Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kik azok, akik nem Magyarorszagrol forumoznak itt, es dietaznak fórum

Kik azok, akik nem Magyarorszagrol forumoznak itt, es dietaznak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2006. júl. 3. 13:16
kemeny dio lesz!
45. Mókica (válaszként erre: 44. - Notredame)
2006. júl. 3. 12:46

Próbáld megtörni baba!!!:))

Mond el neki, mennyire fontos ez neked...

Próbáld meg bebizonyitani neki, hogy igenis használnak..mutass róla cikket neki...olvass el...stb...:))

2006. júl. 3. 06:05
tegnap este telefonon megemlitettem a paromnak, kihasznalva, hogy jo kedve volt. na sikerult elrontanom - marmint a kedvet. Jo kis harc lesz vele. Tok ellene van, szerinte ezek a dolgok semmit nem hasznalnak, en probaltam gyozkodni , elmeseltem neki mindent a vegere mar az anyagiakat hozta fel. Mondjuk igaza van, most hogy itt all minden a feje tetejen, de en le szeretnek fogyni, s kell hogy valami kordaban tartson. NEM ERTI!
43. Mókica (válaszként erre: 42. - Notredame)
2006. júl. 2. 14:29

Szia:))


De örülök, hogy sikerült találnod :)) Remélem simán megkapod:) Mindenképpen mesélj, hogy minden rendben volt e vagy sem:( :)

A 66 dollár az nagyon tuti ár, én nem rendelem hanem itt veszem egy bioboltban és igy 31 dollár darabja, szal nekem a 3 doboz igencsak 90 felett lesz!!

Ezt ne halaszd el! Persze én is találtam a neten ilyen rendelhetőset, csak nem ért volna ide mikorra elakartam kezdeni...de a következőt már valószinűleg rendelni fogom, mert igy 1 doboz árával olcsóbb!;)

A párodat nyugtasd meg, vagy olvastasd el vele a por leirását, és meglátja majd, hogy teljesen egészséges;)

Hogy hogy ment, nagyon jól vagyok, igaz kilóban csak 1.5 kiló tűlt el egy hét alatt, de nekem alig kell fogynom, max 4-5 van még hátra...és ilyenkor már nagyon lassan megy, bár szerintem a nővekvő hold is közrejátszik, igy nem keserdem! Türelmes vagyok és kitartok:)) Viszont minden ruha ami előtte jó volt rám, elkezdett lógni rajtam:)) Van egy gatyám, ami már szinte hülyén is néz ki, mert annyira bő lett!

Csak ajánlani tudom!! Ha tutod vágj bele:)))

Millió puszika! De gyere majd át a *s topikba nyugodtan:)

2006. júl. 2. 09:21

a gep mellett aludtam el s almaimban is almasedes dobozok keringtek korulottem.

vagy nem volt, vagy olaszba nem kuldenek, mert a csomagok mindig visszaerkeztek......

talan talaltam valamit, de sajna a parommal nem lesz egyszeru elfogadtatni,mert ellene van az ilyen poroknak. holnap utan jon haza, addig felvertezem magam.

lehet hogy talaltam valamit.

mokica, nem tudom mennyiert szerzed be a dobozokat, de talaltam, ahol ket hetre 66 - remelem jol emlekszem - dollarba kerul a por. Az osszes tobbilapon 90 korul mozogtak az arak. szerinted jo az ar?

utana nezek mennyi a dollar euro arfolyam, nem vagyok ilyesmiben jaratos.

jol emlekszem tul vagy az elso heten?!

hogy sikerult????

41. Mókica (válaszként erre: 39. - Notredame)
2006. júl. 2. 01:49

Okéska:))

Pusza!


Szivikeszivikesziveike:P

40. notredame (válaszként erre: 33. - Moxy)
2006. júl. 2. 01:32

foiskolara jartam, s akkor vezettek be , hogy a diplomamunkahoz ket nyelvvizsga szukseges. Igy kimentem angliaba, hajtott a kaland vagy. Hazvezeto voltam, s gyerekekre is vigyaztam, de rengeteget jartam takaritani is. Iskolaba jartam, ott ismertem meg a paromat, aki olasz. Neki nagyon haza huzott a szive, mert a szulei idosek, s szeretett volna a kozelukben lenni, ha segitesegre szorulnanak.

egyszoval huza vona, de en adtam be a derekam s jottem en olaszba, mindent otthagyva.

voltak rossz idoszakok, de csak addig mig el nem kezdtem gagyogni olaszul. Ma mar otthon erzem magam.

angliaban nekem is rossz elmenyeim voltak a magyarokkal, itt nem ismerek "honfitarsat".

Elofordul hogy romaban vagy napolyban magyarturistakba botlok akiknek segitseg kell, ok viszont nagyon halasak.

milyen collegba szeretnel belevagni, mibol vizsgaztal, s milyen munkad van?

milyen ma londonban?

2006. júl. 2. 01:21

meg csak most jutottam ide, de nagyon koszonom , utana fogok nezni s beszamolok rola!


koszikoszikoszi

2006. júl. 2. 01:07

Notredame, jelezz vissza, sikerült valamit intézkednek:)

Hali ;)

Ügyeskedj

37. Mókica (válaszként erre: 29. - Notredame)
2006. júl. 1. 13:23

[link]


Remélem valamelyik jó lesz:)))

36. Mókica (válaszként erre: 29. - Notredame)
2006. júl. 1. 13:20

Találtam még egy lehetőséget:)) Ide is nézz fel, olyan nincs hogy neked ne legyen porod:))


[link]


Ügyeskedj;)

35. Mókica (válaszként erre: 29. - Notredame)
2006. júl. 1. 13:12

Tudsz angolul baba?

Találtam egy céget akiknél most pont akciós is a por, és szállitanak mindenfelé a UPS GROUND céggel!!!


Nézz fel erre az oldalra:)) Sok sikert, ügyeskedj és indulhat is a * diéta:)

Majd jelle vissza ha sikerrel jártál;)


Csók


[link]


Ezen az oldalon látod a szállitásról a dolgokat.

Ha a Products-re kattintasz (fennt van viszintesen kiirva), majd kicsit leljebb viszed az egeret, meg is látod az Almasedet.. Utána már szerintem sima ügy!! Kártyával tudsz fizetni...

Móki:)

34. Mókica (válaszként erre: 29. - Notredame)
2006. júl. 1. 13:02

Mármint a diétára kérdezed, hogy az első nekifutásom e?? :)) Igen az;)


Megnézem a várost..addig is pusza:)

33. moxy (válaszként erre: 25. - Notredame)
2006. júl. 1. 11:40

hi,melozgatok,tanulgatok.most lett vege a vizsgaidoszakomnak,szep-tol pedig ha maradok,belevagok valami college-ba.

magyarokrol egyebkent nincs jo tapasztalatom,mert ha osszefutsz egyel-kettolvel,meghallja hogy magyarul beszelsz(a pasimmal egymas kozt)es rogton ellhalgat.tuppok.eddig egy olyan kozepkoru parral taliztunk,akik baratkozoak voltak.

ti miert lepetl le?mit csianltal londonban?

32. mociscsaj (válaszként erre: 31. - 549be03e80)
2006. júl. 1. 05:04
LOL :-D Aussies rock Brizzy!
31. 549be03e80 (válaszként erre: 28. - Mociscsaj)
2006. júl. 1. 04:58
Oi,oi,oi ausie, igen igy van!:))))))))
30. 549be03e80 (válaszként erre: 28. - Mociscsaj)
2006. júl. 1. 04:57
Oi Oi oi aussie, igen igy van!:)
29. notredame (válaszként erre: 27. - Mókica)
2006. júl. 1. 04:36

nagyon szepen koszi: Picike varoska neve : gaeta


Elso nekifutasod?

2006. júl. 1. 01:42

Sziasztok, en is mint Brizzy Australiaban elek, de kb olyan 1800km-re delebbre otole, Melbourneben.

En a weight watchers dietat reszesitem elonyben, bar meg kell hogy mondjam, mar sok mindent kiprobaltam...

Erdekelne engem is a * dieta (kizarolag azert mert gyors), de nem birom a tejtermekeket, kulonosen amiben "whey protein" van, igy en kizarolag soya protein alapu termekeket tudnek fogyasztani, amiben semmi tejtermek nincs.

Lattam mar sok port ami soyabol keszult, de nincs sok vitamin stb adva hozza, ami miatt nem igazan akarok hozzafogni, hogy csak azt igyam hetekig.

27. Mókica (válaszként erre: 16. - Notredame)
2006. júl. 1. 00:01
Melyik városban vagy? Ird be ide a pontos nevét, vagy valami közeli nagyvárost és megpróbálok neked ott keresni:)Itt fennt a neten, persze...:)
2006. jún. 30. 18:32
Jelenleg szinten London, Egyesult Kiralysag.
2006. jún. 30. 15:55

bocs, nem volt eleg egyertelmu!

visszahuzz a szivem londonba, en a Hamsptead en kezdtem, s nagyon visszavagyok, bar biztos sokat valtozott. Jelenleg olaszban vagyok.

ket evig voltam londonban, s nagyon elveztem.

mit dolgozol? miota vagy kint? talaltal mas magyarokra?

24. moxy
2006. jún. 30. 14:56

te is itt vagy?mi south-east-en vertunk tanyat.

te?

en meg pont,hogy vacilaok,hogy mennyek,maradjak...

melozol(mit) vagy tanulsz?miota vagy kinn?

23. notredame (válaszként erre: 22. - Moxy)
2006. jún. 30. 14:48

Melyik negyede londonnak? Visszahuzz a szivem!!!


Mit csinalsz?

22. moxy
2006. jún. 30. 14:42
anglia, london
21. notredame (válaszként erre: 17. - Kathy)
2006. jún. 30. 05:47

sziasztok!

koszonom az otletett, megprobaltam, de semmi, mintha nalunk nem letezne ez a dolog. Az ebay en kivul, aukcios program, nem talatam egyebet. Na de sebaj, azert meg keresgetek.


valahonna csak csak elokerul!

NEkem kozel 40 kilotol kell megszabadulnom. az elso hat mar lement, de meg sem latszik rajtam, ezert elveszi neha a kedvemet, bar tudom , hogy nem szabad feladnom. egyenlore csak megprobalok odafigyelni mit eszek, s tartok lenapokat legalabb hetente egyszer. Szerintetek jo?


a kozlekedesi dugokrol ne beszeljunk. Remseges volt napolybn is, mig meg nem valtozott a kressz, s most mintha csoda tortent volna, megallnak a pirosnal!!!!


notredame

20. Kathy
2006. jún. 30. 04:32

Hello Mindenkinek!


Hogy Vagytok? Ki milyen dietat csinal? En, mint ahogy az alabbiakban irtam most fejeztem be a masodik fordulomat a * dietaban, Mokicaval is ott jottunk ossze.

Sajnos ma be kellett fejeznem, mivel egy jo kis megfazassal kuszkodom es amugy is fel kellet volna fuggesztenem, mert elutazunk egy par napra Pennsylvaniaba, megnezzuk az Amish-ok vilagat. Biztosan hallotatok mar roluk. Kulonleges, elszigetelt eletet elnek, maguk termelnek meg szinte mindent, amit esznek, isznak, nem hasznalnak aramot, nem jarnak csak allati erovel mukodo jarmuvel, szoval erdekes eletet elnek.


Udv Mindenkinek, irjatok Magatokrol valamit!

19. 549be03e80 (válaszként erre: 17. - Kathy)
2006. jún. 30. 03:41
Nem is a forgalom a problema, hanem,hogy heti 1000 csaladdal novekszik a varos lakossaga, es emiatt nem azonos , hanem,HETENTE NOVEKVO a forgalom zsufoltsaga, ezzel egyutt a roadrage,mar napi esemeny, es 4 karambol es lerobbanas 1 km-en belul, naponta, es ez ami nagyon nehez, raadasul interview-ra mentem, talpig gledaba vagva,es kozel ketoras kesessel ertem oda, kepzelheted, milyen "lelkesedessel" fogadtak, es miattam az utanam jovok is mint csusztak.Szoval senkinek nem kivanom a tegnapi elmenyem...
18. muci5 (válaszként erre: 1. - 549be03e80)
2006. jún. 30. 02:47
en sem otthon elek, hanem del franciaorszagbol irogatok a hoxara, pontosabban Avignon-bol.
17. Kathy
2006. jún. 29. 15:49

Mindenkit udvozlok!


Most jutottam gephez. Ma sajnos dolgoznom kell menni, igy korlatozva vagyok az idoben.


Notredame!

Irtad, hogy nem tudod hogy szerezd be a * dietahoz a megfelelo feherjeport.

Nos, en megprobalok Neked segiteni. A bongeszobe usd be ezt a szot Almased -ez a por neve - es ird be hozza a megfelelo orszagot, ahol elsz. Ha igy nem kapsz eredmenyt, akkor ird be a varost, ahol tartozkodsz. Ezutan, ha minden igaz, akkor megjelenik az Almased leirasa es lesz egy olyan lehetoseg is, hogy locator kereso, amire ra kell kattintani es akkor kikeri a zipkododat, amit ha beutsz, kiadja a legkozelebb eso bolt cimet. Remelem sikerulni fog. Majd ird meg!


Sok sikert Neked!


Brizzy!


Ismerosnek tunik amit leirtal, nalunk is amikor traffic-ba kerulunk csuccsidoben, akkor szornyu sokat kell varakoznunk, ami eleg idegtepo dolog.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook