Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


102. sundance (válaszként erre: 100. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 13:15

Igazan nagyon kedves vagy! :) Azonnal megirom az eredmenyt, amint tudom.

Nem volt kedvem tegnap este elmondani csak azert is a velemenyemet, mivel annyira bantott, hogy nem csinaltam semmi rosszat, megis büntet. Inkabb a sirast probaltam visszanyelni.

2010. jún. 30. 13:10

Sziasztok!


Gyorsan átfutottam a fórumot és csendes figyelő leszek de már nagyon kiváncsi vagyok és én is azt kivánom mint az előttem szóló azt lásd meg amit TE szeretnél!!

Bocsi a belevauért :)

100. a908366fdb (válaszként erre: 97. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:08

Azt hiszem, ez a legjobb, amit most tehetsz. Mondjuk az elég gáz, hogy nem szól hozzád azóta. Próbáltad megbeszélni vele a dolgot? Attól függetlenül, hogy nem szólal meg, én biztos elmondanám a véleményem neki. :D

Holnap reggel itt fogok ülni és várom az eredményt.

Kívánom, hogy azt lásd meg a teszten, amit tényleg szeretnél a szíved mélyén:):)

99. sundance (válaszként erre: 98. - 0d717b184a)
2010. jún. 30. 13:08
Hat tegnap este latva a duzzogo-puffogo fejet, legszivesebben megraztam volna, mint Krisztus a Vargat, hogy ugyan meselje mar el, mi a franc baja van. Mielött ezt megtehettem volna, becsukta a haloszoba ajtajat es lefeküdt aludni.
98. 0d717b184a (válaszként erre: 97. - Sundance)
2010. jún. 30. 13:03

ezt jó teszed

nem szól hozzád?

jajjjjj

vedd elő a sodrófát:)

97. sundance (válaszként erre: 96. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 13:01
Azt gondoltam, figyelembe veve a ti velemenyeteket is, hogy csinalok meg egy tesztet. Mar meg is vettem, holnap reggel az lesz az elsö, hogy megcsinalom, utana pedig mindenkeppen orvoshoz megyek. A ferjemnek nem fogok szolni, csak ha biztos leszek a dologban. Nem lesz nehez, mivel egyetlen szot sem szol hozzam tegnapelött este ota.
96. a908366fdb (válaszként erre: 92. - Sundance)
2010. jún. 30. 12:51

Lehet már írtad, csak elkerülte a figyelmem...

Végülis most mit fogsz csinálni?

Csinálsz még tesztet? Vagy elmész orvoshoz?

95. a908366fdb (válaszként erre: 94. - Agis)
2010. jún. 30. 12:49

Jó, mindenkinek szíve joga, milyen esküvőt szeretne. Valaki 10ezerből valaki 100ezerből. Nekem igazából teljesen mindegy.

A lényeg szerintem, hogy papír nem erősíti meg a kapcsolatot.

Amúgy én is csak azokat hívnám meg, akikkel tartom is a kapcsolatot. Ezért is mondtam az 50főt kb.

De ez egy másik fórumba tartozik:D

94. agis (válaszként erre: 91. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 12:46

Nekem nem lesz nagy esküvőm. Se kedvem, se energiám végigmagyarázni kit miért igen, és miért nem hívok meg, így egyszerűbb, ha senki nem lesz ott. Utána, később valamikor egy fogadást, vagy vacsorát lehet a barátoknak tartani.


Nekem is van családom, népesen is vannak, csak a "legszűkebb" társaság (unokatestvérekkel együtt) 60 fő, s mivel soha egy sem kérdezett és érdeklődött még felőlem, s amikor a diplomaosztóm volt egyik se mondta az (az ingyen vendéglátás ellenére-nagy buli volt) hogy húzzam meg a fülét-farkát.

93. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Sundance)
2010. jún. 30. 12:42

Nezd a kulföldi tartozkodas nagyon megcibalja a kapcsolatokat ! Az sem nagyon jo ha az ember teljessen kivan szolgaltatva 1-masik embernek !

En a Te helyedben mielöbb munkat keresnek es barmit , hogy önallo legyek anyagilag !

Vagy pedig surgössen hazamennek es dolgoznek a hivatasomban.

92. sundance (válaszként erre: 90. - Agis)
2010. jún. 30. 12:41
Csak azota örült meg ennyire, miota kint vagyunk. Otthon nem volt anyagias. Otthon egyenrangu fel voltam, mivel dolgoztam. Volt egyeni megtakaritasom, de tulajdonkeppen abbol jöttünk ki. Lakber, kaucio, berendezes a lakasba... stb. elment ra az összes.
91. a908366fdb (válaszként erre: 85. - Agis)
2010. jún. 30. 12:38

Igen, ebben szinte biztos voltam, hogy ezt fogod írni....

Csak ha már valaki össze akar annyira házasodni, akkor gondolom szép esküvőt is szeretne és nem 5 ember társaságában.

Legalábbis mi ha egyszer úgy döntünk, hogy összeházasodunk, akkor szeretném, ha az tényleg szép lenne. Nem kell, hogy millós összeg legyen és több száz ember.

De mondjuk nekem a szűk családi kör is úgy kb. 50 fő. Mert mindenkinek van ugye családja és illik azokat is meghívni. És ha már esküvő, akkor ruha is kell, és szerintem csak a ruha lenne 10 E Ft körül, ha nem több.

Persze be lehet menni egy sima "ünneplős" cuccban is, úgy hogy a vállamra kapom Marika nénit, meg Béla bát, hogy írják alá a papírt.....de őszintén...szerinted ki álmodik ilyen esküvőről?


És mivel nekünk annyira nem fontos, ezért várunk addig, amíg meg lesz rá a pénzünk. És akkor lesz egy szép esküvőnk. És tényleg nem milliós összegről beszélek.

90. agis (válaszként erre: 87. - Sundance)
2010. jún. 30. 12:37

Ezek olyan dolgok, amiket érdemes a házasság előtt megtudni a másikról. Hogy áll a pénzhez satöbbi.



Nem mondom hogy ez az egyéni szociális problémád, mégis az. Gondolom ha évek óta együtt éltetek, közös abankszámla. Vagy eddig neked semmilyen külön megtakarításod nem volt?

89. 0d717b184a (válaszként erre: 87. - Sundance)
2010. jún. 30. 12:35

az tök jó

akkor biztos nagyon nagyon jó munkahelyed lesz

csak ügyesen

egyébként így van a házasságnal nem arról kell szólnia, hogy az egyik behódol a másiknak

2010. jún. 30. 12:33
már mint csak azért mondom, hogy van ahol még pénzbe sem kerül
87. sundance (válaszként erre: 77. - 0d717b184a)
2010. jún. 30. 12:32
:))) Nekem is hasonlo kep el a fejemben az elettarsi viszonyrol, csak nekem a hajlektalanok jutnak eszembe, na meg persze az alkolizmus is. Engem ö felesegül vett, mielött Nemetorszagba jöttünk volna. Egyebkent ne higyjetek, hogy a hazastarsi viszony nem tud megalazo lenni. Otthon en feladtam a munkahelyemet, az egzisztenicamat, mert összeigert füt-fat-viragot-bokrot, csak jöjjek vele. Itt honositani kell a diplomamat, jogi szaknyelvet kell tanulnom, addig nem engednek jogaszkent dolgozni. Következeskepp eltart. Ö ezt a helyzetet nagyon elvezi, mert fölem kerekedett. Azert közöltem vele, hogy orvoshoz szeretnek menni, mert az penzbe kerül, nem is kevesbe. Ha csak ugy levennek a szamlankrol, orditana velem. Most eppen az allashirdeteseket nezegetem, nem erdekel, akar takaritani is elmegyek, de engem megegyszer nem fog megalazni.
86. 0d717b184a (válaszként erre: 85. - Agis)
2010. jún. 30. 12:32
nekünk a polgári ingyen volt kb 1, 5 éve
85. agis (válaszként erre: 79. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 12:31

Az esküvő 10 000 ezer forintból megvan, és nem a száz fős nasznépről, meg a milliós költségvetésről szól.


Ha ennyire fontos, két tanú, és irány a hivatal:) Az is lehet romantikus, egy meghitt esküvő egy kellemes ebéddel vagy vacsorával összekötve.

84. Csipkerózsika (válaszként erre: 53. - Sundance)
2010. jún. 30. 12:30

Nem kell mindjárt kétségbeesni. Sem a terhesség, sem a pasi miatt.

Simán lehet hormonzavar, vagy álterhesség is. Egyik bnőm nemrég pont így járt. Volt olyan meggondolatlan, hogy rögtön elmondta, és a pasija ott akarta hagyni - a tervezettnél már kettővel több gyerekük van....

Szóval bizonyosodj meg róla.

A pároddal érdemes tisztázni, hogy miért reagált így. Lehet, hogy nem a megfelelő pillanatban hoztad elő a dolgot, vagy csak nyafogásnak tekintette. De ha nem így van, akkor érdemes elővenni, és kiosztani, mert több tiszteletet kellene, hogy mutasson feléd. Elvégre, ha van baba, azt ő csinálta.

83. flasch (válaszként erre: 79. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 12:25
teljesen egyetértek Veled!!!
82. 0d717b184a (válaszként erre: 78. - Mandulacska2)
2010. jún. 30. 12:25

ezt még gyorsan elmesélem

a sógornőm soha nem volt hajlandó Anginak hívni, mert azt hitte még 5 év együttélés után is, hogy komolytalan a dolog

összeházasodtunk, és azóta Anginak hív

mindig Angélának szólított

én utaltam

csak a munkahelyem szólítottak úgy

a barátaim és a családom is Anginak hív

ő csak az esküvbőnk után volt erre képes

tudom nem nagy dolog, de nekem fontos

81. flasch
2010. jún. 30. 12:24
:) végülis szép dolog a házasság, és sokkal több tisztelet van benne, mint az élettársi viszonyban, sőt az emberek nem adják fel olyan hamar, hogy megoldják a gondjaikat....-----szépen hangzik, kár, hogy a válási statisztikák nem ezt mutatják...
80. a908366fdb (válaszként erre: 79. - A908366fdb)
2010. jún. 30. 12:24

Ja, és azért mert hivatalosan nem mondom ki, attól még úgy gondolom, és ő is , hogy nem hagyjuk el a másikat, bármi történjék is.

Persze attól, hogy valaki összeházasodik, még nem jelenti azt , hogy örökre együtt maradnak....nem véletlenül van az a sok válás...

79. a908366fdb (válaszként erre: 71. - Agis)
2010. jún. 30. 12:22

Mondjuk ez nem ehhez a topikhoz tartozik, de azért leírom a véleményem.

Én a párommal élettársi viszonyban élek, (mondjuk az tény, hogy anyagi okok miatt, amúgy nem kötöttünk volna)


MÁr 7 éve vagyunk együtt, tavaly született meg a kisfiúnk, és nem nagyon terveztük az esküvőt, még most sincs igazán tervben.

A kezemet már megkérte évekkel ezelőtt, de valószínű ez így is fog maradni. Hivatalosan nem fogunk összeházasodni. Nem azért, mert nem szeretjük egymást....dehogynem!

Sőt! Nagyon is. Csak jelenleg(meg eddig se) volt meg az az anyagi hátterünk, hogy bevállaljunk egy esküvőt. És szerintem ezzel sokan vannak így. Különben sem hiszem azt, hogy egy "tökéletes" naptól és egy darab papírtól olyan sok minden megváltozna. Nem lennék szerelmesebb a páromba azért, mert felveszek egy fehér ruhát ő pedig az öltönyt. Tény, hogy nagyon szép dolog az esküvő, a legtöbb embernek a legszebb nap az életében. Nem hiszem, hogy a szerelmet jogilag is mindenképpen rendezni kell. Hisz nem ettől függ:)

Persze tiszteletben tartom a te illetve ti véleményeteket is, bár én nem értek vele egyet:)

78. mandulacska2 (válaszként erre: 76. - Agis)
2010. jún. 30. 12:21
Nekem is. Szerintem egy élettárs nem is tiszteli igazán a másikat. illetve hát nem tudom. Ez inkább egy jogi cucc. A házasság is egy jogi viszony, jogi szempontból,de számomra annál több. Ha már házasságot kötsz valakivel, akkor már tényleg jelent számodra az illető valamit, és nem hagyod el, bármi történjék is.
77. 0d717b184a (válaszként erre: 67. - Agis)
2010. jún. 30. 12:18

bevallom, hogy nekem az élettársról mindig az jutott eszembe, hogy alkoholista

mármint vannak ezek az alkoholista élettársak

mi is 5 évig élettársak voltunk, de inkább azt mondtuk bemutatkozáskor, hogy a kedvesem vagy a párom vagy mittudom én

de nem élettárs

van itt a szomszédunkban egy pár, élettársak és mind a 2-n vedelnek

na jó tudom, hogy nem minden élettárs pár iszik, sőt, ritka

szerintem csak ez a pár itt mellettünk, e miatt érzem így

76. agis (válaszként erre: 74. - Mandulacska2)
2010. jún. 30. 12:13
Alapvetően nálam a házasság létrejöttéhez nagyon konzervatív dolgok kellenek: szerelem, tisztelet, egyetértés. :)
75. sundance (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2010. jún. 30. 12:10
Ha nem tetszik ez a tema, minek irsz ide? Igenis jol esik beszelgetni neha a gondjainkrol, meg akkor is, ha konkret megoldast nem is varhatunk a masiktol!
74. mandulacska2 (válaszként erre: 73. - Agis)
2010. jún. 30. 12:04
Ja, de én mondjuk azért házasodtam, mert szeretem a páromat, és vele szeretném leélni az életemet. én az élettársi kapcsolatot azért nem szeretem, mert megalázó olyan szempontból, hogy a férfi nem vállalja fel a párját mások előtt, hogy ő hozzá tartozik, és szereti.
73. agis (válaszként erre: 72. - Mandulacska2)
2010. jún. 30. 12:01
Most lehet, hoyg több pénzt kap, de ha a pasi elhalálozik, vagy lelép, akkor meg verheti a fejét a falba, mert többtől "esik" el, mint amennyit az egész tranzakción nyert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook