Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? fórum

Nagyon jól indult ismerkedés, most mégsem értem mit akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. tulipán*** (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 21. 16:45
Írd meg a haverjának, hogy mi történt, hátha rajta keresztül valahogy mégis kibékültök vagy lesz esélye, hogy exkuzálja magát. Habár szerintem is törhette volna jobban magát ha igazán akarta volna ezt a kapcsolatot de ha szeretnél adni neki egy újabb esélyt, akkor a haverján keresztüli kommunikáció talán hoz valami eredményt. VAlószínűleg ő mondta a havernak, hogy írjon neked, szerintem így akarna veled kapcsolatba lépni újra.
105. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 15:44

Szia!


Sajnos, sokszor alakulnak úgy kapcsolatok, hogy nem is értjük, hogy mi történt, de nem lesz semmi.

Nehezebb így lezárni, de sztem érdemes.

2021. szept. 20. 10:03

Sziasztok!

Továbbra se történt semmi, amióta rátettem a telefont. Az egyik barátja írt, hogy na mi történt, dehat kétlem, hogy ne tudná.


Hülyének fogtok nézni, de ezt mostanáig se hiszem el. Tudom, hogy tényleg nagyon tetszettem neki, ennyire nem nezhettem be valamit.


Mindegy, nektek nagyon köszönöm, hogy "itt voltatok" és megosztottátok velem a véleményeteket. Sokat jelentett :)

103. tulipán*** (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 19. 08:22
Van valami fejlemény azóta?
102. Érdekes73 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 21:21
A tettek számítanak nem a rizsa.
101. Érdekes73 (válaszként erre: 98. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 14. 21:21
Azért megalkudni se érdemes.Számára igazi :vagyis elfogadja és értékeli ahogy van.
100. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 20:37
Sajnálom, de idővel majd hidd el te is úgy látod, hogy jobb ez így.
2021. szept. 14. 16:53

Sziasztok!

Péntek este történt amikor hívott telefonon es ravagtam.

Azóta az egvilagon semmi nem történt.

Én úgy érzem, ha számított volna neki ez a dolog akkor nem kellett volna neki megterhelő legyen, hogy szóljon még két mondatot, hogy ne legyek abban a hitben, hogy heti 1x "arra" kellettem.


Mindegy, legközelebb okosabbnak kell lennem. Úgy néz ki az, hogy egy pasi miket mondd nem számít. Hogy miket mondd másoknak, még az sem. Mindenkinek úgy adta elő, mint nekem, hogy ő ezt most nagyon akarja.

98. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 97. - Érdekes73)
2021. szept. 14. 13:19

Szerintem ez nehéz ügy akkor, ha vki nem hisz az "Igaziban."


Mert így el kell döntened, hogy akarsz-e egyedül lenni, hogy és meddig, vagy bevállalsz 1 kompromisszumosabb kapcsolatot, és ugye senki nem mondja, hogy melyik a tuti jó megoldás, mert egyet választani kell. Érdemes.

97. Érdekes73 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 13. 21:18
Szerintem ha igazi lenne a számodra akkor nem kéne ilyeneken gondolkodnod. Sodornának az események,bensőséges lenne a kapcsolatotok.Akkor az "együttalvás" se hetente merülne fel :)
96. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 13. 19:38
Beszéltetek azóta, találkozó?
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 13. 18:58
Szerinted meddig érdemes "várnom"?
94. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 12:38
Várj, sztem 1 kis türelem meg higgadtság soha nem árthat -nekünk nőknek pláne.
93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 12. 12:35

Köszönöm a véleményed nagyon jól látod a dolgokat.


Egyebkent programok voltak, ezért is volt nekem szimpatikus mindig mentunk valahova setalni, megnezni valamit vagy barataihoz.


O a konfliktust kerüli amíg én mindent kimondanek, hogy na ez nem tetszik, ahogy eszreveszem ő csak azt ami már nagyon nem fer bele.

De igen, ahogy elnezem egeszen masra van igényünk más intenzitásra.

Es ahogy mondod, ha nem is a szimpatiat, de a több figyelmet se követelhetem olyantól akivel pár hete ismerkedek.

Siman lehet, hogy en akartam túl gyorsan túl sokat. Nem akartam volna én a nyakán lenni, de valahogy, ha valaki elvezi a társaságomat hetente egy találkozó/egyutt alvasnal tobbet vártam.


Nagyon szimpatikus ember, nem olyannak tűnik aki szant szándékkal bantja meg a másikat.


Most úgysem tudok mást tenni, mint várni. Úgyis kiderul, mit akart ő igazából.

92. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 91. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 12. 11:46
bocsi, * meg tudjátok beszélni
91. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 11:46

Nem ismerünk se őt, se téged, se a kapcsolatotokat.

Te látod, érzed a legjobban az egészet.


Abból, amit írtál nekem annyi lejön, hogy nem igazán passzoltok most. Ezt vagy megtudjátok beszélni, vagy ebben ennyi volt.


Van, hogy embereknek nem egyezik az értékrendjük, nem beszélünk meg dolgokat, és egyszerűen tök mást akarunk egymástól, a kapcsolattól. Szerintem a szimpátiát egy ponton túl nem lehet és nem is érdemes erőltetni. Vannak kompromisszumok, de ha például te egy egyenes ember vagy, ő meg jobban szeret hátulról navigálni, az 1 nagy különbség. Az is elképzelhető, hogy te sokkal érzékenyebb vagy, mint ő, ez is zavaró tud lenni, mindkét félnek. Ki, hogyan kezeli a konfliktusokat, ez is sarkalatos pont.

Az már más kérdés, hogy ez a hétköznapokban mennyire működik együtt, meg szeretnétek, hogy működjön, meg téged mennyire zavar.


Ha akartok mindketten találkozzatok, beszéljetek, programozzatok, de mivel ez eddig sem nagyon volt. Mindketten nagyon fiatalok vagytok még, nem kell kapkodni semmivel.

2021. szept. 12. 11:34
De persze, ha szerintetek hülye voltam azon is elgondolkozok.
2021. szept. 12. 11:30

Egészen pontosan azzal zártam a beszélgetést, hogy nem kell hetente egyszer sz... hívni és kinyomtam. Ekkor mar duhos voltam azert is, mert masfel napja felém sem nézett, meg sem nyitotta az utolsó üzenetem.

Hát tényleg nemtudom, ilyen helyzetben még nem voltam. Valakinek vagy kellettem vagy nem. De olyan, hogy azt mondogassa, hogy nagyon akarja, en vagyok az első ilyen-olyan nő az életében aztan közben így alakul ilyen még nem volt.


Nem érzem, hogy hibáztam volna megmondom az őszintét. En mindig mindent megtettem, hogy jó találkozók legyenek, nem jatszottam meg magam. Az egyetlen, hogy nem kerestem én őt reggelente ezt szóvá tette, de ezenkívül semmi olyat nem erzem, hogy tettem volna..

88. unom (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 11:28
Ne várj. Éld az életed, aztán ha jelentkezik, döntesz.
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Unom)
2021. szept. 12. 11:23

Szerintem tudja mi a bajom, hát azzal a mondattal zártam a telefon beszelgetest.

Ő állította az elején, hogy nem csak szexkapcsolatot szeretne, többször mondta hogy komoly dolgot. De nem úgy, hogy en kerdezgettem volna.

Erre mégis úgy tűnt, hogy inkabb csak hetente egyszer olyankor jutok eszébe és ezt mondtam is neki. Epp ezert bant, akkor mit kellett az ellenkezőjét bizonygatni?


Sok szép szó mögött tényleg ennyire nincs neha semmi? Minek mondogatta, én semmire nem kértem vagy vezettem rá, hogy mondja. Ha csak fele annyit erzett amennyit mondott velem kapcsolatban akkor szerintem keresnie kéne.


Még egy icipicit reménykedek, nem tudom hány napig érdemes "várnom" ami még nem fog megint úgy tűnni nekem, hogy csak fél vállról megprobalja megegyszer.


Egyebkent egy ritka konfliktuskerulo ember, mesélte magáról, hogy inkabb helyre hozni szereti a dolgokat, ha épp nálam nincs ez így az is egy jel.

86. unom (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 10:30

Ne várd, hogy gondolatolvasó legyen, senkitől.

Ha bajod van, mondd meg, hidd el, sokkal egyszerűbb.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Érdekes73)
2021. szept. 12. 10:26

Nemtudom, lehet ennyi volt ebben a dologban, akkor meg ez van. Még mindig úgy érzem ő tudja mi esett szarul, ha számít neki, majd megprobalja helyre hozni, egyelőre ez nem így néz ki.

Köszönöm a válaszaid, jól esett valaki(k)nek kiöntenem ezt a dolgot, kicsit raporogtem az egészre.

Meg mindenkinek nagyon köszönöm.


Ha bármi lesz még írni fogok.

84. Érdekes73 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 07:06
Lehet hogy megsértődött a telefonos eset után...
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Érdekes73)
2021. szept. 11. 21:55

Igazad van. Annyit megérne nekem is még főleg, hogy tényleg akartam ezt a dolgot.

Hány napig érdemes abban reménykednem, hogy keres még?

Szerintem, ha nem fog az egyértelmű jele annak, hogy én gondoltam jól és tényleg nem érdekelte ez a dolog annyira.

82. Érdekes73 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 18:56
Jobb lett volna élőben megbeszélni. Lehet hogy érdemes még találkozni vele egyszer hogy biztosan tudjad milyen hatással van rád.
81. 00dfb24292 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 15:28
Rendben, de nem hiszem, hogy az a típus vagy, aki el tudja rejteni az érzéseit, és ez az utolsó gesztusod mindent elárul.
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 11. 14:27

Én is úgy érzem, hogyha nem tetszem neki eléggé akkor jobb is, ha hagy. Már igyis túlságosan ragorcsoltem erre az egészre.


Nemtudom, hogy neki ér ez még annyit, hogy megbeszeljuk a dolgokat.


Ha igen azt szerintem úgyis a tudtomra adja.

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - 00dfb24292)
2021. szept. 11. 14:22
Több hozzaszolasomban is említettem, hogy en nem hisztiztem neki. (Nektek tudom, annál inkább)
78. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 09:08

Csináld úgy, ahogy te jónak érzed.


Tudom, hogy ijesztő, de legalább tiéd a felelősség -ennek előnyeivel, hátrányaival együtt.


Sztem találkozzatok és beszéljetek ÉLŐBEN, a hívásokról is meg mindenről, aztán majd alakul. Ne parázz ennyire, hogy mit rontasz el, meg mit nem, ha nem jössz be neki eléggé jobb is, ha szedi a cókmókot.


Viszont ja, ez a rávágom a telefont hisztéria, nekem sok, de vannak pasik, akik ezt kifejezetten szeretik. Ezt azért gondold végig...

77. unom (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 03:46

Jól tetted.

Nem ugyanazt akarjátok ettől a kapcsolattól, neked így nem volt jó, kiléptél.

Majd jön más, sok sikert.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook