Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


72. mandulacska2 (válaszként erre: 71. - Agis)
2010. jún. 30. 11:59
Ezzel tökéletesen egyetértek. Ez a férfinak tökéletes. Bár én ismerek olyat is, ahol a nő se akar összeházasodni, gyerekük is van, viszont, így több családi pótlékot kap, hogy egyedülálló anyaként van bejelentve. Én mondjuk nem tenném.
71. agis (válaszként erre: 70. - Mandulacska2)
2010. jún. 30. 11:56

Az élettársi viszony -szerintem leglábbis- egy alárendelt viszony, ami a nőt illeti. Mos-főz-takarít-gyereket nevel, de arra képtelen a "párja" vagy "élete szerelme" hogy elvegye feleségül, ezzel jogilag is rendezze a kapcsolatukat.


Szép-szép a regsiztrált élettársi viszony :)

70. mandulacska2 (válaszként erre: 69. - Agis)
2010. jún. 30. 11:49
Ez igaz. Én is sokat vártam, mire összeházasodtunk idén. Ez a 8. évünk együtt. 5 évet laktunk albérletbe, 2 éve van lakásunk, az is hitelre. Nem értem, miért félnek ennyire a férfiak. Ezért is mondtam, hogy eléggé el vannak kényeztetve a pasik. Még ma is vannak olyan kapcsolatok (ismeretségi körömben is), ahol a lány mindent megtesz a pasija kedvére, mert úgy gondolja, ez a kötelessége, és csak így lehet egy férfit megtartani. Pedig szerintem egy kapcsolat akkor jó, ha mindkét fél egyenlő arányban ad. Az már régen rossz, ha az egyik fél mindent, a másik pedig semmit. Én nem tudnék élni olyan kapcsolatban, ahol egy alárendelt szerepben vagyok .
69. agis (válaszként erre: 68. - Mandulacska2)
2010. jún. 30. 11:44
Van, amikor kötni kell az ebet a karóhoz, nem egyszer előferdül, hogy az adott pasi nem akar nősülni, a csaj elhagyja a férfiember meg fél év múlva frigyre lép.
68. mandulacska2 (válaszként erre: 67. - Agis)
2010. jún. 30. 11:42
Ebben van valami, de ma már nagyon kevesen kötnek házasságot. Mi mondjuk házasok vagyunk, de egyre több olyan kapcsolatról hallok, ahol egyáltalán nem tervezik a házasságot. Van , ahol csak a gyerek miatt. Ez mondjuk szomorú. Én mondjuk nem mentem volna bele sima élettársi kapcsolatba, de persze, ha valaki nagyon szereti a másikat, nem akarja elveszíteni. Ez nagyon kiszolgáltatott helyzet.
67. agis (válaszként erre: 51. - Pethoevi)
2010. jún. 30. 11:00
Azt hiszem más egy feleség és más egy élettárs. Lehet csúnyán hangzik, de az élettársak sokkal egyszerűbb lehagyni, míg mikor a ffi megnősül, számításba veszi a gyerekkérdést is. Élettársi vizsonyban nem egyszer hallani azt, hoyg a pasas lelépett, mert a nő terhes lett. Vajh miért?
66. flasch
2010. jún. 30. 10:59

Igy van, amig nem biztos, próbáld meg nem idegesíteni magad.

De attól függetlenül, hogy rémült vagy sem, szerintem, ha egy férfi azt mondja ebben a helyzetben, hogy "hagyjál ezzel a Hülyeséggel" (rem. jól idéztem) akkor szerintem az valóban elég okot ad a kétségbeesésre!!!

Szóval megértelek, és ha most mondjuk nem vagy mégsem, azért ezt a témát érdemes volna még egyszer alaposan átbeszélni, mert így x év múlva is rettegni fogsz, amikor majd tényleg az leszel, hogy mit szól.

Nem hiszem, hogy finomabb stilusban nem lehet ezt leregaláni....

Legyen úgy, ahogy szeretnéd...ha itt az ideje, jönni fog, ha nem, nem. Teszteltél újra?

65. mandulacska2 (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2010. jún. 30. 10:57
Szerintem csak együttérzést keres más nőktől. Egyedül van a párjával egy idegen országban, és mégse támogatja. Egyébként én nem a férfiakat sajnálnám ilyen helyzetben. Valójában nem a férfit terheli ilyenkor a legnagyobb felelősség. Legtöbbször sajnos a nő csinál mindent. Ő szüli meg és neveli fel. Azt értem én, hogy a férfiaknak a pénz számít, de azt nem , hogy mégis mit gondol, mennyit fog várni még egy 35 éves nő , hogy gyereke legyen. Szerintem manapság a férfiak túlságosan el vannak kényeztetve. Persze ő nem adta volna fel a munkáját a párjáért. Pedig Sundance-nek is volt rendes munkája.
2010. jún. 30. 10:48

Még nem biztos h terhes vagy!


Mikor én külföldön járok, néha velem is előfordul h émelygek, mert sztem időmíg "átáll" a szervezetünk.

Más ingerek érnek, más még a csapvíz is...

Keress fel egy dokit, és kiderül!

63. tücsimücsi (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2010. jún. 30. 10:37
Neki nem egyszerű, mert külföldön élnek, sőt nem olyan régóta. És ott fizetni kell az ellátásért.
2010. jún. 30. 10:33

szerintem nem kell rögtön ráhúzni a férfira a vizes lepedőt, a férfiaknak az az alapvető, hogy anyagilag megfelelő körülményeket biztosítsanak, hogy megfelelő környezetbe érkezzen a baba.

Ez most nem volt betervezve, ha egyátalán tényleg terhes a topiknyitó, ezért sokkal feszültebb egy reakció.

Én nem várnám el senkitől, hogy egy nem tervezett babától rögtön dobja el az agyát örömében.

Higgadt és objektív szemszög is kell ahhoz, hogy a továbbiakat megtárgyalják.

Lehet estére mikor a pasi is átrágja a dolgokat tudnak beszélni a hogyantovábbra ha tényleg babáról van szó, mert ez sem biztos egyátalán.

61. andi6020 (válaszként erre: 60. - Pethoevi)
2010. jún. 30. 10:16
Hát ezt még nem mondta rá senki. Mármint, hogy érdekes. Jó olvasgatást! :-))
60. pethoevi (válaszként erre: 59. - Andi6020)
2010. jún. 30. 10:12

de lehet...

csak olyan felháborodva írtad...sőt,inkább te vontad kérdőre,h elment-e már dokihoz.vagy annak tűnt

(közben olvasom a naplódat.a cicist.érdekesnek találom!)

59. andi6020 (válaszként erre: 58. - Pethoevi)
2010. jún. 30. 10:06
Nem vagyok. Miért vonsz kérdőre? Nem lehet saját véleményem?
58. pethoevi (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2010. jún. 30. 10:02
miért vagy ellenséges?
2010. jún. 30. 09:59
Szia, mint mindenki előttem én is azt javaslom csinálj még 1-2 tesztet. Én 20 nappal" esemény" után csináltam, halványan de már mutatta. Most vagyok kb.5 hetes terhes most már szépen élesen rajzolódnak ki a csíkok. Adj időt a párodnak, ők lassabban érnek apáva, tisztelet a kivételnek.
56. andi6020 (válaszként erre: 53. - Sundance)
2010. jún. 30. 09:56

"Közöltem vele, hogy orvoshoz szeretnek menni"


Ezt írtad. Mire vársz? Mentél? Én, ha orvoshoz akarok menni, akkor megyek. Fontosabb lenne számomra, mint hogy fórumot indítsak a témában.


Amúgy sem értem, hogy az ilyen és hasonló témákban milyen segítségre számítotok. Ha problémád van a pároddal, azt csak Te tudod megoldani. Vagy Te se.

2010. jún. 30. 09:40
Mikor csinálsz tesztet? Vagy mész orvoshoz?
54. pethoevi (válaszként erre: 53. - Sundance)
2010. jún. 30. 09:36
szerintem ezt nekem írta,mert félre értette,amit írtam...
53. sundance (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2010. jún. 30. 09:29
Te hol olvastad, hogy egyedül nem akarok orvoshoz menni?
52. 6c5f346e46 (válaszként erre: 37. - Agis)
2010. jún. 30. 08:34
igaz...de ez új,hogy a fogorvos nem orvos...:((
51. pethoevi (válaszként erre: 50. - Agis)
2010. jún. 30. 08:31
szerintem nincs igazad.vannak ilyen pasik,akik betojnak,amikor azt mondja a feleségük,h babásak.Aztán amikor látja is a saját szemével,h ez mit jelent,akkor megenyhül(szerencsére az én férjem nagyon várja a babát).Mert a férfiak vizuálisak.És addig nem tudja elképzelni,h ez mit jelent.Tudod mit lát maga előtt?Hogy úristen,el kell tartani +1 valakit.És felelősség,stb.De ha meglátja,h dobog a kisbabája kicsi szíve...
50. agis (válaszként erre: 45. - Pethoevi)
2010. jún. 30. 07:08

Én nő vagyok, de nekem nem tetszik, hogy egy nő az UH felfvétellel akarja "megpuhítani" a férfi szívét. Miért kellene ezt tenni? Ha akarja a gyereket, akkor akarja és ne a férfitől tegye függővé. Ha viszont bizonytalan, akkor döntsenek együtt.


Tudom, aki nem akar gyereket az ne szexeljen. Viszont néha megesik, hogy a ló is elesik. :)

2010. jún. 30. 00:33
Szerintem elég nagylány vagy már ahhoz, hogy egyedül elmenj orvoshoz! Legalábbis annak kellene lenned.
48. 1eb84e4bad (válaszként erre: 47. - Sundance)
2010. jún. 29. 22:46

nem mindenkinél.

és ha ezt nem ismered fel, akkor ki fognak használni.

Ha felismered, és nem zavar akkor viszont rendben van.

47. sundance (válaszként erre: 46. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 29. 22:39
Nem tudom, en valahogy kb. azt varnam vissza a szeretteimtöl nagyjabol, amit adok. Ugy latszik ez nem nagyon müködik...
46. 1eb84e4bad (válaszként erre: 42. - Sundance)
2010. jún. 29. 22:36
hát, ezért csak magadra vess:-))
45. pethoevi (válaszként erre: 42. - Sundance)
2010. jún. 29. 22:12

hát legközelebb ne tedd!

de szerintem bele fog törődni.Viszont én a helyedben nem hoznám fel a témát addig,amíg nem 100%(doki,teszt).Sőt,a teszt után kérdezd meg tőle,h szeretné-e látni a dokinál a kisbabáját...Hátha meghatja.

Ehhez persze nagy lélekjelenlét kell,mert nagyon bunkó volt,ezt be kell látni...

44. Tempest (válaszként erre: 24. - Agis)
2010. jún. 29. 22:08

Nem azért, hanem mert szeretné.

És csak azért megölni, mert vannak esetleg nehézségek?

2010. jún. 29. 22:08
Mindenkinek nagyon köszönöm a jeleket!!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook