Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Friss kapcsolat, kényes témák megbeszélése fórum

Friss kapcsolat, kényes témák megbeszélése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. 37e1ff8723 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 20:46
Örülök, hogy így alakult. 👍
100. liliom10 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 20:39
Nagyon örülök ! Sok boldogságot Nektek ! :)
2021. dec. 3. 20:28

Itt vagyok újra beszámolni a fejleményekről. Nagyon szerencsém van! Sikerült mindent megbeszélnünk.

Hazajöttünk Barcelonából és elterveztem, hogy a hétvégén mindenképp sort keritek a beszélgetésre, a körülmények ideálisak lesznek.


Adta magát a helyzet: megelőzött a párom (most már a párom). Elkezdett faggatni, hogy én mennyire gondolom komolyan vele, nem nagyon tud eligazodni rajtam. Erre én kaptam az alkalmon és megmondtam neki, hogy eléggé lehűtött a nyaralásunk alatt, mikor mondta, hogy már nem akar több gyereket. Nagyon ki se fejtettem a gondolataimat, mire gyorsan megnyugtatott, hogy bár neki már van három és valóban nem gondolt arra, hogy neki kellene több gyerek, de számára természetes, ha én szeretnék, akkor szeretetből ő is áldását adná egy negyedikre! Nagyon kikerekedtek a szemeim, hát erre nagyon nem számitottam! Már eddig is túl tökéletes volt számomra az a férfi a gyerektémát leszámitva és most még ebben is szerencsém van, hát ilyen nincs !!!

Nem csak rámondta, ez egyértelműen kiderült számomra. Abban maradtunk hogy még egy kicsit ismerkedünk, hiszen még csak három hónapja találkoztunk, de ebből nem lesz köztünk probléma.

Annyira boldog vagyok!!!

2021. nov. 9. 16:17

Én egyetlen pasin gondolkoztam el, hogy öt akarom jobban vagy gyereket. Úgy vágott át, hogy a fal adta a másikat. Most mondjam, hogy egy gonddal (dilemmával) kevesebb?😛😥😝


Most komolyan. Ha ennyire mást akartok, ennek nincs jövöje. Plusz Neked idöd sincs sok apát találni és szülni, ha ez a fontos Neked.

2021. nov. 9. 15:13
Azért én lehet nem ordítanám a képébe hogy kész vége és hogy most nyaraltunk utoljára együtt. Inkább csak közöln vele a dolgot és megkérem, hogy gondolkozzon rajta. Ennyi.
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - Gabbbicica)
2021. nov. 9. 15:09
Ettől nem kell félnem. Másrészt kifizethetem a rám eső részt, amúgy meg eléggé nyugodt természetű és korrekt pasas, nem fog balhézni max szomorú lesz.
95. libikóka (válaszként erre: 94. - Gabbbicica)
2021. nov. 9. 14:57
Erről beszéltem.
94. gabbbicica (válaszként erre: 91. - Libikóka)
2021. nov. 9. 14:55

Szerintem ugy erti, hogy pl mivel es hogyan jon haza, mert vszinu a pasi fizeti a nyaralast.


Es akár azt is mlndhatja, h akkor tipli a hotelbol...

93. libikóka (válaszként erre: 92. - Globus)
2021. nov. 9. 14:55
Bár tudnák megoldani,,Ha FI fel is adja ,,lehet hogy a férfiben ott marad a motoszka ,,hogy esetleg mégsem,,,
92. globus (válaszként erre: 91. - Libikóka)
2021. nov. 9. 14:51

Esetleg FI feladja az álmát, vagy a férfi álláspontja változhat, amennyiben megfelelően szoros már a kapcsolat.

Köztes út nem nagyon van... egy gyerek vagy megszületik, vagy nem. Ha nem akarja feladni, akkor gyorsan tipli más irányba.

91. libikóka (válaszként erre: 89. - Globus)
2021. nov. 9. 14:49
Valahogy úgy érzem,,,hogy, igazából ha előjön ez a téma ,,már nem kell neki semmit sem tenni.
90. libikóka (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 14:46
Mit mondhatok ,,készülj fel ,,remélem ismered annyira(bár nem hiszem) hogy kezeli a kényes témákat.Akár az sem túlzás hogy haza tudj jönni egyedül is ha a szükség úgy hozza..bár ez nyilván szélsőség,,,
89. globus (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 14:40
Igen esetében nyilvánvaló, de ha nemet mond, mit fogsz tenni?
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Libikóka)
2021. nov. 9. 14:31
Mindenesetre ő is nyaralás alatt hozott ilyen kényes helyzetbe, még az is lehet direkt, mert okos ám ő! Úgyhogy most ugyanez lesz, nyaralás alatt, csak én jövök.
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Libikóka)
2021. nov. 9. 14:29
Igen sajnos :/ Mégha át is tudtam volna menni hozzá, ott voltak a gyerkek egész héten. Ezért is gondoloztam rajta, hogy írásban nem e jobb lett volna mert semmilyen körülmények között nem tudok eljönni csak úgy tőle. Érted, ha elsírja magát az ember nem az van hogy szevasz, beülök a kocsiba és eljövök.
86. libikóka (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 14:23
Bocsi,,nem tudtam.Hát furi utazásod lesz,,kívánom hogy elredeződjön.
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Libikóka)
2021. nov. 9. 14:02
Az a baj, hogy nem egy országban élünk, bár nem is annyira messzire csak 250 km választ el minket. Nek nagyon tudok átugrani hozzá megbeszélni csak úgy.
84. libikóka (válaszként erre: 82. - Libikóka)
2021. nov. 9. 13:32
Ráadásul te már eleve szorongva mész,,,a helyedben akárhogy is de csak intéznék vele időt mielőtt elmentek.Sok kellemetlenségtől kímélnéd meg magad ..és vele is ez lenne a fair.Nyilván ha megmondod neki hogy fontos csak lesz ideje ...
2021. nov. 9. 13:24

Mindig undorral -és persze némi csodálattal- tölt el az emberi természet...


Miért nem azt szeretnéd, hogy vegyen feleségül?

Azzal is bebiztosíthatnád ezt a jólétet, és nem kell 1 olyan gyereken morfondírozni, akit nem akarnak.

2021. nov. 9. 13:01
Ugyanott vagy még mindíg,,ráadásul megint egy nyaralás előtt .Ahol már a múltkor sem tudtad neki megmondani,,,,mert nem akartad elrontani. Szerinted most menni fog? Mikor hozod elő,,elején, végén, közepén, akkor még nem tudtad mi van,,de most már biztos.Milyen lesz együtt miután megmondtad?Nem jó ez így.
81. 9370250d08 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 12:32
Legalább tudod, hogy ő komolyan gondolta, amit mondott, tényleg nem akar már gyereket.
2021. nov. 9. 11:04

Nem sikerült beszélnünk. Nem adódott olyan alkalom, mikor belekezdhettem volna. Elmentünk bowlingozni a gyerekeivel és egy idegen kisgyerek sírdogált mellettünk. Erre ő megszólalt, hogy ő ezt nem bírja, ő már kiöregedett ebből…nagyon kellemetlen volt számomra.


Este futballmeccs nézés közben sem éreztem úgy, hogy ez lenne a megfelelő pillanat. Elkezdtünk iszogatni, reméltem az meghozza a lazaságot, de annyira a fejembe szállt, hogy én dőltem majdnem ki tőle.


Végig velünk voltak a gyerekei, kivéve a hálószobát. Nem sikerült. 4 nap és találkozunk újra. Elutazunk Barcelonába, ott muszáj, hogy megbeszéljem vele ezt.

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Kannanana)
2021. nov. 2. 18:09
Igen, mindenképp! Nagyon félek ettől a nagy beszélgetéstől, de muszáj megejteni.
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - 9370250d08)
2021. nov. 2. 18:08
Nem tudom hogyan jutottál erre a következtetésre, lehet túl gyorsan ítélsz és gyorsabban jár a szád, mint az eszed
77. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 10:52
Mondd el az igazat és élõben mindenképpen!
76. papája (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 17:01
Sajnállak, miattam igazán nem kell szenvedned...
75. 9370250d08 (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 12:32

Én már rég rájöttem, csak abból, ahogy a pasiról nyilatkozol 2 dologra tudok gondolni, vagy nagyon buta vagy, vagy nagyon szerelmes.

Bátorkodtam az utóbbit feltételezni.

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - 9370250d08)
2021. nov. 1. 12:07
Nem jöttél még rá idáig, hogy a szerelem nem elég egy boldog párkapcsolathoz?
73. 9370250d08 (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 09:39
Remelem viszonzasra talalt a szerelmed...
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - BeauIieu)
2021. nov. 1. 08:13
Beérném én szerényebb körülményekkel is, csak ugyanarra vágyjunk. Tudom sokan feladnák minden álmukat egy ilyen pasiért. Összerakhatnám a kezem, mert eddig csak 19 éves pipikkel hempergett. Még maga is meglepődött, hogy képes vonzódni egy korombelihez.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook