Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kombinált teszt eredményei alapján, van okom az aggodalomra? fórum

Kombinált teszt eredményei alapján, van okom az aggodalomra? (tudásbázis kérdés)


3. bartaldora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 20:06
én is 36 éves vagyok, nálam is mindent rendben találtak mindkét uh-on, igaz, én fizettem érte, mert én ezt megcsináltattam volna akkor is, ha fiatalabb lennék. Szerintem, ha gond lett volna, akkor már tudnál róla. Párod bent volt ezen az uh-n? Csak azért kérdezem, mert ha nincs bent, és gond lett volna, akkor szóltak volna neki is, és együtt tudjátok meg a rossz hírt. De ha azt írták a leletre, hogy alacsony kockázat, akkor minden rendben van. Nekem így volt a leleten, mikor én csináltattam.
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 09:55
Már gyk-n megkaptad a tökéletes választ.
2021. aug. 19. 09:35

A 12.heti UH-n minden rendben volt. (NT 2 mm, orrcsont van, CRL 69, a vizsgálat 12 hét + 4 naposan történt) Utána a kombinált teszt eredménye is jó lett, a vért aznap vették le.

Free bHCG 0,6 MOM

Papp - a 0,9 MOM


Kockázat 1:4600


36 éves vagyok. Ez jó eredménynek számít úgy tudom.


Két nappal később volt az első trimeszteri labor is, amit egy magán laborban vettek le, és ott épp ajándékba járt a csomaghoz a fenti vizsgálat is. (Magamtól nem kértem volna, mert minek)

Ott is jó eredmény született, de azért egy picit más:


Free bHCG 0,7 MOM

Papp- a 0,7 MOM


Kockázat 1:3800



Ez hogyan lehet?? Kicsit megijedtem, mert a HCG fentebb ment, pedig az minél alacsonyabb annál jobb, a másik érték meg épp a másik irányba.


Lehet, hogy csak amiatt van, hogy másik labor csinálta, másik napszakban, meg mondjuk éhgyomri vérből? Az első minta délután lett levéve.


Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook