Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hangos alsó szomszéd! fórum

Hangos alsó szomszéd! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2020. máj. 6. 12:18

Tudod létetik papucs!!!!

Egész nap mint valami elefántcsorda ugy közlekednek!!!Én papucs nèlkül is tudok dübörgés nélkül járni!

Tudod letudok rakni dolgokat ugy hogy nem szakad le alatta a padlo!

Mond nekik miért esne nehezükre picit odafigyelni erre?Miért kell izombol hazarontani???

Nem a kapcsoloval van a baj,azert irtam h ereztessem azt mennyire érzékeny a fal is.

Olyan mintha valami állatkert lakna alul!!

Nem akarok szemét lenni,de megmutathatom nekik milyen ez

Gondolom hétköznap hajnali fel 5kor akarnak kelni!!??Szarjam le hogy laknak alattam?szarjam le hiszen tudom milyen rossz a hangszigeteles!

Mi nagyon odafigyelünk h minden olyan zajt amit tudunk megakadalyozzunk.

Igen en is leejtek hetente 1-2 szer valamit,na bumm,ez NULLA! ahhoz kèpest amiben nekünk kell élnünk.

Beszéltünk velük ök nem hallanak kopogàst,dübörgést,vajon miert?mert nem állat mondjára èlünk?!

Alkalmazkodni kell sajna ez van.

Nem az ö hibajuk,sem a mienk h ilyen ramaty a ház

de kis odafigyeléssel élhetövé és békéssé tehetjük egymás életét!

11. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 12:18
Még nem is hallottam ilyet. Azért a hangszigetelésre fordíthattak volna nagyobb gondot egy új építésűbe.
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 11:58

Min szeretéd, hogy változtassanak? Ne ejtsenek le egy kanalat? Ne kapcsolgassák a villanyt? Ne dugjanak be semmit a konnektorba? Ne nyúljon a kilincshez, ne csukja be az ablakot, vagy ne köhögjön?


Ez nem olyan probléma, amin az alattad lakó változtatni tudna, csupa olyan "zaj", ami a normál emberi léthez hozzátartozik.

9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 11:54

Ha ti ennyire halljátok őket, akkor valószínűleg ők is titeket. Teljesen természetes hangokról írtál, nem arról, hogy üvöltöznek és féktelenül buliznak.


Kispóroltak szigetelést valószínűleg, ha egy éves a ház, a tulajdonos vegye fel a kapcsolatot az építtetővel. Ha nem hajlandó javítani a hiányosságokat, irány a bíróság.

2020. máj. 6. 11:53

Ök nem halljàk mert nem dübörgünk,járni is halkan járunk tudva azt h felsök vagyunk.

Mi nagyon odafigyelünk mindenre.

Ovatosan teszek le mindent a padlora,nem dobálozok,meg csapkodok.

Mert mi is gondoljuk ha fel akkor le is megy a hang.

Beszéltünk velük 4szer már,de nem változtatnak semmin.

7. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 11:47

Én is laktam már ilyen új építésűben. Trehány 💩 munkát végeznek. Mindegy mit mond a tulaj, gondolom amit lehetett kispóroltak ...

Felettem sem lakott senki, gondoltam de fasza lesz. Hat nem. Alattam nyugdíjasok laktak akik ugye egész nap otthon hesszelnek, sokáig alszanak. Hallásuk vszeg rossz, egész nap üvöltött a TV, éjfél - 1-ig. Én minden nap keltem a munka miatt 6:30-7:00 körül. Már más szomszéd is szólt nekik. Válasz: nem érdekli őket, egyetlen szórakozásuk.

Nem igen lehet mit tenni, el kell költözni.

6. Alessandro (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 11:40
Sajnos ez a legtöbb társasház, ikerház hibája. Nem elég a vastag fal, ha nincs benne hangszigetelő réteg. A födémmel ugyanez a helyzet. Régebben még nem is terveztek bele hangszigetelést. Újabban meg ha terveznek is bele, akkor vagy kihagyják belőle, vagy csak nagyon vékonyat tesznek bele a kivitelezők, ami nem sokat ér. Ilyeneken spórolnak, hiszen nem ők laknak benne.
2020. máj. 6. 11:29
Hiába vastag a fal, ha a födém nincs rendesen szigetelve. Ők is biztosan hallják a ti zajaitokat, lépteiteket. Egyszer kérdezd meg tőlük.
2020. máj. 6. 11:26

A lakàst bèreljük attòl aki a házat felépîtette.Hatalmas csalàdi vállalkozás.Rengeteg helyen èpitenek.

Már szòltunk neki emiatt,azt mondja h az alsò a hangos.Èpitettek egy ugyanilyen házat tavalyelött,ott nincsenek ilyen problémák.Jah és 25 centis falak vannak,azt mondta vastagabb mint az àtlag!Akkor meg mièrt?🙁

Annyira rossz, ha tompa lenne nem lenne baj,de annyira hangos kopogàsok,dübörgések vannak hogy egy egész nap utàn már belebetegszek.Nem tudom kikapcsolni az agyam mert mindig èri valami hangos inger ha itthon vannak.

2020. máj. 6. 11:26
Ez az új építésű házak hátránya. Kispórolnak minden anyagot, amit csak lehet. Más ismerős is panaszkodott, aki ilyenben lakik. Szerinte papírból készülnek az új házak :-))
2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 11:21
Én is társasházban élek, kb ahogy leìrtad ilyenbe mint te. De ennyire vékonyak a falak? Itt azért nem.
2020. máj. 6. 11:13

Sziasztok.

Lenne egy nagy problémám.

Nemrég költöztünk egy ùjèpitésü(nincs 1 éves)târsashâz felsö emeletére.2szint,2-2 lakàs.Felettünk senki,de az alsò lakòtol irtòzatosan minden felhallatszik.

Nem tudunk egyáltalán pihenni az állandò kopogò hangoktòl,dübörgèstöl.

Szò szerint ha leejtenek egy kanalat azt is halljuk.Ráadásul fiatalok,hètvègén èjjel érnek haza,mindig kelünk râjuk.

Hallani a villanykapcsolot,ha bedugnak valamit a konektorba.Hallani ha becsukják az ablakot és elforditják a kilincset.

Hallani ha köhögnek szòval a léghangok is nagyon feljönnek,de a testhangok kikészitenek.

Nem tudjátok volt valaki hasonlò cipöben?

Mi bérlök vagyunk igaz,de nem sok pénzünk van költözni.Ha csináltatnánk egy mèrèst van esély arra hogy kiderül valami tényleg nem jò?

Ök nem igazán hallanak minket,igaz odafigyelünk h ne zajongjunk.Beszéltünk a másik oldali szomszêdokkal ök is hallják egymás köhögèsèt de kb ennyi.Szerintem csendesen élnek ök is.

Szòval nem tudom mire vélni ezt a dolgot.

Ha felülröl jönne megérteném,de alòlunk jön.Tanácstalan vagyok😩

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook