Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Készülődés az iskolára fórum

Készülődés az iskolára (beszélgetős fórum)


10. 325b42d966 (válaszként erre: 8. - 66b8a86ae1)
2010. aug. 21. 10:47
mindenkitől elnézést kérek.a fórum alcíme a véletlen műve egyszerűen félre nyomtam,nem szándékos volt,én is emberből vagyok.gyakorló szülő lévén eszembe sem jut a gyermekeket állatoknak gondolni(de ha valaki tudja hogyan lehet megszüntetni a fórumot szívesen megszüntetem)
9. laszlozsu (válaszként erre: 8. - 66b8a86ae1)
2010. aug. 20. 16:45
Tényleg! Érdekes felvetés a fórum hovatartozásáról.
2010. aug. 20. 11:19

Ez a fórum miért az Állatok nálatokban van? O.o Mindegy.

Én nem készülök sehogy. Elég sokk lesz majd szeptember elsejétől. Ezem ágában sinc megtoldani a suliidőt... :S Persze már összeírtam, hogy milyen füzetekre lesz szükségem, de ez alap. Amúgy kiélvezem még ezt az egy-két hetet, amíg lehet. ;)

2010. aug. 13. 21:42

Még mi sem tettünk a dolog érdekében semmit.

A fiúk általában 10-11-ig nyúlnak-málnak délelőttönként, hagyom őket. Ha felnőttek lesznek ez a lehetőségük úgyis elveszik.

Bár ők kicsit most várják a sulit, mert új közegbe kerülnek mindketten, de ez szerintem csak az újdonság és az ismeretlen varázsa.

6. Bri*
2010. aug. 13. 19:25
Nem készülünk sehogy. Élvezze a gyerek a szünetet, amíg lehet. Sajna nem tart már sokáig. :(
5. nanettike (válaszként erre: 4. - Sicike)
2010. aug. 13. 17:57

igen szerintem is sokszor mi visszük túlzásba, de nekem szerencsém van mert a lányaim már nagyon várják a sulit és az ovit szerencsére nagyon társas lények:))

bár már én is nagyon várom, a csendes délelőttöket:))

2010. aug. 13. 17:52

Rám jellemző módon ezt is túl izgulom,jobban mint a gyerkőc.

Gyerkőc?Halálosan nyugodt.

Én izgulok helyette.

2010. aug. 13. 17:47
az én két nagyobbik lányom szeret sokáig aludni . igy már hétköznap elkezdjük a korábban keléstés a korábban fekvést is . az ovisoknál nincs gond mert ők mindig korán kelnek,
2010. aug. 13. 17:35
Én még a gondolattól is irtózom. Jobban utálom az iskolát, mint a gyerekek, úgyhogy mi nem készülünk sehogy. :-))
2010. aug. 13. 17:31
Ti hogyan készültök az iskolakezdésre?mikortól kellene pl a gyereknek korábban lefeküdnie?tanulni?ismételni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook