Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
282. pethoevi (válaszként erre: 281. - Sundance)
2010. júl. 15. 16:13

ó istenem,de megnézném boci közelben!:-)))

tök érdekes amúgy,mert ezt a fajtát a bikák terelésére tenyésztették ki,tudtad?ezért olyan erősek.:-)

Szerintem a szukákban megvan az anyai ösztön és ezért agresszívebbek. miénknek nem volt kölyke sajnos,de kapott egyszer csipogós labdát és azzal úgy viselkedett.Amikor csipogott,azt hitte sír és elkezdte nyalogatni...ki kellett venni a sípot,mert meg volt zavarodva...Hurcibálta ide-oda,nagyon figyelte.Olyan édi volt,de sajnáltam,h azt hiszi egy labdára,h a gyereke.

281. sundance (válaszként erre: 280. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 10:23

:))) Belevalo csaj lehetett!!! :)))

Az en kutyim is nagyon szeret asni. Ki szoktam vinni a mezöre, ott ashat kedvere.

En mindig azt hittem, hogy a lanykutyak szelidebbek. Ezek szerint egyeni kerdes, nem szamit hogy fiu vagy lany.

Mikor kiköltöztünk ide Nemetorszagba, egyetlen kikötesem volt, hogy a kutyamtol semmilyen körülmenyek között nem valok meg. Ezt a ferjem tiszteletben tartotta, egyebkent ö is szereti. Azert költöztünk faluba, mert ez jobb az en kis dragamnak. Itt el tudom engedni, hadd szaladjon kedvere.

Hamar megszokta az uj környezetet. Az egyetlen gondot a lovak meg a tehenek jelentettek. Borzasztoan felt tölük eleinte. Lassan mar ezt is megszokja. Persze meg szorosan mellemhuzodik, ha elmegyünk mellettük, de mar legalabb nem vinnyog.

280. pethoevi (válaszként erre: 279. - Sundance)
2010. júl. 15. 10:13

ahha!lehet,h igazad van!De a mi szukánk sem a kanokkal,sem a szukákkal nem jött ki...legyen az kutya,macska,egér,béka,süni,stb.:-)))

Semmi élőlény nem maradt meg a kertben rajta és az emberen kívül.Még a feketerigó fióka sem...pf..Ezért döntöttek úgy anyáék,h nem lesz másik amstaff...Most bezzeg jó lenne,ha a vakondot valaki likvidálná!:-)))))

Akkor azok a kanok azért voltak bocik vele.Mert ő szuka volt.

Viszont volt olyan,h tüzelt és a kóbor kan valahogy bement hozzá.Mire kiértünk a morgós hangra,a kani a kerítés tetején ugrott ki.:-)

279. sundance (válaszként erre: 278. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 10:01

:))))

Nehogy azt hidd, hogy a fiuk olyan bocik. Legalabbis az enyem biztos nem. Ha velem setal, senkit nem enged a közelembe. 2m-nel közelebb senki idegen nem jöhet, mert leharapna labat. A lanykutyakert teljesen odavan. Mindegy milyen fajta. A kanokkal viszont rivalizal, egyeltalan nem jön ki velük.

278. pethoevi (válaszként erre: 276. - Sundance)
2010. júl. 15. 09:55

Hát hidd el,h én is azt kívánom neked!:-)))


Ezeknél a kutyiknál a lányok rosszabbak sajnos.Agresszívebbek.Nekem az a tapasztalatom,h a fiúk olyan kis bocik.:-)))Egyszer szerettük volna pároztatni.Szegény kani próbálkozott volna,a miénk meg szájkosárban morgott...Persze semmi nem lett a szerelemből...Sajnos...

277. sundance (válaszként erre: 265. - Mamcili)
2010. júl. 15. 09:55

Hat nem könnyü... Neha olyan dühös tudok lenni a ferjemre, amikor azt mondja MAJD. Majd? Mikor? Persze könnyen beszel, neki 30ev mulva is születhet gyereke. En meg lassan, de biztosan kifutok az idöböl.

Megprobalom idönkent elöhozni neki a temat, es meglatjuk.

276. sundance (válaszként erre: 264. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 09:49

Hat, igen! Nem könnyü esetek, az biztos! Raadasul az enyem fiukutyus. Neha olyan makacs tud lenni, hogy az kesz katasztrofa... Persze en meg tul engedekeny vagyok. Imadom! Sok nehezsegen atsegitett mar. Ha erzi, hogy szomoru vagyok, odajön es bökdös az orraval. Mintha azt mondana: He figyu! Fel a fejjel, en itt vagyok neked! :)))


Sajnalom, hogy nem jön össze a baba. Elöbb-utobb ugyis összejön, majd meglatod! En mindenesetre azt kivanom, hogy mielöbb szülessen egy egeszseges babucid!!!

275. mamcili (válaszként erre: 274. - Pethoevi)
2010. júl. 13. 23:11
én is :)
274. pethoevi (válaszként erre: 273. - Mamcili)
2010. júl. 13. 22:56
bocsi,csak fürödtem,de már válaszoltam is!
273. mamcili
2010. júl. 13. 22:29
küldtem egy privit.
272. pethoevi (válaszként erre: 270. - Mamcili)
2010. júl. 13. 22:19
de ha tudsz tanácsot adni,szívesen veszem,akár priviben is!:-)
271. pethoevi (válaszként erre: 270. - Mamcili)
2010. júl. 13. 22:19

hát,most tévedsz,mert teljesen megélem.

fogamzásgátó maradvány hatása...

Szeretek NŐ lenni!:-)

270. mamcili (válaszként erre: 269. - Pethoevi)
2010. júl. 13. 22:15
miért nem éled meg a nőiességed?
269. pethoevi (válaszként erre: 268. - Mamcili)
2010. júl. 13. 22:05

:-)

OK...

de nem ilyen egyszerű azért...ugyanis nekem enyhén magas a prolaktinom...

268. mamcili (válaszként erre: 267. - Pethoevi)
2010. júl. 13. 22:00

csak pszichológia...


és tanultam egy éve dolgokat

és azóta másként látom az életem és másoknak is bejött már, amit mondtam...

267. pethoevi (válaszként erre: 266. - Mamcili)
2010. júl. 13. 21:58
miből gondolod?
266. mamcili (válaszként erre: 264. - Pethoevi)
2010. júl. 13. 21:33

valami gát van valamelyikőtökben...

félelem vagy ilyesmi...

265. mamcili (válaszként erre: 257. - Sundance)
2010. júl. 13. 21:30

sajnálom,

de nagyon úgy néz ki nem volt itt az ideje


Fel a fejjel,

levizsgázol és utána az leszel:)


nagyon nehéz lehet most neked

van legalább már egy barát, akivel ezt ott megbeszélheted...

264. pethoevi (válaszként erre: 258. - Sundance)
2010. júl. 13. 16:32

Hát igazából nem egyszerű,mert jobban hozzá tudnak nőni az emberhez,mint egy másik ember.

Én elköltöztem anyáéktól és ők vettek egy berni pásztort.Haláli...De Fanni az Fanni marad mindig.Akinek nem volt ilyen fajtával dolga,nem is tudja,mit hagy ki.Persze nem könnyű esetek,de annyira emberszeretőek...Nekünk hagyta,h megpusziljuk,stb.Ha meg nem akart velünk lenni,arrébb ment.:-) Szerettük,na.


Szerintem is beszélj a pároddal!Igazából semmi garancia nincsen arra,h ha élesben nyomjátok,azonnal összejön,és ha mégis,hát lesz 9 hónapotok,amíg kibújik a kicsi...Ez rengeteg idő,h megszeresse.:-)

Én drukkolok!Legfőképpen azért,h a párod is benne legyen a dologban.

(mi meg sajnos mindketten vágyunk rá,és már 7 hónapja nem sikerül..:-( )

263. 7c79ff1565 (válaszként erre: 262. - Sundance)
2010. júl. 13. 11:11
nem is rögtön egyből, de próbálgasd puhítani, egy nagyon jó meghitt pillanatban, többször lehet nyaggatni.. vagy legyél ebben is határozott, és közöld vele a tényeket... te már benne vagy jócskán a korban, sőt... meddig akarsz várni, mondd meg neki, egy éven belül szeretnél babót, úgyhogy úgy készüljön fel lelkileg és testileg:-) azt írtad még régebben, h ő is szeretne, próbálj meg határozott, kész tényekkel előállni, még ha nem is most, egy pár hónapon belül.
262. sundance (válaszként erre: 260. - 7c79ff1565)
2010. júl. 13. 10:47
Hat nem tudom... majd megprobalom elöhozni neki a temat, de szerintem kategorikusan ki fogja jelenteni, hogy NEM. Most nem!
261. sundance (válaszként erre: 259. - 6c5f346e46)
2010. júl. 13. 10:45
Köszönöm! :)
260. 7c79ff1565 (válaszként erre: 257. - Sundance)
2010. júl. 13. 10:35
sajnálom, majd próbálkozzatok, puhítsd meg a férjed, már benne volt a gondolat, mivan ha mégis... hátha.:-)
259. 6c5f346e46 (válaszként erre: 257. - Sundance)
2010. júl. 13. 10:25
sajnálom...de majd késöbb is bizti nagy boldogság lesz..ami késik az nem múlik...
258. sundance (válaszként erre: 256. - Pethoevi)
2010. júl. 13. 10:20

Nagyon sajnalom szegeny kuttyodat! Borzaszto lehet elveszteni egy kutyat. Nekem ö az elsö kutyam, nem is tudom hogy birnam, ha meg kellene töle valnom.

Azota van masik kutyad?

2010. júl. 13. 10:18

Sziasztok Lanyok!

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat, sokat jelentett nekem, hogy szamomra egy nagyon nehez idöszakban volt kivel beszelgetnem a gondjaimrol.

A helyzet az, hogy most mar biztosan nem vagyok terhes, tegnap ugyanis megjött. A holnapi orvost is lemondtam. Mar semmi ertelme...

Borzalmas csalodottsagot erzek most. Bar egyeltalan nem volt betervezve, es nem is akartuk, en megis hozzaszoktattam magam az elmult hetekben a gondolathoz, hogy anya leszek. Most kiderült: megsem. Valahol nagyon faj! Azt hiszem, most döbbentem csak ra, mennyire szeretnek gyereket. Tegnap este közöltem a ferjemmel, erre ö meglehetösen megkönnyebbült fejet vagott. Latva a szomorusagot az arcomot, gyorsan hozzatette: Jobb ez igy, hidd el! Majd, majd kesöbb....

2010. júl. 9. 21:15

Én is drukkolok,és itt leszek szerdán este,h megtudjam,h van-e babó!Drukkolok!

Hanyadik napon vagy?Szokott késni?


Nekem is amsztaffom volt...sajnos szívbeteg volt és a tavaly nyári bazi nagy hőséget nem bírta a szivecskéje...:-(((

2010. júl. 9. 20:58

JAjj de jó hír, remélem a baba is összejött nektek, azért már elég jó lenne nektek egy, lehet megváltoztatná a férjed:-)


szorítunk.

254. mamcili (válaszként erre: 253. - 1eb84e4bad)
2010. júl. 9. 19:34
;)
2010. júl. 9. 13:50
sundance, nem csinálsz addig több tesztet?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook