Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kombinált tűzhely.Elektrolux vagy Indesit? Megbízhatóság, alkatrészellátottság, ilyesmi. Segítsetek! fórum

Kombinált tűzhely.Elektrolux vagy Indesit? Megbízhatóság, alkatrészellátottság, ilyesmi. Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2019. márc. 11. 10:42
Sziasztok :) Azóta eltelt pár év. Végül Elekrtolux lett. Mindenféle sütési funkcióját használom, attól függően, hogy mit sütök benne és milyen végeredményt szeretnék elérni. Húsok,sütik. Persze, mint minden új sütőnél ki kellett tapasztalnom, de miután megtanultam, minden szuperül működik. Semmi bajom nem volt vele azóta, megbízhatóan működik!
19. júliusi (válaszként erre: 16. - 9c8432d068)
2018. febr. 6. 12:42
Nem az a fajta,véletlenül, amit linkeltem?
2018. febr. 6. 12:41

[link]



Ez mennyire jó?

17. syria (válaszként erre: 16. - 9c8432d068)
2015. jan. 14. 16:21
Mióta? (Na erről beszéltem.)
2015. jan. 14. 11:05
INDESIT kombinált tűzhelyem van,és a világon semmi bajom nincs vele.
2015. jan. 13. 20:27
Végüé Elektrolux EKK54553 OW-t rendeltem.Remélem beválik,majd referálok :)
14. marlenka70 (válaszként erre: 13. - Knetundi)
2015. jan. 13. 18:40
Most én is megnéztem, tényleg nincs sehol :-(
2015. jan. 13. 17:52
Körülnéztem a neten,de Pelgrimet valahogy sehol nem forgalmaznak.Vagy csak én nem találom...?
2015. jan. 13. 17:07
Köszönöm Mindenkinek!Tanácsaitok alapján Indesitről lemondtam.Marlenka70 véleménye miatt,körülnézek a Pelgrimek között is :)
2015. jan. 13. 16:41
Igaz nem a felsoroltakból de én a Pelgrimre szavaznék. Az enyém kombinált, gyönyörűen egyenletesen süt a hőlégkeveréses sütő tökéletes a piskóta is benne. 15 éve vettem, javítva még nem volt.
10. syria (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2015. jan. 13. 16:07

Szerintem lutri. Mindegyikből ki lehet fogni jó és rossz szériát.

Amúgy én is az Elektroluxra szavazok; a fiamék EKG5602-est vettek jó hét éve. Igaz, nem kombinált, de nagyon jó. Szerintem a villanysütő luxus, és azt is pont úgy ki kell tapasztalni, mint a gázt.

2015. jan. 13. 15:20
Nem kérdés, az elektroluxot választanám.
2015. jan. 13. 14:58
Elektrolux. Csak jó tapasztalataim vannak vele!
2015. jan. 13. 14:43
Elektrolux. Barinőméknek az van (a szerelőjük tanácsára vették, bizonyára nincs alkatrész gond, nem drága vagy mit tudom én) és nagyon meg van vele elégedve. Én csak mosogatógépben hallottam, hogy jó az indesit.
2015. jan. 13. 13:51
Egyiket sem ismerem, de Indesitről csak rosszakat hallottam.
2015. jan. 13. 13:31
Még annyit, hogy kb 10 éve használjuk, és nincs különös baja, tehát megbízható, a lentieket figyelembevéve. (az étel kifutása csak a külső lángoknál okoz galibát a kezelőgombok miatt, de akkor horror!)
2015. jan. 13. 13:27

Az Elektrolux-ot nem ismerem, Indesit tűzhelyünk van. Sokáig keresgéltünk, mégis rosszúl döntöttünk, de nem mindenről a tűzhely tehet. Tapasztalataim: a mienkben van forgónyárs, 1x használtuk, felesleges. Nekünk túl keskeny, két nagyobb edény csak átlósan fér el, ha viszont nem nagy az edény alja, a fülét nyaldossa a láng. A jobb külső nagy láng megégette a munkalapot, nem tanácsos "beépített" változatként használni, bár a bal oldalon nem károsult a bútor, sem a sütő miatt. Minimális súrolásnál lementek a jelzések. Gyenge a sütője, kenyér v. pizza sütésnél jó lenne a 200°C feletti hőfok. Ha kifut az étel vagy lecsöpög a fedőről a pára, szét kell szedni, különben tönkre megy (beszivárog a folyadék, és fejre állítja az elektromos vezérlést), a szétszedés szakfeladat. Az alsó fiókot (ételmelegítő?) nem szabad túl megpakolni, mivel nagyon könnyen sérül felette a sütő hőszigetelése.

Az egygomobos megoldás és az óra nagyon praktikus.

2015. jan. 13. 13:20
Indesit semmiképp, unokatsómék csak szívnak vele. Nekem Gorenje van, imádom, soha semmi baja nem volt még.
2015. jan. 13. 13:14

NE Indesit csak a baj van vele, garanciaig birja utana mindig elromlik valami, nekem minden az volt mikor osszekoltoztunk... ugyhogy tapasztalat..

LG, Fagor,Bosch ezek jok dragabbak de biztos nem 2 evre terveztek oket

2015. jan. 13. 13:07
Kombinált tűzhelyet vennék-felül gáz,alul villany.Elektrolux és Indesit között vacilálok.(Elektrolux EKK52550 OX ill. Indesit I5GMH5AG WU ) Hozzáértő emberektől kéne segítség,mert az interneten mindegyikről írnak mindenfélét.Segítsetek,ha tudtok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook