Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hangos alsó szomszéd! fórum

Hangos alsó szomszéd! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2020. máj. 6. 20:01

A trappolásért 10 százelékot kérhetsz



Vinnyogva röhögök. 😁😁😁😁🤷‍♀️

101. Epresturmix (válaszként erre: 99. - Orsi2017)
2020. máj. 6. 20:00
100.hsz. Odass! Tud ám! Mondom, igazam lesz! ;)
100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Birebora)
2020. máj. 6. 19:58

Az elözö lakásunk elázott,hetekig száritogépekkel es csövekkel éltünk majd renoválták a lakàst!

Ennek az idöszaknak,2 hònapnak a 30 százalékát kaptuk vissza,azért ahogyan kellett élnünk!Mivel a körülmények nem voltak valami jòk.És az akkori föbérlönk javasolta,neki kellett küldeni az igenylést,de ö továbbitotta a felsö szomszednak,ö a biztositojanak,kifizette neki a biztosito igy megkaptuk a penzt.

Egyebkent barki kérhet 10-20 szazalekot a lakberböl havonta hangos szomszèd miatt is!

Felvilágositott minket az akkori föbèrlönk!Nem is tudtuk h van ilyen!

Most is csinalhatnank,a föberlönknek beadom a kérvényt,mert ö nem csinál semmit,es jogosan behajthatja az also szomszedomon a pénzt,igazábòl az alsò fizet nekem mert nem tudok normálisan élni.Általában ilyenkor észhez kapnak mert ki akarna fizetni?!De sok esetben ilyenkor sem hagyják abba,nah ilyenkor kapsz "kàrtèritést"

Van aki 5 százalékot kapott azért mert hallja a felsö lakásbol mikor a sörös ládába beledobják az üveget!

A trappolásért 10 százelékot kérhetsz

Réges rég kicseszhettem volna az alattam lakòval,mint irtam ez a sok zaj,amit müvelnek és mellè a kopogás,dübörgés napszaktol függetlnül már sok,nem tudjuk kipihenni magunkat.

De biztos hogy valami nem jò,szerintem ha ki lenne javitva,sokkal jobb lenne.

Ha felülröl hallanánk aláirom hogy elöfordul hogy jobban hallani dolgokat.De alsò lakásbol nem igazán szokott ilyen elöfordulni

99. Orsi2017 (válaszként erre: 98. - Epresturmix)
2020. máj. 6. 19:53
Mert nem ez az első esete az tuti nagyon jól informált. Látod a másik lakásból is szerzett lóvét 😉
98. Epresturmix (válaszként erre: 96. - Orsi2017)
2020. máj. 6. 19:50
De nézzétek meg milyen profin tudja mit kell csinálni, hová kell fordulni, mérêseket végeztetni. Nekem életemben nem jutna eszembe ilyesmi. Hacsak nem ezzel foglalatoskodnêk, mert akkor képben lennék. Mint ő.
97. Orsi2017 (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 19:50
De mit nem értesz azon hogy a tulaj az építető aki kötve hiszem hogy elismerné és tenne ellene.. pont lekaksizza 🤔
96. Orsi2017 (válaszként erre: 93. - Epresturmix)
2020. máj. 6. 19:48
😁😂😂😂
95. Orsi2017 (válaszként erre: 90. - NomNom)
2020. máj. 6. 19:48
De képzeld laktam én a 8.kerületi Koszorú utcában is na az a nem semmi. De sunyi hátulrol támadó akkor sem voltam.
94. df1e1c376c (válaszként erre: 90. - NomNom)
2020. máj. 6. 19:48

Én laktam kb 1,5 évig egy ejjel-nappai és egy 10-ig nyitva tartó trafik fölött egy utelagazasban a belvárosban.



A hátsó udvarban naponta Maunikashaouw volt, de én nem tarthattam ott a biciklim, mert csak.

2020. máj. 6. 19:45
Gyanítom nem ez az első esetetek a kedveseddel. Ebből éltek?
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Orsi2017)
2020. máj. 6. 19:44

Nézzél màr utána hogy müködik ez!

Azért sutyiba mert elvileg a föberlö engedélye kellene hozzá!!!!Elöször a tudta nelkül mérünk,ha minden jò nem is szòlunk h mi volt!Ha kiderül hiba van,csinálunk egy hivatalosat,szolunk neki h ez lesz(mivel màr tudnánk h nincs mitöl félni),nem kellene kételkednünk ha esetleg minden jò kicseszik velünk.

Mérést ugy végeznek h az alsò szomszéd is kell hozzá!!

Csend kell hozzá,zárt ablakok!Bizonyos tesztek,ezt nem lehet pontosan megmérni 1 lakásbòl.

Ha szemét lennék minden héten hivhatnàm a rendört a hangos zene üvöltö tévé és orditozàs miatt!!

De nem tettük soha!Inkàbb szòltunk nekik,nem hátba tàmadtuk!!

Mint irtam sokat toleráltunk már,és nem is zavarna annyira ha legalább nem lenne dübörgés,kopogàs egész nap.

91. Epresturmix (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 19:42

Nem inkább nyerêszkedni akarsz ebből? Tökre úgy jön le. Azt gondolod, ha kifizeted a mérêseket, még akkor is jobban jársz, ha nyert ügyed lesz. Nem gondolom, hogy ennyire önzetlen vagy, hogy másokat kîmêlj meg, amikor te már 5 év múlva valószínűleg nem leszel ott. ;)

Hagyjuk már. Többször írtad a pénzt. Ez motivál.

90. NomNom (válaszként erre: 89. - Orsi2017)
2020. máj. 6. 19:33
Látom még nem laktatok igazán sz@r helyen ahol egy percig nem lehet pihenni és úgy menni reggel dolgozni, hogy még hajnali 1-kor is az üvöltő szomszédokat hallgatjátok. 😂
2020. máj. 6. 19:24
Na en sem lennék a szomszédod igazi feljelengetős fajta vagy ... sutyiba méregetés , gondolom a távcső kikészítve meg a jegyzetfüzet hogy ki hova mikor megy és mit csinál.
88. df1e1c376c (válaszként erre: 87. - Birebora)
2020. máj. 6. 19:15
Csak mesebeli. És akkor lenne igaz, ha elköltözne, ám pereskedne.
87. birebora (válaszként erre: 86. - Df1e1c376c)
2020. máj. 6. 19:00
Az tiszteletre méltó lenne.
86. df1e1c376c (válaszként erre: 84. - Birebora)
2020. máj. 6. 18:51
Majd az 5 év múlva ott lakó ne szivjon, csak azért...
85. birebora (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 18:19
Mennyi pénzről beszélsz? Minek a 30 %-a? És a te idegeidnek megér annyit, hogy hallod azt is ha a légy elfingja magát ? Szemmel láthatóan így is ki vagy készülve.
84. birebora (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 18:16
Én biztos nem harcolnék senkivel, és nem tenném ki magam méréseknek meg pereskedéseknek. Albérletbe laktok, álljatok tovább. Nem lehet még beköltözni a saját házatokba? Nincs lakható állapotban? Gyerek nincs, ketten vagytok , lehet ott lakva is befejezni ha van fedél, villany, víz, és gondolom az albérleti díj is a zsebetekbe maradna. A franc sem kínlódna, laknék a sajátomban, amint csak lehet.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2020. máj. 6. 18:13

Lehet hogy idö lenne mire a vègére érnénk.De nyerhetek rajta.

Az elözö lakàsban pl 2 hònapnyi lakbér 30 százalékát visszaigényelhettük.

Ha kiderül hogy nem szabvàny szerüen van megépitve, az elmult hònapok,szòval több száz ezer forint bizonyos százalékát behajthatom rajta.

Abbòl a pénzböl meglesz a költözés.

Szerintem senki se fizetne annyit amennyit most egy olyan lakásért ami mondjuk 20 százalékkal kevesebbet ér a rejtett hiba miatt.

Olvastam ezen a fòrumon h van aki ezt megfutotta.És ki is derült hogy gond volt.

Ha megtudnák csinálni örülnénk neki,de ha utòlag nem helyrehozhatò a hiba bizony következményei lehetnek.

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Df1e1c376c)
2020. máj. 6. 18:02

Nem màsok miatt,beszélek a szomszèdokkal.Mit gondolnak erröl.

Ne 5 év mulva támadjàk meg a kivitelezöt.Mert akkor az lesz h miért csak most.

Söt ha kiderül h nem jò valami,talán kártéritést is követelnek,de akkor én is sorba àllok.

És azért mert az ember szemébe hazudnak és terelnek.Én is havonta fizetek.De ezért fizessek ennyit?ha nem ér ennyit?

81. michelle.r (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 18:01

Mire mész a mérésekkel? Nem kell ahhoz semmilyen mérés, hogy felmondd a szerződésedet. A bérbeadó meg nyilván semmit sem fog csinálni, mert ha értené a problémádat, és meg akarná oldani, már megtette volna. Az együttműködése nélkül semmire nem mész, csak költöd a pénzedet.


Teljesen biztos, hogy a szigeteléssel van a baj. Mi egy kétszintes hát felső emeletére költöztünk egy 4 és 8 éves gyerekkel, gyakorlatilag három lakás fölé. Azt gondoltam, hogy meg fognak ölni bennünket, ehhez képest egy hangot nem hallottak. Mert jól van megépítve a ház.

80. df1e1c376c (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 17:58
Te most mások miatt hoskodsz?
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Df1e1c376c)
2020. máj. 6. 17:57

Uh,az meg hogy?😱

Mi is betonban laktunk ezelött,a felsö szomszéd mosogépét nem hallottuk,sem a száritògépét.

Lehet venni mosogép alá gumit.Obiban ilyen helyeken biztos van.

Mi is tettünk alá,igy nem halljàk alul.

Jò kis cucc.Nem dràga,megkellene nálatok pròbálni.

2020. máj. 6. 17:51

Azért köszönöm,többen irtátok hogy lehet valami nem jò.

Igy élni sem lehet ha az ember normàlisan él itt,hatalmas zajjal jár.Szerintem az hogy pokollà tesszük a màsik életét nagyon nem jò.

Lehet az alsòk kicsit hangosak.De ha kiderülne hogy valami nem jò,kiderülne mi vezeti ennyire a hangokat,vagy mi erösiti fel szerintem sokkal tompább lenne minden.

Muszàly lesz valamit tenni.Mert ha tényleg eltusolnak valamit sok embert átvertek.

Nekem a kapcsolòk nagyon gyanusak,annyira halk egy kapcsoló,ha te kapcsolod le.De hogy a szomszédé ennyire intenziven feljön szerintem nem normàlis.Vagy födém hangszigetelési gond van vagy valahol hanghidak vannak,lehet a kapcsolòknàl,szellözöknél.


Egy megoldàs lenne ha elöször suttyomba csinálnànk mérést.Ha kiderül h nem jò valami,csinálunk egy hivatalosat amivel el lehet indulni.Igy nem lesz az h a képünkbe röhög a föbérlö hogy ö megmondta nincs itt baj.

Ha minden rendben az adatokkal akkor ez van.El kell fogadni h minden hallatszik.

De akkor sem mi de az alsok sem jöhetnek pampogni h hangosak vagyunk.

Vagy akárki jön ide lakni nem fut felesleges köröket.

2020. máj. 6. 17:51

Társasházban lakom, semmi mosógép, villanykapcsoló, ágyból kikelés, tv, rádió, lépések, dübörgések, konnektorok nem hallatszanak. Hála a jó égnek:)

Ott nem valami nagyon nem oké, vagy..izé.

76. df1e1c376c (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 17:44
Ha a mosógép a lent van a "Kellerben", és a lakás az elson, az felhallatszik a betonhazban két emelet magasabban. És a szomszédból tudom,hogy a harmadikon is.
75. df1e1c376c (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 6. 17:40
Nem ez az iraskep.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Df1e1c376c)
2020. máj. 6. 17:37

Mármint arra irod hol ékezet nélkül,hol ékezettel irok?

Azért van mert délelött dolgoztam,most itthon vagyok de fôzök,teszem a dolgom.néha néha ránézek a fòrumra,van h kapkodva irok h gyorsabban el tudjam küldeni.

Ùj nekem ez a fòrum,ma regisztràltam be.

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Df1e1c376c)
2020. máj. 6. 17:34

Bocsi,ezt kihagytam.

Nem tünt fontosnak,mert a masik 2 ház ahol éltünk ott is volt,földszintiek voltunk de alattunk kellerek voltak.Meg kazànház.Egyiknél sem volt dübörgés ha jártunk.Mi ugy jöttünk ide h lakni fognak alattunk,tisztàba voltunk vele h azert figyelmesebbnek kell lenni.

De mi sem gondoltuk volna hogy egy erösebb lépés ekkora dübörgéssel jár.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook