Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


2010. júl. 1. 09:27
MOndjuk hogy őszinte legyek, nem irigyellek...sokkal jobb lenne arról beszélgetni, hogy mi volt a dokinál és hogy milyen boldogan várjátok a babát.....:S
191. a908366fdb (válaszként erre: 190. - Sundance)
2010. júl. 1. 09:27

Pffffff:D:D:D

hehe:D

Jól tetted, kíváncsi vagoyk mit fog erre reagálni:D

2010. júl. 1. 09:26
Itt vagyok am, csak közben felhivott a kedves ferjem. Utasitott, hogy menjek be a rendelöbe, mert kapott vmi papirt a Rathaus-bol es en mint hozzaertö jogasz intenzzem mar el neki. En erre közöltem, hogy menjen be hozza a nehezseg! Nem vagyok az alkalmazottad, intezd el a dolgaidat, en is azt teszem! Erre döbbent csönd, majd kinyomtam a telefont.
189. tücsimücsi (válaszként erre: 187. - Sundance)
2010. júl. 1. 09:19
Ezek után jobb, ha befogja....összetehetné a két kezét.
188. 7c79ff1565 (válaszként erre: 187. - Sundance)
2010. júl. 1. 09:16
tedd azt, menj el csavarogni, futni, sétálni, kirakatot nézegetni, ha hazajön, sőt otthon se kell lenned, mikor hazaállít. ha te mésdz haza, akkor meg ne is köszönj, csinálj úgy, mintha egedül lennél.... én azért egszer simán kipróbálnám, h összecsomagolok, kiraknám a csomagokat, hátha reagál vmit... kicsit hazautaznék helyedben a szülőkhöz..... de az igaz, ha nem is érdeklődik felőled, ez nem kapcsolat, legalábbis hosszú távú közös jövőtök nincsen.
187. sundance (válaszként erre: 184. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 09:14
Hat erre mar en is gondoltam! Kicsit elkenyeztettem, miota kint vagyunk es nagyon sok a szabadidöm. Minden este meleg vacsora, a kedvenc sütemenyei többször egy heten. Pedig megtehettem volna, hogy tv-t nezek es körmeimet lakkozom.
186. pethoevi (válaszként erre: 184. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 09:11
egyet értek!A gatyáját sem mosnám ki ezek után?Mit képzel?Nem vagy a cselédje!
185. pethoevi (válaszként erre: 170. - Sundance)
2010. júl. 1. 09:09

Persze,nem is azért írtam,h tuti meg fog verni,csak olyan sokat lehet erről olvasni,h ezek a kezdeti lépések...Ne is hagyd magad!Bár a lelki terror még rosszabb!Én azt tenném a helyedben,h nagyon jó kedvem lenne,zenét hallgatnék,dudorásznék,h vegye észre,h ez nem hat rád...

Sőt,ha még ma sem szól hozzád,akkor elmennék délután otthnról és csak órákkal utána mennék haza.Biztosan tudsz kirakatokat nézegetni,stb.Legalább levegőzöl,gondolkodsz.Na,akkor tuti kiborul a bili és megkérdezi,hol voltál...ha meg nem,akkor szerintem nincsen közös jövőtök,mert ez egy durcás gyerek,nem apuka,akinek az anyja kell...

184. 7c79ff1565 (válaszként erre: 182. - Sundance)
2010. júl. 1. 09:08

akár, én nem ismerem, de így kívül látva a dolgokat, bárhogyan reagálhatja a dolgokat.


Én már csak azért is kiszúrnék vele, tegnap még azt tanácsoltam, főzz, ma meg már azt, h inkább ki se szolgáld, főzzön magának ha akar enni, csináljon ő kaját. szomorú h ilyen veled.

183. sundance (válaszként erre: 178. - Tücsimücsi)
2010. júl. 1. 09:07
:))) A Joisten szoljon belöled!!!
182. sundance (válaszként erre: 177. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 09:05

Ugyan mivel vadolhatna meg? Hogy megcsaltam es ez tulajdonkeppen nem is az ö gyereke? :DDDD Hat, ha ezt megtenne, en mentöt hivnek neki!!!

Nem tegnap sem beszelt velem. Köszönt, ettünk, megivott egy pohar sört, letusolt es az agyban olvasta a lovas magazinjait. En ott maradtam a mosogatlan edenyekkel, elvittem setalni a kutyamat, es mire feljöttünk, ö mar aludt, vagy legalabbis ugy csinalt.

181. sundance (válaszként erre: 176. - A908366fdb)
2010. júl. 1. 09:00
Tudod, neha azt gondolom, nem birom tovabb ezt a hallgatast. Ele allok es ha tetszik, ha nem elmondom amit akarok. De aztan meglatom azt a sertödött arckifejezest, es az egesztöl elmegy a kedvem. Nem fogom raeröltetni magam. Majd en intezem a dolgaimat. Orvoshoz pedig mindenkepp egyedül megyek. Nem vagyok nyomorek, nem kell kisergetni.
180. tücsimücsi (válaszként erre: 173. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:59

Akkor nagyon valószínű.

Nekem hányás egyetlenegyszer fordult elő a lányommal. Azon az éjszakán hánytam és hasmenésem volt, ez utóbbi másnap kora délutánig tartott.

Amikor a fiammal voltam terhes nem hánytam, csak émelygésem volt, és olyan fura elgyengülés...

179. sundance (válaszként erre: 175. - Mandulacska2)
2010. júl. 1. 08:56
Szia! Kedves vagy :) Hat ezt en sem gondoltam volna... Fogalmam sincs mi lesz.
178. tücsimücsi (válaszként erre: 172. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:56

Ha meg akarod tartani, akkor főleg nem lesz késő, de amúgy se lenne késő.

Addigra úgyis kiderül mi a helyzet, de szerintem van ott baba:-)

177. 7c79ff1565 (válaszként erre: 174. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:55
beszélj vele arról, h mi a jó fittyfene baja van veled, ha terhes vagy, ő is tett érte, ha meg nem, akkor meg pláne nem kéne így viselkednie... de a negatív tesztet tényleg nem lenne szerencsés elmondani, mert ha mégis az vagy, és te azt mondod, h örülhet nem vagy az, akkor lehet még jobban eldurvul a helyzet (ha nem akarja a picit, akkor bármivel megvádolhat téged, érted... ) nagyon szomorú h így reagál rád. tegnap nem is beszéltetek semmit sem?
176. a908366fdb (válaszként erre: 174. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:54

Én tuti leülnék vele beszélni és elmondanám neki, hgoy csináltam tesztet, de negatív lett és ez semmit nem jelent, mert lehet még korai a terhesség...

És csak akkor lehettek benne biztosak, ha elmész orvoshoz. VAgy megy veled, vagy nem.

De semmi képpen nem húznám tovább az időt. Legalábbis én szeretem mindig tisztázni a dolgokat. Mert minél tovább húzza az ember, annál szarabb lesz.

Meg ez különben sem normális, hogy napokig nem beszéltek...

De hát neked kell dönteni, mi csak tanácsokat adhatunk itt, ami nagyon könnyű, aztán ki tudja, hogy ha benne lennénk abban a helyzetben, akkor mit csinálnánk:)

175. mandulacska2 (válaszként erre: 170. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:52
Szia Sundance! Sajnálom, hogy ez így van. Sürgősen változtatnia kell a viselkedésén szerintem. Kár, hogy ez egy idegen országban, házasság után derül ki. Pedig pont most kéne melletted lennie igazán. remélem, azért minden jól alakul majd.
174. sundance (válaszként erre: 169. - 7c79ff1565)
2010. júl. 1. 08:51
Tulajdonkeppen lehet, hogy igazad van, varnom kellene meg. De egyre jobban forr bennem a düh, amiert ilyen szemet. Ha ma is olyan lesz, mint egy felfuvalkodott beka, en pofonöntöm hideg vizzel...
173. sundance (válaszként erre: 171. - Tücsimücsi)
2010. júl. 1. 08:48
Azota nem hanytam, viszont allandoan faradt vagyok. Tegnap meg a vonaton is elaludtam.
172. sundance (válaszként erre: 168. - Tücsimücsi)
2010. júl. 1. 08:47
Gondolod? Augusztus elejen megyek haza, akkor elmehetnek a sajat nödokimhoz, akihez evek ota jarok. Nem lesz az meg tul kesö? Bar elvetetni semmikeppen sem akarnam.
2010. júl. 1. 08:44
vannak még rosszulléteid vagy olyan tünet ami addig nem volt?
170. sundance (válaszként erre: 161. - Pethoevi)
2010. júl. 1. 08:44
Egyebkent azt azert nem hagynam, hogy fizikalisan bantalmazzon!!! Ha megütne, (lehet hogy utana meg nagyobbat kapnek)de tuti, hogy visszaadnam. Bar a 48kg-mal nem sokra mennek... :) Ha idaig fajulna a dolog, apam es az öcsem biztos, hogy kinyirna! De ettöl nem hiszem, hogy tartanom kellene, ö nem ez a fajta. Ö egy tipikus lelki terrorista!
2010. júl. 1. 08:44
szerintem még ne beszélj a férjeddel, legalább is a tesztes eredményt még ne mondd el neki, mint ahogy Annamaris is írta, h még sose lehet tudni , lehetsz attól terhes, h negatív lett a teszt.. nem mindenkinél mutatja ki. Ha az eredményről beszélsz a férjeddel, és netán a teszt csal, és terhes vagy, lehet mégjobban elborul az "agya", h már beszéltetek erről, és akkor azt mondtad h negatív.. Sose lehet tudni, ha így reagál, akkor ott más is van... :-( nagyon sajnálom, neked egy olyan ffi kéne aki tisztel, szeret, megbecsül, és szeretne tőled gyerkőcöket:-)Magyarországon tárt karokkal várnak szüleid, ne akarj magadnak olyan életet, ahol csak szenvedsz, vagy valaki hagy szenvedni, csalódottnak, boldogtalannak lenni...
168. tücsimücsi (válaszként erre: 165. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:42

akkor még simán lehet negatív:-)


Nem tudom érdemes e dokihoz menned,nekem 2 hét késésnél még nem látta a petezsákot...csak rá 1 hétre amikor visszarendelt.

167. aa6eff0068 (válaszként erre: 160. - Sundance)
2010. júl. 1. 08:41

Szia!!


:(Sajnálom!Reméljük kiderül akkor hogy mi a bibi!

166. sundance (válaszként erre: 163. - A908366fdb)
2010. júl. 1. 08:40
Köszönöm! :) Öszinten szolva, pislakol meg bennem egy halvany remenysugar... :))
165. sundance (válaszként erre: 162. - Tücsimücsi)
2010. júl. 1. 08:38
maj.20-an
164. sundance (válaszként erre: 161. - Pethoevi)
2010. júl. 1. 08:38
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy! :)
2010. júl. 1. 08:32

Szia!!

Sajnálom, hogy negatív lett...de valószínű jobb is így...ha a párod még mindig ilyen durci, ott valami komolyabb gond lehet. Bár a fasziknál soha nem lehet tudni, mert néha olyan apróságokon tudnak napokig durcázni...

Azt viszont jól teszed, hogy este beszélsz vele! MOnd el neki mit érzel! Ez a legfontosabb! És kérd meg, hogy ő is őszintén mondja el, hogy mit gondol, mert csak így lehet normálisan megbeszélni.

Sajnálom, hogy így alakult, remélem helyre jöttök a pároddal!!

mert azért csak az lenne a legjobb, ha minden rendben lenne és közösen várnátok a bébit nem?:)

Én nagyon drukkolok nektek!

De ha esetleg úgy döntesz, hogy nem éri meg vele folytatni...remélem akkor is minden rendben lesz:)

És szerintem normális amit most érzel. Hisz te vágytál a babára.!

Bár semmi sincs még veszve, a nővéremnek az összes teszt negatívat mutatott, csak a dokinál az ultrahang mutatta ki, hogy terhes. Ráadásul még menstruált is:)

Szóval egy halvány remény még azért van:)

De a dokinál úgyis kiderül majd:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook