtani egy bugris 20-as tejfeles

legényke egy anyja korú nőnek a sz@ros gatyán kívül persze..

Mert hogy sem egzisztenciája,sem kiforrott gondolkodása nincs,az biztos!A 40-es nő,ha neki egy gyerek kell,az NEM NORMÁLIS!!

Még csak azt sem lehet mondani hogy a hiúságát legyezgeti,az egyszerűen beteg deviáns.Miért néni egy 30-as nő?Azért amiért bácsi egy 30-as férfi egy 12 vagy esetedben 6 éves kislánynak comprendo?

Forditott esetben amit te csinálsz,azt anno liliomtiprásnak nevezték

és büntetendő cselekménynek számított,mert akkor még többet adtak az erkölcsre.Szerintem ez fordított esetben is így

lenne helyes!Nem tudom ki hogy van vele,de én egy fiam korú gyerekre

csak gyerekként tudok tekinteni,eszembe sem jutna más.A suta esetlenségével meg a gurgulázó,éppen csak mutálásnak indult hangjával együtt,aki megkérdezi sok esetben anyucit hogy most mit tegyen?

Kidobja a csajt mert az elment egyedül a dizsibe,vagy adjon neki még

egy esélyt? Nem tudom elképzelni magam mellé mint komoly családfenntartót,de mint egy Casanovát se!

Viszont nyugodt lehetsz,normál esetben egy 16 éves kislánynak te egy

aggastyán szatír vagy. :D :D

Ne mond nekem hogy egy 64 éves múmián nem látszik a kor,legfeljebb ha bebalzsamoztad 40 éves korában és igyekeztél hozzáöregedni,Vagy felvarratta már vagy 20x a ráncait,és van benne vagy 20kg szilikon.

Akkor viszont megint csak múmiának néz ki,csak még pár fokkal rosszabb.Elég ha ránézel a ráncos-bütykös-öregségi foltokkal tarkított kezére és akkor biztos nem a tangabugyira gondolsz habos fodrocskákkal,meg egy izgalmas-kalandos éjszakára,több karton óvszer társaságában,sőt a simogatás is csak a köszvényére vagy a csúzára van hatással.Sajna még nem fedezték fel az örök ifjúság forrását,így lesz aztán pojáca abból aki nem hajlandó vagy nem akarja elfogadni a korát.Az különböző praktikákkal próbálja magát életben tartani,mint pl;fiatal fiúcska az oldalán,etc..

Szóval ne meséld el nekem hogy a döglött ló alszik és ne akard lóvá tenni az ifjúságot!Lehet hogy a korban hozzáillő leányzó még azt sem tudja hogy melyik oldaláról kell megfogni a fakanalat,és kitartani sem tud egy ilyen pernahajder gigolot,de jó esetben megtanulja mire eljön

az ideje..

A fórum indítója biztos hogy nem az itt olvasottak alapján fog dönteni,jobb is ha elkezdi az önálló döntéseit meghozni és annak

minden felelősségét vállalni!Lehet hogy csak azért nyitott fórumot,mert le akarta szűrni,vajon mennyire húzza be a nyakát,ha mondjuk kézen fogva megjelenik a nőjével valahol.:DD

139. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 137. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 01:45

Gondolom, egy 35 éves nő már meg akar állapodni, gyereket akar (bocs, lehet, hogy már van neki, nem olvastam minden hsz-t.). Ha te ehhez tudsz alkalmazkodni, akkor minden rendben lesz biztosan.

Csak tudod, sok olyan nőt látok, akik szép lassan kifutnak az időből, és várják, hogy a párjuk mikor jelenti már be végre, hogy ő is gyereket, családot akar.

138. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 137. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 01:43
Nem ám...!! :))) Nagyon szép volt.
137. dankbliss (válaszként erre: 136. - Ee1dc9ba06)
2012. dec. 3. 01:26
Ez teljesen más élethelyzet kétszer annyi korkülönbséggel,de azt hiszem mi tudnánk beszélni közös tervekről.De gondolom azt a nyári szerelmet se bántad meg.
136. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 132. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 01:19

Nekem is volt egy srác régen... Én olyan 25 lehettem, ő meg 19 körül. Jaj de imádtuk egymást:))) Dehát én tudtam, hogy ez részemről hosszú távon nem működne, úgyhogy egy nyári szerelem volt, de nem felejtem el soha:)

Azért én már lassacskán családot akartam, Ő tudtam, hogy tovább akar még tanulni, tehát egyáltalán nem egyeztek a terveink. Szomorúan látom, hogy azóta sem alapított családot, talán még barátnője sincs:((

135. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 134. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 01:16
:DD Ilyen késői időpontban nem csoda :DD
134. dankbliss (válaszként erre: 131. - Ee1dc9ba06)
2012. dec. 3. 01:15
Ezúton is elnézését kérem:)Elnéztem...
133. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 111. - Minocska)
2012. dec. 3. 01:14
Szerintem semmi másért, csak mert a nőnek kellemetlen, ha már nem úgy mutat a párja mellett.
132. dankbliss (válaszként erre: 122. - 059d8a9b95)
2012. dec. 3. 01:13
Végre egy érv ami amelett is szól hogy igenis működhet egy ilyen kapcsolat hosszú távon is.Sok boldogságot továbbra is!Megnyugtatlak,nem ezek alapján fogok dönteni.:)Itt hamar "megnevelik" a hozzám hasonló "tejfelesszájúakat".
131. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 130. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 01:11
nem is neked írta...
130. dankbliss (válaszként erre: 121. - F493bbff35)
2012. dec. 3. 01:04
Az hogy milyennek tartod a stílusom meg hogy mit vált ki belőled,szerintem az már a te problémád.Természetesen kamu az adatlap-képem,nem is "hasonlítok"az illetőre:)de legalább van olyan képem ami egy embert ábrázol.
129. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 122. - 059d8a9b95)
2012. dec. 3. 01:01

Ez tetszett, jó, hogy leírtad!

Legyetek még sokáig boldogok!

128. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Dankbliss)
2012. dec. 3. 00:58

Megértelek, mert most biztosan nagyon "izgi". Hát egy nő 35 éves korában van a legjobb formájában:)

De hosszú kapcsolatban nem gondolkoznék...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook