Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


132. sundance (válaszként erre: 124. - 7c79ff1565)
2010. jún. 30. 14:04
Hat nem hiszem hogy lenne valakije. En egyre inkabb azt gondolom, hogy begolyozott.
131. a908366fdb (válaszként erre: 126. - Sundance)
2010. jún. 30. 14:02

Szerintem nincs olyan fórum, ahol ne lenne legalább egy olyan hozzászóló, akinek nem tetszik a téma.


Mi viszont itt vagyunk, szorítunk, úgyhogy no para:D

Bár ezen kívül sokat nem tudunk segíteni, de lelki szemetesnek jók vagyunk asszem:D

Legalábbis én személy szerint biztos:D

130. 1eb84e4bad (válaszként erre: 127. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 14:02
Valahogy félnék. Úgy könnyebben lelép az ember, ha probléma van, hogy csúnya kifejezéssl éljek. A papír azért kicsit megerősít.
2010. jún. 30. 14:01
Szerintem nem bűn az, ha élettársi kapcsolatban születik egy baba, csak számomra fontos, hogy előtte rendezett legyen egy kapcsolat. Számomra nem csak egy papír, mivel mások előtt kinyilvánítom, hogy szeretem a párom, és hozzám tartozik. Ezt úgyse fogja megérteni az, aki nem akar házasodni, mert ő meg az élettársi kapcsolattal elégedett. Mindenki maga dönt. Én úgy döntöttem, hogy nekem nem elég egy élettársi viszony. Ami meg a válási statisztikákat illeti, nem a házasságtól van a válás, hanem az emberektől, mert nem jönnek ki egymással. Ugyanúgy szétmehetnek házasság nélkül is. És meg is teszik.
128. aa6eff0068 (válaszként erre: 123. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 30. 14:00
Akkor köszönöm a feloldozást :))
127. a908366fdb (válaszként erre: 125. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 30. 14:00
Nem is gondoltam, hogy lenézel bárkit is, csak kíváncsi voltam, hogy miért nem szülnél élettársnak.
126. sundance (válaszként erre: 122. - 0d717b184a)
2010. jún. 30. 14:00
Bar volt aki megszolt azert, mert errol a temarol inditottam forumot, nekem megis nagyon jol esik az együtterzesetek, a tamogatasotok. Mar nem erzem magam olyan rosszul.
125. 1eb84e4bad (válaszként erre: 120. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 13:59

Lehet. Lehet, hogy nálam igen.

nekem fontos a papír.

És nem, nem nézek le senkit, aki nem házas:-)

124. 7c79ff1565 (válaszként erre: 121. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:59
miért, hozzá nem járnak páciensek??? összejöhet bárkivel... nemde?? azért remélem nem így van, és csak most döbben rá h felelősség is van a világon...
123. 1eb84e4bad (válaszként erre: 118. - Aa6eff0068)
2010. jún. 30. 13:59
ízlések és pofonok, nem vagy ettől bűnös:-))
122. 0d717b184a (válaszként erre: 112. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:56

na akkor örülök, hogy nem pánikolsz be

helyes

nem is szabad

121. sundance (válaszként erre: 114. - 7c79ff1565)
2010. jún. 30. 13:56
Ez tegnap nekem is eszembe jutott. Vicces lenne, ha lenne valakije, mert nekem könyörgött, hogy jöjjek ki vele. Itt meg nem is ismer joforman senkit. Jut eszembe az aszisztensnöje!!!!! De ö ugy 50felett van es unokai vannak... :)))
120. a908366fdb (válaszként erre: 117. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 30. 13:56

Miért? Mi rossz van abban? Az is csak egy papír, attól az érzelmek nem változnak.

Vagy nálad igen?

2010. jún. 30. 13:55
Mielőtt félreértés esik én nem akarok férjhez menni!!
118. aa6eff0068 (válaszként erre: 117. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 30. 13:54
Akkor én már bünős lélek vagyok!3.babámat várom az élettársamtól!!
117. 1eb84e4bad (válaszként erre: 68. - Mandulacska2)
2010. jún. 30. 13:54
én nem szültem volna "élettársnak". Kizárt dolog.
116. aa6eff0068 (válaszként erre: 115. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:52
Akkor meg ahogy írtad itthon tárt karokkal fognak fogadni :DDDDD De oldodjon meg minden és reméljük inkább bevan most zizizve!!
115. sundance (válaszként erre: 113. - Aa6eff0068)
2010. jún. 30. 13:51

volt egyetlen ejszaka, amikor nem vedekeztünk, tekintve, hogy annyira elragadott bennünket a hev, hogy bennem ment el. Ebböl kiindulva, ha akkor megfogantam, akkor most 5hetes lehetek.

Elöre latom a reakciojat, ha pozitiv lesz. Hetekig ugy jar-kel mint egy elö halott, levegönek nezve engem. Nem hiszem, hogy abortuszra merne küldeni. Pontosan ismeri a nezeteimet.

2010. jún. 30. 13:50
Nem értem, hogy miért reagált ilyen bunkón. Nincs senkije a hátad mögött? nem titkol semmit sem, nem voltak más tervei, ami lehet emiatt nem valósulhat meg??? (amiért tényleg szoktak aggódni, az a pénz, de egy kisbaba nem visz el annyit.. később meg csak lesz munkád, mire ovis lesz, vagy még előbb... ezzel tisztában kellene lennie.) .REmélem nem fog bántani ma ha hazamegy munkából. SZorítunk neked, h rendeződjön a dolog. HA hazamegy, menj a szobába, ahol egyedül vagy, gépezz, olvass, amit akarsz. ne foglalkozz vele. HA nem reagál rád, nem szól egy jót hozzád, hagyd te is. adj neki pár napot, míg te meg nem tudod h mi van veled. azért közölhetnéd a tényállást, h akár terhes vagy, akár nem,te a szíved után mész, te szereted, de a viselkedése alapján ő ezt nem érdemli meg, úgyhogy; bármi lesz, a viselkedésén múlik ,h együtt maradtok-e vagy nem, mert te nem ehhez vagy hozzászokva, nem érdemled ezt meg. vagy észhez tér, vagy ennyi.néha nem árt a másik körmére koppintani és észhez téríteni. Látnia kell a párodnak, h igen is határozott, magabiztos vagy, és nem egy rongy, akit eldobhat ha úgy akar. Ha belőled/belőletek nem kér, akkor pá...( néha éreztetni kell am ásikkal, h milyen könnyen elveszíthet....)de aztán lehet hazamegy, és bocsánatot kér tőled.
113. aa6eff0068 (válaszként erre: 110. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:43

Holnap nézd meg a reakcióját ha pozítiv lesz a teszt!Akkor úgyis kifogja bökni első szavait hogy írány a doki vetessük el vagy JUHÉÉ!!!


De egyébként hogy vagy?Tüneteid?3hete késik az olvastam és 5 hetesnek számolod magad miért?

112. sundance (válaszként erre: 111. - 0d717b184a)
2010. jún. 30. 13:43
Most mar olyan merges vagyok ra, hogy lesz@rom, megenyhül-e vagy felakasztja-e magat. Legrosszabb esetben hazaköltözöm Magyarorszagra a szüleimhez egy idöre, ugyis kiugrananak a börükböl örömükben, ha unokajuk születne.
111. 0d717b184a (válaszként erre: 110. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:38

hajjaj

ez tényleg nem jó

lehet, hogy most tényleg nem akar babát

na de majd megenyhül

2010. jún. 30. 13:37
Tulajdonkeppen olyan, mint akin mutatkoznak az elmebaj elsö jelei. Igaz, hogy csak fogorvos, de azert meg orvos. Ennek ellenre ra akart beszelni kb. 5het utan az esemeny utani tablettara!!! Normalis????
109. sundance (válaszként erre: 106. - 7c79ff1565)
2010. jún. 30. 13:33
Kedves vagy, de nem kell rabeszelned hogy tartsam meg, ha kiderül, hogy terhes vagyok. En boldogan vallalom, senki kedveert nem vetetnem el. Nem emiatt vagyok igazabol ketsegbeesve, hanem a parom viselkedese miatt.
108. mandulacska2 (válaszként erre: 92. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:23
Hát ez gyönyörű, mit ne mondjak. És még ő puffog. Szerintem ne te akarj a kedvébe tenni, és kiengesztelni. Még neki áll feljebb, mintha valami rosszat tettél volna. És ő semmit nem adott bele, hogy kijuthassatok? Én nem nyugodnék ebbe bele. Amennyi évet rászántál, hogy megszerezd a diplomád, jó munkahelyet találj, és még áldoztál is rá , hogy vele lehess, hát tényleg nem érdemled ezt meg. Menj el mielőbb orvoshoz, mert ha tényleg terhes vagy, a gyereknek kellenek extra vitaminok. A babát nem egyedül hoztad össze, ő is benne volt. Ha nem akar gyereket még ,akkor miért nem védekezett? Vagy ez is a te feladatod lett volna kizárólag? Szerintem nem. És remélem, összejön a baba.:))
107. a908366fdb (válaszként erre: 102. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:22

Mondjuk megértelek teljesen, de mindenképp az lenne a legjobb, ha meg tudnátok beszélni, hogy mi a probléma.

Remélem sikerül megbeszélnetek. Lehet, hogy ma hazajön, és ő fog odamenni hozzád és bocsánatot kérni. Lehet neki is át kell gondolnia a dolgokat. Bár számora akkor is furcsa a hozzáállása. Persze mi ezt így nem tudjuk megítélni egy-két mondat alapján, hogy ő milyen is valójában:) Ezt úgyis te érzed a legjobban:)

Remélem rendbe jöttök hamar.

2010. jún. 30. 13:21

Én a helyedben vállalnám a babót, ha terhes vagy netán. 35 vagy, mire vársz még??? ha elveteted, nagyobba kockázata annak, h ne legyen többet babád..(mekkora rombolást végez benned egy esetleges abortusz?? ) te is csak nő vagy, nekünk nőknek van egy határ, meddig lehetünk terhesek, nem? Én úgy hallottam, 30 felett már azért nagyon oda kell figyelni az ember lányának kismamaként. Nemhogy 35 évesen.. Beszélj a férjeddel szépen, higgadtan. Nagyon csúnya volt részéről ez a viselkedés, neki is időt kell adni hogy feldolgozza. Viszont a helyedben kicsit helyre tenném a dolgokat a fejében, tisztában kell lennie, hogy neked mi kell a munkába álláshoz, (ahogy írtad hitelesíteni kell a diplomád)..stb, ő azért tart el, mer te nem találsz semmit, nem azért, mert nem akarsz dolgozni!!! a helyedben kitörnék, és fejéhez vágnám a sok szörnyűséget amit művel veled. TE vagy nehezebb helyzetben, nem ő. Ha szemedre veti, h eltart, nem szeret. HA a lehetséges terhesség híre zaklatta fel ,akkor meg higgadtan, komolyan, határozottan mondd meg neki kerek-perec, a baba nélkül, vagy a babával együtt vagy kellesz neki, és normálisan bánik majd veled,, vagy mehet a büdös francba... lépj le tőle, mert akkor nem szeret. (gondolom nem csak emiatt van baj, a pénzhiányról nem te tehetsz, h nincs munkád. mellesleg csak úgy mondom, h nekem is van egy kisfiam, 2 és fél éves, nincs munkám, férjem keres egyedül. Mi albiba lakunk, semmink nincs, és mégis jól kijövünk,(bár a pénz nem vet fel minket, férjem most jött ki a mínuszból.. ))és így is fel tudjuk nevelni a picit!

Kisbabaként meg mit kéne rá költeni? ha anyatejcis, még táp se kéne! MAx pelus, de erre meg ott a családi, ha jól tudom!

Úgyhogy ha lesz babó, többet fogtok ti elvinni feles dolgokra, mint az az ártatlan kicsi. tehát a férjed nem jöhet ezzel, h jajj mennyibe kerül a baba.. REmélem minden rendben lesz köztetek. DE azért ne hagyd, h ha terhes vagy, választás elé állítson. Az régen rossz, és ne neked kelljen megalázni magad, mert terhes lettél.

105. sundance (válaszként erre: 104. - Aa6eff0068)
2010. jún. 30. 13:19
Akkor is jol esett! :) Mindenkeppen tajekoztatlak benneteket. :)
104. aa6eff0068 (válaszként erre: 103. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:18
Nincs mit de ez nem köszönetre méltó emberi öszinte gesztus!!:))))De írjál aztán!!
103. sundance (válaszként erre: 101. - Aa6eff0068)
2010. jún. 30. 13:16
Üdv! Es köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook