Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kislányomnak szeretném levágatni a haját rövidre! Van valami tippetek? (rövid, de csajos:D) fórum

Kislányomnak szeretném levágatni a haját rövidre! Van valami tippetek? (rövid, de csajos:D) (tudásbázis kérdés)


14. 5e48d37001 (válaszként erre: 11. - Szilvamama)
2010. jún. 7. 14:42
Most voltunk ovis beíratáson és dettó,szép kislány volt,de el volt cseszve a haja,olyan 80-as évekbeli bili frizu volt.Olyan kis tarhonya volt vele.
2010. jún. 7. 14:40
2 oldalon legyen neki kb 3as vagy 7es, fölül megy a taréjon legyen neki 5cm-es:-) azt el is tudod tüzni oldalra, hoyg csini legyen, egy ksi zselével meg vagány lesz:-D
12. Yulcsy
2010. jún. 7. 11:16

Én kb. 2 hete láttam egy kislánynak rövidre volt vágva a haja, hátul fel volt nyírva,elöl pedig egy kicsit hosszabb volt, de nem annyira, hogy össze lehessen fogni.A kislánynak viszont göndör haja volt.Kunkorodott össze-vissza.Nagyon eltalálta azt a frizurát a fodrász..

De így elég nehéz leírni....

11. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Jéghegy)
2010. jún. 7. 09:33
Akkor szerintem mindenképpen egyeztesd le a fodrásszal előtte. Lehet, hogy csak az én környezetemben van így, de az egészen rövid hajú kislányoknál olyan "hülyegyerek frizurákat" látok, ami engem speciel megrémít :)
10. Binky (válaszként erre: 7. - 6f7760b318)
2010. jún. 7. 09:27

Nem hinném, hogy az ő hibája volt, bár nála hangulat kérdése is volt, hogy miket vág:) csak irányelvet adtam, ő meg igyekezett teljesíteni.

Most Kleopátra frizurám van, nagyon tetszik és könnyű is gondozni(fodrászt váltottam, egy ismerősünk vágta le).

2010. jún. 7. 08:52
Sztem az egész rövid annyira nem kislányos! Tépetni lehet, de ritkítani nem szabad! A tépés sem ugyanaz, mint a felnőtteknél.
8. Jéghegy (válaszként erre: 7. - 6f7760b318)
2010. jún. 7. 08:43

Én egész rövidben gondolkodtam:))


Esetleg egy kis "tépés" ritkítás... vagy ekkora korban ez túlzás?:)) Ne nevessetek, nem tudom!:)

7. 6f7760b318 (válaszként erre: 6. - Binky)
2010. jún. 7. 08:38
Hát akkor a dfodrászod nem volt a toppon vszlg!
6. Binky (válaszként erre: 4. - Szilvamama)
2010. jún. 7. 08:37

Támogatom az ötletet, nekem már volt ilyenem anno:)

Csak ügyes válasszátok a menetet, mert ha megnő, úgy néz ki mintha szegénykémnek pajesza lenne(tapasztalat:D)

2010. jún. 7. 08:36
Mint fodrász, olyat tudok javasolni, amit előttem szilvamama írt. Ez egy kicsit kleopátrás jellegű, de átmenetes. Tehát hátul rövid, és előre egyre hoszabb. Ez a fazon most divatos is, kényelmes is, és oldalt akár össze is lehet fogni!
2010. jún. 7. 08:22
Szia, az én 3,5 éves lányomnak hátul fel van nyírva kicsit, de elől meg van hagyva a hossza, így abból lehet coffikát csinálni, középre vagy oldalra.
3. Ekka
2010. jún. 7. 08:16
Fodrász szerintem tudni fogja;) Vagy kész "tervvel" akarsz menni?:)
2010. jún. 7. 08:14
Ősszel kezdtük el növeszteni, de most pont akkora, hogy nem lehet összefogni, viszont borzasztóan izzad. Tegnap az én 3 évesem azt mondta, hogy "csináljuk le" a haját! Ok., na de milyenre?:)))))))
2010. jún. 7. 08:13
Kislányomnak szeretném levágatni a haját rövidre! Van valami tippetek? (rövid, de csajos:D)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook