Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbaba a nagyszülőkkel... mikortól? fórum

Kisbaba a nagyszülőkkel... mikortól? (beszélgetős fórum)


2021. júl. 15. 14:39
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 13:13
Nagyszülőkre bármikortól ott lehet hagyni pár órát. Hosszabb időt, vagy éjszakát, az meg elég egyéni, ha nem szopik, akkor viszonylag korán is, biztos hogy a nagyszülők úgy vigyáznak majd rá, mint a szemük fényére, talán nagyobb aggodalommal is, mint te :)
10. Auróra2010 (válaszként erre: 5. - Auróra2010)
2021. júl. 13. 21:47
A szüleim csak nappal foglalkoztak a fiammal, amikor dolgoztam, minden éjjel velünk aludt és ovis koráig minden reggel vittem a nagyszüleihez. Nem az én ötletem volt, anyukám ajánlotta ha szeretnék dolgozni, szivesen vigyáznak a babára. És ebből mindenki profitált, nagyon meghitt kapcsolat alakult ki köztük a szüleim és a fiam között.
9. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 21:30
Ha így érzel ,akkor hagyd,ilyen kicsin én is csak két evés közt hagytam,de jó is volt elmenni pl fodrászhoz,,vagy csak úgy egy cseppet járni,nyugisan bevásárolni.
8. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 21:27

Ez még tényleg picit korai szerintem is.


Az nem megoldható, hogy anyukád alszik nálatok? Vagy csak nappal elmegy hozzátok?

Amíg anyukád ott van nálatok tudsz pihenni, ha meg mégis te kellenél bármi miatt is ott vagy kéznél és a gyereknel is jobb szerintem a megszokott helyen.

2021. júl. 13. 21:20
Az én kislányom még csak 1 hónapos. Anyukám 50 éves. Felajánlotta, hogy alhat nála 1-1 éjszakát, hogy ki tudjam pihenni magam kicsit. Ezt most még nagyon korainak érezném, nagyon picike még. Persze tudom, jó helyen lenne ott.
6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 18:35

Szerintem ez nagyon egyén fuggo. Ferjem kesoi gyerek, anyukaja 77 eves, apukaja 85.


Koruknal es egeszsegugyi allapotuknal fogva sajnos mar alkalmatlanok egy kisbaba/kisgyerek gondozasara.


Sogornomre 3 honaposan mar itt hagytuk a gyereket, koncertre mentunk 8tol ejfelig.

2021. júl. 13. 18:13
Első perctől fogva, ezzel nagyon sokat segitett. Még élt anyukám, majdnem közelebbi kapcsolatuk volt, mint nekem a fiammal. Persze ez szőrszálhasogatás, nagyon összetartó kislétszámú családunk van. Egyke lévén anyukámnak a gyerekekhez való értésében mindig jobban biztam, mint a magaméban.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 18:04
Nehezen hagytam,,,,de győzött a józan ész,,,ha tudod hogy jó helyen van akkor tedd:))
2021. júl. 13. 17:59
Ép elméje van az édesanyámnak, így az első perctől fogva rá mertem bízni.
2021. júl. 13. 17:16
Amikor már nem szopott.
2021. júl. 13. 17:13

Sziasztok!

Tapasztalatok érdekelnének, ki mikor merte otthagyni a kisbabáját a nagyszülőknél, akár pár óra erejéig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook