Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rák nő és Bika férfi kapcsolatáról mit gondoltok? fórum

Rák nő és Bika férfi kapcsolatáról mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


19. frinzy
2017. aug. 14. 21:57
barát, tanár, főnök. ezek voltak bika jegyűek az életemben, minddel kijöttem, azonnali kapcsolat. szeretik amúgy a rákok érzékenységét, mert gyengeséget látnak benne és abban a hitben vannak, hogy emiatt irányítható, és nagyobb tévedésben nem is lehetnének, amit ugye az idő szépen megmutat. olyankor szoktak a bikák beleszeretni a rákokba. ezért tart hosszú ideig. nekem mondjuk skorpió az aszcendensem és mindkét komolyabb pasim bika aszcendensű volt. hát... birtoklás a 100-dik fokon, vérben forgó szemek mindkét részről. de rengeteg minden eszményi volt... olyan, amit mások a filmekben néznek
2017. aug. 13. 18:45

Ha horoszkóp szerint élek vén lány maradok!

Vízöntő vagyok,a férjem ikrek!

Mondhatni csak Ő visel el engem még akkor is amikor saját magamat sem bírom!

17. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Taylor_swift)
2017. aug. 13. 13:30

Amikor napjegyekről és aszcendensekről beszélünk, az csak a jéghegy csúcsa, de a víz alatt még van bőven lehetőség, például a sorsok, a kompetenciák, a belső tulajdonságok, viszonyulások...


Ezek összességében határozzák meg, hogy mennyire passzentos egyik ember a másikkal...


De ha felületében nézzük, akkor mondjuk azt, hogy alapvetően jó párosítás.

16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Taylor_swift)
2017. aug. 13. 13:26
Nagyon erős érzelmi, birtokbeli kötés alakulhat ki. Ez azt jelenti, hogy egy egész életet élhetnek le, harmóniában, de a legnagyobb veszekedések közepette is! Jól megvannak egymással.
15. 61a61656b0 (válaszként erre: 14. - Cirmos8)
2017. aug. 13. 13:23

Én sem ez alapján választottam soha párt.

Az élet úgy hozta, hogy egy kos kivételével csak levegő jegyű kapcsolataim voltak.

Nagyon nem illettunk össze egyikőjükkel sem,a tűzes jegyek "agresszív" (jó és rossz értelemben egyaránt) fellépése engem nagyon taszít, a levegő felszínes és könnyed,

nem egy biztos pont (általában), amitől megint a falra mászok.

Nekem elméletileg a bika a megfelelő társ,eddig ez így is van,további érdekesség, hogy a kínai horoszkóp szerint is a legjobbak lehetünk egymásnak.

Nyilván nem ez alapján keres az ember társat, de az adott jegyre jellemző vonásokat fel lehet fedezni, ha nyitott szemmel járunk.

Az ilyen napi horoszkóp meg heti, havi "jóslást" én csak bohockodasnak gondolom.

2017. aug. 13. 11:56

Én sem igazán hiszek a horoszkópban. De...azt meg kell hagyni, hogy eddig bejött minden a párhoroszkópok tekintetében. Jelenleg oroszlán párom van én halak vagyok. Szöges ellentétek vagyunk. Próbáltam elhessegetni a gondolatot magamtól,nehogy már azért ne működjön mert a horoszkóp azt mondta! De be kell látnom, hogy egymás idegeire megyünk. Nem tudom meddig bírjuk.


Illetve még tizen éves koromban olvastam egy horoszkópban, hogy szűz lesz az igazi... Ezidáig, (34 éves vagyok) nem keresztezte az utam egyetlen szűz jegyű pasi sem. Szóval nem tudom. Lehet, hogy nem kell készpénznek venni a horoszkópokat, de valami van benne azért.

2017. aug. 13. 10:19
Én rák vagyok,és a férjem bika.Olyanok vagyunk,mint 2 tűz...Ezzel mindent elmondtam..
12. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - 04424e865e)
2017. aug. 13. 09:22
:DDD
2017. aug. 13. 09:20

Olyant már hallottam, hogy ló nő és darázs férfi, abból a lódarázs jön létre.

De, hogy ebből micsoda? :O

10. Sirga
2017. aug. 13. 09:13

Bika vagyok, volt rák pasim - harmonikus volt a kapcsolatunk.

Viszont, hogy a horoszkóp mennyire nem mérvadó: az Ikrek férjemmel - akivel elvileg a legkevésbé sem működhetne - 25 éve vagyunk házasok. :D

9. 61a61656b0 (válaszként erre: 1. - Taylor_swift)
2017. aug. 13. 09:12

Én rák vagyok a férjem bika.

Soha nem volt ilyen harmonikus kapcsolatom senkivel.Jo barát, szuper jó szerető, nyugodt és kiszamithato az élet vele.

2017. aug. 13. 08:51

Én rák vagyok.

Volt Bika jegyu pasim.Eleg is volt belőle:-)

Volt Bika jegyu főnököm..nyírtuk egymas idegeit.

És van egy Rák jegyű párom vele se unalmas az elet:-D

Ugyh tök mindegy milyen jegy!

7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Taylor_swift)
2017. aug. 13. 00:35

Nemvok horoszkop fan. Viszont rak-rak no :)

Bikam sosem volt, de sztem nem ez szamit. A vizes jegyek oke, a halak lenne a legidealisabb-sztem. En ferjem pl.1 nappal arrebb van, de azert nem veszunk ossze...

Passz.

Ha erdekel, sztem szakertot ill.hozzaertot keress ;) good luck!


Kivi leszel, hanyan irnak, hgy ugyanez a felallas es milyen a kapcs :)

2017. aug. 12. 22:58
Azt, hogy messzire kerülném azt az embert, aki horoszkóp alapján keres társat. Akár bika férfi, akár rák nő az illető.
2017. aug. 12. 22:37
semmit
2017. aug. 12. 22:32
Semmit
2017. aug. 12. 22:26
Sosem jutna eszembe horoszkóp szerint kategorizálni a férfiakat.
2017. aug. 12. 22:20
semmit. hülyeség bármilyen következtetést levonni
2017. aug. 12. 22:08
Rák nő és Bika férfi kapcsolatáról mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook