Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... fórum

Ketsegbe vagyok esve! Azt hiszem teherbe estem, szerettem volna ezt a parommal megbeszelni, de figyelemre sem meltat... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
12. agis (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 21:42

Ugye azért belátod, hogy az 5 hét egyáltalán nem kevés idő...? :)


(még ha lassan termelődik is az a hcg)

11. sundance (válaszként erre: 9. - Mamcili)
2010. jún. 29. 21:42
Igen, tudom, együtt kell dönteni, de hogy en el nem vetetnem, az holtbiztos! Azt nem hiszem, hogy van valakije, mert eddig nem volt semmi baj. Most viszont total kiakadt.
10. sundance (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 21:39
35 eves. En nagyon boldog lennek, ha kiderülne, hogy terhes vagyok.
9. mamcili (válaszként erre: 1. - Sundance)
2010. jún. 29. 21:39

Nincs valakije?

már bocsánat hogy ezt kérdezem.

Csinálj meg egy új tesztet, esetleg másik fajta teszttel, ami hamarabb kimutatja.

Lehet, hogy pánikba eset a körülmények miatt, amit te is leírtál. Akkor szólj neki, ha biztos vagy a terhességben az orvost egyedül is el tudod intézni. DE akkor határozzatok közösen bárhogy is döntsetek az iközös legyen.

De tudd az utolsó szó a tied!

2010. jún. 29. 21:38
Ez durva... Ilyesmitől tényleg ki lehet borulni!
7. sundance (válaszként erre: 2. - Agis)
2010. jún. 29. 21:38
Voltak baratnöim, akiknek nem mutatta ki a teszt mert tul alacsony volt a hcg az ö esetükben. Egyebkent elmegyek egyedül az orvoshoz, csak nem ertem a viselkedeset, ezert inditottam ezt a forumot.
6. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Agis)
2010. jún. 29. 21:37
ezt cáfolom, nekem a Gabriel nem mutatta ki, pedig 3-at vagy 4-et csináltam, mégis tudtam hogy az vagyok...nálam lassabban termelődött a hcg...
5. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1. - Sundance)
2010. jún. 29. 21:37
Szerintem előbb bizonyosodj meg róla, hogy valóban terhes vagy. A sok változástól és stressztől is lehetsz rosszul.
2010. jún. 29. 21:36
Szerintem csinálj mégegy tesztet...mostmár biztos kimutatja, ha terhes vagy.
3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Sundance)
2010. jún. 29. 21:35
Az a helyzet, hogy már eléggé benne vagy a korban..mire várnál??...ha az anyagi helyzetet nézné mindenki, sose lenne meg a megfelelő idő, mindig majd , majd...a párod hány éves?
2. agis
2010. jún. 29. 21:35

Miért nem mész el egyedül az orvoshoz? Egy férfi nehezebben érzi át az esetleges terhességet. A stressz miatt is késhet, és pszichésen is produkálhatsz tüneteket.



Az 5 hetes magzatot kimutatja a legócskább teszt is.

2010. jún. 29. 21:33

Ket eve elünk együtt a parommal, mikor szoba került a gyerekkerdes, mindig azt mondta nagyon szeretne, de persze majd csak kesöbb. Nem reg költöztünk külföldre, szoval tele vagyunk gondokkal. Tenyleg nem jönne jokor egy baba, en megis nagyon örülnek neki. Harom hete kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de kesik. Csinaltam tesztet, negativ lett. Ennek ellenere nem erzem tul jol magam. Folyton faradt vagyok es tegnap ebed utan mindent kihanytam. Eddig is mondogattam a paromnak, hogy kesik-kesik. Ö ezt elintezte azzal, hogy jajj ne panikoljak mar, majd megjön. Mikor a teszt negativ lett, közöltem vele. Erre ö annyit mondott szorakozottan: Jaaa, jo!

Tegnap este mikor hazajött, elmondtam neki, hogy delutan nagyon rosszul voltam es szerintem terhes vagyok. Ö erre azt mondta, akkor nyomas a patikaba esemeny utani tablettat venni. Mondom: Te hülye vagy? Azt receptre lehet kapni es különben is max. 72oran belül lehet bevenni.En meg ugy kb. 5hetes terhes lehetek, ha az vagyok.

Közöltem vele, hogy orvoshoz szeretnek menni, mert nem birom ezt a bizonytalansagot. Erre ö azt mondta, hogy hagyjam mar beken ezzel a marhasaggal, nincs kidobni valo penzünk!!!!!

En elkezdtem sirni, mert nem vagyok hozzaszokva ehhez a banasmodhoz. Fogta magat bevagta az ajtot es lefeküdt aludni. Reggel egyetlen szo nelkül ment el dolgozni. Ilyen sem fordult meg elö.

Egyedül maradtam a problemammal, nincs akivel megbeszelhetnem...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook