Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Agresszív, folyton hangoskodó szomszéd fórum

Agresszív, folyton hangoskodó szomszéd (beszélgetős fórum)


1 2
49. syria (válaszként erre: 1. - Hexxe)
2014. szept. 25. 16:31

Semmit. :(

Elköltözni, s közben buzgón imádkozni, nehogy cseberből vederbe kerülj.

Elképesztő, hogy egyesek mennyire képtelenek tekintettel lenni másokra.

48. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Hexxe)
2014. szept. 24. 13:18
Ha ennyire zavarnak a neszek akkor füldugót kéne használnod...
47. szamócalekvár82 (válaszként erre: 43. - Bumburka)
2014. szept. 24. 13:02
Sajnos azóta megtudtam pár részletet......de már csak az éltet, hogy - talán - látni az alagút végét:)
46. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - Hexxe)
2014. szept. 22. 15:00

Az, hogy te tulaj vagy, a másik meg nem, annak semmi jelentőssége nincsen, senkit nem érdekel, olyan jogi esetet nagyon nehezen tudok elképzelni, ahol ennek van jelentőssége. Esetleg önkormányzati bérlakásnál, és nagyon gettó állapotoknál...


A járkálás meg azért egy érdekes dolog. Az, hogy valaki a "saját" ingatlanában, ahol ő lakik, tartózkodik, járkálhat vagy nem, kimehet éjszaka vagy nem, az azért egy kényes kérdés. Miért ne tehetné? Egy normális minőségű házban azért egy felnőtt ember sima menése nem szabadna, hogy egyátalán számottevő zaj legyen. Annyit el kell viselni. Nem valószínű, hogy a törvényben meghatározott mértéket meghaladja, még akkor se, ha te hallod. Ha meg régi ház - én is ilyenben lakom - ahol ez, pláne este tényleg hallható zaj, akkor meg sajna az van, hogy ez van. Ugyanis az, hogy egy födém 80 éves, parkettás, sz.r, az senkinek sem a hibája.


Mert más egy hangos tv, zene, üvöltözés. Az tényleg olyan, amit meg lehet szüntetni, szüntettetni...


Erre sajna azt lehet mondani, hogy vagy a zsebedbe nyúlsz, és elköltözöl egy jobb minőségű házba, netán tetőtérbe - ott meg egyébként más gondok vannak - vagy ez van.


Sokan szenvednek attól, hogy nem olyan helyen laknak, ahol szeretnének. Ez az általános csóróság hozadéka..

2014. szept. 22. 14:52

1. Önkormányzat, jegyző, birtokvédelem - írásban! Minél több tanuval, szomszédok fogjanak össze.. (Mondjuk én olyat azért kihagynék, hogy hogyan jár valaki.. ahol ez komoly zavaró tényező, ott azért az épületszerkezetekkel is komoly gond lehet, és arról meg nem tehet valaki, hogy 100kg.) Viszont az éjszakai zajongást ki kell hangsúlyozni, és ha lehet bizonyítani is kell...


2. Polgári per indítása.. Pláne a fenyegetésnél. Azt is valahogy bizonyítani, jó lenne, ha lenne tanud..

44. Érdekes73 (válaszként erre: 40. - Bumburka)
2014. szept. 22. 14:22
Más csatornán is van hasonló sorozat és igen döbbenetes sorsokat lehet látni, tragikus állapotokkal. A valóság meg annyi hogy Mo-on még intézkedni se lehet hogy az áldatlan állapotokat felszámolják és vszínüleg erre szakosodott szakemberek / életvezetési tanácsadók sincsenek....
43. bumburka (válaszként erre: 41. - Szamócalekvár82)
2014. szept. 22. 09:18
Ne,agyalj rajtuk!!!!! Még arra sem érdemesek... :P
42. fef1fd74b5 (válaszként erre: 1. - Hexxe)
2014. szept. 21. 20:23
Mondd meg neki,ha nem fejezi abba,Mónika-showra viszed az ügyet:)
41. szamócalekvár82 (válaszként erre: 40. - Bumburka)
2014. szept. 21. 20:03

Köszi szépen, mi is nagyon örülünk, hogy végre elindult valami!:)


Sajnos vannak, és lesznek is ilyen emberek......el sem tudom képzelni, hogy tudnak így élni:(

Folyamatosan ezen jár az agyam mi lehet odafent:(

Mikor kérdeztem a gondnokot, és a szakembert, azok csak a fejüket rázták......

40. bumburka (válaszként erre: 39. - Szamócalekvár82)
2014. szept. 21. 13:54

Szuper! Örülök neki! :-)


Van egy műsor a TLC-n.Azt hiszem : Gyűjtögetők, élve eltemetve a címe.Ott is durva dolgokat mutogatnak..

2014. szept. 21. 12:08

Sziasztok!


Képzeljétek, múlt héten megvolt a rendkívüli lakógyűlés, ma pedig már voltak feltérképezni a felettünk lévő szomszédokat és környéküket.

Nálunk 2-3 kakifoltot találtak a gyerekszoba ablak keretén, egyébként pedig "polos mentesnek" nyílvánítottak. Deeeee ott ahol eddig csak sejtettük, na most ott szó szerint invázió van!!!!

Azt merészelték hazudni, hogy csak 2 hete vették észre/jelent meg náluk......állítólag már csupa fekete a szobák fala a polos ürüléktől......innentől a közös képviselő a "gázmester" igazolásával elindítja az ÁNTSZ-nél a feljelentést + a felhalmozott adósságaik miatt árverezési eljárást indítanak a lakásra.

Remélem minél hamarabb lezajlik, és végre megszabadulunk tőlük!

Hál istennek a többi lakó is támogatja az ügyet, illetve a közösből történő írtásokat, ami ha minden igaz valamikor a jövő héten fog megtörténni.

38. hexxe
2014. szept. 10. 08:27

Az én problémám még mindig fennáll. Nem tudom, mi tévő legyek. Gyógyíthatatlan, autoimmun beteg vagyok és az, hogy nem tudok aludni a szomszéd örökös éjszakai trappolása miatt, rontja az állapotomat. Sokszor már úgy kivagyok a fáradtság miatt, hogy enni sem tudok. 8 órát kellene aludnom, de csak 4-6-ot szoktam nyugalomban.

Én tulajdonos vagyok, a zajkeltő pedig vagy albérlő, vagy tulajdonos kis barátja.

37. hexxe (válaszként erre: 36. - Szamócalekvár82)
2014. szept. 10. 08:23
Én úgy védekeztem a bogarak ellen, hogy a lakásban minden rést betömtem, leragasztottam, a szellőző nyílásokra (konyhában, fürdőben, wc-ben) és az összes ablakra szúnyoghálót erősítettem. Többé nem láttam dögöket, le is mondtam a negyedévenkénti irtást, mert az nem sokat ért.
36. szamócalekvár82 (válaszként erre: 35. - Bumburka)
2014. szept. 8. 21:17

Most csütörtökre hívtak össze rendkívüli lakógyűlést a poloska miatt, ahol - remélem - megszavazzuk a közös irtást.

Persze nem hagyom szó nélkül a többi "sérelmünk" sem, és tuti nem leszek egyedül! Itt valamit tényleg tenni kell, de sürgősen!

35. bumburka (válaszként erre: 21. - Szamócalekvár82)
2014. aug. 28. 20:40

A kilakoltatás nehézkes volt.Mert sosem nyitotta ki a kertkaput.Úgy csinált,mintha nem lett volna otthon senki.Amikor megjelentek a rendőrök,kénytelen volt beengedni a hatóságokat. Néhány hetet kapott arra,h kiürítse a házat.


Hajléktalan haverok? Bogarak?

Hú,akkor tényleg fordulj a Megyei Kormányhivatalhoz.Pontosabban a közös képviselő

2014. aug. 28. 13:12
Mi falun lakunk kertes családi házban.A mi utcánkba albérletbe költözött egy srác,minden hétvégén buli volt nála,jó hangos.Minden alkalommal egy szomszéd kihivta a rendöröket,a rendörök szerint ez birtok háboritás.Mindenkinek joga van a saját házába,lakásába a nyugalomhoz a pihenéshez és a zajkeltéssel aszomszéd ebben téged nem akadályozhat mert birtokháboritást követ el.Sőt biztattak,hogy csak máskor is nyugodtan szóljunk be nekik.Végül is az egy szomszéd feljelentette a srácot az egyik ominozus éjszakán.A tulaj pedig kitette a srác szürét.
33. hexxe (válaszként erre: 32. - Cucicsillag)
2014. aug. 27. 19:14
Töröm a fejem nagyon, mert nem szeretnék szemet hunyni.
32. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - Hexxe)
2014. aug. 27. 17:30
Tuti idegesito, volt has.-ban reszem,mint irtam, de neked kell okosat kitalalni, o valszeg nem fog elmenni...
31. hexxe
2014. aug. 27. 17:02
30. hexxe
2014. aug. 27. 16:57

Éjjel a "drága" szándékosan dobbantott az ablak mellett, hogy az beremegjen, kb 20percenként. Éjfélig, utána gondolom elfáradt.. és bizonyára ma egész nap pihent, hogy legyen ereje estére. Jelenleg úgy hallgatja a zenét, hogy úgyszintén beleremegnek az ablakok.

Annyira meggyűlöltem ezt az embert, hogy aki egy picit is hasonlít rá, az az ember is azonnal ellenszenvet vált ki belőlem. Nem tudok mit tenni ellene..

Nő létemre, ég bennem a vágy, hogy felnégyeljem ezt a srácot. Mi lenne, ha férfi lennék? Talán megtenném.. :)

29. Cucicsillag (válaszként erre: 27. - Hexxe)
2014. aug. 26. 23:44

Modositom: mostanra jar ezzel...

Sajnos, manapsag sokkal kabb lecarjak a masikat, szokja a dolgokat vagy ha nem tetszik, go.

Tolerancia nulla. Nemcsak pesten, sztem majdnem mindenhol...

Bar, videken egyre jobb tapasztalataim vannak a szomszedokkal :) Van kozosseg. Amikor lakodalom van, sutit is kapunk, mindenkire lehet szamitani az egesz utcaban.

Hihetetlen a pesti zsufi utan... Nem is cserelnem el ,az fix.

28. Cucicsillag (válaszként erre: 26. - Hexxe)
2014. aug. 26. 23:42

Tenyleg szornyu lehet... Volt ido, amikor benne eltem, sajnos.

Mikor terhes lettem, pl. a felettunk levo lakast megvettek es egesz vegig furtak-faragtak, aszittem, sosem lesz kesz!

10 honapig felujitottak! Flex, falbontas, furas,minden. Remes volt! Es meg "jogos"is,mert kiirta az uzenofalra es "munkaidoben" dolgoztak.

Ilyenkor tenyleg aza gyokeres megoldas, hgy meg eszeled vele, de ez ahgy olvasom nem realis, vagy elkoltozol... :(

27. hexxe
2014. aug. 26. 20:32

Amúgy azzal nem értek egyet, hogy a panel ezzel jár. Régen normális szomszédaink voltak, barátok voltunk. Még mosolyogtunk is, amikor hallottuk őket bohóckodni. DE akkor nem volt olyan, hogy éjszaka bárki zajongott volna. Tiszteltük egymást. De jó is volt..

Ha meg mégis kicsit túllőtt valamelyikőnk a hangerőn, sértődés NÉLKÜL - átkopogással figyelmeztethettük egymást.

26. hexxe
2014. aug. 26. 20:24

Jaj, de elkeserítő, amiket itt olvasok..


Engem meg is fenyegetett az "úr", hogy ha még egyszer szólni merek, eltöri a kezeimet. Jelenleg egyedül vagyok, de akinek szólhatnék, hogy segítsen, nekik sem fogok, mert nem akarok balhét. Mert mindig az ártatlant hurcolják meg úgyis..

25. Dinasztia (válaszként erre: 18. - Hexxe)
2014. aug. 26. 13:18

Sajnos meg kellett szoknunk, mert öreg volt a bácsi, nem igazán lehetett mit tenni vele.

Mit mondjak...nem vagyok gonosz, de amikor meghalt valahogy nem nagyon bánkódtunk...borzalmas dolog tudom.

24. mizsu77 (válaszként erre: 1. - Hexxe)
2014. aug. 25. 22:40
Sajnos tanácsot nem tudok adni, csak elmesélném röviden, hogy mennyire SEMMIT nem tesznek a hivatalok az emberért. A szomszédomban tizen sok gyerekes család, a szennyvizük az aknából kifolyva a kerítésünk mellé. Büdös egész nyáron, ablakot alig tudok nyitni. Ráadásként csótányok járnak át tőlük, már nem bírom tovább, kihívom a csótányirtókat, számlával 20 ezer fölött, hát ez van vidéken, családi házra ilyen árak vannak. Tavaly tavasz óta levelezek az önkormányzattal, mindhiába. ÁNTSZ-t nem érdekli, Közép Duna völgyi felügyelőség visszadobta az ügyet az önkormányzatnak (pedig szerintem a szennyvízzel talajszennyezést is csinálnak). A szemetet az udvarukban ássák el. És hiába papírozgatok. De sok sikert:(
2014. aug. 25. 22:40

[link]


minden szerencse kérdése...

2014. aug. 25. 22:34

Őket törvény védi, de minket ki???

A gyerekeim hajnalban jönnek át, hogy félnek rájuk esik a plafon, verekednek, kiabálnak, ha csak sétálnak is már beremeg az elméletileg kitámasztott szoba ajtókeret.


Rendőrt lehet hívni, de mint már valaki írta semmit nem tehetnek. Sőt! Ha nem épp a közepébe cseppennek, akkor vérző szájjal ajtót nyitó nő (még rosszabb mint a hapi, mert ő zavarta el a lányát, majd hozta ide ezt a vadállatot-diplomás, depressziós, alkoholsta), ha nem jelenti fel a bántalmazóját sem vihetik el a tettest.

Ezt nekünk mondták mikor legutóbb kihívtuk őket.


Alap esetben is egész este "szépen" beszélgetnek, de már hajnalban kint öklendezik a klotyón, majd bevágja maga után az ajtót......i-re a pontot a kutyaugatás teszi fel. Persze vannak csendesebb időszakok is, de mint a fehér holló.

Így járunk dolgozni, gyerkők suliba. Elkeseríző:(

21. szamócalekvár82 (válaszként erre: 11. - Bumburka)
2014. aug. 25. 22:25

Mennyi idő után történt meg a kilakoltatás?


Nálunk is nagy balhé van......felettünk enyhén alkoholista pár lakik, hajléktalan haverokkal, kutyával, és most ráadásként poloskával:((

Első lépésként közösképviselővel együtt teljeskörű irtást rendeltünk a környező szomszédoknál, de az életmódjuk, és a fent nevezett élősködő bogár kiirtási nehézsége miatt nem sok esélyt látok a hosszútávú sikerre:(


Az egész ház szenved tőlük, de legfőképp mi:( Hangosak, büdösek, max 1-1 csekket befizetnek ha már szorul a hurok, de állítólag több milliós tartozásuk van.

20. Cucicsillag (válaszként erre: 18. - Hexxe)
2014. aug. 25. 21:57

Kb,amugy igen.

A "tarsashaz" panel es egyeb kapcsan az emebr bevallalja a nem normalis szomszedokat is.... Ha vmi nem tetszik, mehetsz, ezek tok lecarjak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook