Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki hallott már szívféregről emberben? fórum

Ki hallott már szívféregről emberben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
34. 53dfddad18 (válaszként erre: 33. - Csipke50)
2011. júl. 20. 22:34

Biorezonanciával vagy pókhálóval...egykutya!


Azért Oroszország még nem körözött le minket...talán űrkutatásban...

33. Csipke50 (válaszként erre: 32. - 53dfddad18)
2011. júl. 20. 22:30

A babonához ennek semmi köze.Nem pókhálóval gyógyít.

Sajnos a valóság az, hogy már Oroszország is fejlettebb nálunk.

32. 53dfddad18 (válaszként erre: 31. - Csipke50)
2011. júl. 20. 22:25

Oroszországban különösen nagy hagyománya van az effajta babonáknak.

Meg lehet nézni az ott élő emberek egészségi állapotát, átlagos várható élettartamát a fejlett egészségügyi ellátással rendelkező országok lakosaival összehasonlítva.

2011. júl. 20. 22:19

kivéve azt ,aki 74 éves és ezt végzi évtizedek óta...

követi, orosz mestere tapasztalatait

30. 53dfddad18 (válaszként erre: 29. - Csipke50)
2011. júl. 20. 22:04

A természetgyógyászok többnyire valami gyorstalpalót végeznek, elvétve akad közöttük bukott orvos is.


A bél öntisztító. Éppen úgy szükségtelen kúraszerűen tisztítani, mint mondjuk a nyelőcsövet.

A rostbevitel fontos, de nem kúraszerűen, hanem folyamatosan.

29. Csipke50 (válaszként erre: 27. - 53dfddad18)
2011. júl. 20. 21:57

Az orvosok, nem is tuják, hogy kit mi fertőz meg. Utána sem járnak, mert sokba kerül egy-egy vizsgálat.Csak gyógyszert tudnak felírni, azt aztán megtanítják nekik az egyetemen,mást nem.


A bélben nem rakódik le semmi?????

Hidd ezt, ha akarod!

28. 53dfddad18 (válaszként erre: 22. - Csipke50)
2011. júl. 20. 21:36

A bélnyálkahártya öntisztító, nem rakódik le a belekben hosszútávon semmi.


Az élősködő amit a WC-ben látnak a beszedett Colonix maradványa, ami a folyadéktól megduzzad.


A láz többnyire magától is elmúlik.

27. 53dfddad18 (válaszként erre: 21. - Bodu)
2011. júl. 20. 21:32

Azt írja, hogy nagyon ritkán fertőz meg embert.

Elhanyagolható közegészségügyi kockázatot jelent, mert szokatlan, hogy az emberek megfertőződhetnek.

26. Csipke50 (válaszként erre: 25. - Bodu)
2011. júl. 20. 19:49

Mivel az általunk eddig nagyra becsült, sőt majdnem barátnak mondható orvos, csak magyarázza a semmit, valamit lépni kellett. (Mostani álláspontja az, hogy valami makacs vírus, vagy akár a szalmonella ezer változata közül az egyik miatt beteg még mindig. Mondja, hogy majd végig vonul a szervezetén és egyszer csak jobban lesz. De mikor???)Mint mondtam a kórházban a világon semmit sem tettek, mert jó a vérképe.

Ezért bíztuk, abban a term.gyógyászban, akinél azóta, több rákból meggyógyult beteget is megismertünk. Nem is bántam meg. Gyógynövény-összeállításokkal kitisztítottuk a veséjét, máját epéjét, nyirokrendszerét. Ez biztos nem árthat, sőt!Azóta van jobban.


Azért nagy nehezen sikerült egy időpontot kapni egy virológusnál pénteken oda is megyünk, hátha valami kézzelfogható is kiderül.

25. Bodu
2011. júl. 20. 18:31

Megnéztem:eozinophilia.Ha ez kimutatható a vérkép alapján,akkor gyanakodnak parazita-fertőzésre.De csak vérkép alapján tudják felállítani a diagnózist.

Utána pedig széklet-tenyésztés következik.

Ha ezen végigmentek,kiderülhet végre,mi a fiad baja.

24. Bodu (válaszként erre: 19. - 53dfddad18)
2011. júl. 20. 18:03

Akkor ez valami újabb csodagép?

A fonálféregben hiszek,de az ilyesmiben nem.

2011. júl. 20. 17:07
2011. júl. 20. 17:06

Bár én nyitottam ezt a topikot, azért nem szólok hozzá, mert nincs kedvem senkivel vitatkozni.

Sajnos nincs köztudatban, mennyi élősködő létezik és terjed el egyre inkább, nem csak a trópusokon, hanem bennünk is. Emberekkel beszéltem, akik tisztító kúrát végezve a vécé kagylóban maguk is megdöbbenve tapasztaltak, láttak nem semmi dolgokat.

Itt nem a szívférgességen van a lényeg, hanem a modern táplálkozással bevitt mérgekről, amik a beleinken lerakódnak, és táptalajt képeznek különböző élősködőknek.

Amúgy lehetsz te bármilyen tiszta, ha pl. az étteremben ,ahol eszel, az előtted ott hagyott ételeket, salátákat összeszedik és újra kiviszik.Vagy az árusított sonkák, húsok , lángolt kolbászok is tartalmazhatnak lárvákat.

A zapper gép pedig kitűnően működik.

Leglátványosabb hatása az volt, mikor a fiamnak ismét felment a láza,majd használva a gépet teljesen normál hőre lement.


Nem kérek kioktatást! Nem vagyok orvos, nem is foglalkoztam eddig eü. dolgokkal, teljesen laikusként írtam amit írtam.:)

21. Bodu (válaszként erre: 35. - Bucika :))
2011. júl. 20. 14:38

Ja,tényleg nem:"kutyák és macskák emberre veszélyes,jelentős kórokozói."

Ezt hívják zoonózisnak.

Nem nagyon értem,hogy miért kell evidens dolgokat letagadni,csupán azért,hogy a tiéd legyen az utolsó szó.

Ezek veszélyesek emberre-állatra,és a szúnyog is terjeszti.

Ennyi.

A tények makacs dolgok.

Puszika!!!!

20. Bodu (válaszként erre: 19. - 53dfddad18)
2011. júl. 20. 14:33

Az meg mi a t...-köm?

Csak többet tudsz,mint én...:-)))))

19. 53dfddad18 (válaszként erre: 34. - Bodu)
2011. júl. 20. 14:31
Akkor kezeld ki Zapper géppel! :)
2011. júl. 17. 15:51

A féreghajtásnak van létjogosultsága...egyes háziállatoknál.

Civilizáltan higienikusan élő embereknél ritka, rendkívüli betegség a férgesség.

17. 53dfddad18 (válaszként erre: 16. - Csipke50)
2011. júl. 17. 15:45
Béltisztítás marketing mindkettő ajánlott oldal.
2011. júl. 17. 09:41
na meg ezt is : [link]
2011. júl. 17. 09:38
Figyelmetekbe ajánlom: [link]
14. 5e1b581a2e (válaszként erre: 13. - Remoni)
2011. júl. 6. 16:47
:) Értelek.Nem azt mondtam,hogy a maga teljességében virágozna(jajj),de hidd el...egyetemi oktatás szintjén már ezt nyomják.Nem ezen múlik tehát.Technika és pénz.Sajnos.Fontos a placebo bizonyos esetekben,de milyen áron...Fene tudja.Megértem én azt az orvost,mert semmi sem ad nagyobb fejfájást,mint egy hi...der például,dehát...Na jó.Nem az én szituációm...:)
13. Remoni
2011. júl. 6. 16:36

Valóban, ugyanakkor nyilván fontos a pszichés faktor is, vagy nevezzük placebo hatásnak. Ha hisz benne, ha azt gondolja ettől meg fog gyógyulni, akkor nyilván segít is. Minden ilyen áltudomány ezen alapszik, legyen az reiki, természetgyógyászat, vagy bármi más. Egyedül talán a kineziológiát nem venném ide, hiszen az fizikai reakciókból diagnosztizál lelki tényezőket, és ezáltal bizonyítható. Gyógyítani viszont - fizikai értelemben - az sem tud.

Ha van rá keret, vegyen akármilyen gépet, de azzal ne helyettesítse a hagyományos orvoslást, ezért írtam, hogy minden ilyen terápia csak kiegészítő terápia lehet.

A személyközpontú vagy akár a holisztikus szemléletről szerintem disszertációt tudnék írni, ebbe bele se megyek most :-)

12. 5e1b581a2e (válaszként erre: 11. - Remoni)
2011. júl. 6. 16:27

Igen.És sajnos oda akarnak visszatérni egyes paciensek,amit az orvoslás már maga mögött hagyott.A labor és kutatások előtti időkre.Legyen az orvos guru...

Illetve csak az a tudomány jó szerintük,ami a természetgyógyászatot szolgálja ki.De azt áltudománynak (én inkább antitudománynak) hívják.

A személyközpontú orvoslás megvalósítható a tudomány vívmányainak megtartásával is és vannak erre törekvések.Nem kell a gyereket kiönteni a vízzel együtt...:)

11. Remoni
2011. júl. 6. 16:14
És erről az egész történetről az orvosi pecséten tekergő kígyó jut eszembe, ami tulajdonképpen az új-guinea féreg. Legalábbis egyes elméletek szerint. A természetgyógyász is orvos az alábbi történetben. Nem tudok nem párhuzamot vonni :-)
10. 5e1b581a2e (válaszként erre: 9. - Remoni)
2011. júl. 6. 16:13
Hát igen...erről van szó...:)
2011. júl. 6. 16:12

Azért fura nekem is a term.gyógy kezelés, mert a tüdőben vagy hasüregben lévő férgeket kizárólag csak sebészeti úton lehet és szabad eltávolítani. Ha megölik és ottmarad embóliát fog okozni, ha él és ottmarad, akkor meg akut gócot, ami szintén vezethet életveszélyes állapothoz.

Vesekő pedig mindig kiújul, lévén hajlamról beszélünk. A diéta csak azért kell, mert nem mindegy, hogy havonta újul ki, vagy évente. Nekem 6-8 havonta van, de ha számolatlanul tolnám az oxalátsavat magamba, akkor lehet, hogy havonta kaparnám a falat. Kalcium oxalatos követ oldani se lehet, csak törni.

8. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - Csipke50)
2011. júl. 5. 17:34

Van új a nap alatt!!!


(minek mentek kóklerhez?)

7. 5e1b581a2e (válaszként erre: 6. - Csipke50)
2011. júl. 5. 17:28

Ja,tetszett Remoni hsz-e,igen...

És figyelj csak...ezt a zapper gépet a házidokid adta el nektek?Egy kicsit elvesztettem a fonalat.

Majd írjad meg,hogy segített-e.

6. Csipke50 (válaszként erre: 5. - 5e1b581a2e)
2011. júl. 5. 16:34

Köszönöm a válaszod.

Ezt írta Remoni is.

Számomra annyi derült ki, hogy teát előfordulhat az emberben is, így nem mondott akkora szamárságot.

Az ő eszközei a diagnosztikára mások, mint az orvosoknak.Az a zapper gép ártani nem fog, csupa jót olvastam róla.

Mivel az orvosok semmit sem segítenek, így most ebbe a szalmaszálba kapaszkodunk.

5. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Csipke50)
2011. júl. 5. 16:23

Nézd.Mindenki odakölti a pénzét,ahova akarja.Én ezért írtam,amit:

"Az ember dirofiláriózisa


A szívféreg kórokozója az embert is megfertőzheti. Az emberekbe is a szúnyogok oltják be a kórokozót, miután fertőzött kutyákból vért szívtak és vele mikrofiláriákat vettek fel, majd a szúnyogban kialakuló fertőző alakot juttatják be a csípésük során. Az emberi fertőzéseknek alapvetően két formája létezik: az intravaszkuláris (véréren belüli) és a tüdő dirofiláriózis. Az intravaszkuláris dirofiláriózis során a fertőzött személyekben a legtöbb esetben csupán egyetlen féreg fordul elő és az is gyakran halott. Leginkább a nagy erekben vagy a szívben található meg. Mikrofiláriákat csak kivételes esetben találtak a fertőzött személyek vérében. A legtöbb eset klinikailag tünetmentesen zajlik le és leginkább boncolási mellékleletként kerül felderítésre. A tüdő dirofiláriózist viszont gyakran diagnosztizálnak élő személyeken. Az ember tüdőartériájába került fiatal felnőtt szívféreg ilyenkor bekerül a tüdő szöveteibe, ahol infarktust és jellegzetes csomót okozhat. Mikrofilária a vérben ezekben az esetekben is ritkaság.


Az emberi fertőzések felderítésére a tüdő röntgenvizsgálata és a biopsziás szövettani minta vizsgálata a legalkalmasabb, a szerológiai vizsgálat ugyanis csak az esetek egy részét deríti fel csupán. A fertőzött személyek legalább fele kutyatartó."

F: [link]

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook