Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki Kecskeméten Dr. Tóth János vagy Dr. Naszódy Péter endokrinológusoknál? fórum

Járt már valaki Kecskeméten Dr. Tóth János vagy Dr. Naszódy Péter endokrinológusoknál? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 12. 14:12
Naszody nagyon jó. Főleg ir pm w szakterülete. Persze van akinek nem válik be a kezelési elve, de legtöbbeknek igen. Nagyon kedves és tényleg figyel, meg próbál megoldást találni. Nem labor leletet kezel első sorban hanem tünetet. Ha jól tudom most 12e nála egy konzi. Én regen voltam már nála.
2010. jan. 13. 23:05
Szervusz! Árat nem tudok mondani, de Naszódy Péter O.K. Nagypapámat kezeli. Megfontolt, a gyógyszerekkel csínján bánik. Nekünk ez fontos szempont.
2009. jún. 21. 21:50
Nekem is vissza kellett volna mennem szülés után 6 hétre(ennek már közel 2 éve)de az anyagiak nem engedték és a háziorvosom által elmentem vérvételre,de hála nem jött vissza a betegségem a szülés után. Akkor ne haragudj,de nem tudok neked továbbá segíteni,de szerintem igen csak egy árban mozoghatnak.
2009. jún. 19. 14:02
Köszi,tudom ki ő. Én is hozzá jártam,csak már nem bírom anyagilag. És nagyon elkéne mennem már kontrollra,de hozzá nem merek visszamenni,mert legutóbb márciusban nem mentem vissza controllra. Biztos kapnék a fejemre tőle!
2009. jún. 19. 13:31
Szia! Én Kecsmetétre a Dr.Károlyi Zoltánhoz jártam.Igaz,hogy majd megalszik a tej a szájában olyan lassú,de nagyon jó endokrinlógus.
2009. jún. 19. 13:26
Véleményeket várok,és főként hogy mennyibe kerül a magánrendelésük. Válaszokat előre is köszi!
2009. jún. 19. 13:24
Járt már vki Kecskeméten Dr.Tóth János vagy Dr.Naszódy Péter endokrinológusoknál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook