Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kombinált tűzhely mennyire melegszik fel használat közben? fórum

Kombinált tűzhely mennyire melegszik fel használat közben? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 13. 14:03

Használhatom......azt hiszem ha nem így lenne már egy "kicsikével" idegesebb lennék!!!!!!

De így végül is nézzük a jó oldalát......kevés olyan háziasszony van akinek 2 havonta vadi új tűzhelye van:))))))))

14. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 13. - Szamóca41)
2008. nov. 13. 10:56
Nem irigyellek! Aról nem is beszélve, hogy használni sem tudod. Vagy el is vitték már?
13. szamóca41 (válaszként erre: 12. - Emily32)
2008. nov. 13. 08:52

Felhívtam a szervízt....kértem a főnököt nézzen utána,hogy hány fokig normális....

"Jó meg lesz asszonyom,amint tudok vmit telefonálok!"

Ez volt múlt hét szerdán.

Telefon természetesen semmi:(((((.......viszont.....

tegnap előtt csörög a telefonom...."itt állok a kapuban a szerelő vagyok"

Ugyanúgy felvette a munkalapot,mint 2 hónappal ezelőtt....majd jelentkezünk.....

Nem is lenne ezzel gondom,ha most nem kellene megint hosszú órákat azzal töltenem,hogy milyen legyen az új?!

/aztán persze nem is biztos,hogy megint csereutalványt kapok/

Fogalmam nincs mikor lesz belőle vmi és milyen legyen az új......amennyiben elfogadja a szervíz megint:((((((

Nem az a problémám,hogy nem segítőkészek,hanem miért kell ennyit görcsölni egy tűzhely miatt.

Arról nem is beszélve,hogy már ötödször volt kinn a szerelő./az utolsóról nem is tudtam,hogy jön/

Hogy tudja az megoldani az ilyen dolgokat,aki nem otthon dolgozik?????????????

Sajnos egyenlőre csak ennyi:((((((

2008. nov. 12. 14:08
Szamóca41,van valami fejlemény az ügyben?Beszéltél velük?
11. szamóca41 (válaszként erre: 9. - Kaprazat)
2008. nov. 8. 08:39

Bocsi,hogy csak most reagálok.

Először a szervízzel beszéltem,aztán a Kft.-vel amelyik bekötötte.Visszajött,bemérte....valós a probléma.....2 hónap után kicserélték....és most megint ott vagyok,ahol 2 hónappal ezelőtt.

Köszönöm a tippet/ket.

Ha lenne valaki akinek ugyanígy melegszik nem is foglalkoznék vele,de az előző tűzhelyem is kombi volt,és annál nem vettem észre ilyen problémát.

Ugyan le van írva a használatiban,hogy a tűzhely forró,de szerintem a 102 fokos kezelőpanel akkor sem normális:(((((

2008. nov. 7. 12:18

Ráadásul garanciás még!!Mindenképpen cseréltesd ki!!(nekem Indesit van,nincs vele semmi gond!)

Bocsi,ha mást kérdezek,csak nem akarok fórumot nyitni.Sztetek milyen típusú főzőlapot(elektromos) érdemes venni??Mert nem szeretnék ráfázni...

2008. nov. 7. 11:33

Közvetlenül a márkaszervízzel beszéltél elsőre vagy az áruház cserélte ki? Érdemes lenne megkeresni őket, hogy nyilatkozzanak a kérdésben. A fogyasztóvédelmet is meg lehet keresni, ha tűz- ill balesetveszélyesnek gondolsz egy terméket. Érdemes lehet kikérni a véleményüket. Akár interneten keresztül is pontosan leírva a ternék típusát és a problémádat.


Amúgy a "konstrukciós hiba" az én szótáram szerint nem azt jelenti hogy hibás lenne a termék, hanem hogy rosszul tervezték meg. A cserét egy másik típusú termékre kéne kérni. Ha vonakodnak, be lehet dobni a balesetveszélyes és fogyasztóvédelem varázsszavakat....

8. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 7. - Szamóca41)
2008. nov. 7. 11:16
Az oké, hogy nem elviselhetetlen a meleg, de így akkor sem normális. Reklamálj megint, így nem maradhattok! Még ha furcsán is fognak rád nézni, jogod van. Beszélj ott valakivel, aki érthet hozzá. Már ha van ilyen, mert a műszaki boltokban néhány eladó...
2008. nov. 7. 08:51

Már egyszerűen nem tudom mit csináljak?ha most megint reklamálok:((((((?

Pedig nem egy piaci vacak márkáról van szó.De az előzőt minden további felülvizsgálás nélkül kicserélték.Egyszerűen nem tudom mit tegyek?

Legjobban a hőlégkeverésnél melegszik át,nem azt mondom,hogy elviselhetetlen,de mi van ha ott eléget valamit?

2008. nov. 7. 08:42
Nekem soha nem forrósodik fel a kezelőpanel!Igazad van,ez sztem nem biztonságos!
2008. nov. 7. 08:38
Nem is lenne bajom vele,ha biztosan tudnám,hogy ez hosszútávon biztonságos.
2008. nov. 7. 08:37

Igazából nem is gombokkal van gondom ennél az újnál,hanem az alatta levő rész a fém része.Az előzőnél közvetlen az ajtó fölött 102 fokos volt.

a gombok 82 fokra melegedtek fel.

Konstrukciós hiba-mondták.

De ez megint az?

Nem akarom hogy hülyének nézzenek,azért próbálok itt érdeklődni

3. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 2. - Szamóca41)
2008. nov. 7. 08:32

Szia!

Én még nem vettem észre, hogy meleg lenne a gomboknál az enyém. Csak a gombok, vagy mellette az a rész is? Az előzőre mit mondtak?

2008. nov. 7. 08:27

Augusztus végén vettem egy tűzhelyet.

2 havi ceremónia után kicserélték,mert a kezelőpanel ahol a gombok vannak túlmelegedett.

Tegnap kötötték be az újat,szerintem ez is nagyon meleg:(((((((

Azt szeretném kérni,ha főztök ill. süttök írjátok meg nekem,hogy a tiétek mennyire melegszik fel.

Megfogható minden további nélkül vagy azért eléggé éget?

2008. nov. 7. 08:24
Kombinált tűzhelyesek.Segítsetek kérlek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook