Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Koraterhes aggodalmak fórum

Koraterhes aggodalmak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Ágiii8)
2023. júl. 19. 11:39
Sajnálom, de még bármi lehet. Született így nem egy baba. Ha nem figyeled magad ennyire fel sem tűnt volna csak azt hitted volna( hogy késik pár napot. Ha ez most nem is, de biztos sikerül hamarosan megint és nagy eséllyel minden rendben lesz. Ha megnyugtat máskor használj progi krémet ovu utántól. Ártani nem tudsz vele. Teljesen természetes. Ha jól emlékszem ciklusbarát krém a neve, vagy ihatsz palásrfü teát is. De a progi pótlás szigorúan ovu után legyen, mert ha előbb kezded gátolja az ovilációt.
2023. júl. 19. 11:06

Sajnos kezd élénkpirosba váltani a színe, 15. dpo... ez még annyira fiatal. Úgy néz ki, megjön - tegnap lett volna esedékes. Remélem nem méhen kívüli, vagy ilyesmi...

Ez elég rossz érzés most, de nem tudok mit csinálni, el kell fogadni, ez van.

2023. júl. 19. 10:20

Sziasztok!

Sajnos ugyanúgy vagyok, de nem rosszabb legalább és tényleg csak egy kis maszat, nem is sötétbarna, no de akkor is "barna", vagyis valami vérzik egy kicsit.


Alnisa, ugyanaz a teszt! Átcsomagolták, vagyis új műanyag tokba bújtatták a Predictor Early-t, még ugyanabban a gyógyszertárban is vettem, csak pár nap eltéréssel. De a kontrol csík színe, vastagsága is megváltozott, így nehéz hasonlítani, de majd négy nap különbséggel azért erősebbre számítottam.

Hasam görcsölget mensi szerűen, most kéne meglennie, 15 dpo-n járok. Ma keresek orvost, legalábbis telefonon, az a helyzet, hogy ahová tartozom, ott szó szerint utolsókat rúgja a nőgyógyászati osztály, nem szívesen megyek oda... Főleg, hogy van rossz tapasztalatom is.

Émelygek, ami jó korai, de egyértelműen érzem és mintha megváltozott volna a szaglásom... a kávé illatát nem is mondom, mivel kevertem össze... Azt hittem, bepisilt valahová a kutya, pedig sosem szokott én meg járkáltam a konyhába reggeli közben és gyanúsítgattam szegény kutyát, aztán rájöttem, a frissen főzött kávé illatából érzem ki ezt a kellemetlen valamit, amit eddig soha... Ezek tudom, hogy jó jelek, csak ez a "maszat" ne lenne... Óráról-órára bennem a félsz, hogy mikor vált át élénkpirosba és akkor az egész, amire annyira vágyunk meghiúsul.

7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Ágiii8)
2023. júl. 19. 08:34

A két teszted összehasonlításának akkor lenne értelme, ha ugyan az a márka lenne, így nincs.

Egyébként 14.dpo-n ez egy szép teszt.

6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Ágiii8)
2023. júl. 19. 08:32

A barnázás sosem jelent jót. Az mindig valami gondra utal. Nem túl jó jel, hogy barnázol. Lehet progeszteron hiány.

Az egy hülyeség, hogy ha el kell menni elmegy. Rengeteg nőnek kell progeszteron pótlás, ami nélkül elmenne a baba, de azzal megmarad és minden rendben van! Egy olyan orvos, aki ilyen mond, az inkább menjen gyárba dolgozni! Az alapokkal nincs tisztában!

Lehet hematoma is. Az idő dönti el a dolgokat.

2023. júl. 18. 21:50

Nekem az elején sok görcsölés volt. Emlékszem, hogy rögtön a legelején jöttek fájdalmas görcsök, emiatt ijedtünkben ügyeletre mentünk. Ott megállapították hivatalosan is a terhességet és progeszteron receptet is kaptam. 13 és fél hónapos a kisfiunk. ❤️


Elején a szokásos menstruációs időben jöhetnek görcsök. Vérzésről is hallottam másoknál. Ha aggódsz, lehet az ügyelet és a progeszteron megnyugtatna. Nagyon drukkolok ☺️☺️

2023. júl. 18. 20:20
Bármi lehet. Erre orvos sem tud még biztosat mondani. Ha téged megnyugtat próbálj meg feliratni progit. Sokaknak van ilyen és mégsem lesz gond, másnak meg ilyen nélkül sem marad meg a baba. Drukkolok hogy minden rendben legyen. Sajnos többet nem tehetsz mint vársz.
2023. júl. 18. 19:13

Gratulálok a gyerekekhez!

Köszönöm szépen. Egyelőre a helyzet változatlan, de legalább nem rosszabbodott.

Ismétlem a teszteket, hogy szépen erősödnek-e, biztató lenne, ha igen.

Próbálok bízni, de tudom, ez így most nagyon kétesélyes.

2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Ágiii8)
2023. júl. 18. 18:36

Szia! Nekem mindkét gyermekemmel volt ilyen barnás folyás. Akkor az orvos azt mondta, hogy tud adni gyógyszert, de ha "el kell mennie, elmegy"... És ugye későbbi hetekben meg műtét is kellene, ha tovább van "megtartva" mesterségesen a várandósság.


Van, akinek meg is jön, akár többször is, és mégis ki tudja hordani a babát. Itt az esedékes mensi idején a barnás folyás lehet a ciklus miatt, azt mondják, emlékezik a szervezet a menstruációra. De valóban, progeszteron hiány is lehet. Nekem 2-3. Hónapban is volt enyhe.

38 hetesen született minkét Tündérem, Istennek hála. 🙏🏻🩷

Most hogy vagy?

2023. júl. 18. 17:44
Sziasztok! Ovulációs teszt segítségével terveztünk babát, így mind a foganás, mint a ciklusnapok tekintetében biztosat tudok. Elég hamar éreztem tüneteket, ezért ellőttem egy Predictor Early tesztet 10. dpo-n, ami halványan, de pozitív lett. 14. dpo-n, azaz ma ismételtem, szintén 10-es érzékenységű teszttel, ami valamivel erősebb pozitív lett. Ma kellett volna megjönnie és sajnos azt tapasztalom, hogy kétóránként elindul egyfajta barnás folyás enyhébb mensi görcsök kiséretével, majd abbamarad és mintha elvágták volna, aztán néhány óra után újra elkezdődik. Igazából már tegnap este tapasztaltam, csak nagyon enyhén. Orvosomat nem érem el (szabadság), de ilyen korán... még az uh-n nemigen látna semmit. Mással is előfordult hasonló? Mi lett a kimenetele? (Progeszteron hiányról nem tudok, legalábbis eddig nem volt jele) A tesztnek nem kéne már erősebbnek lennie az elsőhöz képest? (sajnos nem egészen egy napszakban és körülmények között készültek, de mégis erősebbre számítottam) Érdemes ezért bemenni az ügyeletre?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook