Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek érdemes kivinni a piacra jó minőségű, divatos, S/M/L méretű használt ruháimat? (főként Miskolcon) fórum

Szerintetek érdemes kivinni a piacra jó minőségű, divatos, S/M/L méretű használt ruháimat? (főként Miskolcon) (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. júl. 16. 17:49
Most nem tudtam menni sajnos, meg hamarosan elutazom hosszabb időre, szóval most a hétvégéket a "kiccsaládomnak" szentelem teljes mértékben :))
2013. júl. 15. 23:57
halló, azt mondtad hogy a hétvégén mész....elmaradt az élménybeszámoló!
2013. júl. 9. 23:36
Hat egy probat meger szerintem, gondolj bele vegul is en is pluszban vagyok ha nem is sokkal :D
2013. júl. 9. 14:56
Pont a Te példádon felbuzdulva gondolkodtam, hogy kiviszek én is pár dolgot, de akkor halott ötlet :)
2013. júl. 9. 14:12
:D
27. galanika (válaszként erre: 26. - A6f6bb6c75)
2013. júl. 9. 00:05
naaa gratula. ez nem semmi, vagy is több mint a semmi. legalább barátokat is szereztél "szomszéd románok" :o).
2013. júl. 7. 15:09

Na sziasztok!

Jöttem az élménybeszámolóval :D

6.30-ra már kipakoltunk, de korai volt, 1-2 viszonteladó vett tőlünk cuccokat. 11-ig voltunk kint így megúsztuk a helypénzt. Rögtön a bejáratnál táboroztunk le; rendesek voltak végül is a piacosok mert először máshova mentünk volna, de ők ajánlották, hogy menjünk inkább oda és mire megunjuk még a "behajtó" :D sem fog ideérni. Hát ebben igazuk is lett. Nagyon piti összegekért tudtam csak eladni a ruháim, mert senkit nem nagyon érdekelt, hogy pamut, jó állapotú, jó minőségű: használt, 500-ért veszek újak a románoktól...Szóval 500 Ft volt a legdrágább, amit eladtunk. Egyébként a románokon jókat szórakoztunk ott mellettünk ők is költöttek nálunk. Szóval ha a benzint nem számolom akkor 3150Ft-ot kerestem, kb. 2000 a "tiszta haszon". A piacosok is panaszkodnak egyébként és volt olyan is, aki semmit nem adott el. Szóval nem panaszkodom, ráértünk, ennyi is hozzájárult a biciklipénzemhez. Még mindig több, mintha elajándékozgattam volna ismerősöknek ide-oda "kertbe kapálni" a ruháimat, így legalább nem tudom mire használják :D Ja meg ma volt a régiségvásár is, sokak szerint ezért nem voltak sokan. Illetve állítólag az asztaloknál is szerencsésebb lenni, mint a bejáratnál, de szerintem legközelebb is így csinálom csak szombaton. Meg talán nem ömlesztve kellett volna a ruhákat, mert sok mindenkinek nem volt kedve turkálni. Akik idejöttek azoknak is én pakolgattam, amik méretben jók lehetnek, de máshogy meg sajnos már nem fértünk volna el egyszerűen. Illetve egyértelműen a szezonális cuccokra, sportszerekre, sportcipőkre volt a legnagyobb kereslet. De pl.: vadi új sportcipő, ami 1x sem volt a lábamon 2500-ért sok volt (2000-ért odaadtam volna, de annyiért is) Két használt, márkátlan sportcipőt vettek meg 500-ért (a kettőt), de az orra nem volt lerúgva, csak kicsit kopottas volt. Szóval összességében így, hogy kibekkeltem a helypénzt megérte, legalább fogyott a lomom, nem tudok jól alkudozni sem :D Még jövőhéten is megpróbálkozom.

2013. júl. 6. 23:22
úgy legyen
2013. júl. 6. 14:11
Holnap megyeeeek! Szorítsatok, hogy milliomosként térjek vissza :D
2013. júl. 4. 23:00
jaaaaa, akkor tovább várok :o)
22. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 21. - Galanika)
2013. júl. 3. 17:58
Még nem voltam, majd most megyek ezen a héten vasárnap :)
2013. júl. 1. 00:08
naaaa hogy ment? voltál? mennyi helypénzt kellett fizetni? sokan voltak? eladtál mindent? minek volt nagy kereslete? mit vittek kevésbé? milyen árakon adtad?
20. galanika (válaszként erre: 19. - A6f6bb6c75)
2013. jún. 25. 22:28
várjuk :o)
2013. jún. 25. 22:21

Ó köszönöm a sok hasznos infót :)

Eddig én is csak vásároltam, de már múltkor is füleltem mikor szedték a helypénzt és ha jól értettem 400/700Ft volt. Van aki olyan kevés kis limlommal szokott kiülni, hogy szerintem egyébként megéri nekik, meg nagyjából ugyanazokat az arcokat szoktam látni. Tisztára belelkesítettetek :D Jövő héten vasárnap, ha jó idő lesz ki is nézek és jövök az élménybeszámolóval :)

18. galanika (válaszként erre: 17. - Ariettina)
2013. jún. 25. 22:20

ja-ja én is így vagyok vele

:o)

17. Ariettina (válaszként erre: 16. - Galanika)
2013. jún. 25. 21:58
passz, én vásárolni szoktam
16. galanika (válaszként erre: 14. - Ariettina)
2013. jún. 25. 21:45
megéri egyáltalán helypént fizetni? visszajön a ruhákból az helypénz ára és még profitot is tudsz eltenni?
2013. jún. 25. 21:38

Miskolc, Besenyői út


Telefon: 46/412-611, mellék: 138

14. Ariettina (válaszként erre: 4. - A6f6bb6c75)
2013. jún. 25. 21:36

hahó


ha a zsarnaira gondolsz, úgy tudom, akárki mehet, és a elfoglalt asztal nagyság után kell fizetni, megy körbe egy néni vagy bácsi, aki szedi a helypénzt.

2013. jún. 25. 20:28
Nagyon köszönöm szükség lesz rá, most jön az utolsó hajrá :D
2013. jún. 25. 20:27
Majd ha kimentem, beszámolok a tapasztalatokról :)
2013. jún. 25. 20:27
ó vizsgaidőszak akkor egy kalappal!!!
2013. jún. 25. 20:26
A sportcipőket inkább, abból is a márkásabbat pikk-pakk elvitték. Hát az lesz, ha vége a vizsgaidőszaknak, köszi :)
2013. jún. 25. 20:25
lényeg a lényag sok sikert bárhogyan is döntesz
2013. jún. 25. 20:24
a cipőket viszik? már csak azért kérdem, mert úgye gyermeknek is érdemes újat venni hiába nővi ki gyorsan. a használt cípő belseje a te járásod, lábad formálta, nem hiszem, hogy másnak kényelmes járást biztosítana. nade nem vagyok szakértő. mint te is említetted, amikor akciót csinálsz akkor jobban megy, próbálj többször akciózni és akkor hamar elmegy a ruha a szobádból
2013. jún. 25. 20:06
Szóval én úgy gondolom, hogy jó áron vannak, meg jó minőségű képek is vannak fenn. Néha szoktam mondjuk én is olyanokat látni, hogy csak pislogok a használt kis csillivilli felsőt amit 2000-ért megveszek akárhol 3000-5000-ért árulják! azért ez durva...és azt tapasztalom, hogy ezekre van is igény :/
2013. jún. 25. 20:04
Már így is sokat eladtam, csak zavar, hogy itt áll ez a sok ruha a szobámban ezért szeretnék gyorsan, gazdaságosan megszabadulni tőlük :) Egyébként 600-900 Ft-ig hirdetem őket, de tényleg újszerűek, cipőket is 1-2e Ft-ért irányáron, de nem kínai, meg műszálas cuccok (bocsánat, ha megbántottam vele vkit). Meg azt tapasztaltam, hogy nem nagyon alkudoznak az emberek még 1-200 Ft-ot sem, meg se próbálják. Nekem ez olyan fura, szoktam néha kiírni ilyen "nagy akciókat" olyankor jobban mennek a cuccok, de egyébként is szívesen odaadnám őket olcsóbban is, mert biciklire gyűjtök :D
5. galanika (válaszként erre: 4. - A6f6bb6c75)
2013. jún. 25. 19:58
pedig a türelem rózsát terem. Véletlenül nem magas az ára?
2013. jún. 25. 19:53
Csak általában lézengő embereket látok a piacokon, ezért engem meglep, hogy bárkinek is érdemes piacozni. Bár sokan csinálják szóval biztos érdemes. Meg nem nagyon tudom, hogy megy ez, mennyibe kerül, akárki mehet- e árulni. Nincs tapasztalatom :) Úgy terveztem, hogy 690-ért árulnám a felsők darabját és 3 db 1500 Ft lenne, vannak még bizsujaim is stb...csak .pródon olyan lassan mennek el ezek a dolgok, meg körülményesebb is. Tényleg ha valakit érdekel esetleg írjon privit :)
2013. jún. 25. 19:50
persze, ha még hordható,jó állapotban van akkor mindenképp. Van aki nem teheti meg hogy újat vegyen. De ne remélj nagy pénzt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook