Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kilátástalannak érzem, hogy valaha is legyen kapcsolatom. Mit gondoltok, hogyan lehetne? fórum

Kilátástalannak érzem, hogy valaha is legyen kapcsolatom. Mit gondoltok, hogyan lehetne? (beszélgetős fórum)


nov. 23. 07:42
mar regota divat a neten ismeerkedni!mit veszithetsz?en adnek neki egy probat!
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 07:36

Én egy olyan elfoglaltságot keresnék, ami boldoggá tesz. Ha a derű és a boldogság sugárzik rólad, be fogod vonzani a boldog pasikat. Ráadásul olyat, akinek az alapvető gondolkodásmódja egyezik a tieddel.

Most mindegy hogy ezt elfogadod-e így elsőre vagy sem, kipróbálni semmibe nem kerül.

nov. 23. 07:13

Először is felejtsd el azt a skatulyát amibe beletuszakoltad magad. Introvertált? Miért akarsz annak tűnni?


Jó nő<>nagyszájú nővel;)


Amelyik pasi a nagyszájú nőket szereti magamellett hosszú időn át, azzal valami gond van. Valószínű, hogy a mércéd alatt van;)


Sokan szeretünk olvasni, otthon lenni, egyszemélyes hobbival foglalkozni, de ez nem jelenti azt, hogy introvertált mindenki.


Járj el kicsit többet otthonról. Nem mondom, hogy hetente, de azért az évi 3 alkalomnál többször.

Ismerkedj, akár online.


Még nincs semmi veszve! Még ne rendezkedj be magányos életre. Sok pasi van a te korod körül, akik még nem keltek el, és ne hidd el, hogy velük baj van, csak ők is keresik az igazit!

nov. 22. 20:58
nov. 22. 20:42

Manapság már annyi lehetőség van ismerkedni, nem úgy, mint anno mikor én voltam fiatal.


Aki nem talál magának senkit manapság,valamit nagyon rosszul csinál.🙈

3. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 20:41
Járj el társaságba,mozdulj ki.Legyél nyitottabb és biztosan találkozol olyannal akinél ott lesz a kölcsönös szimpátia.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 20:38
Ismerkednék, pl online stb. Sok ilyen pasi is van aki ugyanerre vágyik. Nincs ezzel gond. Nem vagy csak emiatt csodabogár nyugi. Aki ugyanigy introvertalt típus az sem vágyik extrovertalt nőre. A lényeg hogy adj esélyt az ismerekedésre mert bekopogni senki nem fog hogy hello én vagyok a nagy ő. Szerencsére ehhez már ki sem kell mozdulni otthonról. Nem kozelezo bulikba járni. Igen sok hülye meg sak szexet akaró meg kamus meg nem hozzád való pasi fog szembe jönni, ez ilyen…. Ezt fogadd el. De biztos jön olyan is aki neked való és te neki. Lehet az 50.-re, de biztos van ilyen pasi.
nov. 22. 19:45

Nem vagyok egy nagyszájú, dögös nő. Visszafogott, introveltált vagyok, aki szeret egymaga lenni, otthon ülni, olvasni. Azért céges bulikra elmegyek, táncolok ha úgy van, beszélgetek, nevetgélek. De ez kb évente 3 alkalom.


Szóval én sokáig nagydumás rosszfiúkat szerettem volna. De ők nem ilyen szürke egérre figyelnek fel mint én. Aztán miután kb 30 éves lettem, benőtt a fejem lágya, és azóta a csendes, visszafogott pasikra figyelek fel jobban. Viszont a megbízható, komoly pasik mind házasok már, gyerekük van. Aki meg nem, és tetszene, az nem csapja le az általam feldobott labdát. Elég kevés pasi van aki szóba jöhet ez tény, mivel nem járok kb sehova.


De az évek meg telnek, és társra meg gyerekre vágyom. Ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook