Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki tudja, hogy itt mi a gond? Nem értem, most velem van baj? fórum

Ki tudja, hogy itt mi a gond? Nem értem, most velem van baj? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
106. massalhangzo (válaszként erre: 101. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:38
a szakitas mindig nehez. ha en szakitottam, akkor is hianyzott a masik, rossz volt nelkule, es nehez volt szetvalni. ha o ennyit reagalt, hogy de egy honapot beszeltetek meg, ne nyaggasd, szerinted milyen mely erzesei vannak?
105. Bikmakk30 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:37
Nem tudtok személyesen beszélgetni?
104. csimber (válaszként erre: 102. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:37
én tudom mit akarok. elköteleződést igen. úgy, hogy ő érezze magától. de amúgy mondta is ma is, hogy rossz egyedül, meg hogy gondolt arra, hogy majd újra összeköltözünk, és hogy eléldegélünk ott, de hogy ezek (amit én írtam) elbizonytalanítják...
103. csimber (válaszként erre: 100. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:36
ő senkivel nem tudja elképzelni... 38 éves és még egy 1 éves kapcsolata volt rajtam kívül...
102. massalhangzo (válaszként erre: 98. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:35

ebben megkaptad tole a valaszt, hogy vajon te hianyzol-e neki


nezd, ha ultimatumot adtal, akkor ne csinalj segget a szadbol. ha elkotelezodest akartal, akkor vagy mindketten akarjatok, vagy kalap-kabat. vagy elkezdenel kuncsorogni, pitizni nala, hogy jo, ne akarj semmit, csak ne szakitsunk?


at kell gondolni azt, hogy te mit akarsz, nem biztosnak lenni abban, hogy a masik majd ugyis megteszi

101. csimber
2016. szept. 14. 20:34

de, tudom, ha úgy kérdezem, ahogy szerette volna, akkor is lepasszolt volna valamivel, hogy nem ezt beszéltük meg...

bizonytalan magában, tehát még mindig nem jutott sehova, tehát a feltételezésem igaz volt, és jól is kérdeztem, hogy igen, még nem jutott sehova, fogalma sincs róla mit szeretne, azt tudja, hogy hiányzom, meg rossz nélkülem. de nem tudja mit akar.

100. massalhangzo (válaszként erre: 97. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:33

csak azt tudom irni erre, mint korabban. nem szeretitek igazan egymast, es nem vagyok egymashoz valok. lehet meg probalkozni, ugyanide fogtok eljutni


van ilyen, hogy vannak erzesek, meg sok jo is egyutt, csak eppen nem eleg egy komoly, hosszu kapcsolathoz, es tobb benne a macera, mint a jo dolgok


nem lehet kizsarolni hazassagot, gyereket, kozos jovot, pedig ezzel valahogy azt csinaltad. mert vagy elkotelezodik, vagy szakitas. ezeknek szivbol kene jonnie mindket reszrol


persze mindenki azt mondja, nem akar hazassagot, se aktuallal, se massal, aki az aktuallal eppen nem tudja elkepzelni. ne eroltesd. gondold at, te milyen kapcsolatot, ferfit akarsz. rajossz majd, hogy nem ot, meg ha nehez is elengedni

99. Csillag29 (válaszként erre: 24. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:33

Kedves csimber Itt tipikus nyuszika esete áll fent : ha van rajta sapka akkor azért ha nincs azért :(

Sajna ennek a kapcsolatnak kapufa mert akár,hogy is kérdezted volna Ő akkor is belekötött volna :( Különben meg ha érdekelnéd még ha kér egy hónap gondolkodást (de ugyan min is kell gondolkoznia? ) már 2 nap múlva a küszöbödön kuporogva várna

2016. szept. 14. 20:31

amúgy meg igen, pont erre vágytam, hogy ez jöjjön ki belőle, hogy de szeretlek, de hiányzol. ezért is kérdeztem rá: gondolom akkor még nem jutottál semmire?

de erre ő tök másképp reagált, mint ahogy szerettem volna. sosem jön úgy ki, ha írom neki, hogy hiányzol, csak azt mondja, dehát megbeszéltük, hogy most egy ideig nem beszélünk...miért nem tartod magad ahhoz? hát oké hogy megbeszéltük, de hiányzol :D na ez a fura nekem.

97. csimber (válaszként erre: 96. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:29
ezt az egészet azért csináltam, mert ő nem tudta eldönteni mit akar a jövőjével. nem csak velem, hanem akárkivel. nem tudja akar-e házasságot, gyereket. egy éve vártam hogy eldöntse. nem sikerült neki. erre mondtam hogy oké akkor vége. ezek után próbált visszajönni, és akkor mondtam neki hogy akkor egy hónapja van végiggondolni, hogy mit szeretne kezdeni az életével.
96. massalhangzo (válaszként erre: 94. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:26

en azert ugy gondolom, barmennyire tulreagalsz vagy hulyen viselkedsz, ezt a viselkedest kivaltja a pasi vagy a pasik. majd ha olyan jon, aki normalisan all hozzad, a kapcsolathoz, nem lesznek ilyenek vagy csak elvetve, 'jogos' noi hisztik :D


te sem szereted igazan, kulonben eszedbe nem jutott volna 1 ho szunet. ez ilyen jatszadozas a reszedrol, mert biztos vagy abban, hogy a pali ugrik, es most jol megleckezteted. kozben csak azt ered el, hogy eltavolodik, bizonysagot nyer, hogy veled csak a hiszti van. ezert ne eroltesd, mert nem szeretitek igazan egymast. majd ha valakivel igazan szeretitek, azt rogton tudni, erezni fogod

95. massalhangzo (válaszként erre: 94. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:21

de megis oda jutottatok, hogy szakitottatok, es meg egy beszelgetes sem oda vitt, hogy de hianyzol, szeretlek, nem birom nelkuled, hanem vitaba


ilyesmit mar nem lehet jova tenni, mert nem fogtok tudni valtozni. ha te felismered, miket reagalsz tul es viselkedsz nem normalis modon, akkor a legkozelebbi kapcsolatodban mar tiszta lappal indulhatsz

94. csimber (válaszként erre: 93. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:16
sajnos az előző párommal is sokat veszekedtem, talán nem ennyit, de igen... valószínűleg velem van a baj. szeretnék változtatni. bár vele azért tök más volt a helyzet.
93. massalhangzo (válaszként erre: 83. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:10

biztos van oka, hogy mindig vitaztok. azt is jelenti, hogy nem illetek egymashoz, es nem szeretitek igazan egymast


gondold at, nem kell feltetlenul mindent eroltetni. lehet, nem is tudnad, mert o nem akarna mar. mire jo az, ha folyton veszekedtek?

92. michelle.r (válaszként erre: 90. - Csikil4ny)
2016. szept. 14. 20:00
Értem én, de lllítólag már az erectus is tudott beszélni.... :D
91. csimber (válaszként erre: 89. - Michelle.r)
2016. szept. 14. 19:52
erre sajnos a válasz az, hogy csak a partneremmel vagyok ilyen, minden más emberrel normális :D
90. csikil4ny (válaszként erre: 89. - Michelle.r)
2016. szept. 14. 19:41
Homo erectus???? :)))) Mi mar a H. Sapiens Sapiens-nek mondjuk magunkat, igaz nem mindenki viselkedese tamasztja ezt ala.
89. michelle.r (válaszként erre: 80. - Csimber)
2016. szept. 14. 19:37

Gondolom, nem ő az egyetlen homo erectus az életedben :DDD


Gyakorolj a szomszédon, a közértes lányon, a barátaidon, a kollégáidon, a parkolóőrön :)

2016. szept. 14. 19:27
nekem ez magas, de ha szeret akkor keresni fog. de ez a gondokodási időt kérek szöveg ezt tipikusan az amikor valaki dobni akar valakit. ezt jó ha tudod.
87. gribedli*** (válaszként erre: 80. - Csimber)
2016. szept. 14. 19:22

De ahogy kiderült, te találtad ki, hogy legyetek külön.


Ha lenne benned egy kis önkritika, akkor nem azt írtad volna neki, hogy gondolod, hogy ő nem döntött semmit, hanem bevallanád magadnak, hogy elhamarkodottan döntöttél, amikor ezt javasoltad magatoknak. Ő meg belement, úgyhogy nagy véleményem nincs róla.

86. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Csimber)
2016. szept. 14. 19:12

Ez akar jelentheti azt is, hogy szerelmes vagy. Gyakran egy tulajdonsag, vagy ertek kulonbseg felulirja.


Ezek szerint, ha azt mondja ragaszkodik ahhoz, hogy nem akar gyermeket akkor lemondasz a gyermekrol?

85. csimber (válaszként erre: 84. - Csikil4ny)
2016. szept. 14. 19:04
Az mar megvolt... Tobb a jo mint a rossz
84. csikil4ny (válaszként erre: 81. - Csimber)
2016. szept. 14. 19:02
Vegyel papirt es iroszert es ird ossze, hogy mi tetszik, benne es mi nem. Van egy sejtesem az eredmenyt illetoen.
2016. szept. 14. 19:01

Amugy tudom hogy o is szeret, de sok volt a vita a kapcsolatunkban. Nem

Csak miattam. Kettonk miatt. de most megint az volt, hogy ennyi ido utan beszeltunk es megint vita lett, es mondta is hogy ez elbizonytalanitja. Nem ertem miert vitatkozunk mindig 😔 pedig tenyleg imadjuk egymasT

2016. szept. 14. 19:01
Meg en egyszeruen nem akartam rosszat ezzel, hogy rakerdeztem, hogy jutott e valamire, de ugy erzem csak rontottam a helyzeten
2016. szept. 14. 19:00

Amugy tudom hogy o is szeret, de sok volt a vita a kapcsolatunkban. Nem

Csak miattam. Kettonk miatt. de most megint az volt, hogy ennyi ido utan beszeltunk es megint vita lett, es mondta is hogy ez elbizonytalanitja. Nem ertem miert vitatkozunk mindig 😔 pedig tenyleg imadjuk egymasT

80. csimber (válaszként erre: 78. - Gribedli***)
2016. szept. 14. 18:56
Szerintem csak akkor tudok fejlodni ha van lehetoseg. Igy hogy kulon vagyunk es nincs interakcio, igy nem tudok. Nem?
79. csimber (válaszként erre: 77. - Csikil4ny)
2016. szept. 14. 18:55

Nem, vegig azt mondogatom

Magamban hogy felkeszulok arra, hogy nemet fog mondani. Arra a lehetosegre nem is gondolok hogy igen. Csak a nemre.

78. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Csimber)
2016. szept. 14. 18:46
És szerinted ezalatt az egy hét alatt sokat fejlődtél ebben? Szóval azért böktél rá, mert úgy érezted, hogy te már nem vagy vitatkozós meg sértődős?
77. csikil4ny (válaszként erre: 70. - Csimber)
2016. szept. 14. 18:28
Még egyszer írom: készülj fel arra, hogy nemet fog mondani, ha mégis igent, akkor happy end, de ha most belelovalod magad, hogy igent mond, aztán mégis nem lesz a vége, összetörsz!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook