Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két év után pocakosan fórum

Két év után pocakosan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két év után pocakosan

2014. dec. 17. 10:53

Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekel, nekem van eladó argentum metallicum és testes comp is, mivel sikerült babaprojekt :) Van bontatlan is, a bontottat ajándékba odaadom hozzá.

Privátban keressen, akinek aktuális.

23. jucus73 (válaszként erre: 9. - Eruska83)
2014. ápr. 21. 20:16
Gratulálok! Hogyan sikerült újra és újra erőt merítened? Az igazat megvallva már most el vagyok kenődve az első után. Jucus
2013. aug. 12. 11:04
megszületett a kisfiam junius 19én 56cm el és 4140g al.Benjámin.remélem mindenki jol van.
2013. jún. 9. 15:48
babát tervezös oldalrol rendeltük argentum metallicum d6 a neve.bocsi de alig van netem ezért ritkán vagyok.meg várjuk a picit mert már csak 2hetünk van.de szoritok mindenkinek.
20. CsillagTM (válaszként erre: 19. - BrigiNo1)
2013. máj. 29. 12:20

férjem ezeket szedte:

- D-vitamin (2000 NE)

- Béres Actival Max (abban van mindenféle, pl. cink, asszem 15mg, meg C-vitamin, stb.)

- E-vitamin, 200mg


és bevált, a tegnapi eredménye csúcs lett!!! :)

2013. máj. 29. 10:56

Sziasztok!

Utána olvastam Én is egy csomó vitaminnak mert páromnál is meddőséget diagnosztizáltak bár még most megyünk a jövőhéten a vérvizsgálat eredményeiért és akkor mondják meg hogy hogyan is legyen a továbbiakban ...de úgy gondolom hogy a cseppekkel illetve vitaminokkan nem ártunk senkinek ...ezért szeretném Én is megkérdezni hogy miket használtatok ...előre is köszönöm

18. CsillagTM (válaszként erre: 16. - Sztimi1)
2013. máj. 24. 20:51
tényleg kérd ki!
2013. máj. 24. 17:00
Szia!Gratulálok a babához!Megkérdezhetném én is hogy milyen cseppekről,vitaminokról van szó?Mert sajnos mi is lassan másfél éve probálkozunk és sajnos semmi.Voltam hormon és pajzsmirigy vizsgálaton ott csak annyi derült ki,hogy a ciklus idejéhez képest lh/fsh kicsit emelkedettnek tünik.Jár valaki esetleg hasonló cipőben?
2013. máj. 24. 16:02

igen az orvos azt mondta hogy dupla méh más néven Uterus duplex de még azt is mondta

a h kétszarvú.....kérdeztem tóle hogy akkor most melyik,mert egyátalán nem mindegy ugye a válasza az volt hogy nehéz így megállapítani... és sövény is van közte! nem műttetem meg mert akkor sérűlne a másik méh is !ezt mondta! DE MINDENKÉPPEN ki szeretném kérni egy másik orvos véleményét is !

15. CsillagTM (válaszként erre: 13. - Sztimi1)
2013. máj. 23. 17:25
dupla méh? mármint méhsövényed van? mert az igenis nehezíti a babatémát, és előtte meg kellene műteni...
2013. máj. 23. 16:57
lányok köszönöm az üziket probálok mindenkinek válaszolni remélni tudom hogy legalább néhányotoknak segiteni fog sajnos igérni én sem tudom de szurkolok mindenkinek.majd irjátok meg lett e valakinek eredmény de szerintem beszélgetni is tudunk itt jo kis társaság jött össze.
2013. máj. 23. 16:07
sziasztok! NEm is tudom hogy is kéne kezdenem,mert nem szoktam fórumokon írni....de most mégis,mert megnyugtató érzéssel tölt el h igenis vannak csodák :) az én történetem a következő: 9 hónapja próbálokzunk eddig eredménytelenűl :( felkerestem egy dokit akki megállapította h dupla méhem van...habár ő szerinte ez nem akadályozza a teherbeesésést..mivel nem volt menstruációm márciusban így duphastont kaptam amitől meg is jött,elmentem tüszőnézőbe is ahol volt egy 20 mm tüszőm,de a masikban csak 6mm :(....sajnos nem lettem babás! Most fejeztem be Closty szedését napi 2 tabletta 5 napig! Jöv.héten kell mennem tüszőnézőbe majd tüszőrepesztő injekcióra! Nagyon Bízok benne ,hogy most sikerülni fog :) illetve hogy meg is marad mivel dupla méhem van ezért fedl kell készűlnöm ,hogy vetélések sora vár ránk :( HA valaki hasonló cipőben jár és írna róla, azt megköszönném :)
2013. máj. 23. 08:53
hát mi is csak probálkoztunk utána olvastunk a témának hogy milyen vitaminokat érdemes ilyenkor szedni de azokat nem szedte tul rendszeresen.a cseppeket még magamnak rendeltem mert a petékre is jo hatással van nekem meg hosszu volt a ciklusom.aztán mondtam neki probálja ki ö is mert ugy hirdetik hogy a spermiumok mozgását segiti.ezt szedte ö 2honapig.priviben szivesen megirom mindenkinek a nevét meg hogy hol lehet rendelni .
11. Zsannii (válaszként erre: 1. - Csilla183)
2013. máj. 22. 20:58

Szia!

Gratula, hogy ilyen ügyesek voltatok, jó egészséget!

Privátban akár megírnád, hogy miket szedett a párod, és hogy honnan tudtátok meg, hogy azokat kellene?

Köszi

Üdv

2013. máj. 22. 20:01
szerintem az ilyen méregdrága cuccok (Fer14, stb.) összeállíthatók az ár töredékéért.
2013. máj. 22. 15:05

Gratulálok!

Nekünk 11,5 év után jött össze a 3. lombik volt sikeres, most 2 kis pocaklakóm van!

2013. máj. 22. 13:50
Engem is a hatásosnak vélt szerek érdekelnének, csilla183, kérlek írd meg őket, ezzel segítenél igazán!! Köszi! :)
2013. máj. 22. 11:11
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok Nektek!!!
6. pixi84 (válaszként erre: 1. - Csilla183)
2013. máj. 22. 10:04
Gratulálok! Megtudható a csepp neve? Egy próbát megérne...
2013. máj. 22. 09:52
Nagyon jó egészséget és gondtalan terhességet és bolog babázást a picurhoz
2013. máj. 22. 09:34
Köszi a cikket, természetesen segít! Jó egészséget nektek! Boldog babázást majd!
3. inta
2013. máj. 22. 09:29
Nálunk szinte szóról szóra ugyanez volt. Első ítélet: meddőség, csak ICSI lombik jöhet szóba... Majd a férjemnek vitaminok, nekem diéta, életmódváltás, pajzsmirigygyógyszer... akkor már csak inszeminációt mondtak, végül abban a hónapban, amikor inszemre vártunk spontán megfogant. Itt piheg épp az ágyában :).
2013. máj. 22. 09:14

Gratulálok!


Mi is ott tartunk, hogy van egy lánykánk és nem akartunk korán kistesót, na de mostmár nagyon régen csak próbálkozunk de nem sikerül. A lánykánk elmúl 4 éves. Milyen cseppet szedett a párod?

2013. máj. 22. 09:08
Ezt a cikket biztatásként írom a hasonló sorsú pároknak, akiknél kimondták, hogy meddő egyik, vagy mindkét fél. Két év sikertelenség után megkaptuk a csodát. Ne adja fel senki! A történetünk remélem reményt fog adni...

Ugrás a teljes írásra: Két év után pocakosan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook