Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki tudja, hogy itt mi a gond? Nem értem, most velem van baj? fórum

Ki tudja, hogy itt mi a gond? Nem értem, most velem van baj? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. szept. 19. 21:11
Véleményem szerint ő már nem akar igazán téged...egy hónap? Régen rossz ha ennyit kell gondolkozni, mert ha valóban hiányoznál neki akkor kB egy nap után szaladt volna hozzád! Szerintem keress inkább hozzád illat, mert ő nem az!
135. Bichter1 (válaszként erre: 129. - Csimber)
2016. szept. 15. 18:39
.... sajnos aki mindig és mindenben bizonytalan ... az sosem jó, ha mindig te leszel majd a döntéshozó, teher lesz és nagyon fárasztó.
134. csikil4ny (válaszként erre: 133. - Csimber)
2016. szept. 15. 14:09

Ebben veled értek egyet: annak oka van, hogy nem volt hosszabb párkapcsolata. Menekülj, amíg teheted. A volt férjemnek sem volt, most már tudom, hogy miért. :(


Keress magadnak olyan férfit, akinek az értékrendje hasonlít a tiedre, s határozottabb, mert egy ilyen bizonytalan férfire nem lehet számítani.

133. csimber (válaszként erre: 132. - Massalhangzo)
2016. szept. 15. 11:51
akkor miért nem volt még életében egy normális kapcsolata sem? rajtam kívül egy darab egy éves kapcsolata volt.... 38 évesen.. én 27 vagyok és volt egy 3 éves, meg egy 2,5...
132. massalhangzo (válaszként erre: 129. - Csimber)
2016. szept. 15. 10:41

hidd el, hogy a 'bizonytalan' pasik is rogton totalisan hatarozotta valnak, es a tuzon is atmennek egy noert, ha olyat ereznek


ez csak ilyen onvigasztalas, hogy hat nem engem nem szeret igazan, hanem o ilyen tipus, aki nem erez annyira melyen es mindenben ilyen

131. massalhangzo (válaszként erre: 129. - Csimber)
2016. szept. 15. 10:38

szerinted van arra esely ilyen elozmenyek utan, hogy egy honap mulva kozli, orulten szeret, el akar venni felesegul, csinaljatok gyerekeket es eljetek boldogan egy szo vita nelkul?


mert ha 20 evesek lennetek, meg akkor is a szuneteles, nem hianyolasa egymasnak mutatna, hogy nem jo a kapcsolat. de te 27 eves vagy, a pasi meg 38. te tudod, hogy ot akarod es mit akarsz. ha o nem tudja, akkor szerintem egyertelmu, hogy nem akarja. de ha azt mondana, jo igy, ahogy van, nem akarok se komolyat, se hazassagot, se gyereket, csak legyunk el igy egymassal, az nem hangzana elfogadhatonak olyannak, aki csaladot, gyereket, hazassagot szeretne


ugy erzed, olyan no vagy, akinek pitizni meg remenykedni kell, meg jol viselkedni, hogy egy pasi hajlando legyen vele lenni? nem az lenne a normalis, hogy kolcsonosen odavagytok egymasert, es fel sem merul problemakent a jovo? mert olyan jo a jelen is, hogy elore visz?


fiatal vagy, ne ragaszkodj egy 38 eves faszhoz. mert vagy nem szeret teged, vagy ekkora selejt, akivel idovel minden csak sokkal rosszabb lenne

130. michelle.r (válaszként erre: 129. - Csimber)
2016. szept. 15. 10:31
Abban sajnos tök igaza van, hogy amikor valaki nem dönt, az is egy döntés. A nem mellett :(
129. csimber (válaszként erre: 127. - Massalhangzo)
2016. szept. 15. 10:19

jó, de mi van, ha mégsem alakul rosszul?

amúgy ő az a baj, hogy nem csak a kapcsolataiban ilyen, hanem alapvetően. bizonytalan.

128. csikil4ny (válaszként erre: 126. - Csimber)
2016. szept. 15. 10:12
Nem irigyellek, kovetkezo esetben ne csinalj magadnak ilyen lelkiterhet, egyszeruen nem eri meg!
127. massalhangzo (válaszként erre: 124. - Csimber)
2016. szept. 15. 10:11

szerintem addig rendezd el magadban a szakitast es lepj tovabb


abbol nem lesz soha egy jo kapcsolat, igazi, amiben a pasi azt mondja, nem tudja, mit akar, neha kapcsolatot sem


az ilyennek azt kell mondani, hogy isten veled, es keresni olyat, aki egyertelmuen teged akar, es nem akar nelkuled lenni

126. csimber (válaszként erre: 125. - Michelle.r)
2016. szept. 15. 10:09

Persze, elvagyok, csak azért elég sokszor egyedül vagyok otthon és akkor baromira szar :) de oké, kibírom a három hetet, úgy állok hozzá, hogy nem valószínű hogy ez kettőnk között valaha is rendben lesz.

És akkor én sem borulok ki annyira :) ha esetleg nem :) majd írok ide, hogy mi történt :) október 6-a az időpont amit megbeszéltünk

125. michelle.r (válaszként erre: 124. - Csimber)
2016. szept. 15. 10:02

Csináltass porcelánkörmöt. Azt nehéz lesz lerágni ;)


Tudom, könnyű ezt mondtani, de járj moziba, színházba, hallgass zenét, használd ki a jóidőt, sétálj nagyokat. Menj uszodába, tornázni, olvass verseket. Mit tudom én, hogy mit szeretsz ;) De gondolom az előtt is volt életed, hogy őt megismerted.

124. csimber
2016. szept. 15. 09:36
Azt mondta, hogy egyelőre még nem akar mondani semmit, de ha akar, azt majd tudatja velem. Most akkor még valahogy ezt a három hetet ki kell bírnom, hogy most akkor mi lesz. Addig meg lerágom a körmöm :D vagy valami jó tipp, addig mit csináljak?
123. csimber (válaszként erre: 121. - Massalhangzo)
2016. szept. 15. 09:34

Tudom, ezek igazak, de néha azt mondta, hogy igen, akar velem, aztán meg azt hogy nem, nem akar senkitől, meg nem akar kapcsolatot sem.

Mindegy, remélem ezzel a kérdésemmel nem rontottam el, hogy inkább azt gondolja, hogy nem akar már velem lenni. A szándékom nem ez volt.

Igyekszem akkor azon változtatni, hogyan állok hozzá.

2016. szept. 15. 00:11
Igen!
121. massalhangzo (válaszként erre: 120. - Csimber)
2016. szept. 14. 21:14

de ezzel kenyszerited. beszeltetek rola, azt mondtad, azert adtad az 1 honapot, mert eddig azt mondta, nem tudja, mit akarna, nem vagyna hazassagra se veled, se massal


ha mar azt mondod, te biztos talalsz mast, aki akar, latod ebben benne van, hogy te sem szereted igazan, o sem. most komolyan egy 38 eves toketlen faszi kell neked, aki annyira se akar, hogy kozos jovoben gondolkodjon?


en ha nehez szivvel is, elengednem a helyedben. nem kell kapaszkodni egy ferfiba sem, mert egyforman kene akarnotok egymast, kozos jovot. van meg idod, keress olyat, akibol nem kizsarolni, kicsikarni kell, hogy akarjon, hanem aki magatol akar

120. csimber (válaszként erre: 119. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 21:04
de én nem kikényszeríteni akarom. ő maga sem tudja mit akar. én csak azt akarom hogy döntse el. akar-e gyereket, közös jövőt valakivel, vagy nem. ha nem, nem. nekem nem gond, persze szar lesz. de én biztos találok olyat aki majd akar. csak döntse el.
119. massalhangzo (válaszként erre: 118. - Csimber)
2016. szept. 14. 21:01

neked tenyleg olyan ferfi kell, aki vagy nem szeret elegge ahhoz, hogy 38 evesen komoly tervei legyenek veled egyutt, vagy egyaltalan senkivel se akarna komolyat, mikozben te hazassagot, csaladot szeretnel?


jo az, ha kieroszakolod? mert ha nem szeret elegge, johet majd siman, akit igen, es nagyon fajni fog, ha csaladdal hagy el, vagy magadnak gyartasz csaladot, es boldogtalan leszel, hogy o nem olyan ferj, apa, amilyenre te vagytal, pedig o megmondta elore, hogy nem akarja


de szerintem egyszeruen arrol van szo, hogy nincs meg az alap szerelem, eros szeretet. attol meg lehet kedves, figyelmes. de ha o nem akar elkotelezodest, pedig errol sokszor beszeltetek, nem kellene eroltetni, mert nem fogsz jol jarni hosszu tavon. meg milyen az mar, hogy ugy kell kenyszeriteni valakit kozos jovore?

118. csimber
2016. szept. 14. 20:54
tehát ő nem szeret eléggé engem, az mindegy, hogy azért mert ő nem képes szerelemre, vagy azért mert nem vagyok neki a "nagy ő". hát de akkor hagyjon már engem békén :D ne húzza az agyam, meg mondogassa, hát még lehet hogy együtt leszünk, meg még lát reményt, meg a szakítás után ahányszor találkoztunk, mindig hozott nekem valami ajándékot, csokit, vagy kaját, amit szeretek...
117. csimber
2016. szept. 14. 20:48
tudom hülyén hagzik, de magától ő sosem vett volna feleségül senkit, és sosem változtatott volna az életvitelén.
116. csimber
2016. szept. 14. 20:47
aki nem szeret vagy nem képes szeretni az nem én vagyok, hanem ő. és nem azért mert én nem vagyok elég jó neki, hanem azért mert így szocializálódott. ilyen a családjával a viszonya is, nem tanították meg neki, nem kapott megfelelő érzelmi nevelést.
115. massalhangzo (válaszként erre: 112. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:46

ne kapaszkodj ezekbe. nekem volt pasi, akivel vagy harmadjara tudtam csak szakitani, mert nem voltam szerelmes bele, nem tudtam volna kozos jovot elkepzelni, de jol megvoltunk, es o annyira akart es probalta mindig helyrehozni, bekulni, vagyis ujrakezdeni. pedig nalunk vitak sem voltak. nehez attol is megvalni, akit szeretsz, de nem szerelemmel. de akibe szerelmes vagy, azt nem hagyod ott egy napra sem, nemhogy egy honapra, hogy majd meglatjuk


de ez arra jo lesz, hogy tisztaba keruljetek az erzeseitekkel. te se csak arra koncentralj, hogy jaj mi lesz, ha nem akar hazassagot es bekulest, hanem arra, hogy vajon te szereted-e igazan, es olyan ferfit akarsz-e magadhoz kotni, aki magatol nem tenne soha, csak ilyen zsarolasra esetleg

114. csimber (válaszként erre: 113. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:45

na ebben nagyon igazad van. de hidd el, ő nem azért nem tudja, mert még nem talált olyan nőt akibe szerelmes lehetne igazán....

most komolyan 38 éves férfi még sosem volt szerelmes? ilyen nincs.

és igen, amúgy ő azt mondta, mi életünk végéig együtt lennénk szerinte. meg ő soha a büdös életbe nem akart velem szakítani. aki akart az mindig én voltam. a bizonytalankodása miatt.

113. massalhangzo (válaszként erre: 111. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:43

mert lehet, nem tudja, milyen szerelmesnek lenni es akarni. biztos szeret, csak nem szerelemmel, elvan veled, 'rendes' vagy, ennyi. ha nem lenne balhe, nem akarna szakitani, ellennetek igy, mig egyikotok nem esne szerelembe massal


egy ferfi nagyon odzkodik mindenfele komolyabb elkotelezodestol, ha nem erzi azt, hogy neki ez a no kell. ha erzi, akkor nincs odzkodas, mert ugyis a masikkal tervez

112. csimber
2016. szept. 14. 20:41
ja, meg írja nekem, hogy jaj de jó volt együtt, meg hiányoznak neki a dolgok amiket együtt csináltunk.
111. csimber (válaszként erre: 109. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:40
27 éves vagyok. Oké, de akkor miért nem mondja azt? figyelj, én nem akarod veled lenni és kész. közben meg nem ezt mondja. mert a barátnőmnek meg irogat, hogy ő tudja, hogy én rendes lány vagyok, meg hogy most mit csináljon?
110. massalhangzo (válaszként erre: 108. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:40
nezd, iyen helyzetben a legtobb ember a masikra fogja, nincs erzelmi intelligenciaja, senkivel nem akart es akar elkotelezodni blabla. egyszeruen nincsenek meg koztetek azok az erzesek, amik kellenenek. ha igy is lenne, ahogy irnad, plane nem szabadna vele semmit sem tervezni, nemhogy zsarolni erte
109. massalhangzo (válaszként erre: 103. - Csimber)
2016. szept. 14. 20:39
nem tudom, te hany eves vagy, de ha egy felnott ferfi azt mondja, senkivel nem tudja elkepzelni, az azt jelenti, hogy veled nem. nem azert, mert barmi extra baja lenne veled, csak nem szerelmes, es inkabb rossz erzessel tolti el a gondolat elkotelezodesre, mintha szerelmes lenne, es akarna magatol, erted?
108. csimber (válaszként erre: 106. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:39
szerintem ő ennél mélyebb érzésekre nem képes, sajnos :( érzelmi intelligenciája nem túl magas...
107. csimber
2016. szept. 14. 20:38
ja meg írtam neki hogy sokat gondolok rá és mondta hogy ő is rám
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook