Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kik azok, akik nem Magyarorszagrol forumoznak itt, es dietaznak fórum

Kik azok, akik nem Magyarorszagrol forumoznak itt, es dietaznak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2006. aug. 14. 08:08

Sziasztok, csatlakozom a vizimadok sorahoz, bar meg kell vallanom, a nap ellen vedekezem amennyire csak lehet. Itt nalunk borzasztoan nagy kart tud okozni a nap es nem utolso sorban a ferjem sajnos bor-rakban (melanoma) halt meg 42 evesen! Borzasztoan kegyetlen betegseg, nem kivanom senkinek hogy keresztul kelljen rajta mennie!

Vigyazzatok magatokra nagyon! *HUGS*

105. 549be03e80 (válaszként erre: 102. - Kathy)
2006. aug. 14. 07:07
Igy mar ertem Kathy, ez neked termeszetes, nekem meg minden nyarat nagyanyameknal toltottem, ahol ket patakm is csordogalt, es sokszor a nyari program volt, reggel 8-kor, be a vizbe, ebed, majd este 9-ig megint a vizbe, meg ha volt nyari vihar is, a hid ala mentunk gyerekek, mert akkor tudod, ilyenkor a legmelelegebb a viz.:)))
104. 549be03e80 (válaszként erre: 103. - Brigitta.a)
2006. aug. 14. 07:04

Deeeeeeeeee, naaaaaaaagyon!!!!!!:))))))))


Persze, hogy nem!!!, kulonben is "kivetel erositi a szabalyt":)

103. Brigitta.a (válaszként erre: 101. - 549be03e80)
2006. aug. 14. 03:39

Szia Brizzy!

Tudod akinek nem inge nem veszi magara!

Nem azt mondtam minden ferfi olyan.

Remelem nem harizol azert ram!

Pusz-pusz:))

102. Kathy (válaszként erre: 101. - 549be03e80)
2006. aug. 13. 21:02

Az jo Brizzy, mert Te legalabb nem tartozol az altalanos kategoriaba. En is reggeltol estig szeretnek a vizparton lenni, legyen az beach, vagy uszomedence, vagy barmi mas termeszetes vizpart.

Igaz, en a Duna mellett nottem fel, hosszu evekig kajakoztam versenyszeruen, igy imadom a vizet. Egyszer visszalatogattam a szulovarosomba es 20 evi kihagyas utan ujra beultem a versenykajakba es atmentem vele a Dunan. Kicsit feltem eloszor, de fel ora utan mar minden olyan volt, mint regen.

101. 549be03e80 (válaszként erre: 100. - Brigitta.a)
2006. aug. 12. 07:58
Hat azert nem kell altalanositani, mert en pl. szeretek a beach-n napozni es kinn lenni egesz nap:)
100. Brigitta.a (válaszként erre: 99. - Kathy)
2006. aug. 11. 06:49

Altalaban ilyenek a ferfiak!:))

Az en parom is ilyen:))

99. Kathy (válaszként erre: 98. - 549be03e80)
2006. aug. 10. 19:49
Ezzel mar igy vagyok en is, nagyon szeretem a termeszetes napfenyt. Szinte napimado vagyok. A ferjem sajnos nem igy van ezzel. Ha elindulunk a beach-re, ami legalabb 1 oras utazasra van tolunk, akkor a feltankolt szendvicsek elfogyasztasa utan a parom mar haza is akar jonni. Mindig konyorognom kell Neki, hogy maradjunk meg egy kicsit, ha mar ilyen messzire elkocsikaztunk.
98. 549be03e80 (válaszként erre: 93. - Kathy)
2006. aug. 10. 09:35

Kathy,

Mondjuk ezen csodalkozom.En fel nem cserelnem a termeszetes napfenyt ( persze modjaval es fenyvedo kremekkel felfegyverkezve) a szolariumra...

97. 549be03e80 (válaszként erre: 95. - Brigitta.a)
2006. aug. 10. 09:33

"Tudod neha a ferfiak hiubak mint a nok:) "


Ez igaz,el kell ismerni...:)

96. 549be03e80 (válaszként erre: 94. - Brigitta.a)
2006. aug. 10. 09:32
Aztatata!!!!!!!!!!! Ez meg nalunk is sok!!! Nem csoda , hogy nehez elviselni!!! Es rossz eloerzetem van a kozelgo nyarrol nalunk......:(
95. Brigitta.a (válaszként erre: 93. - Kathy)
2006. aug. 9. 19:23

Szia Kathy!:)


Tudod neha a ferfiak hiubak mint a nok:)

En is jartam regen szolizni de mar nem mennek!!!

Vigyazz magadra!

Puszika

94. Brigitta.a (válaszként erre: 90. - 549be03e80)
2006. aug. 9. 19:20

Varj gyorsan at szamolom!:))

46,11 pontosan:((

Tehat itt dogleszto meleg van!

93. Kathy (válaszként erre: 89. - Brigitta.a)
2006. aug. 9. 17:59

Szia Brigi!


Hat nem semmi a 115, azt hiszem az joval 40 celsius folott van. Hiaba, itt van a nyar es kesz.

Az egeszben az az, erdekes, hogy a fiam megis solariumba jar. Ez egy rossz magyar mentalitas. Hiaba mondom Neki, hogy milyen veszelyes dolog a solarium, nem hallgat ram. Annak idejen otthon meg en is jartam, de itt mar nem merek menni a sok rossz velemeny miatt.


Puszillak es vigyazz Magadra a nagy melegben!

92. Kathy (válaszként erre: 88. - Mókica)
2006. aug. 9. 17:51

Hello Mokica!


Vegre itt Vagy Te is.Tudom en, hogy Floridaban a legelviselhetetlenebb a hoseg a szornyu paratartalom miatt. Voltam mar ott en is nyari idoszakban. Meg a szemem is konnyezett, amikor az utcan jarkaltam.

Itt most mar egy kicsit lehult a levelego, ugy hogy holnap ismet a beachen lesz a helyunk.


Puszi Neked!

91. 549be03e80 (válaszként erre: 88. - Mókica)
2006. aug. 9. 09:19
Huha!!!Szereny???????:)))))))))))) Csak vicc!!!!!!!:)))
90. 549be03e80 (válaszként erre: 89. - Brigitta.a)
2006. aug. 9. 09:18
Az mennyi celsiusban?
89. Brigitta.a (válaszként erre: 87. - Kathy)
2006. aug. 9. 06:42

Itt vagyok!:))

Meg megvagyok!:))

Itt is szornyu a meleg pl ma 115 volt:((

88. Mókica (válaszként erre: 85. - Kathy)
2006. aug. 9. 01:37

...hát én ezt megtudom cáfolni:)


Én szép is vagyok..meg szerény is:))))


Csak vicccelek ám:) ....


Móki:D

87. Kathy
2006. aug. 9. 00:29

Hol vagytok? Senki sem jelentkezik ujabban, pedig hat mindig van valami esemeny.

Lassan vege a nyarnak es nem is akarmilyen nyar volt az idei. Egy alkalommal kimentunk a beach-re es szo szerint elviselhetetlen volt a nap ereje. Par orat birtuk csak ki es haza kellett jonnunk. Azutan orakig fajt a fejunk, pedig volt napernyonk is. Ez a meleg mar nem feher embernek valo.

86. 549be03e80 (válaszként erre: 85. - Kathy)
2006. aug. 1. 07:29

" Tudod Brizzy a szepseg es a josag nem mindig parosul."


Nagy igazsag!!!:)

85. Kathy (válaszként erre: 84. - 549be03e80)
2006. júl. 31. 20:35
Tudod Brizzy a szepseg es a josag nem mindig parosul. Aki szep es azt tudja is onmagarol, - mert miert is ne lenne tisztaban a sajat szepsegevel - az altalaban elegge ratarti es bekepzelt.
84. 549be03e80 (válaszként erre: 81. - Kathy)
2006. júl. 31. 02:11

" Nem ugy, mint Magyarorszagon, ahol minden masodik no kesz sexbomba, hozzajuk kepest. "


Ez igaz Kathy, es Americat nem tudom, de Ausztraliara voonatkoztatva, 100%-n igaz.Van egy magyar, es van egy ausztral menyem, es amikor egy magyar baratom latta a a csaladrol keszult kepunket, azonnal kitalalta melyik a magyar es melyik az ausztral menyem, mert a magyar nagysagrendekkel szebb, mint az ausztral. Viszont az ausztral menyemmel sokkal jobban elboldogulok mint a magyarral,nagyon kedves es alkalmazkodo, nem mintha barmi bajom is lenne a magyarral egyebkent.:)

83. Kathy (válaszként erre: 82. - Brigitta.a)
2006. júl. 29. 21:10

Dehogyis vennem tolakodasnak, hiszen olyan keves itt az ismeros. Annak orulok, hogy jo helyed van es hogy rendes a csalad. Sajnos sok rossz peldat lattam mar, igy mindig is feltettem azokat a szerencsetlen magyar kislanyokat, akik naivan elszegodtek egy csaladhoz dolgozni, ott meg ugy bantak veluk, mint a mult szazadi cseledekkel. Persze meg mindig hallom ezeket a remtorteneteket, de ugy latom hogy akad koztuk egy-ket rendes ember is, aki emberszamba veszi az alkalmazottjat.

Az, hogy utazgattok ide-oda, az csak jo, mert legalabb Te is tobbet lathatsz, tapasztalhatsz. Itt New Yorkban a tehetosebbek telen Floridaban telelnek, nyaron pedig itt a varosban elnek, de szinte mindenkinek van cseledje, aki a haztartasi munkakat elvegzi.

Nalunk, otthon ez nem divat, ezert olyan furcsa ez szamomra. Mikor elso alkalommal voltam itt, akkor en is egy csaladnal laktam, ahol a szallasert es a kosztert nem fizettem, de dolgoztam a fizetseg helyett annyit, hogy majd belegebedtem. Napkozben mas hazakhoz jartam takaritani, amit ott kaptam fizetseget, az volt a keresetem. Estenkent, meg folytattam a haziaknal. No akkor aztan nem kellett fogyokuraznom, mert a faradtsagtol enni sem volt kedvem, ha meg lett volna, akkor meg nem lett volna mit enni, mert szo szerint eldugdostak elolem a kajat es ez igy ment fel even keresztul.A mai eszemmel mar maskent csinalnam, az biztos.

2006. júl. 29. 20:35

Szia Kathy!


Hat nem konnyu az biztos.De ugyerzem nekem nagyon jo helyem van ennel a csaladnal.Magyarok igy nem kell szinte semmiert magyarazkodnom!

A neni akire felugyelek kicsit bolond(81 eves) de nem veszes ugy szeret mint az unokajat mivel neki nincs! Hat szabad napokal nem igazan dicsekedhetek mikor latja mar rajtam Marika (o a neni lanya),hogy kicsit sokmar akkor elzavar szabadnapra:)) Mivel elunk Arizonaban es Californiaban is a nenivel igy en vagyok vele sokat. Ja es lassan New Mexiko is lessz a listan,mert ott vettek farmot:))

Tehat nagy utazok vagyunk.:))


Mar mondtam nekik,hogy elkezdek egy kurat:))

A neni tamogat a lanya kicsit aggodik!

Kozolte velem ha latja rajtam,hogy rosszul leszek nem engedi csinalni:))


Van egy hugom O volt sokaig bentlaksaos nem ajanlotta nekem inkabb remiszgetett:))

A hugom Ildi most a baratjaval Washington Dc-ben vannak neha szoktam hozzajuk menni.

Soha nem jartam meg NY-ban a hugom ismeri kozel 3 evig volt ott.Talan egyszer en is eljutok oda es akkor talalkozhatnank egy kicsit,persze csak akkor ha nem veszed tolakodasnak az otletem!

Puszika1

81. Kathy (válaszként erre: 80. - Brigitta.a)
2006. júl. 29. 20:11

Szia Brigitta!


Minden elismeresem a Tied. En is vegigmentem mar hasonlo nehezsegeken, mint a cseledeskedes, a takaritas es az idosek felugyelete. Raadasul benntlakasos voltam, ami koztudott azzal jar, hogy nincs az embernek sajat elete. Mindenhova keredzkedni kellett, mint a dedosoknak, pedig mar akkor sem voltam fiatal. Egy heten egyszer voltam "szabadnapos" akkor meg a tobbi magyar lannyal jartuk a varost, ismerkedtunk New York nevezetessegeivel. Amikor eloszor mentem el a Szabadsagszobrot megnezni, akkor azt mondta a hazineni, hogy "ugyan mi neznivalo van rajta, en mar itt elek 60 eve es meg sohasem lattam". No erre aztan nem tudtam mit felelni.


Ne aggodj a porod miatt, biztosan hamarosan meg fog erkezni es akkor majd nem fogsz gyozni magyarazkodni, hogy miert nem eszel.Itt aztan, ahogy en ismerem az amerikai noket, nem csinalna ezt a dietat egyik sem. Ebben az agyonkenyeztetett torzult vilagban nem nehez megmutatni mennyivel kulonb a mi intelligenciank, munkabirasunk es akaratunk. Itt aztan lepten-nyomon csak elhizott, lusta, tunya embereket lehet latni, a nok semmit nem adnak magukra, nem is tudom honnan szedik a csinos, fiatal divakat, mert, hogy az utcan nem lehet ilyeneket latni az biztos.Nem ugy, mint Magyarorszagon, ahol minden masodik no kesz sexbomba, hozzajuk kepest.


Csak turelem es hamarosan bizonyithatsz.

80. Brigitta.a (válaszként erre: 78. - Kathy)
2006. júl. 29. 06:20

Szioka Kathy!


Eloszor is meg mindig nem jott meg a porom!:(


Lassan 3 eve nyomom itt az ipart:))

Eloszor dolgoztam szallodaban,majd epitkezesen legkondit szereltem es festettem. Jelen pillanatban pedig egy kedves idos holgyre felugyelek. Kicsit konnyebb mint az elozo munkaim igaz ez nem fizikailag hanem agyilag keszit ki!:))

Nekem kicsit tobb az infom rolad olvasgattam itt-ott!:)) Orultem neked! Pusza

2006. júl. 29. 01:35
Latom nemcsak az aussiek mint mociscsaj es en, hanem az amcsik is egymasra talalnak,igy szep, udvozlet a down under-bol:)))
78. Kathy (válaszként erre: 77. - Brigitta.a)
2006. júl. 28. 18:04

Hello Brigitta!


Mi mar szegrol-vegrol osszefutottunk, de megsem tul sok az informacionk egymasrol. Mit csinalsz, mivel foglalkozol?

2006. júl. 28. 06:59

Szia Mindenkinek!


En az Usa-bol azon belul pedig Arizonabol es Californiabol jelentkezem!:)

Tudom kicsit furcs a ket allam egyszerre de ingazom a munkam miatt!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook