Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


222. mamcili (válaszként erre: 190. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:54
Jól tetted, végre kiálltál magadért :)
221. mamcili (válaszként erre: 172. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:51
Pesten tudok jó dokit :) ha kell :9
220. mamcili (válaszként erre: 170. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:51

az talán rosszabb, mint ha megütne...

Így foyton azt fogod érezni, te vagy a hibás...

Én is ezt tettem,

ma már áldom az eszem, hogy kiléptem belőlle, akármennyire rohadtul is fájt!

219. mamcili (válaszként erre: 112. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:46
ezt írtam én is neked korábban.
218. mamcili (válaszként erre: 99. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:44

az is lehet pánikba eset, hiszen most mentetek ki és nem tud mit kezdeni a helyzettel


Az én exem már bocsi, de 6 hónapos terhesen a fejemhez vágta, nem is ővé a gyerek...Kiderült neki volt kapcsolata mással... a gyerek egy éves hónapos koráig bírtam, aztán kidobtam, mert nem bírtam tovább a megalázásait amit nap mint nap el kellett viselnem.

217. mamcili (válaszként erre: 87. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:39

Bocsi de ez brutál tőlle.


Én lehet hazajönnék, kerül amibe kerül.

216. mamcili (válaszként erre: 42. - Sundance)
2010. júl. 1. 15:34
Bocsi, de orvos létére nem éppen így kéne hozzáálni a dolgokhoz...
215. mandulacska2 (válaszként erre: 214. - Sundance)
2010. júl. 1. 11:10
Neked is kellemes hétvégét és jó kutya sétáltatást. Milyen kutyád van?
2010. júl. 1. 11:09

Most el kell töletek bucsuznom. Megyek bevasarolni, meg nagyot setalni a kutyammal. Ha delutan meg lesz idöm, irok nektek, ha nem akkor kedden reggel jövök.

Mindenkinek kellemes hetveget!

2010. júl. 1. 11:08
Köszönöm szépen, remélem tényleg ma már jobb lesz. remélem a szaknyelvi kurzusod is jó lesz, és ha hazamész, tárt karokkal fog várni. A babó miatt meg még reménykedhetsz, h lesz:-)
212. sundance (válaszként erre: 211. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 11:02
Nagyon esszerüen gondolkozol es amit mondasz, nagyon megfontolando. Kedves vagy, hogy azt mondod minden helyre jön, hidd el en is ezt szeretnem. Gondolni sem merek arra, mi lesz ilyen marad velem. Szeretem öt. Nem veletlenül jöttem ki vele meg külföldre is.
2010. júl. 1. 10:56
nem lőttél túl a célon, de szerintem azt h helyretedd az eszét, elég lett volna röviden annyit mondanod: megbántottál a viselkedéseddel, ha terhes vagyok, ha nem, én szeretlek, de az utóbbi napok miatt vagy változtatsz magadon, vagy elhagylak. DE gyors ütemben fejlődj, mert ezt nem lehet kibírni, úgyhogy itt jöhet a bocsánatkérés..és a normális viselkedés tőle..stb... Nem kell ahhoz mindennek elmondani, kiabálni vele.. lesz időd, neki is, elgondolkodhat. Ha szeret, bocsánatot kér, és normális lesz újból(szerintem ez lesz úgyis... ), ha nem, akkor marad ez a felállás, és akkor eldöntheted, h kínzod -e magad mellette, adsz neki újabb esélyt, vagy vége.
210. sundance (válaszként erre: 208. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 10:52
Igazad van, es mindenkinek aki azt mondja: tullöttem a celon. Hat majd meglatjuk mi lesz. Mindenesetre holnap reggel Freiburgba utazom (ez tölünk kb.90km)az ottani egyetemen vegzem most a jogi szaknyelv kurzust. Hetfö este jövök vissza, addig lesz ideje gondolkodni, na meg nekem is. Nem hiszem, hogy netközelbe jutok addig. Mindenesetre kedden mar itt leszek es elmeselek nektek mindent, ami törtent.
209. sundance (válaszként erre: 207. - Puritan)
2010. júl. 1. 10:48
Nem is jar erte elismeres. Es tudom, bar nem volt szep dolog, megis jol esett.
208. 7c79ff1565 (válaszként erre: 205. - Sundance)
2010. júl. 1. 10:47

azért, mert az egyik fél bunkó, nem kell neked is annak lenned. elvégre az lenne a legjobb, ha kibékülnétek, és helyrehoznátok ezt az egész dolgot köztetek. LEhetsz közömbös vele, de úgy, h ne sértsd meg őt, csak annyira, h kapjon észbe.

azzal nem biztos h túl sokat használsz, h kiabálsz vele, meg hasonlók. Próbálj kicsit erőt venni a"nyers modorodon", és kicsit másként fogalmazni neki. Elhiszem h ideges vagy, én is az lennék, de valahogy neked kell feljebb kerekedned rajta, h lássa erőseb vagy, de azt nem veszekedéssel, fröcskölődéssel éred majd el.. remélem délután kicsit fogtok vmi jót is kihozni ebből... (lehet azt totál para van nála a babó miatt, és ilyen furán reagálja le.. téged hibáztat, azt most szembesül h ő is felelős... emiatt sem jó veszekedni, mert ha szeret és nála egy pillanatnyi elmezavar, akkor lehet még jó a vége... nem védésként, mert amit tett, arra nincs mentség, és bizony pedáloznia kéne érted... )

207. puritan (válaszként erre: 198. - Sundance)
2010. júl. 1. 10:44
hát...azt hiszem én sem veregetem meg a vállad ezért a hangnemért...ha így is beszélnék, szégyellném utána magam, de semmiképpen nem várnék elismerést...
206. sundance (válaszként erre: 204. - Flasch)
2010. júl. 1. 10:41
Nem amiatt haragszom ra, mert nem örül velem (bar nem is biztos, hogy van minek örülni) hanem amiatt, mert ugy viselkedik velem mintha valami oltari rosszat tettem volna. Mondjuk megertenem, ha megcsaltam volna, ö rajön es igy viselkedik. Nade elnezest, legnagyobb bünöm (ha igaz) hogy az ö gyereket hordom a hasamban.
205. sundance (válaszként erre: 202. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 10:38

Igen igazad van, eleg lett volna neki ennyit mondani. Csak bennem napok ota felgyült az elfojtott harag es neha sajnos eleg nyers tud lenni a modorom. Az sms-dolog nem rossz ötlet.... :)))

Igen, amiota ismerjük egymast mindig en inteztem a jogi dolgait.

204. flasch (válaszként erre: 203. - Sundance)
2010. júl. 1. 10:37

de miért haragszol rá? mert nem örül veled? dehisz nem titkolta, hogy ő még nem áll készen (egyenlőre?)...

persze a düh sokmindent mondat az emberrel, ez is igaz.

203. sundance (válaszként erre: 201. - Flasch)
2010. júl. 1. 10:35
Miert mondod, hogy furcsan beszelek a ferjemröl? Alapesetben nagyon-nagyon szeretem öt. Csak most nagyon megbantott es haragszom ra. Tegnap este is elneztem öt, es azt gondoltam: mennyire szeretlek te barom...
2010. júl. 1. 10:23
én azért még írnék neki sms-t (csak mert nehogy letegye a telót...) és közölném vele, amennyiben azt akarja, h vele maradjak, akkor ha hazamegy, melegen ajánlod a törődő, megalázkodó, bocsánatkérő viselkedést részéről, mert amit az utóbbi napban művelt azt nem érdemled meg! ÚGYhogy min. egy hatalmas csokor virág, elhitető bocsánatkérés, és hosszú beszélgetés. amennyiben nem hajlandó semmire, nincs miről beszélni. A jogi ügyek intézését sztem akkor ezek szerint te intézted már neki, ha hozzád fordult. Elég lett volna annyit mondani neki erről, h mivel ilyen bunkó volt veled, ezért nem érdemli meg h segíts. ha azt akarja h mászkálj neki, akkor bánjon is úgy veled, h megérdemelje a segítséged.
201. flasch (válaszként erre: 195. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 10:22

én is ugyanezt gondolom.


mi vagyunk akik döntünk, lehet igent és nemet is mondani.

egy ember se tökéletes, és hát fura a közömbössége, de az is, ahogy Sundance beszél a férjéről....legalábbis normális kapcsolat esetén.


ha nem akar gyereket, nem akar, fel kell fogni, és ha ő meg igen...

ezt már házasság előtt is meg lehet beszélni normálisan, szerintem.

200. pethoevi (válaszként erre: 198. - Sundance)
2010. júl. 1. 10:20

Pfff!Ez igen!

Még hogy mi bajod van???

Kérdezd már meg,h neki mi baja van?!!!Ha neki kell valami,akkor már nyüszít érted...áhh


Megyek dolgozni,délután jövök,és várom a fejleményeket!:-)

199. a908366fdb (válaszként erre: 198. - Sundance)
2010. júl. 1. 10:18

::D:D:D

De jót nevettem:)

Persze nem azért mert vicces, csak gondolom most azért megkönnyebbültél:)

Lehet most elgondolkozik amíg haza nem ér...

Remélem meg tudjátok beszélni.

MOndjuk én ma 2-től holnap délutánig nem leszek net közelben, de remélem nem maradok le semmiről:D:D

198. sundance (válaszként erre: 197. - Pethoevi)
2010. júl. 1. 10:13

Akkooo, mondom a tovabbi fejlemenyeket:

Miutan magahoz tert a döbbenettöl (ezt a hangnemet nem szokta meg tölem) megint felhivott. Artatlan hangon kerdezte, hogy mi bajom van!!!! Erre en mar orditottam vele: Mi bajom van te fajparaszt????? Meg meg mered kerdezni????? Gondolkodj el rajta te östulok!!!! A jogi problemaidat meg old meg magad! Es kinyomtam a telefont.

Most jobban erzem magam. :)

2010. júl. 1. 10:01

Hát ez szar!Nagyon!Nem szól hozzád 3 napig,aztán meg menjél be,mintha mi sem történt volna?Hát nem!

Énkomolyan mondom,összecsomagolnék,és mire hazaért már itthon lennék a szüleimnél!Ezt most halál komolyan mondom.

Persze ez sem lenne hosszú távú megoldás,mert egyszer csak le kell ülni...

Akkor inkbb maradj otthon,és ne főzz neki vacsit...ennyi.Ha akar valamit,mondja el!Áh,de felbsztam magam!!!

2010. júl. 1. 09:43
Tudom, es igazad van! De ez a viselkedes par napja kezdödött nala. Van türelmem, de assszem elfogy lassan. Ez utan a telefonbeszelgetes utan tuti balhe lesz este, ha hazajön. De nem baj, mert amit tölem kapni fog, azt nem teszi ki az ablakba!!!
2010. júl. 1. 09:37
nem a sors osztotta, hanem te akartad magadnak. tehetsz ellene, de ha nem akarsz változtatni ezen, bármilyen jó tanács hiába való. neked kell meghozni a döntést, és választás elé állítani a férjedet. Ez egy olyan dolog, amit ketten oldhattok meg, ha az egyik fél lesz..ja a dolgokat, akkor már az a kapcsolat rég halott. Nem akartalak megbántani kedves Sundance, de a reakciók, h nem szól hozzád, ahogy viselkedik, nem normális... én már rég írtam volna a helyedben a férjednek/vagy mondtam volna neki, amennyiben nem változtat a viselkedésén, elválnak útjaink. Ha azt akarja, h mellette maradj, akkor tegyen érte villám gyorsan, mert ez ne más, mint közömbös viselkedés... ami meg hát egyk apcsolatban a legrosszabb!
194. sundance (válaszként erre: 192. - A908366fdb)
2010. júl. 1. 09:31
Hat, ja! De most mit csinaljak? Ezt osztotta nekem a Sors...
193. sundance (válaszként erre: 191. - A908366fdb)
2010. júl. 1. 09:29
:DDD En is kivancsi vagyok! :DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook