Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás nagyszülőkkel fórum

Nyaralás nagyszülőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 12. 18:05

Én babakoromtól kb. 2 éves koromig mindig mamáméknál voltam, mert anya dolgozott, és mesélték hogy papám minden nap elvitt két órákra sétálni, és mire visszaértünk mamám csinálta a palacsintát, és annyira jó visszaemlékezni. Imádtam náluk lenni, és most is imádok, csak sajnos már papám nem él. De ha ottvagyok két napot mamámnál, utána nagyon nehéz visszaszoknom itthonra, meg rossz érzés hogy ő ottvan egyedül és nem lehetek vele...

Tudom nem nagyon tartozik ez ide, de le kellett írnom...

86. mankamanka (válaszként erre: 85. - 104bdd8c43)
2007. szept. 3. 22:06
Hála az égnek,ennek nagyon örülök:-)))
85. 104bdd8c43 (válaszként erre: 84. - Mankamanka)
2007. szept. 3. 21:51
Szia!! Eddig jól szerencsére!! nem akarom elkibálni...
2007. szept. 3. 19:46

Szia,

csak érdeklődni szeretnék,ha nem gond,hogy-hogyan alakultak a dolgok?

83. CILUSKA (válaszként erre: 82. - 104bdd8c43)
2007. aug. 21. 17:30

De jó lenne, ha így maradna.

Elsősorban a gyermeked érdekében.

Kívánok hozzá jó egészséget és nagy-nagy türelmet !

82. 104bdd8c43 (válaszként erre: 81. - CILUSKA)
2007. aug. 21. 17:06
Most egész normálisak.. remélem így marad!
81. CILUSKA (válaszként erre: 80. - 104bdd8c43)
2007. aug. 21. 16:19

Mik az új fejlemények ?

Rendeződtek a dolgok ?

80. 104bdd8c43 (válaszként erre: 79. - Pencil)
2007. aug. 14. 23:07
Köszi!!! Hát jó lenne ha igazad lenne!! Tegnap este itthon aludt, ma kint alszik náluk. Nem meriki erőszakolni, tudják, hogy a gyerek van már olyan értelmes és elmondja mi történt!! Ha olyat mondana ami nem volt jó neki és mégis azt kellett csinálnia amit ők akartak esetleg akkor annak következményei lesznek.
79. pencil
2007. aug. 13. 07:25

Reménykedek, hogy kicsit normalizálódni fog ez a helyzet!

Bárcsak igazam lenne!


Szorítok nagyon Nektek!

2007. aug. 12. 12:55
Már megint elvitték 1 hétre, de valószínű, hogy itthon fog aludni, de nem 100%. Most itthon vannak náluk, és elhívták hozzá a szomszéd kisgyereket akivel itthon szokott játszani.
77. mankamanka (válaszként erre: 76. - 104bdd8c43)
2007. aug. 10. 23:41

Hát,már rátok fér egy kis kikapcsolódás.

Kívánom,hogy sikerüljön,ők meg csak legyenek,főjenek a saját levükben.

Ezt így nem lehet bírni.

76. 104bdd8c43 (válaszként erre: 75. - Mankamanka)
2007. aug. 10. 17:40
Már nekem is megfordult a fejemben ez a lehetőség! Unokanővérem kint él Amerikában 5 éve, már erre is gondoltam így megszabadulnánk tőlük. Szó nélkül elmennénk körözést adatnának ki ellenem, mert nem láthatják a gyereket! Most 2 hét múlva megyünk nyaralni és lenne láthatás, nem szólok nekik semmit előre, majd amikor már ott leszünk kapnak egy sms-t hogy nem vagyunk otthon így elmarad. Agybajt fognak kapni, én meg röhögök egy jót rajtuk és élvezzük a nyaralást!!!
75. mankamanka (válaszként erre: 73. - 104bdd8c43)
2007. aug. 9. 19:32

Szia,

nem lehetne eltűnni előlük egy jó ideig?

Ez egy agyrém:-(((

74. 104bdd8c43 (válaszként erre: 72. - Pencil)
2007. aug. 9. 16:14
Ezt jól írtad, valóban semmit nem érnek a diplomájukkal.Ezek azt akarták, hogy monmdjak le mindenről amit a gyerek örökölt az apja után, ezt a gyámhivatal el is fogadta első körben, majd lett egy bizonyíték a kezünkben ami ezt az egészet elrendezte így a "szerető nagyszülők" pofára estek rendesen! A "nagymama" sikkasztás miatt otthon ül a 3 állítólagos diplomájával, amiből a 3.-at a fia halála után szerezte.( ezzel még dicsekedett is) Ebből látni mennyire szerette a gyerekét, volt lelki ereje tanulni még 1 diploma megszerzésére.Az utolsó mondat az nagyon tetsik, ezt mindig is a fejükhöz vágjuk.. diplomás..mit várjunk tőlük... Amúgy úgy hazudoznak mint ha könyvből olvasnák. Már a gyerekem is többször értem hazugságon mostanában. Remélem nem olyan embert akarnak belőle nevelni mint amilyenek ők. Olyan bunkók, hogy falat lehetne törni velük.
73. 104bdd8c43 (válaszként erre: 71. - Mankamanka)
2007. aug. 9. 16:04
Ezek nem ismerik azt hogy NEM! Már pici korában megmondta a "nagyapja" hogy ha eléri a 3 éves kor akkor meg sem kérdezi fogja és viszi arra az istenhátamögötti helyre. Azt hiszik ez a gyerek csak játékbaba és azt tehetnek vele ami nekik jólesik. A gyámhivatal semmire nem jó, szerintük semmi nem változtathatja meg az egyezséget csak az amikor iskolába megy, ez 3 év múlva lesz. Addig fogják kínozni a gyerekemet?? Egy ügyvéd miatt szenvedünk 3 évig, mert az is a nagyszülők pártját fogta valamiért.
72. pencil
2007. aug. 9. 13:22

Ismét döbbenten olvasom a híreket. ( 10 napig nem voltam net közelben).


Elmondtad a gyámhatóságon ezt a pereléses dolgot?

Az ész megáll.

Zárolva van úgyis minden a gyerek 18 éves koráig, nem rendelkezhet vele a szülő. Mit ugrálnak ezek ?

Milyen diplomájuk van? Libamájért vették az Ecserin?


Fogadj ügyvédet, az idő neked dolgozik, a gyerek növekszik, és csak-csak eljön az az idő, amikor őt is megkérdezik.

A bíróságon meg még a darus dolgot is elmondanám.

Nem nagyszülők ezek, hanem hatalmas parasztok, mégha 100 diplomájuk van is.

71. mankamanka (válaszként erre: 70. - 104bdd8c43)
2007. aug. 7. 21:37

Döbbenet:-(((

Remélem ilyenre nem kerül sor.

Ezek az emberek nem ismerik azt,hogy NEM?

2007. aug. 7. 00:14
Új fejlemények: Ezen a héten szomaton viszik láthatásra, majd vasárnap időszakosra 1 hétre megint.De most megmagyarázom nekik, hogy ha elmerik vinni megint oda ahol voltak akkora tv-vel és a rendőrséggel megyek a gyerekért! Legalább az ottani rokonaik is megtudják az igazat!
69. mankamanka (válaszként erre: 68. - 104bdd8c43)
2007. aug. 2. 23:27

Erre már egyszerűen képtelenség bármit is mondani.

Ezek után már meg sem merem kérdezni,hogy hogyan végződött a tárgyalás:-(

68. 104bdd8c43 (válaszként erre: 67. - Mankamanka)
2007. aug. 2. 22:40
Ők hosszú ideje nem voltak jó viszonyban a fiukkal, amikor elvett feleségül akkor teljesen elfordultak tőle és amikor meghalt lelki ismeret furdalásuk lehetett mert nem foglalkoztak vele úgy ahogy kellett volna. Csakhogy ahelyett, hogy a gyerekben keresték volna a vigaszt, őt sem látogatták 1 évig! Az 1 év alatt beperelték az unokájukat el akartak tőle venni mindent ami az apjáé volt. Az unokájuk 10 hónaposan alperes volt a bíróságon a jóvoltukból, 3 és fél éves volt amikor befejeződött a per. Ezek a szerető nagyszülők!!!
67. mankamanka (válaszként erre: 66. - 104bdd8c43)
2007. aug. 2. 19:18

El hiszem.

Én is így éreznék.

Már csak a saját fiúk emléke miatt sem szabadna(véleményem szerint) így viselkedniük.

66. 104bdd8c43 (válaszként erre: 65. - Mankamanka)
2007. aug. 1. 23:25
Ez így van! Csak ők jólérezzék magukat az a lényeg, ha agyerek kisírja a lelkét mert haza akarna jönni az sem érdekli őket! Nem hozzák haza, már csak ezért sem, ne tudjam azt mondani, hogy nekem volt igazam és nem akar velük aludni a gyerek! Inkább elviszik asz ország másik végére az iste háta mögötti faluba csak ne kelljen haza hozniuk. Ezután még pofátlanul azt mondja telefonba, hogy nem fogom elrontani a szabadságát a hülyeségeimmel! Az neki hülyeség, hogy elvitte a gyerekemet tudtom nélkül és idegeskedek a gyerekemért! Gongold el mit éreztem 1 héten keresztül amíg náluk volt a gyerek! Ha akkor a kezem közé kerültek volna.... már nem lennének az élők sorában!! A gyerekemért ölök, őket főleg!!
65. mankamanka (válaszként erre: 64. - 104bdd8c43)
2007. júl. 31. 20:37

Véleményem szerint a nagyszülők hozzá állása elég egyértelművé teszi,hogy szinte teljesen mindegy,hogy hogyan érzi magát a kisgyermek.

Aki szereti a gyermekét,az arra törekszik mindenekelőtt,hogy béke legyen a családban,ne pedig rettegés.(Ez vonatkozik a nagyszülőkre is)

Én biztos,hogy nem bírnám ezt ép ésszel:-(

64. 104bdd8c43 (válaszként erre: 63. - CILUSKA)
2007. júl. 31. 02:11
erre már válaszoltam a nagyszülők fórumában!!
63. CILUSKA (válaszként erre: 60. - 104bdd8c43)
2007. júl. 31. 01:10

Azt nem írtad le, hogy a kisfiad hogy érezte magát a nagyszülőkkel, mit mesélt a "nyaralásról" ?

Amikor hazahozták a gyereket, mit mondtak a nagyszülők, hogy viselkedett a kisunoka ?

Amikor meglátott a kisfiad, mit mondott, hogy viselkedett ?

62. 104bdd8c43 (válaszként erre: 61. - Mankamanka)
2007. júl. 31. 00:25

Akik ilyen törvényeket hoznak azoknak kellene ilyen helyzetbe kerülniük! Ezek azt képzelik, hogy mivel nincs apja, ők vehetik igénybe helyette a jogait. Megyek ügyvédhez mindenképpen, nem tehetik ezt a gyerekkel!

Képesek rákényszeríteni a gyerekre az akaratukat!

Nem érdekli őket az, hogy amit tesznek jó-e a gyereknek vagy nem, csak az legyen amit elterveztek.

61. mankamanka (válaszként erre: 60. - 104bdd8c43)
2007. júl. 30. 23:54

Azok veszélyeztetik a társadalmat akik ilyen törvényeket hoznak:-(((

Én még csak nem is hallottam ilyent,hogy egy ANYA azzal veszélyezteti a gyermekét,hogy nem adja oda a nagyszülőknek.Tudomásom szerint láthatási joga elvált szülőknek van,a nagyszülők pedig örülhetnek,ha az unoka ÖRÖMMEL,NÉHA elmegy hozzájuk.Na,de kényszeríteni?!

Szerintem most már érdemes lenne ügyvédet fogadnod.

2007. júl. 30. 21:13
Most a folyamatos láthatásra, de mivel nem adtam, így már ma reggel faxon adta be a panaszát a gyámhivatalba. Mint kiderült az egyezség továbbra is érvényben van és ha nem adoma gyereket gyerekelhelyezés megváltpoztatása iránt pert indíthat mert azzal, hogy nem adom oda láthatásra veszélyeztetem a gyereket. De amit ők csináltak azzal nem veszélyeztették, mivel a gyereknek semmi baja nem lett így nem számít veszélyeztetésnek. Augusztusban megint oda kell adni 1 hétre. Elegem van belőlük!!!! Valaki adjon tippet hogyan tudnék megszabadulni tőlük!!!!!
59. mankamanka (válaszként erre: 58. - 104bdd8c43)
2007. júl. 30. 08:44

Szia,

mi az ,hogy jöttek a gyerekért?

Megint hová akarták elvinni?

58. 104bdd8c43 (válaszként erre: 57. - Mankamanka)
2007. júl. 29. 19:45
Jöttek a gyerekért szombaton...csak megszívták..nem adtam oda, érvényét vesztett egyezségre nem jár gyerek!! Jöhet ide 10 tanúval is..semmit nem ér vele!! Remélem a beadványom után megvonják tőlük teljesen!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook