Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kombinált teszt eredményei fórum

Kombinált teszt eredményei (beszélgetős fórum)


2010. okt. 19. 15:38

Szia!


Én mindenképpen vállalkoznék az amniocentézisre. Az 100%-os eredményt ad. A vérvétel eredménye nagyon sok mindentől függ, de mivel Nálad az eredmény nem túl biztató, ezért én visszamennék a dokihoz, és kérném, hogy küldjön tovább.

2010. okt. 16. 14:15

nekem ue. volt!

a sztk-s eredményem rossz lett,a kombinált jó eredményt mutatott ki.egy nap különbséggel vették le...

mi voltunk genetikusnál...

2010. okt. 16. 14:01
Szerintem menj el egy genetikai uh-ra.Mi is voltunk,mert rosszkor csinálták az AFP-t és rossz lett...Az uh-n derült ki hogy minden ok!:)
2010. okt. 16. 13:59

szia


érdekes.

én a helyedben mindenképp vállalnám a további vizsgálatokat!

2010. okt. 16. 13:51

Sziasztok!

Szerintetek, az mitől lehet pontosan és ti mit gondolnátok, mit tennétek:

2x lett levéve a kombinált teszthez a vér családi hurcolkodás miatt és két külön cég is csinálta és más eredmény jött ki, az egyiknél kicsit emelkedettebb a down-ra, a másiknál meg háromszor annyi kockázattal pozitív. 4napkülönség volt a vérvételek között, a jobbat vették le hamarabb. Az uh-kat mindkettőnél ugyanazt vették figyelembe.

Ez hogy van akkor most?

A genetikus a jó eredménnyel nem írt ki hasbaszúrásra, de most itt van egy tök más eredmény.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook