Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beneveztem a kislányomat szépségversenyre, kinek milyen tapasztalata van? fórum

Beneveztem a kislányomat szépségversenyre, kinek milyen tapasztalata van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 17:45

Az én lányomat ingyen hívták többször is reklámokba, bemutatókra. Azt gondoltam róla, majd amikor kamasz lesz eldönti, akarja vagy sem. Nem akarta. És én sem akartam, hogy CSAK ez legyen az álma. Lekötötte a sport, a tanulás. Elég volt, hogy nekünk megfelelt.

Külföldön él rokonom. A gyerekeit szintén INGYEN, híres gyermekruhákat forgalmazó cégek keresték meg, fizettek volna érte nem keveset, a fellépő ruháikat is megkapták volna, és azt mondták a szülők, NEM. Mert nem akarták ők sem kitenni a gyerekeiket, hogy kis beképzelt majmok legyenek. Őszintén mit szeretnél, kinek feleljen meg a gyereketek? Nem elég, ha neked szép, bármennyire is szereti, hogy fotozzák? Fotózzátok a magatok kedvére.

Én azt tapasztaltam, aki pénzért versenyeztette a gyerekét, attól csak a pénzt szedték be, semmi szerződés nem volt mögötte. Újabb pénz lehúzás, sógornőmet szedték rá mindig.

De a te gyereked, te vagy felelős az életéért. Tőled tanulja meg az értékrendet.

45. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 17:44

Lehuzas, de ha neked van penzed ra, miert ne... LEgy egy szep fotosorozatod.


Ilyen szakmaban semmit nem lehet garantalni. Ok garantaljak a kepviseletet. De minden munkarol a megbizo dont.

2021. febr. 24. 17:39
94-es a nagyobb fiam ,már akkor agyf@szt kaptam ,mikor megjelent a fotós nagysád, épp hazaestem a kórházból.11ezerért készített fotóalbumot ,pár nagyobb képet pluszban. Fél éves és egy éves korban .Természetesen a kisebb fiamnak is van ,nem azért ,hogy megbántam volna ..De!! Anyám erőlködött mint aki beszorult ,hogy márpedig kell . Velem ugyanezt csinálta,egy rakás album van már . Ez egyfajta kényszer lehet? Állandóan vigyorognom kellett minden képen ,mint a tejbetök ...fehér blúz-sötétkék rakottszoknya. Muszáj? Ő még nem tud tiltakozni ,pici baba ehhez. De lehet örülne neki 20 év múlva,nem mindenki olyan hisztéria mint én. 🤔 Hogy miért nekem miért kellett szót fogadni az más káposzta.
43. Babi11
2021. febr. 24. 17:11
Jól gondold meg. Hülyeséget csinálsz!
42. NomNom
2021. febr. 24. 15:54

Én itt nem is az átveréstől tartanék leginkább (pedig valódi ügynökség nem kér pénzt próbafotózásért) hanem hogy milyen remek esti elfoglaltságot kínálok ezekkel a fotókkal a pedofiloknak...

Nem értem miért kell ilyesmit erőltetni egy ilyen pici gyerekre.

Szeret pózolni, fotózkodni? Naná, gondolom folyton az arcában van a telefonotok.

Fotózd otthon, akár vicces öltözetben, pózokban, csinálj neki belőle fotómontázst amit nézegethet.

41. Channa* (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 15:45

Hát én nem foglak leoltani annyira, csak leírom, hogy miről szól ez az egész.


Nem, nem a gyereked szépségéről, hanem arról, hogy csináljanak 40 ezerért a gyerekedről néhány silány fotót, majd azt mondják, hogy nem jutott be, de ha csinálhatnak ilyen-olyan fotókat (portfóliót) 100 ezerért, akkor azt ki tudják tenni a nem tudom milyen weboldalakra és akár reklám fotózásra is megkereshetnek. Persze, nem fognak sosem megkeresni, és ha felhívod őket, akkor majd fizettetnek azért, hogy más oldalakra is kirakják, hátha pont egy ilyen gyereket keresnek valamilyen termék reklámozásához.


Persze, fognak kábítani majd reklám fotókkal, reklám filmekkel, amire azt fogják mondani, hogy ezeket a gyerekeket is rajtuk keresztül fedezték fel, de ez mind hazugság.


Tehát, ha gondolod, akkor vágj bele, de persze készítsd elő a pénztárcádat és spórolj, mert nem fog kevés összegbe kerülni.


Ja, ismerek pár lányt, akiket így kopasztottak egy ideig az ilyen "ügynökségnek" csúfolt rablók;)


És tényleg elhitték, hogy ők annyira jól néznek ki, hogy kellenek majd valahová.

40. fewin
2021. febr. 24. 15:14

Olvasgass egy kicsit, mielőtt beleugrasz:

[link]

Ritkán olvasni ennyire egyöntetű véleményt itt a Hoxán mindenkitől. Gondolkodj el rajta!

39. Magdi985 (válaszként erre: 38. - Magdi985)
2021. febr. 24. 14:53
Bár azt nem tudom hogy az melyik stúdió volt, de nagyon hasonlóan nézett ki a dolog.
2021. febr. 24. 14:48
Vigyázott, átverés! A családban már volt ugyanilyen, akit egy plázában sétálva berángattak a hülyeségbe azzal, hogy a vele levő gyereke ilyen olyan szép, fizessen pár 10 000 Ft-ot és akkor csinálunk róla egy portfóliót és sztár lesz. Aztán mégse lett sztár.
37. vivo44
2021. febr. 24. 14:38

Lehet hogy OFF-lom a fórumot, de....

Most volt farsang, így még aktualitását sem vesztette.

Gyermekeim érintettek voltak, de mindegyiknek boldogsággal, örömmel készítettük a jelmezét és a legkisebbtől, a legnagyobbig tisztában voltak azzal, hogy (bár nem szépségverseny), de nem az a lényeg, hogy az első legyen a jelmezversenyen pl a 3 éves hercegnőnek öltözött lányom, hanem a lényeg, hogy buli, hogy játék, hogy amikor megunja leveheti, ha van kedve felveheti.

Ne mások mondják már meg (zsűri-ovónéni), hogy melyik a legszebb gyermek, hanem maga a szülő! Ameddig nem tesszük a gyermekünket pellengérre, versenyhelyzetbe, addig nincsen elvárás, nyomás a gyermeken, hanem marad az a csintalan gyermek.

Szépségverseny esetében a gyermek nem lesz felhőtlenül boldog gyermek! Pózoljon a tabletnek, a testvéreinek, a szüleinek, mert addig játék és önmegvalósítás! Ha nem a gyermek adja be a kérelmet egy versenyre, addig a szülő akarata érvényesül.

36. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 27. - Borian)
2021. febr. 24. 14:36

Hú szép vélemények vannak róluk :)

csak a pénzre mennek, semmi másra. Ha te nem fizetsz, felhívják a következőt.

35. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 34. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 24. 14:31
21 hónapos?? Akkor játszani vigyed, ne modellkedni!
34. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 14:30

Én biztos nem nevezném be a lányomat egy szépségversenybe. Ez egy baromi nagy stressz nekik, ráadásul a mai világban e nélkül is rengeteg rossz éri a gyerekeket, nem kell még tetőzni is ilyenekkel.

Inkább járjon mozogni valahová vagy csináljatok valamit amit ő is szeretne és nem Te kényszeríted rá.

33. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 14:27

Gondolod, itt olyan hülyék vannak, akik szépségversenyre viszik a gyerekeit?

Ez normális felnőttek fóruma. B.L.

2021. febr. 24. 14:25

Egy darabig adta ezeket a gyerek-szépségversenyeket az egyik TV-adó.

Volt pár anyuka, aki azt mondta: csakis a lánya kedvéért fizet a nevezésekre, veszi a ruhákat, járnak fodrászhoz, kozmetikushoz (!) a kiskamasz lányával.

De ha a lány azt mondta, nem akar próbálni és koreográfiát gyakorolni, akkor meg rádumálta.

31. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 14:25
Ott a stúdióban erről nem tudnak hitelesen informálni?
30. fildus (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2021. febr. 24. 14:20

Szerencsétlen gyerek :(

A vége az őszinte, sivalkodva eldobta a pénzt és a koronát.



Egy gyerek legyen gyerek!

2021. febr. 24. 14:10

[link]


A végén van a lényeg...

28. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 14:05
Te nem vagy normális(bocsi)...
27. Borian
2021. febr. 24. 14:00

aki keres, az talál:

[link]

26. fildus (válaszként erre: 17. - Vivo44)
2021. febr. 24. 13:59
Szívemből szóltál!
25. andi6020 (válaszként erre: 8. - Lolo98)
2021. febr. 24. 13:56

Ajajjjj, el vagytok késve.


Amúgy fotózkodni, nem fotószkondi.

24. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Lolo98)
2021. febr. 24. 13:50

21 hónaposan nem az lenne a feladata, hogy egy zsűrit elkápráztasson!

Nem is értem egyik másik szülőt!

Neki még a biztos napirend kell, nem az utazgatás, örökös fáradság...

23. vivo44 (válaszként erre: 22. - Tuskoledi)
2021. febr. 24. 13:42
Mindenkinek a saját gyermeke a legcsodálatosabb a világon.
22. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 13:40
Én annak idején a kisfiamat neveztem be egy online gyermekszépségversenybe, ami nem volt pénzes. Arról szólt az egész, kinek van több ismerőse, aki lájkol (ezt csak folyamatában ismertem fel). Nekem nem volt sok és rendesen rosszulesett, hogy a fasorban nem végzett, mikor én őt gyönyörűnek láttam (és látom a mai napig). Én azt gondolom, ha feltetted a kérdést, benned is bújkál a kisördög. A kislányod még nem tud felelős döntést hozni, neked kell helyette megtenned. Én nem neveztem volna, de ahogy érzed. Ráadásul 40 rugó és abszolút szubjektív. Mert valljuk be, az...
21. vivo44 (válaszként erre: 19. - Mézes-Krémes)
2021. febr. 24. 13:40

Pedig egészen másra számítottam a Hoxa kedves közösségétől (ismerős arcoktól, emberektől).

Picikét talán túlságosan felháborított:-(

20. timycat (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 13:40

Amelyik pénzt kér az mind lehúzás.


Amúgy 21 hónapos gyereket vinnéd szépségversenyre? 🤦‍♀️ Szerinted áprilisban itt legális szépségversenyeket fognak rendezni?


Ha szeret fotózkodni (amit fel sem fogok hogy) akkor készíts te róla képet. Egy 21 hónapos gyerek másolja a szüleit, gondolom nem magától találta ki, mondjuk 14 hónapos korábban hogy őt fotózzák és annak akar élni.

19. Mézes-Krémes (válaszként erre: 17. - Vivo44)
2021. febr. 24. 13:36
Egyet kell értenem. Igazad van!
2021. febr. 24. 13:36

21 hósan a gyereked még fel sem fogja mi az a szépségverseny. Sőt! Az otthoni telóval készült fotókhoz a pózolást is csak játéknak tekinti!


Beteg világot élünk.....eszembe nem jutna tönkre tenni az én aranyos, ártatlan kicsi babámat ezzel a felelőtlen, brutális sz..ral, amit szépségipar néven ismerünk!

17. vivo44 (válaszként erre: 1. - Lolo98)
2021. febr. 24. 13:31

Lehet megköveznek....

Hogy te eladod magyarul a 21 hónapos gyerekedet az mindent elmond rólad!

Hogy nem a 21 hónapos gyerek szeretne versenyre menni, az egészen biztos!

Hogy te mint anya nem vagy normális az tuti!

A szépség nem kerül pénzbe!

Ha egy valaki valóban annyira szép, akkor azt ingyen teszik, ugyanis nekik a szépségből lesz pénzük 0 forintért!

40ezret fizetsz, de miért is? Azért, mert szeretnéd ha a gyermeked ismert legyen??? Tegyél ki két családi képet magadról a FB-re, ha valóban annyira szép, akkor lehet felfedezik és nem pénzért fedezik fel!

Beteg az ilyen szülő az én szememben bocs!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook