Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama-torna Miskolcon fórum

Kismama-torna Miskolcon (beszélgetős fórum)


2009. szept. 26. 11:21
Lányok! Érdekel valakit Kriston Andrea Intim Torna? Segít minden nőgyógyászati problémában, a szülésre felkészíti a női izmokat, és a szülés utáni regenerációban is komoly segítség. Úgy néz ki, hogy jövő hét végén lenne egy kétnapos tanfolyam, de csak akkor tartja meg az oktató, ha lennénk elegen.
2009. ápr. 20. 22:24

Sziasztok! Remélem valaki látja majd az üzimet, mert úgy látom elég régi az utolsó hozzászólás. :)

Az szeretném megtudni, hogy tudtok -e olyan helyet Miskolcon, ahol olyan aerobik vagy konditerem van, ahová a 2és fél éves kisfiamat is magammal vihetném. Nagyon-nagyon szeretnék mozogni, de nem tudom kire bízni a kicsit. Jártam az M1-be, amíg volt gyermekmegőrzés, de mióta megszünt (a gyermekmegőrzés, nem az M1 :) )nem találok új helyet Miskolcon.

Ha tudtok, segítsetek légyszi!!

2009. jan. 28. 12:09

Sziasztok!

Nem tudom kinek mennyire aktuális még a kismama jóga téma. Most kaptam egy szórólapot a védőnőmtől, február 10-én indul kismama jóga az Ifiházban :))))

7. culko (válaszként erre: 6. - Linike18)
2008. dec. 9. 13:51
az jó lenne, megköszönném, ha tudnál hozni infot!
6. linike18 (válaszként erre: 5. - Culko)
2008. nov. 24. 17:09

Szia!

Jógáról sajnos még én nem hallottam, viszont az egyik kismama barátnőm igen. Ha a héten beszélek vele, rákérdezek, hogy hol van, és akkor leírom. Most nekem sajnos nem aktuális ez a mozgás dolog a keményedések miatt. De még bízom benne, hogy mehetek majd tornázni, hisz még van 3 hónapom:-)

2008. nov. 20. 17:27
és kismamajógáról tudtok vhol?
2008. nov. 3. 12:45
Én olvastam egy hirdetést kismama-pilatesről, ami a Bartók Béla műv.házban van. Sajnos még nem voltam, én is csak tájékozódom.
2008. okt. 5. 08:34

Köszönöm szépen az invitálást, el fogok menni. Mivel nem miskolci vagyok, Miskolc mellett élek, ezért leírnád nekem, hogyan jutok el a legkönnyebben ebbe a bölcsibe? Ismerem Miskolcot, de a bölcsiket annyira még nem :-)

Előre is köszi, és örülök, hogy válaszoltál, mert eddig még semmit nem találtam, és nagyon szeretnék egy kicsit mozogni, mert a várandósságom előtt is sokat mozogtam.

2. kung-fu (válaszként erre: 1. - Linike18)
2008. okt. 4. 19:35
Már a várandósság alatt is jártam kismama-tornára, és az ott megismertekből, illetve a később hozzánk csatlakozó kismamákból alakult egy klub. Hétfőnként, fél 10-től a Dél-Kiliáni bölcsődében baba-mama aerobik van. ez annyit takar, hogy a gyerekek eljátszanak, vagy egy pléden vannak 8akisebbek), mi meg edzünk. ez alkalmanként 300ft. Szerdánként pedig baba-mama hastánc/baba-mama jóga van ugyanitt, csak 10 órától. ezt az egyik kismama tartja, aki mellesleg hastánc oktató is, teljesen ingyen. mi nagyon szeretjük. Gyere el nyugodtan, és próbáld ki.
2008. szept. 11. 09:45

Kedves miskolci kismamák!

Aki jár valahová kismama tornára, vagy jógára, az kérem írjon, mert én is szeretnék járni, de ott, ahol a terhességem előtt tornáztam, sajnos megszűnt. Vagy esetleg kismami klub? Írjatok, ha tudtok hasonlókról, esetleg jártok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook