Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbség fórum

Korkülönbség (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 27. 12:24

Szia !

Nezd ha , forumot nyitsz barmiröl is , az elkerulhetetlen hogy , az emberek "illetlenul!" osztjak az eszt :) mindenki a sajat szemszögeböl vizsgalja az adott kerdest ! Es ezert nem szabad megsertödni ! / az egesszen mas ha , valaki direkt piszkal,idegesit stb.../

Az en privi velenyem is az hogy , nem szamit a kor az IGAZ szerelem/szeretetnel ! De , megis ugy van az hogy , a boldogsag eselye a legnagyobb a hasonlo koruaknal ! Es hat es meglehetössen termeszetes :)

Több nagy korkulömbseggel kötött hazassagot,kapcsolatot volt alkalman egesszen közelröl szemrevetelezni ! Es ebböl kiindulva a velemenyem az hogy , inkabb ne mind a 2-fel erdekeben.

1122. Rózsa77
2009. júl. 26. 15:56

Szép Napot Mindenkinek!

Kedves BYNA,először neked szeretnék írni gyorsan:)Igen bepótoltuk azt az 1 hét hiányát,és ezzel a szerelmünk még erősebb lett,de a Földön állunk,és azt mondjuk a "remény hal meg utoljára".Kitudja nekünk mit rendelt ez az univerzum,hogy csak így szerethetjük egymást,titkosan.:))Nehéz,de az egymás iránti IGAZ SZERELMETES SZERETETÜNK a fontos!És nekem nagyon sokat jelentett,hogy itt még most is sokszor gondolok arra,mikor kétségek között voltam az érzéseimmel,és ide írtam,persze,ahogy SWAT is írja senkire nem tartoznak dolgok,amik velünk történnek.De valamikor jól esik egy külső ember/emberek véleménye,amikor olyan élethelyzet áll elő számunkra,hogy döntsünk,de tanácstalanok vagyunk.ÉN ITT MEGKAPTAM Bynatól és még sok hasonló ember soraiból,akik itt vannak ezen a fórumon.Nekik KÖSZÖNET még egyszer!!!


Az előttem szóltaknak ,annyit szeretnék üzenni,hogy tudjátok,amiben ezek a szavak szerepelnek,mint a REMÉNY,CSILLOGÁS,GYÖNYÖR,SZENVEDÉS,GYÖTRELEM,ez az IGAZI ŐSZINTE SZERELEM.Ezeket éljük át azzal az emberrel,akivel tényleg nagyon szerelmesen szeretjük egymást.Ezért nagyon fontos egy kapcsolatban szerintem (korkülönbség itt nem számít,ha őszintén,igazán szerelmes vagy), hogy megőrizzük azt a lángot, amely elengedhetetlen ahhoz, hogy férfi és nő között teljes legyen a szerelmi összhang, amelynek csupán egy része a lelki, emberi és érzelmi harmónia.


További szép kellemes nyári együtt töltött szerelmetes pillanatot mindenkinek!!

Byna neked millió üdvözlet és pusszi:)))

1121. Fiatal nő (válaszként erre: 1120. - 274c9996b8)
2009. júl. 23. 18:16
Ismerem a sztorit, ha jól emlékszem, mi privátban már értekeztünk anno erről a történetről a fiatalemberrel... :-)
1120. 274c9996b8 (válaszként erre: 1119. - Fiatal nő)
2009. júl. 23. 18:15

Nalatok Talan , tökeletes az összhang ? !

De , ha figyelmessen elolvasod azt a beirast amire en valaszoltam , ott mar megkezdödött az a termeszetes folyamat , hogy az a kislany kilep ebböl a kapcsolatbol !(szerencsere :)

1119. Fiatal nő (válaszként erre: 1117. - 274c9996b8)
2009. júl. 23. 18:00
Azért nem feltétlenül. Az én párom is 14 évvel idősebb, tökéletes köztünk az összhang. Ő a korához képest fiatalabban gondolkozik, én meg az enyémhez képest idősebbként. Vannak ilyen emberek, nincs ebben semmi rossz. Ha talál egy 20-21 éves lányt, aki szintén máshogy gondolkozik, mint a korabeliek többsége, mi akadálya lehetne egy tartós kapcsolatnak? Sok 30-as nő meg annyira begyöpösödött és unalmas, hogy egy fiatalos 30-as pasi (de hülye szó, fiatalos 30-as pasi - a 30-as pasi amúgy is fiatal szerintem, de mindegy) meg ezt nem bírja elviselni... Nem vagyunk egyformák. Pont ez a szép. :-)
1118. Fiatal nő (válaszként erre: 1114. - Dbe3645082)
2009. júl. 23. 17:56
Mit értünk "kiélés" alatt? :-P
2009. júl. 23. 15:41

Minden valoszinuseg szerint teged az a 14-ev 7-honap 19-nap tett olyan szerelmesse ? !

Keress egy korban hozzad illö part ,akivel jobban megtalalod az öszhangot ! Az csak termesztes hogy ,egy 20-eves lany a sajat korosztalyahoz vonzodik es azok között erzi magat otthon.

1116. dbe3645082 (válaszként erre: 1115. - 64253a8a31)
2009. júl. 23. 15:28
ÁÁÁ ez szerintem egy ideális korkülönbség.Jó persze van aki azt mondja hogy ha a pasi a fiatalabb az nem a legjobb,de szerintem ez stílustól függő!
1115. 64253a8a31 (válaszként erre: 1113. - OlíviaAnna)
2009. júl. 23. 14:35
Egyáltalán nem számít a kor!07.18-án mentem férjhez ÉlETEM PÁRJÁHOZ,akivel öt éve élek együtt,6 évvel fiatalabb nálam.Szuper jó a kapcsolatunk!!!!
1114. dbe3645082 (válaszként erre: 1112. - Fiatal nő)
2009. júl. 23. 14:31
Háát ez szerintem nézet kérdése!Esküszöm nem sértésnek szánom de szerintem még te se élted ki magad.
2009. júl. 20. 13:17
A férjem 5 évvel fiatalabb. Az elején eléggé izgultam, hogy ez külső szemlélőnek feltűnik-e, mígnem egy napon összefutottam egy ismerősömmel a Kecskeméti utcában. Együtt járt a párommal a jogi karra, így őt látásból ismerte. Kérdezte, hogy vagyunk, mondtam, hogy jól, csak hát... a korkülönbség egy kicsit aggaszt. Erre ő meglepetten azt kérdezte, hogy "Annyival idősebb?" Na ekkor megnyugodtam. Egyébként nem a kor számít, hanem, hogy összeillik-e két ember. Nálunk nagyon nagy az összhang, minden téren, igazi jó társ, remek apa és férj, imád minket, de ez kölcsönös is. Persze veszekedések is vannak, de a lényeg, hogy nem tudom nélküle vagy mással elképzelni az életem.
1112. Fiatal nő (válaszként erre: 1111. - Dbe3645082)
2009. júl. 16. 17:09
A bulizásra gondolok például. Én megőrülnék, ha bulizni kéne járnom, engem azzal megkínozhatnának.
1111. dbe3645082 (válaszként erre: 1110. - Fiatal nő)
2009. júl. 16. 11:46
"Azért nem mindenki ilyen."Milyen?Mire gondolsz?Szerinted hogy él,milyen életmódban?
2009. júl. 16. 06:37
Azért nem mindenki ilyen. Én például megőrülnék, ha úgy kéne élnem, mint ennek a lánynak. Nem vagyunk egyformák. Világéletemben kerültem az ilyen életmódot. Pedig az én párom (is) 14 évvel idősebb. :-)
2009. júl. 11. 15:36
Hát az én esetemben nagyjából a 7-8-9 év a minimum, aki annál fiatalabb, annak nagyon meg kell dolgoznia, hogy komolyan vegyem, mert hát... :-S Az én párom 14 évvel idősebb. Még most sem nőtt fel teljesen, de pont ez a jó. Nem kell begyöpösödött "vénembernek" lenni. X-D (Vénasszonynak sem. :-D)
2009. júl. 11. 13:29
Sziasztok!ÁÁÁ a nyolc év egyáltalán nem sok,sőőt egyre több embertől hallom hogy szinte ideális korkülönbség,hisz tudjuk a férfiak kicsit késöbb érnek!:)Épp múltkor beszélgettünk erről a házasságkötős kolléganőmmel és ő is azt mondta hogy jó is a pár év korkülönbség,ő is azt érzi a házasodoknál.Meg persze tök jó lehet a 18 év korkülönbség is itt a példa Rózsa77!:)Ugyee?Mi újság veletek Rózsa77?Mesélj!Remélem bepótoltátok már a nyaralás miatti találkozások hiányát!?:)További sok szép együtt töltött órát!:)pusza
1107. Rózsa77
2009. júl. 11. 08:46

Köztem és a párom között 18 év van,a 8 évhez képest:-))

KITARTÁS MINDENKINEK !És sok-sok boldogságot!

Bynának pedig millió üdvözlet és köszönet:-)))

1106. Fiatal nő (válaszként erre: 1105. - Lady Aliena)
2009. júl. 10. 18:29
8 év az nem is sok. :-)
2009. júl. 10. 11:05
Én és a szerelmem között nyolc év van. 15 éves voltam, ő 23, mikor járni kezdtünk. Három hónap után lefeküdtem vele. Nagyon boldogok vagyunk együtt, úgy érzem, kiegészítjük egymást mindenben, jó, hogy egymásra találtunk. Én nagyon sokat tanultam tőle, elmagyarázott dolgokat, megvilágított rengeteg kérdést, megtanított az örömszerzésre, hogyan élvezzem a szexet. Nagyon sokat segített nekem, felnézek rá, és nem tudnék más férfit elképzelni magam mellett. Nagyon-nagyon szeretem és ragaszkodom hozzá.
1104. dbe3645082 (válaszként erre: 1103. - 37d1ef4390)
2009. júl. 8. 19:58
Érdekes dolog amiről írsz,hisz szinte általános probléma lehet, hogy a pasi már szeretne gyerkőcöt de a csajszi még nem biztos.Hisz a pasi már benne van abban a korban mikor már megérik rá és szeretne is.De szerintem ez egy megoldható kérdés hisz ha szeretik egymást akkor szerintem kompromisszumot tudnak kötni./Pl:Várjanak még hisz ő még a sulit el akarja végezni és majd azután meglátják!/ De szereti?Milyen a kapcsolat közöttük?
1103. 37d1ef4390 (válaszként erre: 1102. - Dbe3645082)
2009. júl. 7. 09:09
Köszi a választ.Restelem magam,de nem olvastam végig a forumot,csak bele olvasgattam.Nem rólam van szó,hanem az egyik ismerős lányról.Nemrég ismerte meg a pasit és hát szerelem lett belőle.Most meg úgy érzi,hogy a pasi már ara vágyik,hogy gyermeke szülessen,neki meg még 4 éve van az egyetemből.Nem tud mit tenni és hát én sem tudtam mit tanácsolni neki.
1102. dbe3645082 (válaszként erre: 1101. - 37d1ef4390)
2009. júl. 6. 22:08
Szerintem egyáltalán nem sok!De ha olvasol minket,láthatod hogy még több év korkülönbséggel is nagyon boldog,harmónikus a kapcsolatuk.:)Miért,ilyen párkapcsolatba élsz?
2009. júl. 6. 20:42
szerintetek sok 9 év korkülönbség ha a nő még tanul a férfi viszont már dolgozik?
1100. dbe3645082 (válaszként erre: 1099. - Rózsa77)
2009. júl. 5. 18:18

Szia Rózsa77!

Igaz,mostanság tényleg elég ritkán jelenkezek be,de hát annyi a munka!:)

Én is nagyon örülök hogy rátok találtam,annyira jó ilyen ari emberekkel beszélgetni!:)

Megmondom őszintén kicsit elszomorodtam ahogy elkezdtem olvasni az írásodat.Ti is jó nehéz helyzetben vagytok,biztos nehéz lehet néha arra gondolnod hogy most otthon van és épp a feleségével hajtja nyugovóra a fejét!Pedig annyira sugárzik az írásodból a szerelem és a boldogság!Annyira jó olvasni ezeket a boldogságot sugárzó soraid.Igen sokan elítélik az ilyen kapcsolatot,de én már rájöttem hogy ez butaság.És olyan fura hogy annyi olyan emberrel találkoztam meg beszéltem aki ezt elítélte és azután meg ő is beleesett!Sokszor a gyerek egy életre összetartja a párokat,de a szerelem és a boldogság elmúlik és csak azért maradnak együtt mert ott a gyerek.De ettől még szerintem nem kell leélni az életet boldogtalanul.:)Na de a lényeg hogy ti boldogok vagytok!És ez olyan jóóó!:)De mondjuk azért remélem egyszer majd tényleg teljesen egymáséi lehettek!:)További szép szerelmes,boldog napokat!:)

1099. Rózsa77 (válaszként erre: 1095. - Dbe3645082)
2009. júl. 2. 21:00

Kedves Byna!

Örülök a jelentkezésednek:-))

A családját nem akarja ill. nem is akarom,hogy ott hagyja,a feleségét szereti,de nem SZERELEMBŐL,tiszteli...stb.Már egy első családja volt,ahol 2 gyermeke született,de velük minden kapcsolata megszakadt.Most a második családjával újra kezdte az életét,ahol ismét született két gyermeke,akiket imád,rajong értük.Pluszz mellette,hoyg őket is szereti, egymáshoz rendelt bennünket a Sors,amit vagy megfogunk vagy elengedünk és egész életünkben bántunk volna .És a szerelem igaz érzését sosem ismertük volna meg.Mindennek a tudatában mentünk bele ebbe a csodás érzésbe és a jövőt nem tudjuk előre,csak az ami most van ,és igyekszünk minden időnket együtt tölteni,amíg csak lehet.:)

Amúgy a gyerekek már nagyok.Hát most biztos ,hogy sokan engem is elítélnek,sőt régen én is nagyon elvetettem az ilyen cselekedeteket,nem is gondoltam,hogy egyszer velem is megfog történni.

Semmit sem bántam meg ,csak azt bántam volna ha,elengedem magam mellett ez a csodás,szavakkal le nem írható érzést ,ami két embernek,ebben az univerzumban megadatik,a SZERELEM ritka mély érzése.

TBONE nagyon örülök,hogy Te is boldog vagy,drukkolok Nektek!


És főleg annak örülök,hogy itt ,olyan igaz megértő emberekre találtam,akik megértenek főleg,mint Byna és P64 !!Nekik mégegyszer sok-sok köszönettel tartozom,hisz megkaptam az üzeneteikből a bennem felmerülő sok-sok kérdésemre a választ,még ha személyesen nem is találkoztunk,örülök hogy itt ezen a fórumon rátok találtam.:-))


Mostanra ennyi,még majd jelentkezem!


Szép ,csodás további estét nektek ill.holnapra szép napot!És senki ne engedje az IGAZ SZERELMET elmenni maga mellett,még ha az olyan bonyolult körülmények között jelentkezik is.Minden megoldható,megbeszélhető!És egyszer élünk,ÉLETÜNK csak Egy van!

Tiszta szívemből kívánom sok embernek,hogy rátaláljon arra,akit neki rendelt a Sors!

Én megtaláltam!(remélem:) és Földön állok ,azért a rózsaszínfelhők közepette)

1098. dbe3645082 (válaszként erre: 1096. - Tbone)
2009. júl. 2. 17:55
És nem terveztek komolyabbat?Amúgy nagyon örülök neki,tök jó hogy boldogok vagytok együtt!Miért csak 1-2szer taliztok egy héten?Sok sikert és boldogságot továbbra is!:)
2009. júl. 1. 20:05
Volt kapcsolatom ahol 12 év volt a korkülönbség köztünk
1096. tbone
2009. jún. 30. 20:30

sziasztok!

Régebben irtam már ide, hogy egy 27 évvel idősebb férfival vagyok együtt.(én 19 ő 47) És még azóta is:) Több mint 3 éve. Igaz heti 1-2szer találkozunk, de az nagyon jó. Mindenkinek sok boldogságot:)

2009. jún. 29. 18:49

Szia Rózsa77!

Nagyon örülök annak amit írtál!Tényleg boldoggá tesz,hogy boldog vagy és szerelmes!Mondjuk persze nem vagy könnyű helyzetben,de remélem a szerelem kellemes érzése segít!Ha már érzelmek is vannak a kapcsolatban,akkor már nagyon nehéz azt elfogadni hogy mással is van a szerelmünk és ráadásul olyan emberrel aki aztán papíron is a társa!Beszéltetek már arról hogy mi lesz,vagy hogy mit érez a felesége iránt?Vagy hogy el akarja e hagyni?Vagy milyen idős a gyerkőc?Tudom ezek nehéz és rossz dolgok!:( Tényleg,tiszta szívből sok boldogságot!És most lehet hogy sokan csúnyán néznek de tiszta szívből remélem hogy nyíltan is egy pár legyetek!

1094. Rózsa77
2009. jún. 22. 12:51

Kedves Byna és P64!

Már nagyon régóta nem írtam ide,de most már itt az ideje.Nektek ill. a ti üzeneteitekre és az érzéseimre hallgatva belevágtam egy kapcsolatba,amit sokan elítélnének,hisz neki van családja,immár fél éve tart.Természetesen a "rózsaszín felhők" közepette,igyekszem a földön maradni és nemcsak szívvel,de ésszel is szeretni.Az érzéseink nagyon erősek,mélyek,nem csak egy egyszerű fellángolás egy 50 éves és egy 32 éves ember között,az univerzum valami oknál fogva egymáshoz hajtott bennünket,amit most már tudunk mi az a SZERELEM csodás érzése,amit kevés ember ismerhet meg igazán,azt az érzést,hogy tényleg megtalálod az Igazit,azt az érzést ,amit sokan csak a könyvekből olvasnak.Mikor vállaltam ezt az egész kapcsolatot tudtam,nincsenek elvárások,követelések..stb.Az élet által minden nekünk adott időt,ahogy tudjuk próbáljuk egymással tölteni.Boldog,szerelmes vagyok,DE a Földön járok.:-)

Most ő oda van nyaralni,most van az első ,olyan időszak hogy nem találkozunk mindennap.

Mióta elutazott,nincs olyan pillanat,hogy ne rá gondoljak,hiányzik,de ugyanakkor tudom,hogy az a helyes,hogy a családjával pihen és van.

Kezdek most egy picikét összezavarodni ,tudom,hogy szeret IGAZÁN,de ugyanakkor sokszor előttem van,hogy most a feleségét tartja a karjaiban.Más valakit kötelességből szeretni és szerelemből szeretni...Azért is írtam ismételten,hogy megosszam veletek életem-e csodás szavakkal le nem írható időszakát ill.tanácsot is kérjek,mit tegyek várjam türelmesen,szerelmesen és megbeszélve vele a problémáimat vagy ....nem tom,hogyan,s mint lesz a jövőben,amíg csak tudjuk szeressük egymást.

Kedves Byna és P64 szép napot kívánok nektek!És várom a jelentkezéseiteket!Sziasztok!!:-))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook